Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#51821 Hozzászólás Szerző: Pethy »

ToreAndre írta:
chelseafan01 írta:. Egyébként meg az a kérdés hogy mi CFC szurkolók mit szeretnénk. Ha az a cél hogy egy szerethető " mi fiainkból "álló csapatunk legyen valahol a 10-15. helyen akkor Tore-nak van igaza. .
Áááááááááá!!! Hagyjátok már ezt! Szeretem a Chelsea utánpótlást, nagyon is, de én sem akarom velük feltölteni a csapatot. De egy kétszeres bajnok csapatot mi a szarnak kell szétszedni??????????? Nekem ez a bajom!!!!
Mert a tavalyi csapat "nem volt képes" bl győzelemre, Ballackot is most szidjátok de a BL-be még hasznát vehetjük :roll: :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#51822 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

chelseafan01 írta:. Egyébként meg az a kérdés hogy mi CFC szurkolók mit szeretnénk. Ha az a cél hogy egy szerethető " mi fiainkból "álló csapatunk legyen valahol a 10-15. helyen akkor Tore-nak van igaza. .
Áááááááááá!!! Hagyjátok már ezt! Szeretem a Chelsea utánpótlást, nagyon is, de én sem akarom velük feltölteni a csapatot. De egy kétszeres bajnok csapatot mi a szarnak kell szétszedni??????????? Nekem ez a bajom!!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#51823 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Én a kisebbséghez tartozom, örülök Cole-nak. Hamar hozzáteszem Bridge gólja az Arsenal ellen 2 éve a BL-ben életem gólja volt, 30 év alatt mióta szeretem a focit, nem örültem annyira gólnak mint akkor. De. Cole-t jobbnak tartom. Dinamikusabb, erőteljesebb, bármikor képes a kapuig elvágtázni labdával. Egyébként meg az a kérdés hogy mi CFC szurkolók mit szeretnénk. Ha az a cél hogy egy szerethető " mi fiainkból "álló csapatunk legyen valahol a 10-15. helyen akkor Tore-nak van igaza. De itt kimondva is BL győzelem a cél,akkor viszont kell a minőség. Akkor is ha két hasonló tudású válogatott közül az egyik padon ül és fáj érte a lelkünk. El lehet játszani a gondolattal, ha tavaly a Barca elleni első meccsen mondjuk Cole a balbekk D.H helyett , akkor lehet hogy mi megyünk tovább és megnyerjük a BL-t.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#51824 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Pethy írta:Na azért Klalout ne írjátok le 2,3 év múlva róla szólhat a Chelsea, és Duffról csak annyit h. ment volna inkább el SWP mert nála jobb sztem Kalou!!!
Ki bír ki 2-3 évet???
Évente cseréljük a csatárokat!Sztem nektek nem kell leirjam Kalou már hányadik csatárunk az elmúlt 3évben!
1évet ha kibír!
Chelsea FOREVER!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51825 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Nem fogunk nyerni semmit! Hamarosan jobban is kifejtem, hogy miért!!
Szolj JM-nek hogy azonnal vegye meg a Finn, Sved ,Norveg,Dan, csapat legjobbjait akkor talan nyerunk valamit DDDD .Legyunk halasak amink van mert sok csapat csak irgyel minket

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51826 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

hegyes írta:
ToreAndre írta:És nem azt mondom, hogy Ashley Cole rossz játékos! Egyszerűen nincs szükség rá. Mintahogy Ballackra, Hilario-ra, Mikelre és Kalou-ra sem volt szükségünk! Meg kellett volna tartani Duff-ot (aki jobb, mint Kalou) Guddy-t és Pidgeley-t. Ennyi.
Rothadt ez a egész szisztéma. Hánynom kell.
Na, beállok én is a Tore-val egyetértők táborába, ha már ilyen indulatos volt, és majd mindenki az Ő hozzászólásaival foglalkozik :D
(Persze ez az egyetértés nem vonatkozik a "remélem nem nyerünk semmit" kijelentésre :wink: )

Pár napja, én is kicsit indulatosan, épp a küszöbön álló A Cole átigazolás miatt tartottam itt, a fórumon kiselőadást az idei nyár bugyuta igazolásairól... :?

