Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#31761 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ramox írta:Én egyébként nem sokallanék érte 30 m eurót...
Ha azt nézzük, hogy 10 évig szolgálhatna minket minimum, szerintem nem pénz....
Ha azt nézzük, hogy Pepe-t 30 m euróért, Bruno Alvest 26m euróért adta el a Porto.... Bruno Alves 28 volt mikor nyáron eladták...
Mind hasonló karakter, de egyik sem 22 éves.... Szerintem visszahozná az árát....
Egyetértek!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31762 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Én egyébként nem sokallanék érte 30 m eurót...
Ha azt nézzük, hogy 10 évig szolgálhatna minket minimum, szerintem nem pénz....
Ha azt nézzük, hogy Pepe-t 30 m euróért, Bruno Alvest 26m euróért adta el a Porto.... Bruno Alves 28 volt mikor nyáron eladták...
Mind hasonló karakter, de egyik sem 22 éves.... Szerintem visszahozná az árát....

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#31763 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

szunyog98 írta:Nem tudtok egy olyan oldalt ahol meglehet nézni h milyen kezdővel vagy kerettel mennek el a holnapi meccsre??előre is köszönöm :)
Hiába írod be minden topicba, mert úgysem tudunk, mivel még nincs megadva a kezdő. Holnap meccs előtt 1 órával lesz, de akkor megtalálod itt a fórumon.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31764 Hozzászólás Szerző: kdako »

focimark írta:
Zsoca írta:Engem meglep az összeg. Eddig arról volt szó, h a Pool nem akar érte 20 fölött fizetni. Lehet a Torres ajánlat miatt meggondolták magukat? Érdekes. Hétfő éjjelre kiderül :D
Én beletörödtem hogy nem igazolunk senkit! De Kakuta+pva helyén ki ül majd a kispadon? :D
Bertrand itt marad, már volt róla szó, még tapasztaltabb is, mint PvA.
GO BLUES!

szunyog98
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 14:23
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: lampard

Re: Átigazolások

#31765 Hozzászólás Szerző: szunyog98 »

Nem tudtok egy olyan oldalt ahol meglehet nézni h milyen kezdővel vagy kerettel mennek el a holnapi meccsre??előre is köszönöm :)
!!!!!!Chelsea 4 ever!!!!!!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#31766 Hozzászólás Szerző: focimark »

Zsoca írta:Engem meglep az összeg. Eddig arról volt szó, h a Pool nem akar érte 20 fölött fizetni. Lehet a Torres ajánlat miatt meggondolták magukat? Érdekes. Hétfő éjjelre kiderül :D
Én beletörödtem hogy nem igazolunk senkit! De Kakuta+pva helyén ki ül majd a kispadon? :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31767 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Engem meglep az összeg. Eddig arról volt szó, h a Pool nem akar érte 20 fölött fizetni. Lehet a Torres ajánlat miatt meggondolták magukat? Érdekes. Hétfő éjjelre kiderül :D

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#31768 Hozzászólás Szerző: langidave »

kiváncsi leszek rá mit fog mutatni a poolban, remélem nem jön be nekik :D,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára langidave 2011. január 28., péntek 19:28-kor.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31769 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/li ... os-2062087" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#31770 Hozzászólás Szerző: focimark »

Zsoca írta:
focimark írta:Sporthiradon pár ember azt irta,Luis Suarez hivatalosan a liverpool-é! tud erről valaki valamit?
Hivatalos, ha az Ajax vagy a Pool hivatalos oldalán fennvan. Megoldás a kérdésre: menj fel a két említett honlapra és nézd meg. :)
A kur.va életbe(bocs de muszáj volt)télleg Akkor most már jöhet Torres! :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31771 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

focimark írta:Sporthiradon pár ember azt irta,Luis Suarez hivatalosan a liverpool-é! tud erről valaki valamit?
Hivatalos, ha az Ajax vagy a Pool hivatalos oldalán fennvan. Megoldás a kérdésre: menj fel a két említett honlapra és nézd meg. :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#31772 Hozzászólás Szerző: focimark »

Sporthiradon pár ember azt irta,Luis Suarez hivatalosan a liverpool-é! tud erről valaki valamit?

