Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#31781 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ramox írta:
Zsoca írta:
Ramox írta: Hát ne is haragudj, ha Moyes azt nyilatkozta, hogy a Chelsea ajánlatát elfogadták, akkor azért Pienaar létezett.....
Igen, de ott megint a megállapodások buktak el, a tárgyalások. Persze más, mert ő tényleg irreálisan magas fizut kért, de érted mire akartam kilyukadni: valakit kinézünk és nem jön össze és nincs rá B-terv, úgy tűnik.
Én ezt ZenZo hozzászólására írtam, mert néha nagyon elvakultan, megalapozatlanul, butaságokat is tud írni. No offense.
Egyrész, mintha odabigyesztettem volna valami szmájlit :) de sebaj. Másrészt:

Asked why he thought Pienaar had chosen White Hart Lane over Stamford Bridge, Ancelotti responded: 'You have to ask Pienaar, not me. I didn't speak with him. I never met in my life Steven Pienaar.

'I didn't search Steven Pienaar to come here to play for Chelsea. We don't need a midfielder, we don't need to have these kind of players.'


Én inkább neki hiszek. (Ennyit a megalapozatlanságról ;) - no offenz)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#31782 Hozzászólás Szerző: blueman »

Ramox írta:
blueman írta:A Benfica azon "sértődött" volna meg, hogy Luizért kevesebbet ajánlottunk, mint Torresért?
Azért van is különbség a két játékos között (szerintem).
Nem ezt írták itt mint ötlet, hanem azt, hogy rájöttek, hogy akad még egy-két fillér a kasszában, és megpróbálnak minden eszközzel, minél többet legombolni rólunk.
Akkor a City-vel jobban jártak volna.
Deutschland, Chelsea über alles

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31783 Hozzászólás Szerző: Ramox »

blueman írta:A Benfica azon "sértődött" volna meg, hogy Luizért kevesebbet ajánlottunk, mint Torresért?
Azért van is különbség a két játékos között (szerintem).
Nem ezt írták itt mint ötlet, hanem azt, hogy rájöttek, hogy akad még egy-két fillér a kasszában, és megpróbálnak minden eszközzel, minél többet legombolni rólunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#31784 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Torres átigazolási híreit meglátva, egy jót röhögtem rajta, nincs ilyen kaliberű emberre esélyünk, ezt már többször kifejtettem.
(Én valami olyasmit érzek a dologban, hogy Torres velünk zsarolja a pool-t, hogy igazolják le Suarez-t, meg további nagy neveket)

David Luiz esete már szomorúbb, de azon se lepődtem meg, már tegnap megmondtam és temettem az átigazolását, mikor jöttek a pepecselésünkről a hírek, meg egy másik klub ajánlata.

Úgymond hozzuk a kötelezőt a transfer window alatt :D

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#31785 Hozzászólás Szerző: blueman »

A Benfica azon "sértődött" volna meg, hogy Luizért kevesebbet ajánlottunk, mint Torresért?
Azért van is különbség a két játékos között (szerintem).
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31786 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ramox írta:
Zsoca írta:
Ramox írta: Hát ne is haragudj, ha Moyes azt nyilatkozta, hogy a Chelsea ajánlatát elfogadták, akkor azért Pienaar létezett.....
Igen, de ott megint a megállapodások buktak el, a tárgyalások. Persze más, mert ő tényleg irreálisan magas fizut kért, de érted mire akartam kilyukadni: valakit kinézünk és nem jön össze és nincs rá B-terv, úgy tűnik.
Én ezt ZenZo hozzászólására írtam, mert néha nagyon elvakultan, megalapozatlanul, butaságokat is tud írni. No offense.
Ja, csocsesz. :) Azt hittem arra gondolsz, hogy hiába állapodtak meg a klubok, Pienaar is alá kellett írjon.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31787 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Zsoca írta:
Ramox írta: Hát ne is haragudj, ha Moyes azt nyilatkozta, hogy a Chelsea ajánlatát elfogadták, akkor azért Pienaar létezett.....
Igen, de ott megint a megállapodások buktak el, a tárgyalások. Persze más, mert ő tényleg irreálisan magas fizut kért, de érted mire akartam kilyukadni: valakit kinézünk és nem jön össze és nincs rá B-terv, úgy tűnik.
Én ezt ZenZo hozzászólására írtam, mert néha nagyon elvakultan, megalapozatlanul, butaságokat is tud írni. No offense.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31788 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ramox írta: Hát ne is haragudj, ha Moyes azt nyilatkozta, hogy a Chelsea ajánlatát elfogadták, akkor azért Pienaar létezett.....
Igen, de ott megint a megállapodások buktak el, a tárgyalások. Persze más, mert ő tényleg irreálisan magas fizut kért, de érted mire akartam kilyukadni: valakit kinézünk és nem jön össze és nincs rá B-terv, úgy tűnik.