Szerintem sem volt SEMMI SZÜKSÉG COLE-RA! Wayne megkapta végre idén Josétól a lehetőséget, élt is vele, erre...
Ahogy semmi szükség nem volt az Eidur-Mikel, a Duff-Kalou, a Pidgeley-Hilário "cserére" sem! Ja, és a nyár ostobasága: Ballack - egy olyan csapatba, mely tele van középső kp játékosokkal.
Ember Eidur nem akart a padon ulni ezert ment el. Mikael a jovo.
2;Duffis csak a padon ult volna Kalou megint csaka jovo.
3;Pidgleley meg soha nem fert volna be ,hilario csak veszhelyzet .
4;A. Cole 24 eves Angol vilag klasszis.Es ahogy sokan irtak jatszon a jobb . Meg amugy is csak 5 millaba kerult .
5;A ballack mikor fogsz te egy ilyen kaliberu jatekost ingyen megkapni?
6; mielott leirsz valami ostobasagot gondolkodj elotte.



(beleszerkesztettem, mert azt hiszem összecsúsztak a hozzászólások - Wisey)

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#51827 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Na azért Klalout ne írjátok le 2,3 év múlva róla szólhat a Chelsea, és Duffról csak annyit h. ment volna inkább el SWP mert nála jobb sztem Kalou!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#51828 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem fogunk nyerni semmit! Hamarosan jobban is kifejtem, hogy miért!!
Only one Di Matteo!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#51829 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Azért egy Ash Cole - Boulahrouz páros alkalmas kell, h legyen Gallas pótlására... :wink:

Megvan végre Josénak az áhitott balbekk, ezek után minden adott, egy, a korábbiakhoz képest is kiugró szezonhoz! (a triplázás alap)

Nagyon remélem, h JM még mindíg ugyanúgy tudja mit csinál, mint eddig, és nem hiszi, h az FM 2007-el játszik :D

Ide nekünk Európát és Angliát!
There is only one Chelsea!

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#51830 Hozzászólás Szerző: hegyes »

ToreAndre írta:És nem azt mondom, hogy Ashley Cole rossz játékos! Egyszerűen nincs szükség rá. Mintahogy Ballackra, Hilario-ra, Mikelre és Kalou-ra sem volt szükségünk! Meg kellett volna tartani Duff-ot (aki jobb, mint Kalou) Guddy-t és Pidgeley-t. Ennyi.
Rothadt ez a egész szisztéma. Hánynom kell.
Na, beállok én is a Tore-val egyetértők táborába, ha már ilyen indulatos volt, és majd mindenki az Ő hozzászólásaival foglalkozik :D
(Persze ez az egyetértés nem vonatkozik a "remélem nem nyerünk semmit" kijelentésre :wink: )

Pár napja, én is kicsit indulatosan, épp a küszöbön álló A Cole átigazolás miatt tartottam itt, a fórumon kiselőadást az idei nyár bugyuta igazolásairól... :?

Szerintem sem volt SEMMI SZÜKSÉG COLE-RA! Wayne megkapta végre idén Josétól a lehetőséget, élt is vele, erre...
Ahogy semmi szükség nem volt az Eidur-Mikel, a Duff-Kalou, a Pidgeley-Hilário "cserére" sem! Ja, és a nyár ostobasága: Ballack - egy olyan csapatba, mely tele van középső kp játékosokkal.
There is only one Chelsea!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51831 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Es kulonben is miutan a Huth-ot eladtuk 6millaert ,igy A . Cole nem kerult penzbe meg maradt is 1 milla.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51832 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

zirkonium írta:És ha valakinek nem tetszik, akkor lehet más csapathoz menni, vagy saját csapatot csinálni és annak szurkolni!! :wink: :lol:
YE BABY YE :twisted: :twisted: :twisted: :twisted :twisted: :

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#51833 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

És ha valakinek nem tetszik, akkor lehet más csapathoz menni, vagy saját csapatot csinálni és annak szurkolni!! :wink: :lol:
Lehet, de kár azon agyalni, hogy kellett-e Ashley vagy nem. A lényeg, hogy itt van és biztosan a csapat javára fog válni valahogy.
C'mon Champions!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zirkonium 2006. szeptember 1., péntek 17:36-kor.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51834 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

kdako írta:
grimrieper írta:Es meg egy pont letojjak a mi velemenyunket a CFC -nel . Oket egy dolog erdekli siker,kupak,es a penz.Erzesek szentimentalizmus,azt felejtsd el .Kiment a divatbol .Ya es senkit nem akartam ezzel megserteni .
Ez így van, sajnos, bár én a pénzt tenném előre, a többit utána.

