Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: átigazolások

#51781 Hozzászólás Szerző: Ricko »

brandon írta:Ricko!Ricko!Ricko!Gallasnak!!!!Érted???Egy kicsit fogalmazz finomabban!!!
Ha Gallasnak sikerei vannak akkor az árzenálnak is :!: Írtas volna úgy hogy sok sikert kívánsz Gallasnak a Válogatottban érted :?:
Yes, We BLUE!!!

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

átigazolások

#51782 Hozzászólás Szerző: brandon »

Ricko!Ricko!Ricko!Gallasnak!!!!Érted???Egy kicsit fogalmazz finomabban!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51783 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:Nem tudom hogy ide tartozik -e ,De Tore latod mit csinal A.Cole az Angol Andorra meccsen?2 gol ketto gyonyoru golpassz . Ugy jatszik mint egy elore tolt bal bekk /bal szelso .
Szeretem én is Cole-t! Sosem mondtam, hogy nem. De Bridge is képes erre! Ebben biztos vagyok. Na, hagyjuk inkább...
tore a Guddy lot egy bomba golt az Eszak irek ellen .

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: átigazolások

#51784 Hozzászólás Szerző: Ricko »

brandon írta:Én személy szerint örülök hogy A.Cole csatlakozott a csapathoz!Bár nagyon sajnálom hogy Gallas elment,mert az egyik kedvencem volt.Sok sikert kivánok mindkettőjüknek!!!!
Te csak ne kívángass az árzenálnak sikereket oké :?: :roll: :? :x
Yes, We BLUE!!!

brandon
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2006. február 5., vasárnap 22:17

átigazolások

#51785 Hozzászólás Szerző: brandon »

Én személy szerint örülök hogy A.Cole csatlakozott a csapathoz!Bár nagyon sajnálom hogy Gallas elment,mert az egyik kedvencem volt.Sok sikert kivánok mindkettőjüknek!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#51786 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper írta:Nem tudom hogy ide tartozik -e ,De Tore latod mit csinal A.Cole az Angol Andorra meccsen?2 gol ketto gyonyoru golpassz . Ugy jatszik mint egy elore tolt bal bekk /bal szelso .
Szeretem én is Cole-t! Sosem mondtam, hogy nem. De Bridge is képes erre! Ebben biztos vagyok. Na, hagyjuk inkább...
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51787 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Nem tudom hogy ide tartozik -e ,De Tore latod mit csinal A.Cole az Angol Andorra meccsen?2 gol ketto gyonyoru golpassz . Ugy jatszik mint egy elore tolt bal bekk /bal szelso .

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#51788 Hozzászólás Szerző: kdako »

Érdekes fordulat a Tevez-transzferben:

European football chiefs have expressed their concern over the shadowy transfer deal that saw Argentinian stars Javier Mascherano and Carlos Tevez join English outfit West Ham.

A swirl of intrigue has surrounded Mascherano and Tevez' shock move to Upton Park, with speculation raging that the South American duo are merely being placed in the shop window before being sold to a bigger club next year.

http://sports.yahoo.com/sow/news;_ylt=A ... &type=lgns
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#51789 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... Blues+exit

A Gallas-ügyhöz tartozik még a hírnek az a része, hogy az Arsenal elnöke reméli, elássák a csatabárdot a Chelsea-vel és mindenki boldog lehet ezzel az ügylettel.

