Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31601 Hozzászólás Szerző: kdako »

Tudom, hogy csak pletykalap, de érdekességként:
http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Tr ... 84567.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vagyis Abra 100 milliót szán az igazolásokra, hogy fiatalítson a kereten.
GO BLUES!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31602 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Bubi írta:Torres eddig 155 meccsen, 2007 szeptemberetol kezdve a mai napig, minden sorozatban ahol elindult osszesen 90 golt szerzett. Szerintem ez egy nem rossz merleg. Kituno csatar, es a serules dolog is csak a tavalyi szezonban volt aktualis, az elotte levo 4 szezonjaban 40 meccs folott jatszott mindig. Iden 22 premierlig meccsnel jar, azon meg abszolutde nem kell csodalkozni, hogy keves golt rugott... Azzal a csapattal ami a hata mogott van... Nincs olyan aki kitudna szolgalni. Drogba se ontja a golokat, amiota ilyen hugy formaban vagyunk. Ilyenek ezek a befejezo csatarok...

Anelkat meg en ingyen is odaadnam. 45 + Anelka, es johet.
sztem azért ennyit "sérült", mert már a fasza kivan az ottani érdem nélküli szenvedéssel...
Ha néha ráakadok egy Pool meccsre és belenézek 5 percre, a csávónak olyan az arca, h "mit keresek itt?"

Azért Terryvel kijönnek :mrgreen: :
http://www.youtube.com/watch?v=DHm7hThH ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Nyugodj bekeben Mister !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31603 Hozzászólás Szerző: kdako »

Luiz esetében állítólag a Benfica csak több pénzt akar kicsikarni, mivel ki kell fizetnie az ügynököt és a védő korábbi klubjait is.
Independent: Chelsea are still confident of signing Luiz, despite claims from the Portuguese club that negotiations have broken down. Sources say Chelsea have offered £28m for the 23-year-old centre-half, who has recently broken into the Brazil team, but Benfica are demanding a further £4m to cover development fees to Luiz's former club Victoria da Bahia and commissions to the agents involved.

Benfica issued a statement on their website yesterday which read: "Negotiations between Benfica and Chelsea, with a view to the possible transfer of David Luiz, were concluded today without the parties having reached an agreement. Contrary to reports, David Luiz never tried to force his way out of the club and is a model professional."

Chelsea nevertheless seemed optimistic a deal could still be concluded before the window closes. It would be a remarkable piece of business if they could land both Torres and Luiz for a total of more than £60m in the next three days.
GO BLUES!

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#31604 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Zsoca írta:
ToreAndre írta:Hát, ha jön, akkor jön. Senkit nem fogadnék már előítélettel. Csak szerintem lenne jobb megoldás.
Hát ja, Luiz + Torres együtt lenne kb. 65 millió font asszem. Szerintem ezt a pénz sokkal okosabban el lehetne költeni.
Szerintem a mai fociban nincs még egy olyan csapat, aminek annyira drágák lennének a játékosok, mint a Chelsea. Mert ami még gazdag csapat, annak fullos a kerete, és nem ordít róluk hogy bármennyibe is fáj, akkor is muszáj igazolni. Ezt elkerülendő remélhetőleg ezentúl minden nyáron igazolunk 3-4 drága, és jó játékost, amiből 1-2 beválik, a többi meg mehet tovább. Akkor nekünk is bő keretünk lesz, és ennél jóval kevésbé fogják feltornászni az árat, mert akkor már "csak" gazdag lesz a klub, de igazolási kényszerben már nem lesz.
:)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31605 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:Hát, ha jön, akkor jön. Senkit nem fogadnék már előítélettel. Csak szerintem lenne jobb megoldás.
Hát ja, Luiz + Torres együtt lenne kb. 65 millió font asszem. Szerintem ezt a pénz sokkal okosabban el lehetne költeni.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#31606 Hozzászólás Szerző: misakd »

Pilgrim írta:
zoli0415 írta:goal.com én nem nagyon hiszek nekik de azért érdekes:
EXCLUSIVE: Liverpool Negotiating With Chelsea Over £50m Fernando Torres Bid But Want Nicolas Anelka Included In Deal Instead Of Daniel Sturridge.
Anelka marad!!!! 50 millió+ Anelka? Elmennek a jó büdös... :evil: :evil:
simán jó ajánlat anelka öreg, lassitja a támadasokat , Torres 10000000x jobb csatár

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31607 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, ha jön, akkor jön. Senkit nem fogadnék már előítélettel. Csak szerintem lenne jobb megoldás.
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31608 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Torres a legjobb a játszott perc/lőtt gól statisztikában a PL történelmében, megelőzi Henry-t is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9363
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#31609 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Torres eddig 155 meccsen, 2007 szeptemberetol kezdve a mai napig, minden sorozatban ahol elindult osszesen 90 golt szerzett. Szerintem ez egy nem rossz merleg. Kituno csatar, es a serules dolog is csak a tavalyi szezonban volt aktualis, az elotte levo 4 szezonjaban 40 meccs folott jatszott mindig. Iden 22 premierlig meccsnel jar, azon meg abszolutde nem kell csodalkozni, hogy keves golt rugott... Azzal a csapattal ami a hata mogott van... Nincs olyan aki kitudna szolgalni. Drogba se ontja a golokat, amiota ilyen hugy formaban vagyunk. Ilyenek ezek a befejezo csatarok...

