Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#34381 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Na király, nagytakarítás van, örülök, hogy Sinclair elhúzott...
Mondjuk igazság szerint nem sok vizet zavart eddig sem, de jó érzés, hogy nem látom többet Chelsea mezben a pályán, ki nem állhattam...

Nekem Di Santo a kedvencem a fiatalok közül, de nagy valószínűséggel ő rá is ez a sors fog várni, mert szintén rém gyenge a teljesítménye :(


Elég sok idős játékos ment el, vérfrissítés lesz, aminek talán tényleg most van itt az ideje. Az űr nagy részét remélem igazolásokkal fogjuk betölteni (pl. Ramires tökéletes választás), mivel én az akadémiáról kikerülő játékosokat egyáltalán nem tartom olyan hű de nagyra... Jó, most megnyerték a YFA Cupot, de pl. a Liverpool 2006-ban, és 2007-ben is megnyerte (szóval mondhatjuk, hogy kimagaslóan a legjobb akadémia volt, 2x egymás után megnyerni nem rossz), aztán kik jöttek fel onnan? Ilyen Lucas félék... :D A tarcsi játékosok között szupersztárnak számító Németh Krisztián is most hol van? :(
Nagyon kétlem, hogy a mi ifistáink fogják egyszer a hátukon vinni a nagycsapatot, de majd meglátjuk. (amikor megnyertük a kupát akkor sem voltam elájulva tőlük, persze nagyon örültem, hogy behúzták)

Gondolom azért van akadémiánk, mert
1) valahol van egy ilyen szabály, hogy kell, hogy legyen minden csapatnak (itthon megye nem tudom hányban is kell lennie utánpótlásnak)
2) egyszer hátha a horgunkra akad valami szupertehetség (itt nem tucatembekre gondolok, mert ma már mindenkire azt mondják, hogy tehetséges, aki két egyeneset a labdába tud rúgni 17 évesen - hanem mondjuk olyanokra, akik 18-20 évesen a nagycsapatban helyet követelni maguknak, mert egész egyszerűen annyira jók és tehetsések - lásd pl. CR, Rooney, Fabregas vagy Pato, esetleg Kaká),
3) 2-3x játszatunk a nagycsapatban egy fiatalt, és e tény miatt magasabb áron el tudjuk őket passzolni - vagy kölcsönben villant egy jobb bajnokságban (Stoch)


Nekem az idősebbek közül egyedül Anelkával volt/van gondom (bár ő még itt lesz sajnos egy darabig), a többieket mind kedveltem (JC-t mondjuk nem olyan nagyon), Carvalho-t is nagyon sajnálom, jó lett volna ha még marad 1 évet (bár ez a nyáladzás a Real felé mostanában baromira nem tetszett)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2010. augusztus 11., szerda 17:28-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#34382 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Persze, túl lehet élni Ricky távozását, csak én emlékszem azokra az időkre, amikor Essien-Paolo Ferreria belső véső párossal kezdtünk, többek közt a pool elleni rangadón. Erre idén is lehet sansz, ismerve sérülés/kiállítás arányainkat, aminek én személy szerint nem örülnék...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#34383 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Emberek mehetnek, emberek jöhetnek ez a klubnak akkor is Chelsea lesz a neve. Aki ricsibe vagy joeyba volt szerelmes az nyugodtan mehet most madridnak vagy a poolnak szurkolni. Anno egy zola vagy desailly is elment tőlünk. Túléltük? Igen..

Ricsi nem volt rossz, sőt, az egyik legjobb "becsúszó" játékos a világon, de tény 32 éves volt és többet volt sérült mint egészséges. Na meg szerintem biztos menni akart, aki meg menni akar, azt el kell engedni. Sok sikert neki a továbbiakban!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#34384 Hozzászólás Szerző: undertow »

ifiként jody morris is orbitális tehetségnek számított. egy kojak nyalóka annak, aki fejből meg tudja mondani mi van vele mostanában :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#34385 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:Hivatalos: Scott Sinclair a Swansea City-be igazolt!

Na jó, nekem most lett kurvára elegem!!! :evil: Előbb Ricky, aztán megláttam ezt a cikket. Sinclair messze-messze a kedvenc ifijátékosom volt, Ricky meg a világ egyik legjobb középhátvédje. Mégis mi a faszt csinálunk?!

Nekem is az volt, amig az utanpotlasban jatszott. Erosen padra koveteltem a nagycsapathoz, de o pont az a jatekos, aki az utanpotlasban kiemelkedo, de a nagy ligahoz mar nem tud asszimilalodni/felnoni. Butan jatszik, bebizonyitotta szamtalanszor a kolcsoncsapataiban, es most a nagycsapatnal is, ahol eloadta, hogy a felkeszulesi meccsek alatt o be fogja bizonyitani CA-nak, hogy neki helye van folul... ...Ehhez kepest, volt vagy 2 jo 1:1-ezese a 30 rossz mellett.
Mennie kell, ahogy Di Santonak is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#34386 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Imádom, akik mindent ilyen nyugodtan vesznek tudomásul. Óóó, ő elment, majd lesz másik, meg kacsintgattok mellé. Nekem ez valamiért nem megy.

Sinclair túl buta a Chelsea-be? Minden adottsága megvan ahhoz, hogy világsztár legyen. Azért, mert elizgulta a nagycsapatban töltött meccsei nagyrészét, és belecselezett a védőkbe... nagy dolog, ki fogja nőni. Nézd meg, milyen eredményei voltak az ifik között. Már leírtam máshol is, hogy a tehetsége bőven megvan a Chelsea-hez, legfeljebb az esze nincs, de ez az, amit lehet fejleszteni... nem lát a pályán még úgy, ahogy azt kell. Egy évet adhattunk volna neki, 10-15 meccset kezdőként, meg még ennyit csereként.

Carvalho meg valóban sokat volt sérült, de az erős túlzás, hogy rég túlvan már karrierje csúcsán. A középhátvéd olyan, mint a kapus, vagy mint egy jó bor... évről évre csak jobb lesz, tapasztaltabb, és nem lesz semmivel sem gyengébb addig, amíg a gyorsasága meg nem kopik, Carvalho pedig még mindig nagyon gyors. A Realban világklasszis teljesítményt fog nyújtani, amint felépült.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#34387 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Az alább leirtakhoz hozzászólva...

Sérülések esetén ha...
...Terry sérült:
Bosi-Iva-Alex-Ash
...Alex sérült:
Bosi-Iva-Terry-Ash
...Iva sérült:
Bosi-Alex-Terry-Ash
...Ash sérült:
Iva-Alex-Terry-Zhirkov

Csak akkor kerülnek elő a fiatalok,ha több mint egy emberhiányzik a védelemből,de még akkor sem biztos,mert pár játékos többposzton is bevethető.Nem kell aggódni.Még igy is anglia egyik legerősebb,hanem a legerősebb védelme a miénk még Ricky kiválásával is.
Farewell Didier!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#34388 Hozzászólás Szerző: misakd »

Blueflag írta:Hivatalos: Scott Sinclair a Swansea City-be igazolt!

Na jó, nekem most lett kurvára elegem!!! :evil: Előbb Ricky, aztán megláttam ezt a cikket. Sinclair messze-messze a kedvenc ifijátékosom volt, Ricky meg a világ egyik legjobb középhátvédje. Mégis mi a faszt csinálunk?!
Sinclair túl buta a Chelseabe. És ráadásul Kakuta személyében van tőle jobb játékosunk szélső posztra.
Carvalho túl öreg volt már. Állandóan sérült volt, túl volt ő már bőven karrierje csúcsán

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#34389 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hivatalos: Scott Sinclair a Swansea City-be igazolt!

Na jó, nekem most lett kurvára elegem!!! :evil: Előbb Ricky, aztán megláttam ezt a cikket. Sinclair messze-messze a kedvenc ifijátékosom volt, Ricky meg a világ egyik legjobb középhátvédje. Mégis mi a faszt csinálunk?!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#34390 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Kezdenek nagyon elfajulni a dolgok itt a Fórumon :?
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#34391 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én nem érzem, egyik fiatalt se, a védők közül, aki mondjuk egy BL negyeddöntőben, be tudna ugrani és bemernék állítani, mondjuk Terry mellé, Alex és Iva esetleges sérülése/eltilátsa mellett. Ricky pont erre lett volna tökéletes.
De ha igazolunk, akár jobbra, akár középre, egy megbízható védőt, nem lesz gond. Így azért bízni kell a szerencsében is, hogy ne legyen sok sérülés/eltiltás.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#34392 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Antifiu írta:egyszerű, állitsd be haragosként és nem fogod látni az üzeneteit, ja és ne idézzétek, mert akkor mégis látom... :roll:
Ha senki nem reagál az írásaira akkor talán egyszer eltűnik....

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#34393 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=18&" onclick="window.open(this.href);return false;

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34394 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Antifiu írta:rád nem, egyenlőre, de nincs kizárva :lol: , csakis tőled függ :wink: na de off vége.
Oké:Dxd

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34395 Hozzászólás Szerző: Anti »

rád nem, egyenlőre, de nincs kizárva :lol: , csakis tőled függ :wink: na de off vége.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34396 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Antifiu írta:Nah én most kezdtem felrakni embereket a haragosok listára...
Nem rám gondoltál ugye?:D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34397 Hozzászólás Szerző: Anti »

egyszerű, állitsd be haragosként és nem fogod látni az üzeneteit, ja és ne idézzétek, mert akkor mégis látom... :roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Aksi
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. július 29., szerda 12:52
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Carlo Cudicini

Re: Átigazolások

#34398 Hozzászólás Szerző: Aksi »

korozsp88 írta:Gyerekek! Ameddig nem nyerünk trófeákat,nem érünk el nagyobb sikereket,addig ne várjatok nagy ifi áttörésekre a felnőtt keretünkbe könyörgöm! Brumának már úgy tudom lett adva játéklehetőség eddig,nem élt vele! Még ha csak kupa meccseken is,egyszer se élt vele igazán,és nem nyújtott maradandót ahhoz hogy alap ember lehessen! Tudjátok hol kéne Brumának tartania 18-évesen? Ott ahol Gareth Bale,21-évesen,és Gerard Piqué a Barcelonában 23-évesen! Mind a 2 játékos hátvéd! Most akkor áldozzunk fel a Premier League-ben fontos tétmeccseket az ő beállításával,és akkor vagy beválik,vagy tényleg nem? Magyarán szólva várjuk a sült galambot vele?
Legtöbbször, csak olvasok a fórumon, és néha-néha írok egy két hsz-t. Viszont ezt már nem birom, te hülye vagy, én meg már kész vagyok ezektől az írásoktól. Könyörgöm, hogy hasonlithatsz össze 3 játékost úgy, hogy korban nem egyeznek és még posztban is csak kettő egyezik, a másik hülyeség meg az, hogy elméleted szerint ameddig nincsenek nagy sikerek(amit nem értek, hiszen csak cirka pár évet kell visszanézned és látod, hogy nyertünk PL-t, FA kupát...) addig nem veszik komolyan az ifik, hogy egy ilyen csapatban készülhetnek és kerülhetnek be idővel, hát kérlek, ne nézzék a múltat, bár uhh mit irok, nem is nézik csak szerinted, szerény véleményme szerint Bruma ég a vágytól, hogy tanulhasson JT-től, Matic, Kakuta meg attól, hogy Lampardtól lessen el mindent, a "kis" Danny meg arról álmodik, hogy ontsa a gólokat Drogbával, amúgy is akinek nem elég nagy motiváció, hogy egy Bl-ben induló, 4 Premier Ligát stb. nyerő csapatban kaphat lehetőséget, az nem is érdemli meg, hogy itt készüljön. Ja és LOL, az Arsenal évek óta az Emiretes kupán kívül semmit se nyert, még is jöttek és jönnek fel igéretes fiatalok, akiket a felkészülés alatt játszatnak ,év közben is kapnak lehetőséget és élnek is vele páran. Kérlek csak egyszer olvasd végig 3 darab hsz-od és reálisan gondolkodj el felette, ha igy sem jösz rá, hogy marhaságokat irsz, akkor ne vedd figyelembe ezt a hozzáászólást. Türelmes ember vagyok és megbántani se szeretnélek, de ennyi hülyeség nekem is megártott, sry.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aksi 2010. augusztus 11., szerda 15:20-kor.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34399 Hozzászólás Szerző: Anti »

Nah én most kezdtem felrakni embereket a haragosok listára...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#34400 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Am itt egy kis hír RAmires-ről.
http://www.transparentsport.com/cfcuk/s ... ?id=101842" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése