Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33581 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ok!
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Átigazolások

#33582 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Korozsp/ryan04 hozzászólásait ne keressétek. Annyit kérek, hogy mindenki kulturáltan vitatkozzon.
JT lehet hogy kisgyerekként a West Hamnél volt, de hadd tekintsük már saját nevelésnek, ha 14-15 évesen került a klubhoz.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#33583 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

nem semmi ami itt folyik forumozas cimszo alatt

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33584 Hozzászólás Szerző: chiedis »

chelseaforce írta:miert nem lehet kicsit kulturalt modon vitatkozni??
elvegre ez egy kozossegi forum ... lehetne karomkodas nelkul is!
nem tom, hogy mast is, de engem nagyon! zavar es idegesit :x
elnezest az offert
Sajnálom, de elérték ezek ketten azt a szintet, hogy már nem bírom magam visszafogni. Engem ezek jobban zavarnak mint a káromkodás néha...
Na ezek miatt nem léptem fel kb. 1 évig a fórumra, ezért van 200 hozzászólásom 2 év alatt. Azt hittem kitisztult az oldal az ilyenektől, ebben bízva visszatértem. De megint "begins"
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33585 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ryan04 írta:
Zsoca írta:Szerintem szinte senki nem fikázta a csapatot a NU meccs után...

Idézem ezt chiedis írta!


Ezt a meccset még osztályozni sem fogom. Tiszta rémálom Ferreira (örökös!) Turnbull és Sturridge balfékoskodásaival, a vereséggel, a sérülésekkel.

Hát ez mi ha nem fikázás?
Ez neked a csapatfikázás? Az ügyeletes 2 balfaszt és Sturridge szerinted jól teljesített? A csapat többi tagja, Anelka, Josh, Aanholt remekül játszott, és nagyon jó, izgalmas meccs volt. Semmi baj nem volt a kieséssel, csak evvel a 3 fogalmatlan játékossal, akik nem idevalók.
De most már rohadtul elegem van abból, hogy már egymás ellen akarsz minket ugrasztani, és az eddig viszonylag békés fórumozást felborítod. Erre mit látok, egy 59 perce csatlakozott spanod (aki lehet h te vagy másik ímél címről) megint el kezd oltogatni. Komolyan mondom, iszonyat orrba tudnálak már ütni. Kihozod belőlem az állatot...
Remélem van olyan titkos fegyvere az adminoknak, hogy kitiltsanak kettőtöket.
Idejöttök bzmeg más drukkerként belepofázni az oldalba, meg állatkodni? Húzzatok már el a picsába !
bocs a kirohanásért, de már nagyon elegem van.
Többet a szádra ne vegyél ryan, mert én a**ádat fogom szájra venni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chiedis 2010. szeptember 28., kedd 12:25-kor.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chelseaforce
Hozzászólások: 1066
Csatlakozott: 2009. december 26., szombat 12:55
Kedvenc játékos: Lamps
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Nagyvárad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33586 Hozzászólás Szerző: chelseaforce »

miert nem lehet kicsit kulturalt modon vitatkozni??
elvegre ez egy kozossegi forum ... lehetne karomkodas nelkul is!
nem tom, hogy mast is, de engem nagyon! zavar es idegesit :x
elnezest az offert
Több hsz nuku!
Link magában nuku!



Ne_kattints_ide!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33587 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ryan04 írta:
Zsoca írta:Szerintem szinte senki nem fikázta a csapatot a NU meccs után...

Idézem ezt chiedis írta!


Ezt a meccset még osztályozni sem fogom. Tiszta rémálom Ferreira (örökös!) Turnbull és Sturridge balfékoskodásaival, a vereséggel, a sérülésekkel.

Hát ez mi ha nem fikázás?
Kiemelt 3 szarul teljesítő embert, akik egyébként tényleg csak lebaszást érdemelnek. És igen, rémálom volt a meccs abból a szempontból, hogy a sérüléseken és a kapuson ment el. De nem olyan fikázás, mint a tied.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33588 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ryan04 írta:Saját magatoknak írtok ellen, mikor liga kupa szobában lehordjátok ti is a csapatot a Newcastle meccs után, aztán ha én írom mind ezt akkor kiálltok mellettük! Nevetségesek vagytok! Annyira értetek a focihoz hogy az valami borzasztó! Akik ennyit nem tudnak hogy Terry West Ham nevelés.........:)
Szerintem szinte senki nem fikázta a csapatot a NU meccs után...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33589 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ryan04 írta:
Bubi írta:Ettol meg Terry hivatalosan is a Chelsea nevelese, szoval igen, marad az alap felallas: Te vagy a hulye

Akkor Wayne Rooney se Everton nevelés mert 16-17-éves kora óta Ferguson hóna alatt nevelkedett igaz? Max 3-év a diferencia a két játékos közti nagy klubhoz való kerülése! De mind 1! Én vagyok a hülye!:)
Látom rátaláltál a lényegre - 3 év ennyit számít az ifi időkben ahhoz, hogy eldöntsék hol nevelkedett. Rooney Everton nevelés, akármennyire fáj.
ÉS bebizonyítom, hogy megint hülyeségeket írsz:
http://en.wikipedia.org/wiki/Wayne_Rooney" onclick="window.open(this.href);return false;
Mintha azt látnám, hogy 6 éve, 19 mondom 19 éves korától játszik a UTD-nél. Elötte 16-17 évesen maximum annyi kapcsolata volt Fergie-vel, hogy az ágyában poszteren nézte a kis Rúúni. Mellesleg 17 évesen, evertonosként volt kint az EB-n, szal nem tudom hogy nem lehet ennyi információ tudatatában lenni, és itt UGATNI nekünk.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#33590 Hozzászólás Szerző: Keppi »

ryan04 írta:De mind 1! Én vagyok a hülye!:)
Smileyt vedd le a mondat végéről nyugodtan. Ennyi baromságot amit te leírsz.. Bazki! Kimenő van a Svábhegyen, vagy mi a franc??
:)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#33591 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

gerawba írta:
Bubi írta:Ettol meg Terry hivatalosan is a Chelsea nevelese, szoval igen, marad az alap felallas: Te vagy a hulye :)

Nem azert nem vagy Chelsea drukker, mert elismered mas csapatok jatekosait is, hanem mert a Chelsea-bol mindenkit utalsz, mindenki gyenge, szrul igazolunk, szrul focizunk. Az sem eleg, ha szaz folott lovunk, de az sem, ha 5 meccs alatt lovunk huszon akarhany golt. Szurkolj masnak, ez a tanacsom, mert amit Te csinalsz, pont a szurkolas ellenkezoje.

Te nem szeretsz semmit ebben a klubban, ebben a csapatban, a játékosokban meg még kevésbe.
+ Mi sem szeretünk téged, sőt, az érzéseink kifejezésére leginkább a gyűlölünk szó a jó :wink:
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#33592 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ryan04 írta:De mind 1! Én vagyok a hülye!:)
Na, alakul ez. :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#33593 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Bubi írta:Ettol meg Terry hivatalosan is a Chelsea nevelese, szoval igen, marad az alap felallas: Te vagy a hulye :)

Nem azert nem vagy Chelsea drukker, mert elismered mas csapatok jatekosait is, hanem mert a Chelsea-bol mindenkit utalsz, mindenki gyenge, szrul igazolunk, szrul focizunk. Az sem eleg, ha szaz folott lovunk, de az sem, ha 5 meccs alatt lovunk huszon akarhany golt. Szurkolj masnak, ez a tanacsom, mert amit Te csinalsz, pont a szurkolas ellenkezoje.
Ej, ezt magam sem írhattam volna szebben.


De tényleg t*karodj már, megint írtál egy 2-3 hetes szünet után 3 db 1 méteres baromságot, és az előző 3 oldalon az van, hogy megpróbálják beleverni abba a nagy fejedbe, hogy HÜ-LYE-SÉG minden egyes gondolatod.

Szépen kérlek Korozs Péter, könyörögöm menj már el innen, és ne gyere vissza! (plussz ne is regelj be a 26. nickeden, mert az idabasz*tt firkálmányaidról és a sok zöldségről ami benne úgyis tudja mindenki, hogy kinek a ,,műve'')

Te nem szeretsz semmit ebben a klubban, ebben a csapatban, a játékosokban meg még kevésbe.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#33594 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ryan04 írta:http://img.metro.co.uk/i/pix/2010/05/06 ... 68x501.jpg


http://img.metro.co.uk/i/pix/2010/05/06 ... 68x441.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;


Hát ha ezek után is nektek Terry nem West Ham nevelés akkor ne is haragudjatok! Akkor én vagyok a hülye, és nem értek hozzá!:) Terry már édesanya hasából West Ham mezben jött világra!;) De ha valaki mondjuk Digisporton nézte volna a Premier League magazin-t, akkor láthattatok volna a West Ham akadémiának egyik nevelő edzőjével egy nyilatkozatot arra kérve őt az élő műsorban állítson össze fejben saját maga olyan álom kezdő 11-et, amiben csak West Ham nevelések vannak, és mindegyik játékos megnevezésekor jellemeznie kellett!;) És Terry is benne volt ebben a kezdő 11-ben! De mind 1 mondom akkor én vagyok a hülye!:) Elég gáz hogy a kedvenc csapatotok játékosáról még ennyit se tudtok!
Ettol meg Terry hivatalosan is a Chelsea nevelese, szoval igen, marad az alap felallas: Te vagy a hulye :)

Nem azert nem vagy Chelsea drukker, mert elismered mas csapatok jatekosait is, hanem mert a Chelsea-bol mindenkit utalsz, mindenki gyenge, szrul igazolunk, szrul focizunk. Az sem eleg, ha szaz folott lovunk, de az sem, ha 5 meccs alatt lovunk huszon akarhany golt. Szurkolj masnak, ez a tanacsom, mert amit Te csinalsz, pont a szurkolas ellenkezoje.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

gekko5
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:15
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#33595 Hozzászólás Szerző: gekko5 »

Bubi írta:
gekko5 írta:
arpi_88 írta: és azt a hülye messit úgy összetörnék mint a ropit nénk
már összetérték :lol: , amugy szerintem messit nehezebben lehet elnyomni, mint pl. Anelkát(csakhogy Chelseas példa legyen), bocs hogy megvédtem, de az egyik kedvenc játékosom :)
Anelka erocsatar, amig Messi nem igazan. Messit mi is ugy eldugtuk, ahogy volt. Ketlem hogy nehezebb lenne elnyuni Anelkanal. (az sem vitatott, hogy Messi jobb Anelkanal osszessegeben)
De messit, nem nagyon látom feküdni a földön test-test elleni harcban, bár Anelkat se :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#33596 Hozzászólás Szerző: Bubi »

gekko5 írta:
arpi_88 írta: és azt a hülye messit úgy összetörnék mint a ropit nénk
már összetérték :lol: , amugy szerintem messit nehezebben lehet elnyomni, mint pl. Anelkát(csakhogy Chelseas példa legyen), bocs hogy megvédtem, de az egyik kedvenc játékosom :)
Anelka erocsatar, amig Messi nem igazan. Messit mi is ugy eldugtuk, ahogy volt. Ketlem hogy nehezebb lenne elnyuni Anelkanal. (az sem vitatott, hogy Messi jobb Anelkanal osszessegeben)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

gekko5
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:15
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#33597 Hozzászólás Szerző: gekko5 »

arpi_88 írta: és azt a hülye messit úgy összetörnék mint a ropit nénk
már összetérték :lol: , amugy szerintem messit nehezebben lehet elnyomni, mint pl. Anelkát(csakhogy Chelseas példa legyen), bocs hogy megvédtem, de az egyik kedvenc játékosom :)

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Átigazolások

#33598 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

undertow írta:hát srácok, a nagy büdös igazság az, hogy JT a hamstersnél kezdte ifiként és 14 évesen került a Chelseahez.
azon persze lehet vitatkozni, hogy ez saját nevelés-e vagy sem ;) szerintem az.
Ja mondjuk ilyen alapon Becham meg Tottenham nevelés, mert ő is 4 évet töltött gyerekként ott.

arpi_88
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 20:13
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Kenny Dixon

Re: Átigazolások

#33599 Hozzászólás Szerző: arpi_88 »

ja és essien maga ven olyan jó mint xavi bármelyik csapat örülne egy ilyen játékosnak

arpi_88
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 20:13
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Kenny Dixon

Re: Átigazolások

#33600 Hozzászólás Szerző: arpi_88 »

ki a faszom van abba a buzi barcelonába bele buzulva ,hogy azt sztárolja akkor szurkoljon annak most mivan kikaptunk a citytől és abarcának is okozna meglepetést és azt a hülye messit úgy összetörnék mint a ropit amugy meg nem ramires tehet a vereségről kikapott a csapat és kész én akkor is a chelsea szurkoló lennék ha aközép mezönyben lennénk aki meg divat drukker annak nincs itt helye

Válasz küldése