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31773 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Bubi írta:
Ramox írta:Chelsea TV say that talks with Benfica for the transfer of Luiz are still ongoing. Benfica are using hardball tactics.
Magyarul legyszives, ha nem nagy faradtsag.
Ne haragudj! A Chelsea TV-ben azt mondták, hogy a tárgyalások még folyamatban vannak. Hogy fordítjuk a hardballt? Ez valami kifejezés, de nem tudom hogy fordítjuk. A lényeg, hogy köcsögök :D

szerk: oké megvan. Tehát a Benfica agresszív taktikát alkalmaz....
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Ramox 2011. január 28., péntek 19:25-kor.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#31774 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bubi írta:
Ramox írta:Chelsea TV say that talks with Benfica for the transfer of Luiz are still ongoing. Benfica are using hardball tactics.
Magyarul legyszives, ha nem nagy faradtsag.
Még mindig tárgyalnak, de a Benfica akadékoskodik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#31775 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ramox írta:Chelsea TV say that talks with Benfica for the transfer of Luiz are still ongoing. Benfica are using hardball tactics.
Magyarul legyszives, ha nem nagy faradtsag.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31776 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Chelsea TV say that talks with Benfica for the transfer of Luiz are still ongoing. Benfica are using hardball tactics.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31777 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Zsoca írta:
Ramox írta:
ZenZo írta: Egyrész, mintha odabigyesztettem volna valami szmájlit :) de sebaj. Másrészt:

Asked why he thought Pienaar had chosen White Hart Lane over Stamford Bridge, Ancelotti responded: 'You have to ask Pienaar, not me. I didn't speak with him. I never met in my life Steven Pienaar.

'I didn't search Steven Pienaar to come here to play for Chelsea. We don't need a midfielder, we don't need to have these kind of players.'


Én inkább neki hiszek. (Ennyit a megalapozatlanságról ;) - no offenz)
Ez szerintem csak azt bizonyítja, hogy CA-nak mennyire köze sincs az igazolásainkhoz. Én legalábbis erre jutottam magamban, mikor vagy két hete ezt a nyilatkozatát olvastam.
Ezt én is így gondolom. Sajnos ez azt jelenti, hogy CA azt se tudja, kik kerülnek a csapathoz. Vagy csak hazudott... :)
Anno le is nyilatkozta, hogy ő nem Ferguson, őt nem érdeklik a pénzügyi dolgok, ő az aktuális csapattal próbál meg mindent elérni.
Ez tavaly ment, mert jó volt a keret, nyáron a vezetőség elküldött sok mindenkit, erősíteni nem erősítettünk, most ennyi fér ki a keretből. Ezek alapján nem okolható semmiért.

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#31778 Hozzászólás Szerző: blueman »

Ezek szerint csak tudja:
'I know very well what my club is doing now but I don't want to speak about it,' Ancelotti added'
Forrás:chelseafc.com
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31779 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ramox írta:
ZenZo írta: Egyrész, mintha odabigyesztettem volna valami szmájlit :) de sebaj. Másrészt:

Asked why he thought Pienaar had chosen White Hart Lane over Stamford Bridge, Ancelotti responded: 'You have to ask Pienaar, not me. I didn't speak with him. I never met in my life Steven Pienaar.

'I didn't search Steven Pienaar to come here to play for Chelsea. We don't need a midfielder, we don't need to have these kind of players.'


Én inkább neki hiszek. (Ennyit a megalapozatlanságról ;) - no offenz)
Ez szerintem csak azt bizonyítja, hogy CA-nak mennyire köze sincs az igazolásainkhoz. Én legalábbis erre jutottam magamban, mikor vagy két hete ezt a nyilatkozatát olvastam.
Ezt én is így gondolom. Sajnos ez azt jelenti, hogy CA azt se tudja, kik kerülnek a csapathoz. Vagy csak hazudott... :)

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31780 Hozzászólás Szerző: Ramox »

ZenZo írta: Egyrész, mintha odabigyesztettem volna valami szmájlit :) de sebaj. Másrészt:

Asked why he thought Pienaar had chosen White Hart Lane over Stamford Bridge, Ancelotti responded: 'You have to ask Pienaar, not me. I didn't speak with him. I never met in my life Steven Pienaar.

'I didn't search Steven Pienaar to come here to play for Chelsea. We don't need a midfielder, we don't need to have these kind of players.'


Én inkább neki hiszek. (Ennyit a megalapozatlanságról ;) - no offenz)
Ez szerintem csak azt bizonyítja, hogy CA-nak mennyire köze sincs az igazolásainkhoz. Én legalábbis erre jutottam magamban, mikor vagy két hete ezt a nyilatkozatát olvastam.

Válasz küldése