Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#33121 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

gerawba írta:Végre egy játékos, akiről még nem is hallottam :D Pedig már felnőtt válogatott is... :shock:

Nem tudom, elég soknak tűnik a 10 milla (és elvileg ezért még nem is eladó...), nekem Subotic leigazolás jönne be a legjobban ami a védelmet illeti (vagy ha nem számít, hogy mennyit adunk ki, akkor Luizé)

Mexest és a hasonló nyámnyilákat hanyagoljuk remélem.
Mondjuk a Dortmundot nem lenne rossz szétkapni a nyáron...Nekem Kagewa játéka is bejön! Padra tökéletes! Ha védő, akkor meg Hummels!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33122 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Bubi írta:Ide egy Gallas klont kene talalni, de lehetoleg olyat, hogy annak mar legyen gerince is. Vele volt a legjobb a hatvedsorunk, sose volt azota se olyan jo... Meg hat Mourinho a dolgok ezen reszehez nagyon ert.
lehet Ashleyt Cashley-zni a +1000 fontért, de még egy ekkora férget mint Gallas, nem hordott 20 éve Anglia a hátán.
Chelsea :arrow: Arsenal :arrow: Tottenham :arrow: lesz még ebből Fulham/QPR...
De jó védő volt, szó mi szó. Desaillyt mondjuk még jobban kedveltem, picit láttam még anno a szereplését
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#33123 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ide egy Gallas klont kene talalni, de lehetoleg olyat, hogy annak mar legyen gerince is. Vele volt a legjobb a hatvedsorunk, sose volt azota se olyan jo... Meg hat Mourinho a dolgok ezen reszehez nagyon ert.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#33124 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Végre egy játékos, akiről még nem is hallottam :D Pedig már felnőtt válogatott is... :shock:

Nem tudom, elég soknak tűnik a 10 milla (és elvileg ezért még nem is eladó...), nekem Subotic leigazolás jönne be a legjobban ami a védelmet illeti (vagy ha nem számít, hogy mennyit adunk ki, akkor Luizé)

Mexest és a hasonló nyámnyilákat hanyagoljuk remélem.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33125 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

ezeket:
- kh
- Shaktar, Roma es a CSKA is erdeklodik iranta
- 19 eves
- min 2 evig nem akarjak eladni, meg 10 millaert sem
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#33126 Hozzászólás Szerző: Bubi »

chiedis írta:
kdako írta:Legújabb kiszemeltünk, a montenegrói Stefan Savic, akit egyelőre nem enged el klubja.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
De miért nem "nevesebb" embereket keresünk? Nem akarok több Ramirest. Egyedül Seva nem jött be a neves igazolásokból az elmúlt 4 évben.
Azert mert nincs hely nekik a kezdoben, padra meg inkabb (halisten) az ilyen 17-20 eves sracok ulnek, akik 20-30 percekkel is megelegednek, es 2-3 even belul levalthatjak az oregeket. Ez a tokeletes folyamata Lampard, Terry es Drogba utodlasanak szvsz..

Mit tudunk amugy a sracrol? Az angolom pocsek...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33127 Hozzászólás Szerző: chiedis »

kdako írta:Legújabb kiszemeltünk, a montenegrói Stefan Savic, akit egyelőre nem enged el klubja.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
De miért nem "nevesebb" embereket keresünk? Nem akarok több Ramirest. Egyedül Seva nem jött be a neves igazolásokból az elmúlt 4 évben.
Nyugodj bekeben Mister !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#33128 Hozzászólás Szerző: kdako »

Legújabb kiszemeltünk, a montenegrói Stefan Savic, akit egyelőre nem enged el klubja.

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 21,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#33129 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

BlueBlood1993 írta:Szerintem télen nem nagyon fogunk igazolgatni, esetleg egy védő...Viszont nyáron baromi jó lenne ténylegesen erősíteni:

-David Luizzal, aki 24 éves lesz jövőre, de már világklasszis
-Pastoreval a kp-ra, irányítónak, 22 lesz jövőre, iszonyat tehetséges, magas, jól fejel, gólerős (kp létére 7 gólos a Serie A-ban), esze van a játékhoz
-Lukakuval előre, nem kell ecsetelni, hogy mért

És szerencsére mind2 játékost szóba hozták velünk, persze ez még semmit nem jelent.

(Pastore: http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;)
Pastorét már a VB alatt kinéztem magamnak, nagy erősítés lenne számunkra. Kérdéses persze, hogy van-e ennek valóságalapja.
211! NEW RECORD!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33130 Hozzászólás Szerző: chiedis »

BlueBlood1993 írta:Szerintem télen nem nagyon fogunk igazolgatni, esetleg egy védő...Viszont nyáron baromi jó lenne ténylegesen erősíteni:

-David Luizzal, aki 24 éves lesz jövőre, de már világklasszis
-Pastoreval a kp-ra, irányítónak, 22 lesz jövőre, iszonyat tehetséges, magas, jól fejel, gólerős (kp létére 7 gólos a Serie A-ban), esze van a játékhoz
-Lukakuval előre, nem kell ecsetelni, hogy mért

És szerencsére mind2 játékost szóba hozták velünk, persze ez még semmit nem jelent.

(Pastore: http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;)
Aha, kiváncsi vagyok, ki ad ki (ha igaz a forrás) 70 millió eurót egy ilyen játékosért... 50 millát olvastam hiteles forrásból is, de azért megkapom Sneijdert és Schweinsteigert.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33131 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Gábor írta:
chiedis írta:
Majd biztos az Athletico Madridba megy, amikor mehetne Madrid másik részébe, Londonba, és a többi élklubhoz :mrgreen:
Amúgy szerintem (nem Ramires miatt, de Neymar stb) nem kéne erőltetni ezt a brazil vonalt átigazolásból... Alexszel megfogtuk az ..... lábát, de védő és nagy darab. De nehogy már 50 kilós vékony gyerekeket igazoljunk Angliába. A Zsolna meccsen Ramires lepattant de rendesen egy szabályos ütközés során... Inkább támogatnám a keltás-vikinges vonalat, néhány fritz és németalföldi személyében.
Tudomásom szerint a vikingek a mai Norvégia és Svédország területén garázdálkodtak... :roll:
...És Németországot leigázták, ahol elvették asszonyaikat. Tudtommal egy német alak nem véletlenül akart haverkodni a skandináv tesókkal, hiszen egy a származás. Nézzük már meg a németeket, általában szőkék, kékszeműek stb. Na nem akarok itt történelembe belemenni mert bajos lesz 70 évvel ezelőttről beszélni, de röviden - közük van az északiakhoz :mrgreen:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#33132 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Szerintem télen nem nagyon fogunk igazolgatni, esetleg egy védő...Viszont nyáron baromi jó lenne ténylegesen erősíteni:

-David Luizzal, aki 24 éves lesz jövőre, de már világklasszis
-Pastoreval a kp-ra, irányítónak, 22 lesz jövőre, iszonyat tehetséges, magas, jól fejel, gólerős (kp létére 7 gólos a Serie A-ban), esze van a játékhoz
-Lukakuval előre, nem kell ecsetelni, hogy mért

És szerencsére mind2 játékost szóba hozták velünk, persze ez még semmit nem jelent.

(Pastore: http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;)

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#33133 Hozzászólás Szerző: Gábor »

chiedis írta:
Majd biztos az Athletico Madridba megy, amikor mehetne Madrid másik részébe, Londonba, és a többi élklubhoz :mrgreen:
Amúgy szerintem (nem Ramires miatt, de Neymar stb) nem kéne erőltetni ezt a brazil vonalt átigazolásból... Alexszel megfogtuk az ..... lábát, de védő és nagy darab. De nehogy már 50 kilós vékony gyerekeket igazoljunk Angliába. A Zsolna meccsen Ramires lepattant de rendesen egy szabályos ütközés során... Inkább támogatnám a keltás-vikinges vonalat, néhány fritz és németalföldi személyében.
Tudomásom szerint a vikingek a mai Norvégia és Svédország területén garázdálkodtak... :roll:
Farewell Didier!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33134 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Majd biztos az Athletico Madridba megy, amikor mehetne Madrid másik részébe, Londonba, és a többi élklubhoz :mrgreen:
Amúgy szerintem (nem Ramires miatt, de Neymar stb) nem kéne erőltetni ezt a brazil vonalt átigazolásból... Alexszel megfogtuk az ..... lábát, de védő és nagy darab. De nehogy már 50 kilós vékony gyerekeket igazoljunk Angliába. A Zsolna meccsen Ramires lepattant de rendesen egy szabályos ütközés során... Inkább támogatnám a keltás-vikinges vonalat, néhány fritz és németalföldi személyében.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33135 Hozzászólás Szerző: Anti »

Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#33136 Hozzászólás Szerző: paco83 »

kiki írta:http://www.topfoci.hu/index.php?heading ... 6&title=30 milliót ér Busquest a Chelsea-nek

ez szerintem nevetséges :? kifejezetten utálom :evil:

http://www.topfoci.hu/index.php?heading ... 13&title=A" onclick="window.open(this.href);return false; Chelsea-vel küzd a United a brazil csillagért

erről meg még nem is hallottam :wink:
Szerintem ha megnézed a forrásokat akkor az mindent elmond.... :roll:

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33137 Hozzászólás Szerző: kiki »

http://www.topfoci.hu/index.php?heading ... 6&title=30" onclick="window.open(this.href);return false; milliót ér Busquest a Chelsea-nek

ez szerintem nevetséges :? kifejezetten utálom :evil:

http://www.topfoci.hu/index.php?heading ... 13&title=A" onclick="window.open(this.href);return false; Chelsea-vel küzd a United a brazil csillagért

erről meg még nem is hallottam :wink:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#33138 Hozzászólás Szerző: Bubi »

chiedis írta:(a fiatalokat meg a fiatalítás jegyében nem játszatjuk -de majd holnap végre igen-) hála az itt agyon bevédett tulajnak (ma olvastam cikket, h CA le akart mondani, remek :| )
De befogom a pofám, mert itt is kapok, meg lehet holnap Abra kágébés haverjaitól is kapok egy heccsátot Litvinyenko módra. Ez az orosz módi.
Csupan egy rosszul leforditott cikkrol van szo tudtom szerint. A vezetoseg nonszensznek nevezte az allitast, miszerint CA leakarna mondani...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33139 Hozzászólás Szerző: chiedis »

GereZsolt írta:
chiedis írta:
GereZsolt írta:Valóban nem túl bíztató a jövőre nézve, hogy Lamps, Drogba, Terry még mindig mennyit számít. Terrynek még van 4-5 éve, de Lamps, Drogba duónak már 2-nél nem több ezen a szinten. Igen nehéz és kilátástalan jelenleg (ezzel az átigazolási politikával és utánpótlás játékosok használatával) a pótlásuk.
Drogbában és Lampardban ezen a szinten bő 4 év van, nem 2. Az orvostudomány, a megfelelő kajáztatás-edzéstervek-pihentetés alkalmazásával kitolható mindenki karrierje a szokott 34-ről 37-38 évre. Mást nem említsek mint fiatalkorom kedvencét, Pavel Nedvedet, aki 37 évesen az edzéseken még mindig a leggyorsabban futotta a 100-at, és a legtöbbet futotta a pályán meccsenként.
Más kérdés, h Lamps elmegy levezetni az MLS-be több pénzért.
És szerinted ez megoldás?:D Nézzünk csak rá a Milan-ra, Pirlo azonkívül h rúg évente 3 szabadrúgást és ad meccsenként 2 passzt semmi másra nem használható, lassú, körülményes és már nem a régi /ez csak egyéni szoc. véleményem/. Középpályás és csatár nem játszhat ezen a szinten 38évesen semmiféleképp régi önmagát idézve.
Ha nem ismernéd az elmúlt 2-3 hét kommentjeit részemről, akkor összegzem: én is említettem eleget, h olyan leszünk mint a Milan, ha ez így megy tovább. De ez kevésbé foglalkoztat, mert ez évek (2-3-4) kérdése. Jobban aggaszt, hogy nincs a cserepadunkon igazi jó bevethető ember. Pontosabban, nincsenek sem egészséges-sem sérült (csere)embereink a hiányposztokra (lassan már az NFL-es Tom Brady-nek is örülnék) amik birtokában meggyőződésem szerint november végére 15 pontos előny tudatában "már" megnyertük volna a bajnokságot. Nincs egy csere irányító, se klasszis csatár, sem a nehéz időkben tapasztalt középső védő. Ez viszont kihat a Milan jövőképre, mert nem igazolunk (a fiatalokat meg a fiatalítás jegyében nem játszatjuk -de majd holnap végre igen-) hála az itt agyon bevédett tulajnak (ma olvastam cikket, h CA le akart mondani, remek :| )
De befogom a pofám, mert itt is kapok, meg lehet holnap Abra kágébés haverjaitól is kapok egy heccsátot Litvinyenko módra. Ez az orosz módi.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

Re: Átigazolások

#33140 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Bubi írta:Ugy leserult volna, mint Jozsi Benajun?:)
sose lehet tudni... miért ki mondta azt, amikor megvettük Benajunt, hogy lesérül ennyi időre? Az elején abba reménykedtem, hogy így a középpályán helyet kaphatnak a fiatalok, de ezzel eddig csak McEachran élt...

Válasz küldése