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31789 Hozzászólás Szerző: Ramox »

ZenZo írta:
Zsoca írta:A legnagyobb problémám a dologgal az, hogy megint sikerült elbénázni egy igazolást. Felejtsük el, hogy kellett-e nekünk DL vagy sem. A klub úgy döntött, hogy kell és hajlandó áldozni rá egy komolyabb összeget. Mégse sikerül megegyezni, valakik szarul végzik a munkájukat, mert az nem oké, hogy most már sorozatban bukunk el üzleteket. Pienaar, Luiz és tavaly nyáron is volt valaki, tököm se tudja már ki. Szóval ez gáz és valamit nem jól csinál a klub. Itt nem arról van szó nagy eséllyel, hogy a klub nem fizet ki semmit ész nélkül, hanem arról, hogy képtelen alkudni és megállapodni.
Pienaar csak a te fejedben létezett :) Carlo is megmondta, nem tettünk érte ajánlatot. Persze ha hazudott...

Szerintem meg pont azt jelenti, hogy - végre - nem megyünk bele mindenbe, ész nélkül. A vezetőség gondolt egyet, hogy lehet egyszerűbb lenne az élet, ha jönne egy ilyen fiatal, brazil válogatott védőgyerek, nézzük meg, bepróbálkozunk 20M-mel, de 25 a kalap, és az is részletekben. A Benfica meg meglátta a Chelsea nevet, összedörzsölte a tenyerét, hogy na 25 alsó hangon, de inkább 30. Vagy hetven. Aztán nagyjából 25 körül végre megegyeztek, mire a portugálok nekiálltak, hogy jóvan, engedtünk, de akkor egészben kell a lé. A Chelsea meg azt mondta, hogy akkor tiétek a védő... meg persze közben ezer kis apró kívánság. Azt ne felejtsd el, hogy iderepültek játékosostól, mindenestől, elvileg készen a megállapodásra. Ergó nagyon közel kellett lenni az álláspotoknak. Aztán mégis ők gondolták meg magukat.
Hát ne is haragudj, ha Moyes azt nyilatkozta, hogy a Chelsea ajánlatát elfogadták, akkor azért Pienaar létezett.....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31790 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: Pienaar csak a te fejedben létezett :) Carlo is megmondta, nem tettünk érte ajánlatot. Persze ha hazudott...

Szerintem meg pont azt jelenti, hogy - végre - nem megyünk bele mindenbe, ész nélkül. A vezetőség gondolt egyet, hogy lehet egyszerűbb lenne az élet, ha jönne egy ilyen fiatal, brazil válogatott védőgyerek, nézzük meg, bepróbálkozunk 20M-mel, de 25 a kalap, és az is részletekben. A Benfica meg meglátta a Chelsea nevet, összedörzsölte a tenyerét, hogy na 25 alsó hangon, de inkább 30. Vagy hetven. Aztán nagyjából 25 körül végre megegyeztek, mire a portugálok nekiálltak, hogy jóvan, engedtünk, de akkor egészben kell a lé. A Chelsea meg azt mondta, hogy akkor tiétek a védő... meg persze közben ezer kis apró kívánság. Azt ne felejtsd el, hogy iderepültek játékosostól, mindenestől, elvileg készen a megállapodásra. Ergó nagyon közel kellett lenni az álláspotoknak. Aztán mégis ők gondolták meg magukat.

Pienaar-ért tett ajánlatunk hivatalos volt :) http://www.evertonfc.com/news/archive/2 ... or-pienaar

A többire annyit reagálnék, hogy vagy neked van igazad, vagy nekem. :D Nem tudok erre mást mondani, kevés az információnk ahhoz (szerintem), hogy megcáfoljuk a másik álláspontját.
ZenZo írta: És azt hol írták, hogy Torresért egy összegben akarunk fizetni?
Nem is ez a fontos, hanem h lazán ajánlottunk 35 milliót egy másik játékosért, miközben ott a részleteken baszakodtunk. És lehet a Benfica vezetői meg ezen berágtak. Ez csak egy lehetséges forgatókönyv.

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#31791 Hozzászólás Szerző: blueman »

Eddig senkit nem sikerült leigazolni, még Pienaart sem (nem mintha akkora szükség lenne rá). A Luizos ügy meg kezd nevetséges lenni. A Benfica is nemhogy örülne annak a pénznek, amit kapnának érte, még ha részletekben is. Azt elfelejtették, hoyg DL ebben az idényben már nem játszhat a BL-ben?

"I am happy because the club is doing a fantastic job in this transfer market. The club is trying to do everything to improve the squad."
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 51,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ancelotti ezt nem gondolhatja komolyan.
Amúgy meg a a Loserpool anyagi helyzetét figyelembe véve, szerintem jól jönne nekik a Torresért kapott pénz. Azért furcsa lenne kék mezben látni. Bár nem annyira, mint Joe Cole-t vörösben.
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#31792 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Carlo még ezt mondta a sajtájon: "I am happy because the club is doing a fantastic job in this transfer market. The club is trying to do everything to improve the squad."