Mi szurkolók vagyunk, akik a legjobbat akarják a csapatnak, de természetesen nem kell minden Kenyon- és JM-döntéssel egyetérteni.
Egyszeru ezt igy kell venni . Ez egy munka hely . Ezek az emberek itt dolgoznak . Ha jo a teljesitmeny ok ,ha nem kidobni kerem a kovetkezot.JM es Kenyon nem hulye . Kenyon miota eljott az MU_bol azota nezd meg nem igazoltak a Shrek-en kivul csak mini mouse micky mouse es Goofy-t.JM meg minden szinten bizonyitott mar . Hagyjuk rajuk a csapat epitest mi meg oruljunk a sikereknek . Ha egy ilyen csapatnak nem tud orulni valaki akkor az szurkoljon a kabat falva fc-nek . Bocs senkit nem akarok megserteni .

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#51835 Hozzászólás Szerző: kdako »

grimrieper írta:Es meg egy pont letojjak a mi velemenyunket a CFC -nel . Oket egy dolog erdekli siker,kupak,es a penz.Erzesek szentimentalizmus,azt felejtsd el .Kiment a divatbol .Ya es senkit nem akartam ezzel megserteni .
Ez így van, sajnos, bár én a pénzt tenném előre, a többit utána.

Mi szurkolók vagyunk, akik a legjobbat akarják a csapatnak, de természetesen nem kell minden Kenyon- és JM-döntéssel egyetérteni.
GO BLUES!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51836 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ya es meg egy a gyengebbek kedveert.Gallas nem akart es nem jatszott volna itt tobbett .Igy A. Cole tulajdonkeppen 5 millaert jott ide.Annyitt pedig meg meger a srac. Es meg egy pont letojjak a mi velemenyunket a CFC -nel . Oket egy dolog erdekli siker,kupak,es a penz.Erzesek szentimentalizmus,azt felejtsd el .Kiment a divatbol .Ya es senkit nem akartam ezzel megserteni .

GO CFC GO

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#51837 Hozzászólás Szerző: kdako »

Akik szerint Bridge nem nagy szám, emlékezzenek vissza a két év ezelőtti szezonra, a nagy menetelés kezdetére, amikor kifogástalanul játszott. Ha nincs az a sajnálatos sérülés (fuck off Shearer) akkor senkit sem érdekelne Ashley. Már kár erről beszélni, de Bridge-nek csak játékba kell jönnie, és gyorsan a régi lesz.

Már a taktikához kapcsolódó kérdés: azzal, hogy váltottunk, és az eddig megszokott, szélsőkre épülő játékot megváltoztatta José, nagyobb szükség lenne rá, hogy a két szélsővédő, játsszon azon a 2 poszton bárki, aktív legyen támadásban. Boulahrouz nem ilyen, és Ashely sem teljesen.
GO BLUES!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#51838 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Nem hiszem el! A rohadt életbe! Hogy lehetnek ennyire buták???
add1: van egy tökéletes balback-ünk,minek mégegy??
Nincs olyan, hogy versenyhelyzet. 26 évesek Cole is és Bridge is. Nem szívesen fognak padozni, nem is hiába. Szegény Waynie-nek nincs esélye, mert nem fog egy ilyen sokba került játékos, mint Cole, padozni.
A.Cole valamiért nagyobb név, mind W. Bridge. Olyanok vagyunk, mint néhány éve a Real. Ne mondjátok, hogy nem! Ez már nem okos, posztra igazolás. Olyan helyekre igazolunk jó játékosokat, ahol már vannak jó játékosunk. Ezzel a már megszokott, kíváló játékosok -teljesen jogosan- elmennek.
Itt az elvvel vannak problémák. Nézzetek a dolgok mögé!

add2: Gallast ilyen olcsón elengedni?? Nekik kellett volna ráfizetni, nem nekünk!! Gallas jobb, mint Cole - szerintem.

Délután visszatérek még erre....

Mr. Kenyon please, FUCK OFF!

Tore nincs igazad

Gallas nem akart itt jatszani tobbett
2;mi akartunk erte 5 millat
3; egy ev mulva kaptunk volna erte egy kosar rohadt szilvat.
4;Ha marad akkor se jatszott volna hanem ment volna a tarcsiba.
5; A. Cole 24 eves Angol a vilag egyik legjobb bekkje
6;Kertek erte 25 millat
7; adtunk 5 milla = Gallas
8; Akkor szerinted mennyibe kerult egy jo Angol fiatal jatekos ???
9; megmondom 10 milla .5 ha beleveszed hogy Gallas egy halott dolog volt a szamunkra .

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#51839 Hozzászólás Szerző: Pethy »

ZenZo írta:
Oziris írta:
Norbert írta:Én Toreval szemben csupa nyugisan mondom:
- Sikerül a triplázás! sőt FA Cup is! :wink:
- Ha nem nyerünk semmit :arrow: Mourinho megy, Roman nem adja el a klubot
Egyébként egy újabb kérdés: Mi Cole titka, hogy - szemben Bridge-dzsel - egy gyengébb védelemmel bíró csapatból a nemzeti tizenegybe fel tudja verekedni magát?
Az a titok, hogy Cole jobb mint Bridge!Mondom ezt ugy hogy szeretem Bridget,és nem lett volna muxáj Cole jövetele!De Cole a szememben már évek óta a világ legjobb bal védője!Kevésbé fölösleges igazolás,mint Ballack vagy Sevchenko!
Cole képességei jók, hogy ő e a legjobb, az most más kérdés. De pl. Crespo a világ egyik legjobb csatára, a Chelsea-ben mégsem volt képes ezt megmutatni! Cole-nak pedig nincs titka, ő IS egy jó hátvéd, hogy ő lett a válogatott alapembere, azt én Sven-Göran Eriksson néha érdekes választásainak tulajdonítom, :arrow: kik voltak az angol válogatott csatárai a vb-n?!

Még itt megjegyzem, hogy Bridge lehet, hogy - még - nem egy klasszis védő, ezért is volt kölcsönben tavaly, de meg lehet nézni, idén, kezdőként mit nyújtott a mérkőzéseken!
A Gallas-Cole csere oka valószínűleg az lehetett, ahogy ezt már előttem is kifejtették páran, hogy mindkét játékos menni akart a csapatából, s ez volt a legkézenfekvőbb üzlet (a csapatvezetések és tulajdonosok szempontjából).
Végezetül: ha meg tud győzni a játékával a pályán, én is örülni fogok Cole érkezésének!
Nekem csak 1 bajom van Bridgel h. a védekezést nem mindíg oldaja meg míg Cole nagyrészt jól --->lásd VB, 1ébként sztem rotálni fogja Colet , Bridget
:wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#51840 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta:
Norbert írta:Én Toreval szemben csupa nyugisan mondom:
- Sikerül a triplázás! sőt FA Cup is! :wink:
- Ha nem nyerünk semmit :arrow: Mourinho megy, Roman nem adja el a klubot
Egyébként egy újabb kérdés: Mi Cole titka, hogy - szemben Bridge-dzsel - egy gyengébb védelemmel bíró csapatból a nemzeti tizenegybe fel tudja verekedni magát?
Az a titok, hogy Cole jobb mint Bridge!Mondom ezt ugy hogy szeretem Bridget,és nem lett volna muxáj Cole jövetele!De Cole a szememben már évek óta a világ legjobb bal védője!Kevésbé fölösleges igazolás,mint Ballack vagy Sevchenko!
Cole képességei jók, hogy ő e a legjobb, az most más kérdés. De pl. Crespo a világ egyik legjobb csatára, a Chelsea-ben mégsem volt képes ezt megmutatni! Cole-nak pedig nincs titka, ő IS egy jó hátvéd, hogy ő lett a válogatott alapembere, azt én Sven-Göran Eriksson néha érdekes választásainak tulajdonítom, :arrow: kik voltak az angol válogatott csatárai a vb-n?!

Még itt megjegyzem, hogy Bridge lehet, hogy - még - nem egy klasszis védő, ezért is volt kölcsönben tavaly, de meg lehet nézni, idén, kezdőként mit nyújtott a mérkőzéseken!
A Gallas-Cole csere oka valószínűleg az lehetett, ahogy ezt már előttem is kifejtették páran, hogy mindkét játékos menni akart a csapatából, s ez volt a legkézenfekvőbb üzlet (a csapatvezetések és tulajdonosok szempontjából).
Végezetül: ha meg tud győzni a játékával a pályán, én is örülni fogok Cole érkezésének!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése