Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31861 Hozzászólás Szerző: bb888 »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 97,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a friss hírek szerint Torres kéri a poolt, hogy fontolják meg a következő ajánlatot.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#31862 Hozzászólás Szerző: daw3 »

kicsi rá az esély, de én még nem adnám fel. :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#31863 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tutira nem fogjak Torrest eladni telen... Kizart dolog. Mintha kezdenenek egy kicsit rendbejonni, csak nem adjak majd el a legjobb emberuket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31864 Hozzászólás Szerző: kdako »

Bubi írta:Azt nem ertem en, hogy Torresert odaadnank 35ot, egyben, Ageroert 45ot, mellzsebbol, de DLert, akit elvileg a leginkabb akartunk, nem vagyunk hajlandoak kipengetni a 22ot, hanem inkabb csak 18at, + 4 milla a szezon vegen...
Azt nem tudjuk, hogy Torresért és Agüeróért egyben fizetnénk-e, ezt kár belekeverni. Olvastam olyan cikket, ahol azt írták, hogy a részletfizetés egyre gyakoribb.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31865 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:Na, akik a vezetőséget kritizálták: 45 millió euró Agüeróért, 35-40 millió font Torresért. Igazolnánk mi, csak nem adja el a klub őket.
Akik kritizálták, ezután is fogják. Csak most nem azért, mert balfaszok, mert nem akarnak senkit, hanem balfaszok, mert nem TUDNAK senkit.... :)
Két ilyen ajánlat volt, megerősítették. Mit lehetne még tenni, rádobni Abra valamelyik hajóját? Ha ennyiért sem adják, akkor nincs mit tenni...
GO BLUES!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#31866 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azt nem ertem en, hogy Torresert odaadnank 35ot, egyben, Ageroert 45ot, mellzsebbol, de DLert, akit elvileg a leginkabb akartunk, nem vagyunk hajlandoak kipengetni a 22ot, hanem inkabb csak 18at, + 4 milla a szezon vegen...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#31867 Hozzászólás Szerző: focimark »

az hogy igazolunk-e?az Ancelotti-tól függ jobban vagy Abra-tól?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#31868 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Na, akik a vezetőséget kritizálták: 45 millió euró Agüeróért, 35-40 millió font Torresért. Igazolnánk mi, csak nem adja el a klub őket.
Akik kritizálták, ezután is fogják. Csak most nem azért, mert balfaszok, mert nem akarnak senkit, hanem balfaszok, mert nem TUDNAK senkit.... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31869 Hozzászólás Szerző: kdako »

focimark írta:Na akkor mi van a DL-ügyel?Ennyi volt? :(
Nyugi, folyik a tárgyalás, úgy tudom, ez az utolsó infó.
A Liverpool meg hivatalosan is megerősítette az ajánlatot: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 378995.stm" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#31870 Hozzászólás Szerző: focimark »

Na akkor mi van a DL-ügyel?Ennyi volt? :(

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#31871 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Azért a Torres és a "reportedly" résznél én is felkaptam a fejem. Viszont így már mégúgyse értem a vezetőséget. Vagy most ez mind csak bepróbálkozás volt, ha adják, adják, ha nem, nem? Mert jelenleg kiderült tényként, hogy a következőket akartuk leigazolni: Torres, Aguero, Godin, David Luiz. Még alsó hangon is 100M font.Továbbra is fenntartva, hogy az igazolással való megerősítés nálam nem elsődleges szempont, azért egyik játékost sem rúgdosnám ki a keretből, ha már itt lenne. De most nyáron tényleg azt mondjuk, hogy hajrá fiatalok, fél szezon és egy kisebb zuhanás után meg egyből rohanunk a piacra? Érdekes megközelítés, főleg télen. Mondjuk egy tény, hogy Torrest mikor, ha nem most lehetne elcsábítani a Poolból (ebből a szempontból talán jobb lett volna nekünk, ha hagyják egész eddig dolgozni Hodgsont - mondjuk az minden szempontból jó lett volna :) ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#31872 Hozzászólás Szerző: kdako »

Na, akik a vezetőséget kritizálták: 45 millió euró Agüeróért, 35-40 millió font Torresért. Igazolnánk mi, csak nem adja el a klub őket.
GO BLUES!

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#31873 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Én egy igazolásnak sem örülnék úgy mint Torresnak. Egyik kedvenc játékosom.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#31874 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 42,00.html

35 milliós ajánlat Torres-ért. Úgy néz ki, támadót is szeretnénk. Mondjuk ezzel kapcsolatban vannak fenntartásaim: taktikailag szerintem nem illik a 4-3-3-ba Drogba mellé (mondjuk szélen kipróbálható lenne a sebessége miatt, de fene tudja, ez rizikó) és sérülékeny is. Egyébként más kifogásom nincs. :) 26 éves, bizonyított Angliában és a hozzáállásával, viselkedésével nem sűrűn volt gond.
Persze, érdekes adalék, hogy lehet Drogba helyére jön. Ami a játékunk változását hozná, erőcsatár nélkül nyomnánk.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#31875 Hozzászólás Szerző: langidave »

most akkor ez a DL dolog már teljesen kútba esett???
Telegraph már tényként írta le, hogy megszakadtak a tárgyalások.

joy19
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 16:37
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#31876 Hozzászólás Szerző: joy19 »

Én meg azt olvastam hogy £ 60m ajánlottak a Liverpoolnak Torresért.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#31877 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

paco83 írta:
flatley09 írta:Most mit megy a rinya? :D
Anelka is egy trágya, meg Kalou is!
Igaz, hogy Kalou nem rinyál, hogy padozik, de szerintem nem is nagyon bizonyít amikor beáll, esetleg kezd! De azon is el kell gondolkodni, hogy miért pedozik annyit...Anelka stabil a csapatban, pedig szar, mint állat! Kalou mégsem tudja kiszorítani, pedig szvsz az ő posztja...
Vagyis: Anelkáról tudjuk, hogy szar, Kalourol meg sejthetjük (erősen :D ), hogy szar, mert a szar Anelkát nem bírja kiszorítani, de ha beáll sem nyújt maradandót!

Azt, hogy miért ilyenek, azt nem vitatnám, nem is tudom! Bizonyára mindkettő jó játékos, mivel itt vannak és nem is ingyen jöttek! Anelkáról tudjuk mire képes, mert azért az első másfél szezonja nem volt rossz! Sajna Kalouról csak holland emlékeket éleszthetünk fel! De megvettük, nem is olcsón, vagyis biztos volt benne potenciál, csak benne is maradt! :D Mint, hogy Seváról is mindenki tudta, hogy nem felejtett el focizni, csak nem ment neki (öreg volt, nem feküdt a PL, vagy mittomén).
Mivel tudjuk, hogy anelka szar és mégis játszik, így levonhatjuk a következtetést, hogy az atyaúristen se tudja kiszorítani a kezdőből. Kalou-ról sejtjük (bár ez nálam erősen kérdőjeles), viszont mivel nem folyamatos kezdő, így megbizonyosodni nem fogunk róla.
A vita pedig kb erről szól amit most tömören összefoglaltam. :)

A kiemelt rész nekem kissé ellentmondásnak tűnik. :)
Miért ellentmondás? Mindenki tudta, hogy mire képes, azért jött ide! De ahogy ideigazolt, mintha elvágták volna a tehetségét és a képességeit! Erre írtam lehetséges okokat! De attól, hogy itt nem ment neki, még jó játékos! Ez igaz lehet a fentebb említett két jómadárra is! :D

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#31878 Hozzászólás Szerző: paco83 »

flatley09 írta:Most mit megy a rinya? :D
Anelka is egy trágya, meg Kalou is!
Igaz, hogy Kalou nem rinyál, hogy padozik, de szerintem nem is nagyon bizonyít amikor beáll, esetleg kezd! De azon is el kell gondolkodni, hogy miért pedozik annyit...Anelka stabil a csapatban, pedig szar, mint állat! Kalou mégsem tudja kiszorítani, pedig szvsz az ő posztja...
Vagyis: Anelkáról tudjuk, hogy szar, Kalourol meg sejthetjük (erősen :D ), hogy szar, mert a szar Anelkát nem bírja kiszorítani, de ha beáll sem nyújt maradandót!

Azt, hogy miért ilyenek, azt nem vitatnám, nem is tudom! Bizonyára mindkettő jó játékos, mivel itt vannak és nem is ingyen jöttek! Anelkáról tudjuk mire képes, mert azért az első másfél szezonja nem volt rossz! Sajna Kalouról csak holland emlékeket éleszthetünk fel! De megvettük, nem is olcsón, vagyis biztos volt benne potenciál, csak benne is maradt! :D Mint, hogy Seváról is mindenki tudta, hogy nem felejtett el focizni, csak nem ment neki (öreg volt, nem feküdt a PL, vagy mittomén).
Mivel tudjuk, hogy anelka szar és mégis játszik, így levonhatjuk a következtetést, hogy az atyaúristen se tudja kiszorítani a kezdőből. Kalou-ról sejtjük (bár ez nálam erősen kérdőjeles), viszont mivel nem folyamatos kezdő, így megbizonyosodni nem fogunk róla.
A vita pedig kb erről szól amit most tömören összefoglaltam. :)

A kiemelt rész nekem kissé ellentmondásnak tűnik. :)

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#31879 Hozzászólás Szerző: Ramox »

ESPN-en és Skysportson is megjelent cikk, hogy a pool elutasította az ajánlatunkat torresért, és mint tudjuk, ezek nem a kamu, pletyka lapok....
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 2,00.html?

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#31880 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

my_bad írta:ez így van. Kalou nem egy jó csatár de jó szélső, és felpörgeti a csapat játékát és nem rinyál amiért a padról száll be mindig, emelett sok fontos gólt szerez a csapatnak.
Most mit megy a rinya? :D
Anelka is egy trágya, meg Kalou is!
Igaz, hogy Kalou nem rinyál, hogy padozik, de szerintem nem is nagyon bizonyít amikor beáll, esetleg kezd! De azon is el kell gondolkodni, hogy miért pedozik annyit...Anelka stabil a csapatban, pedig szar, mint állat! Kalou mégsem tudja kiszorítani, pedig szvsz az ő posztja...
Vagyis: Anelkáról tudjuk, hogy szar, Kalourol meg sejthetjük (erősen :D ), hogy szar, mert a szar Anelkát nem bírja kiszorítani, de ha beáll sem nyújt maradandót!

Azt, hogy miért ilyenek, azt nem vitatnám, nem is tudom! Bizonyára mindkettő jó játékos, mivel itt vannak és nem is ingyen jöttek! Anelkáról tudjuk mire képes, mert azért az első másfél szezonja nem volt rossz! Sajna Kalouról csak holland emlékeket éleszthetünk fel! De megvettük, nem is olcsón, vagyis biztos volt benne potenciál, csak benne is maradt! :D Mint, hogy Seváról is mindenki tudta, hogy nem felejtett el focizni, csak nem ment neki (öreg volt, nem feküdt a PL, vagy mittomén).

Válasz küldése