A klubvezetőink sosem voltak olyan jók, mint a csapat...
Ezt olvastam én is, érdekes. Mert e és az ehhez hasonló nyilatkozatok szerint Carlonak elvileg semmi köze az igazolásokhoz, ami egyébként is érdekes, hát még Angliában...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#31793 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca írta:Egy másik fórumon olvastam egy érdekes gondolatot: ugye ma derült ki a Torres dolog és a Benficával napok óta arról ment a vita, hogy részletekben fizetnénk csak. Na, erre jön ma a hír, hogy 35 millió font körül ajánlottunk egy másik játékosért ők meg akkor mondták h srácok, tudtok ti fizetni, nekünk mié' nem akartok? :)
És azt hol írták, hogy Torresért egy összegben akarunk fizetni?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31794 Hozzászólás Szerző: kdako »

Carlo még ezt mondta a sajtájon: "I am happy because the club is doing a fantastic job in this transfer market. The club is trying to do everything to improve the squad."

A klubvezetőink sosem voltak olyan jók, mint a csapat...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#31795 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca írta:A legnagyobb problémám a dologgal az, hogy megint sikerült elbénázni egy igazolást. Felejtsük el, hogy kellett-e nekünk DL vagy sem. A klub úgy döntött, hogy kell és hajlandó áldozni rá egy komolyabb összeget. Mégse sikerül megegyezni, valakik szarul végzik a munkájukat, mert az nem oké, hogy most már sorozatban bukunk el üzleteket. Pienaar, Luiz és tavaly nyáron is volt valaki, tököm se tudja már ki. Szóval ez gáz és valamit nem jól csinál a klub. Itt nem arról van szó nagy eséllyel, hogy a klub nem fizet ki semmit ész nélkül, hanem arról, hogy képtelen alkudni és megállapodni.
Pienaar csak a te fejedben létezett :) Carlo is megmondta, nem tettünk érte ajánlatot. Persze ha hazudott...

Szerintem meg pont azt jelenti, hogy - végre - nem megyünk bele mindenbe, ész nélkül. A vezetőség gondolt egyet, hogy lehet egyszerűbb lenne az élet, ha jönne egy ilyen fiatal, brazil válogatott védőgyerek, nézzük meg, bepróbálkozunk 20M-mel, de 25 a kalap, és az is részletekben. A Benfica meg meglátta a Chelsea nevet, összedörzsölte a tenyerét, hogy na 25 alsó hangon, de inkább 30. Vagy hetven. Aztán nagyjából 25 körül végre megegyeztek, mire a portugálok nekiálltak, hogy jóvan, engedtünk, de akkor egészben kell a lé. A Chelsea meg azt mondta, hogy akkor tiétek a védő... meg persze közben ezer kis apró kívánság. Azt ne felejtsd el, hogy iderepültek játékosostól, mindenestől, elvileg készen a megállapodásra. Ergó nagyon közel kellett lenni az álláspotoknak. Aztán mégis ők gondolták meg magukat.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#31796 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Zsoca írta:Egy másik fórumon olvastam egy érdekes gondolatot: ugye ma derült ki a Torres dolog és a Benficával napok óta arról ment a vita, hogy részletekben fizetnénk csak. Na, erre jön ma a hír, hogy 35 millió font körül ajánlottunk egy másik játékosért ők meg akkor mondták h srácok, tudtok ti fizetni, nekünk mié' nem akartok? :)

háháh like! :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31797 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egy másik fórumon olvastam egy érdekes gondolatot: ugye ma derült ki a Torres dolog és a Benficával napok óta arról ment a vita, hogy részletekben fizetnénk csak. Na, erre jön ma a hír, hogy 35 millió font körül ajánlottunk egy másik játékosért ők meg akkor mondták h srácok, tudtok ti fizetni, nekünk mié' nem akartok? :)

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#31798 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Egyetértek.....ne ezen rágódjunk:)...most ez van...nem tehetünk semmit:P

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31799 Hozzászólás Szerző: Ramox »

marknagy írta:
vigh92 írta:azért mert legalább csatárt van kit cserélni..és most kezdenek beindulni....de a védelembe kit löksz be?....Pf-et?...és ha kidől?...csatárcserének még ott van Kalou(jo..sztem se vmi világszám...de azért segit a támadásokban), Sturridge,..
Kakuta is elment most kevesebben vagyunk elől
Inkább én sem reagálom le, mert teljesen máshogy látjuk a csapatot ezek szerint, és csak szubjektíven tudnánk érvelni. Objektíven a statisztikák döntenének, de azt meg leszarjuk.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#31800 Hozzászólás Szerző: marknagy »

vigh92 írta:jo..de azért akk is "stabilabb " lábon áll a csatársor....m1..ezen már nincs mit vitázni...de legalább kölcsön vehettünk volna vkit...nagy divat lett...pláne a PL-ben
igaz
We are the famous, the famous Chelsea!

Válasz küldése