Anelkat meg en ingyen is odaadnam. 45 + Anelka, es johet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31610 Hozzászólás Szerző: kiki »

Szerintem egy csatárra mindenképpen szükségünk van.
Nem feltételnül Torresre, inkább egy fiatalabbra aki beér addigra mire Drogba kiöregszik.Pl: Pato, Agüero, Andy Carroll
vagy ha nem igazolunk hétfőig, akkor azzal nyugtathatjuk magunkat, hogy majd nyáron jön a Drogba-utód, Lukaku :roll:

"Lukaku várhatóan a nyáron klubot fog váltani. 18 éves lesz, befejezi az iskolát és akkor választhat a jobbnál jobb ajánlatok közül. Az Anderlecht meg szeretne érte kapni 30 millió eurót...
Természetesen a Real Madrid hívásának sem mondana nemet, de úgy érzi a játéka inkább az angol fociban érvényesülne jobban. Ráadásul személyes példaképe Didier Drogba, aki a Chelsea csatára!" goal.com :oops:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31611 Hozzászólás Szerző: bb888 »

langidave írta: ki kéne menni afrikába egy hajóval meg néhány lasszóval aztán lenne csatár ingyen....
:D:D
Szerintem egy csatárra mindenképpen szükségünk van.
Nem feltételnül Torresre, inkább egy fiatalabbra aki beér addigra mire Drogba kiöregszik.Pl: Pato, Agüero, Andy Carroll

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#31612 Hozzászólás Szerző: langidave »

Torres agent; "Torres will be a Chelsea player by 11pm Monday"

thechels.org


nagyon remélem, hogy kacsa, ne akarjunk már ilyen nyomorék szépfiúkat megvenni,akiknek minden második héten bibis a térde és nem játszanak

ki kéne menni afrikába egy hajóval meg néhány lasszóval aztán lenne csatár ingyen....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#31613 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A személyeskedésnek a fórumon helye nincs, úgyis törlésre kerül. Ezért nagy segítség lenne, ha bele sem kezdenétek ;)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#31614 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mendez írta:
rafanadal írta: mert a középpálya egyenlő a nullával.
hmmm mintha ezt láttam volna valahol még az elmúlt 3 hónapban.....
Hmmm hány gólt lőtt Anelka az elmúlt 3 hónapban?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Átigazolások

#31615 Hozzászólás Szerző: Mendez »

rafanadal írta: mert a középpálya egyenlő a nullával.
hmmm mintha ezt láttam volna valahol még az elmúlt 3 hónapban.....

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#31616 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Az sem mindegy, hogy Torres milyen csapatban lövi a gólokat. A meccsek felén a labda el sem jut hozzá, mert a középpálya egyenlő a nullával.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#31617 Hozzászólás Szerző: Gábor »

chiedis írta:Szegény (und*rító m*cskos sz*rházi) Roy Keane ezt már nem élhette meg...
jézusom! néhányan érnek a haragosok listára....
Farewell Didier!

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#31618 Hozzászólás Szerző: Gereb »

daw3 írta:
hazajövök olaszból, erre ennek a majomnak a kommentje fogad! :lol: :lol:
ez a klasszis, megkaphatná a VB Aranyszemetesét, annyira szarul játszott. tudomsom szerint igencsak sérülékeny, plusz a bajnokságban sem remekel.
torres dani eddig 9 gólt szerzett, az összes sorozatot figyelembevéve. az "agyonszopatott" anelka meg 13-at úgy, hogy "Ő MÉG NEM IS KLASSZIS"...
:evil: :wink:
hát én mondjuk Torres párti vagyok, és szívesen is látnám a csapatban, de az már pofátlanság amit a Pool csinál
De azt is beismerem, hogy nem szívesen válnék meg senkitől most. Anelka meg az egyik kedvencem. :D (Y) :D

Hát azért ne hasonlitgassuk anelkát torreshez :))))
Torres 26, Anelka pedig 31, bár nekem is közel áll a szivemhez anelka mert chelsea-s és mert idén rugott pár golt de azért torres, ha formában van akkor a két játékost ösze se lehet hasonlitani.
Elnézést a nem tul helyes formáért :))

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31619 Hozzászólás Szerző: chiedis »

dankodavid írta:
gerawba írta:Na, a Sunderland meg leigazolta Sessegnont a PSG-től, és Muntarit az Intertől, kis csapatuk lesz... http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 45,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Idén is remekelnek, de kezdenek durva embereket igazolni.
Mar most is erosek, ezekkel viszont nagyon allat csapat lesz ott...
Szegény (und*rító m*cskos sz*rházi) Roy Keane ezt már nem élhette meg... Morzsoljunk Alekosz visszajövetele mellett 1 könnycseppet a derék írért...
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#31620 Hozzászólás Szerző: daw3 »

hazajövök olaszból, erre ennek a majomnak a kommentje fogad! :lol: :lol:
ez a klasszis, megkaphatná a VB Aranyszemetesét, annyira szarul játszott. tudomsom szerint igencsak sérülékeny, plusz a bajnokságban sem remekel.
torres dani eddig 9 gólt szerzett, az összes sorozatot figyelembevéve. az "agyonszopatott" anelka meg 13-at úgy, hogy "Ő MÉG NEM IS KLASSZIS"... :evil: :wink:
hát én mondjuk Torres párti vagyok, és szívesen is látnám a csapatban, de az már pofátlanság amit a Pool csinál
De azt is beismerem, hogy nem szívesen válnék meg senkitől most. Anelka meg az egyik kedvencem. :D (Y) :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Válasz küldése