Csak nehogy az előzőn azt értse, játszik a két csapat két büdös döntetlent, vagy odavissza leadják a pontokat...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#51790 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Nem attól fog valaki BL-t nyerni, ha minden posztra van két ugyanolyan jó képességű játékos!!!! Sokkal fontosabb az összeszokottság, hogy mindenki ismerje a másik gondolatát. Ez az, amit pénzzel nem lehet megvenni! És ez az, ami egyre inkább úgy néz ki, nálunk nincs. Ezért nem fogunk mi BL-t nyerni! A csapat 40%-a minden évben lecserélődik...
Egy profi klubban - mint amilyen a Chelsea is - ez, mármint a játékosok cserélődése elengedhetetlen. Függetlenül attól, hogy egyetértek azzal, hogy egy összeszokott csapat sokkal jobb teljesítményre képes
1. a játékosvásárlásokat nem egy ember irányítja, és ezeknek mindnek az a feladata, hogy meg tudja mondani (lehetőleg minnél pontosabban), hogy a kiszemelt fog e tudni játszani a csapatban vagy sem
2. ezek a játékosok profi játékosok, ezért keresnek egy kisebb ország államadósságának megfelelő összeget egy héten. Egy játékos pedig többek közt attól profi, hogy képes játszani bármilyen csapatban, adott ország bajnokságában, és képes látni a többi csapattárs szemével. És az összerázódáshoz elég neki 3-5 mérkőzés.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#51791 Hozzászólás Szerző: kdako »

Chelseafan írta:Én egyébként attól félek, hogy A.Cole-t rögtön a Charlton elleni meccsen kezdőként fogja beállítani Mouri, és így Bridge lassan kiszorul a keretből... :( Remélem még csak csereként fog beállni.
Lehet, hogy nem fog kezdeni, mert a válogatott meccsek miatt keveset edzett együtt a csapattal, bár Boulahruzt is bedobta a mélyvízbe José.

McClaren mindenesetre örült a cserének, hogy így hétről hétre együtt játszhat Ashley és JT.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#51792 Hozzászólás Szerző: kdako »

grimrieper írta:
ToreAndre írta:Nem attól fog valaki BL-t nyerni, ha minden posztra van két ugyanolyan jó képességű játékos!!!! Sokkal fontosabb az összeszokottság, hogy mindenki ismerje a másik gondolatát. Ez az, amit pénzzel nem lehet megvenni! És ez az, ami egyre inkább úgy néz ki, nálunk nincs. Ezért nem fogunk mi BL-t nyerni! A csapat 40%-a minden évben lecserélődik...
Igen de a csapat egyre jobb lesz .es azt is vedd figyelembe hogy a rivalisok nem nagyon erositettek .
Azért a Barcáról, az Interről, a Milanról és a Realról nem mondható el, hogy gyengült volna.
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#51793 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:
zirkonium írta:
A Liverpool egy teljesen átszervezett csapattal nyert BL-t két éve. Tehát ez nem feltétlenül számít, bár szerintem is fontos.
Hát, nem tudom. A döntőn ez volt a felállás:

Dudek, Finnan (Hamann 46), Traore, Hyypia, Carragher, Riise, Gerrard, Luis Garcia, Alonso, Kewell (Smicer 23), Baros (Cisse 85).

Ha minden igaz, akkor csak Luis Garcia és Alonso érkezett abban az évben. A csapat nagy része hasznos, jó játékos, de nem sztár, nem több tíz milliós játékos! (Finnan, Hyypiä, Carragher, Riise, Gerrard, Kewell...)
Ráadásul sem Luis Garcia, sem Alonso nem aranylabdás....

Ők egy fiatal, nem sztárokból álló, összeszokott csapattal nyertek BL-t, ezért tisztelem őket baromira.

Barcelona, 2006?

Valdes - Oleguer (Belletti, 71.), Marquez, Puyol, van Bronckhorst - Deco, Edmilson (Iniesta, a szünetben), van Bommel (Larsson, 61.) - Giuly, Eto,o, Ronaldinho

Ha minden igaz ebben a csapatban egyedül van Bommel az, aki 2005 nyarán érkezett. Sajátneveltekből 3 vagy 4 van.... Nem egy sztárokból összerakott csapat. (Ronaldinho és Eto'o is szerintem itt lett igazán nagy sztár)

Ergó nem az számít, hogy mennyi sztár játékos van a csapatban, hanem, hogy mennyire összeszokott a csapat illetve mennyi a vízhordó!
Szerintem ezért nem fogunk BL-t nyerni. Gondoljátok át!
viszont deco,edmilson,larson,giuly,eto,ronaldinho,van bronckhors 1 évvel ezelött jöt ! tekintélyes névsor

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#51794 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

De ők sem játszottak együtt 3-4 éven át érintetlenül, ez a mai fociban ritka.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#51795 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

zirkonium írta:
A Liverpool egy teljesen átszervezett csapattal nyert BL-t két éve. Tehát ez nem feltétlenül számít, bár szerintem is fontos.
Hát, nem tudom. A döntőn ez volt a felállás:

Dudek, Finnan (Hamann 46), Traore, Hyypia, Carragher, Riise, Gerrard, Luis Garcia, Alonso, Kewell (Smicer 23), Baros (Cisse 85).

Ha minden igaz, akkor csak Luis Garcia és Alonso érkezett abban az évben. A csapat nagy része hasznos, jó játékos, de nem sztár, nem több tíz milliós játékos! (Finnan, Hyypiä, Carragher, Riise, Gerrard, Kewell...)
Ráadásul sem Luis Garcia, sem Alonso nem aranylabdás....

Ők egy fiatal, nem sztárokból álló, összeszokott csapattal nyertek BL-t, ezért tisztelem őket baromira.

Barcelona, 2006?

Valdes - Oleguer (Belletti, 71.), Marquez, Puyol, van Bronckhorst - Deco, Edmilson (Iniesta, a szünetben), van Bommel (Larsson, 61.) - Giuly, Eto,o, Ronaldinho

Ha minden igaz ebben a csapatban egyedül van Bommel az, aki 2005 nyarán érkezett. Sajátneveltekből 3 vagy 4 van.... Nem egy sztárokból összerakott csapat. (Ronaldinho és Eto'o is szerintem itt lett igazán nagy sztár)

Ergó nem az számít, hogy mennyi sztár játékos van a csapatban, hanem, hogy mennyire összeszokott a csapat illetve mennyi a vízhordó!
Szerintem ezért nem fogunk BL-t nyerni. Gondoljátok át!
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#51796 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Nem attól fog valaki BL-t nyerni, ha minden posztra van két ugyanolyan jó képességű játékos!!!! Sokkal fontosabb az összeszokottság, hogy mindenki ismerje a másik gondolatát. Ez az, amit pénzzel nem lehet megvenni! És ez az, ami egyre inkább úgy néz ki, nálunk nincs. Ezért nem fogunk mi BL-t nyerni! A csapat 40%-a minden évben lecserélődik...
A Liverpool egy teljesen átszervezett csapattal nyert BL-t két éve. Tehát ez nem feltétlenül számít, bár szerintem is fontos.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51797 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Nem attól fog valaki BL-t nyerni, ha minden posztra van két ugyanolyan jó képességű játékos!!!! Sokkal fontosabb az összeszokottság, hogy mindenki ismerje a másik gondolatát. Ez az, amit pénzzel nem lehet megvenni! És ez az, ami egyre inkább úgy néz ki, nálunk nincs. Ezért nem fogunk mi BL-t nyerni! A csapat 40%-a minden évben lecserélődik...
Igen de a csapat egyre jobb lesz .es azt is vedd figyelembe hogy a rivalisok nem nagyon erositettek .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#51798 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem attól fog valaki BL-t nyerni, ha minden posztra van két ugyanolyan jó képességű játékos!!!! Sokkal fontosabb az összeszokottság, hogy mindenki ismerje a másik gondolatát. Ez az, amit pénzzel nem lehet megvenni! És ez az, ami egyre inkább úgy néz ki, nálunk nincs. Ezért nem fogunk mi BL-t nyerni! A csapat 40%-a minden évben lecserélődik...
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#51799 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Egy Chelsea szintű nagyra törő klub nem elégedhet meg "valakivel" aki majd kispadozik. Ha a legjobbat akarja a klub, akkor a legjobb játékosokat kell megszerezni. Hogy ki fog padozni, az legyen a játékosok és az edző dolga. Nem adhatjuk alább, semmilyen szinten.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#51800 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Jobban örültem volna egy olyan balhátvédnek, aki tűri a padozást Bridge mögött. Ilyen lett volna Chiellini, de sajnos az üzlet nem jött össze. De lennének még mások is Ashley-n kívül: Baines, Antonio Lopez, Taiwo, sőt akár még Sorin is.

Válasz küldése