Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32721 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Micah Richards-t kene leigazolni. Nem erzi jol magat a cityben, tobbszor voltak errol hirek, es ha igaz az SH allitasa, ami korant sem biztos, le is lehetne igazolni. Szelso es kozepsobekkent is megallja a helyet, marpedig mindkettore szukseg lenne. Emellett a kozeppalyan is tud jatszani, es jok a pontrugasai, atlovesei, beadasai. Es hat ugyebar Angol, 22 eves...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#32722 Hozzászólás Szerző: blueman »

Egy játékos leigazolását azért én nem nevezném megváltásnak
Deutschland, Chelsea über alles

Ezt a hozzászólást korozs_p küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#32724 Hozzászólás Szerző: marknagy »

alpar08 írta:Tessék..
Agüero lehet a Chelsea megváltója

A Chelsea 21 fordulót követően már 9 egységgel van lemaradva a listavezető Manchester Unitedhez képest, és a Vörös Ördögöknek még van egy elmaradt meccsük is. Tegnap nagy meglepetésre a Kékek kikaptak a Wolves-tól is, így egyre elérhetetlenebbnek tűnik a célként kitűzött bajnokság (ismételt) megnyerése Carlo Ancelotti csapatának. Roman Abramovics, a Chelsea tulajdonosa kész a rossz széria megfordítása érdekében egy tekintélyes pénzösszeget csapatára költeni a télen. Sajtóértesülések szerint az Atletico Madrid csillagát, Kun Agüerót vásárolnák meg a támadósor feljavítása érdekében. A még mindig csak 22 éves argentin a napokban kötött új szerződést klubjával, ám ebben az új szerződésben az eddigi 60M eurós kivásárlási árat lecsökkentették 45M-ra, ami még mindig nagyon magas, de már megfizethető a Chelsea számára.

http://topfoci.hu/index.php?heading_id= ... %E1lt%F3ja" onclick="window.open(this.href);return false;
Így legyen!
We are the famous, the famous Chelsea!

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#32725 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Tessék..
Agüero lehet a Chelsea megváltója

A Chelsea 21 fordulót követően már 9 egységgel van lemaradva a listavezető Manchester Unitedhez képest, és a Vörös Ördögöknek még van egy elmaradt meccsük is. Tegnap nagy meglepetésre a Kékek kikaptak a Wolves-tól is, így egyre elérhetetlenebbnek tűnik a célként kitűzött bajnokság (ismételt) megnyerése Carlo Ancelotti csapatának. Roman Abramovics, a Chelsea tulajdonosa kész a rossz széria megfordítása érdekében egy tekintélyes pénzösszeget csapatára költeni a télen. Sajtóértesülések szerint az Atletico Madrid csillagát, Kun Agüerót vásárolnák meg a támadósor feljavítása érdekében. A még mindig csak 22 éves argentin a napokban kötött új szerződést klubjával, ám ebben az új szerződésben az eddigi 60M eurós kivásárlási árat lecsökkentették 45M-ra, ami még mindig nagyon magas, de már megfizethető a Chelsea számára.

http://topfoci.hu/index.php?heading_id= ... %E1lt%F3ja" onclick="window.open(this.href);return false;
-=Kék vér=-

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#32726 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Nem igaz hogy szinte semmi hír uj igazolásról mikor a csapat ekkora szarba van !
Nesze, itt egy hír :D . Dolgoznak az irodában...

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... on-on-loan" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Átigazolások

#32727 Hozzászólás Szerző: blueman »

Nemrég meg akartam ismerni az NFL menetét. Ehhez a Wikipediát alkalmaztam. Sokadszorra kell rájönnöm, hogy nem kellene.
A következőket olvastam a leírásban:
"1994 óta az NFL-ben ún. fizetési sapka (salary cap) van érvényben, ami azt jelenti, hogy a játékosok összfizetése egy csapaton belül nem haladhat meg bizonyos összeget. Ezt a „sapkát” egy bonyolult formula alapján számolják ki, mely az előző évi bevételeken alapul. Ez folyamatosan növekvő tendenciát mutat, 2003-ban 75,082, 2004-ben 80,582, 2005-ben 82,5 millió dollár volt a határ. A 2006-os szezonra ez számottevő növekedést mutatott, 102 millió dollár lett az összeg.

A rendszernek természetesen megvan az előnye, és a hátránya is. A fő előny elég nyilvánvaló: nem fordulhat elő, hogy a gazdagabb csapatok felvásárolnak rengeteg nagy sztárt (mint azt az európai labdarúgásban a Real Madrid, vagy
a Chelsea teszi")
Előbbivel egyetértek, na de az utóbbival ?
Deutschland, Chelsea über alles

Avatar
Ensiferum
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010. január 27., szerda 22:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Verpelét

Re: Átigazolások

#32728 Hozzászólás Szerző: Ensiferum »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 59,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Subotic-tól nem fog megválni a Dortmund!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#32729 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Hegee írta:
Gábor írta:Én Dzekot még mindig nem tekintem klasszisnak. Volt egy álomszezonjuk, ami valószínűleg soha többé nem fordul elő. Nem tudom, hogy hány gólt lőtt, de azt igen, hogy egy középpályás a saját csapatától elhalászta előle a gólkirályi címet. Ha Grafite nem lenne 30-on felüli, még jobban kapkodtak volna érte, mint most Dzekoért.
Mehet is a citybe, úgy is csak a kispadig jut. Maximum eleinte beáll 1-2-szer, aztán padozna. Elmézést, ha megbántok egy két Dzeko kedvelőt, de nemrég láttam egy Wolves meccset. Sétálgatott a pályán. Noha szerzett egy gólt, körülbelül 3 cm-ről. Én inkább Nistelroyhoz hasonlítanám vagyis messziről soha, közelről akármikor...

Hát z nem lenne jó ha Nisterroyhoz hasonlítani. Nisterroy az egyik legnagyobb csatár volt pár éve, ahova ment, ontotta a gólokat, nem számított neki milyen bajnokság.. Úgyhogy inkább ne legyen olyan.:D
A stílusához hasonlítom. Nistelroy 16-oson kívülről szerzett góljait kb a két kezemen megtudnám számolni. Arra utaltam, hogy Dzekonak nem a bombagólok a specialitásai...
Farewell Didier!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

Re: Átigazolások

#32730 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

hamár igazolások: én angolosítanék a csapaton, mert a jövőben a hazai játékosok szabálya még szigorodhat [és 1 idegenlégiúst tudnánk igazolni jelen szabály szerint]

én a szélre mindenképp Ashley Youngot szeretném. nem egy Agüero szint, de szerintem hasznosabb lenne, mint a jelenlegi jobbszélsőink. Malouda sincs most formában, Adam Johnsont is kölcsönvehetnénk a Citytől egy opciós joggal [kár hogy már tavaly ilyenkor nem mozgosítottunk meg érte nagyobb köveket =( ]. jobbhátvédnek én nagyon szeretném Richardst, de őt úgysem engedi el a city... ami még egy variáció, ha Iva megy ki jobbhátvédnek, és középhátvédként leigazoljuk Gary Cahillt a Boltonból vagy Curtis Daviest a Villából.

Richards kivételével ezek szerintem mind megszerezhető nevek, középpályán meg tessék minnél többet McEachrant játszatni!!!!

ez az én véleményem.

Ezt a hozzászólást fgbor7 küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Ezt a hozzászólást fgbor7 küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Ezt a hozzászólást fgbor7 küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#32734 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Gábor írta:Én Dzekot még mindig nem tekintem klasszisnak. Volt egy álomszezonjuk, ami valószínűleg soha többé nem fordul elő.
Egyelőre úgy tűnik, hogy nem egyszezonos játékos, tavalyelőtt, abban a remek évében szerzett 36 gólt, tavaly 29-et (4-et a BL csoportmeccsek során, többek között a MU-nak, ez igen jó teljesítmény), idén eddig 10-nél jár (és sem a BL-ben, sem az EL-ben nem játszanak)
Gábor írta:Nem tudom, hogy hány gólt lőtt, de azt igen, hogy egy középpályás a saját csapatától elhalászta előle a gólkirályi címet.
Grafite nem kp, hanem vérbeli csatár.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#32735 Hozzászólás Szerző: focimark »

SteveBlack írta:
Gábor írta:Én Dzekot még mindig nem tekintem klasszisnak. Volt egy álomszezonjuk, ami valószínűleg soha többé nem fordul elő. Nem tudom, hogy hány gólt lőtt, de azt igen, hogy egy középpályás a saját csapatától elhalászta előle a gólkirályi címet. Ha Grafite nem lenne 30-on felüli, még jobban kapkodtak volna érte, mint most Dzekoért.
Mehet is a citybe, úgy is csak a kispadig jut. Maximum eleinte beáll 1-2-szer, aztán padozna. Elmézést, ha megbántok egy két Dzeko kedvelőt, de nemrég láttam egy Wolves meccset. Sétálgatott a pályán. Noha szerzett egy gólt, körülbelül 3 cm-ről. Én inkább Nistelroyhoz hasonlítanám vagyis messziről soha, közelről akármikor...
ezzel tökéletesen egyetértek, sztem se nagy szám, 35 wtf? akkor Drogba 60 millió :D
Sztem se vmi nagy ász Dzeko sztem 20 millio azt cső de sztem ez megszívja a city stem nem lessz belőle klasszis !

Avatar
SteveBlack
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:13
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: J. Cole
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Átigazolások

#32736 Hozzászólás Szerző: SteveBlack »

Gábor írta:Én Dzekot még mindig nem tekintem klasszisnak. Volt egy álomszezonjuk, ami valószínűleg soha többé nem fordul elő. Nem tudom, hogy hány gólt lőtt, de azt igen, hogy egy középpályás a saját csapatától elhalászta előle a gólkirályi címet. Ha Grafite nem lenne 30-on felüli, még jobban kapkodtak volna érte, mint most Dzekoért.
Mehet is a citybe, úgy is csak a kispadig jut. Maximum eleinte beáll 1-2-szer, aztán padozna. Elmézést, ha megbántok egy két Dzeko kedvelőt, de nemrég láttam egy Wolves meccset. Sétálgatott a pályán. Noha szerzett egy gólt, körülbelül 3 cm-ről. Én inkább Nistelroyhoz hasonlítanám vagyis messziről soha, közelről akármikor...
ezzel tökéletesen egyetértek, sztem se nagy szám, 35 wtf? akkor Drogba 60 millió :D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#32737 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Én Dzekot még mindig nem tekintem klasszisnak. Volt egy álomszezonjuk, ami valószínűleg soha többé nem fordul elő. Nem tudom, hogy hány gólt lőtt, de azt igen, hogy egy középpályás a saját csapatától elhalászta előle a gólkirályi címet. Ha Grafite nem lenne 30-on felüli, még jobban kapkodtak volna érte, mint most Dzekoért.
Mehet is a citybe, úgy is csak a kispadig jut. Maximum eleinte beáll 1-2-szer, aztán padozna. Elmézést, ha megbántok egy két Dzeko kedvelőt, de nemrég láttam egy Wolves meccset. Sétálgatott a pályán. Noha szerzett egy gólt, körülbelül 3 cm-ről. Én inkább Nistelroyhoz hasonlítanám vagyis messziről soha, közelről akármikor...
Farewell Didier!

Ezt a hozzászólást fgbor7 küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van.
Hozzászólás megjelenítése.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#32739 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Bubi írta:Durva ez a 35 milla euro Dzekoert, szerintem a felet eri, egy 20 milla fontot.
Valahogy ugy tudom elkepzelni az atigazolasaik lebonyolitasat, hogy
"City: Tiszteletem urak, kernek szepen egy ajanlatot Edin Dzekora.
Wolfsburg: 30 millio euro a kivasarlasi ara, annyiert vihetitek.
City: Legyen 35 millio, aztan surgessuk meg!"
kb így lehetett.:D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#32740 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Durva ez a 35 milla euro Dzekoert, szerintem a felet eri, egy 20 milla fontot.
Valahogy ugy tudom elkepzelni az atigazolasaik lebonyolitasat, hogy
"City: Tiszteletem urak, kernek szepen egy ajanlatot Edin Dzekora.
Wolfsburg: 30 millio euro a kivasarlasi ara, annyiert vihetitek.
City: Legyen 35 millio, aztan surgessuk meg!"
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése