Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
arpi_88
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 20:13
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Kenny Dixon

Re: Átigazolások

#34481 Hozzászólás Szerző: arpi_88 »

itt ki szurkol a chelsea -nek mert idáig mindenki csak szidja acsapatot és az edzöt de tavaly ez a csapat két nagyon fontos kupát hóditott el és ha nem igazolunk akkor mi van carlo tudja hogy mit csinál igy is bomba erös a keret

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#34482 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Megkérném a tisztelt fórumozókat, hogy a feleslegesen sok idézéssel ne tegyék tönkre a fórum színvonalát...olvashatatlan ilyen formában...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34483 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Antifiu írta:Nemá, mi vettük Ramirest 22-ért aztán lehet Özil meg "aprópénzért" megy el...

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/we ... tt-2040360
Máshol már minket is szóba hoztak vele...

"While the Daily Telegraph says that Barcelona are now at the front of the queue after 'agreeing £8m with Weder Bremen', The Times gives over its backpage to their claim that 'Chelsea emerged last night as serious contenders to sign Mesut Özil, the outstanding young Germany playmaker, in a £13 million deal that has gathered pace over the past 48 hours.'

The Times must be taking this story seriously because they are only the newspaper not to make news of the resignation of the Aston Villa manager as their backpage lead.

The paper describes Chelsea as having 'significant progress in discussions with Werder Bremen, the German club, and a number of intermediaries who are working on a potential deal. Although Barcelona have held discussions with Bremen about Özil over the past two days, having conceded defeat in their bid to sign Cesc Fŕbregas from Arsenal, the German club are more satisfied by their negotiations with Chelsea.'"

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34484 Hozzászólás Szerző: Anti »

Nemá, mi vettük Ramirest 22-ért aztán lehet Özil meg "aprópénzért" megy el...

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/we ... tt-2040360
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

korozsp88

Re: Átigazolások

#34485 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Hawaii írta:
Hawaii írta:Ha már az átigazolásoknál tartunk azt nem értem, hogy Ancelotti komolyan gondolja, hogy majd Anelkával és Drogbával legyőzhetetlen csatársorunk lesz? Nem, nem és nem, mindkettő már öreg, én személy szerint vennék Anelka helyére egy normális csatárt, olyat akivel BL-t lehet nyerni, mert valljuk be az Inter ellen nem voltak túl fényes támadásaink, igazándiból nemhogy fényes nem volt, hanem szinte semmilyen.
korozsp88 írta:Na látod én is ugyan ezt mondom hogy evidens,meg kellett volna hosszabbítani,ne hogy már egy ilyen játékost ingyen vigyenek el tőlünk!
Mondjuk, ha úgy van, mint ahogy mondták, hogy 120.000 fontot kért volna a 80.000 helyett, akkor jogos volt az eladása
Hawaii írta:Ha már az átigazolásoknál tartunk azt nem értem, hogy Ancelotti komolyan gondolja, hogy majd Anelkával és Drogbával legyőzhetetlen csatársorunk lesz? Nem, nem és nem, mindkettő már öreg, én személy szerint vennék Anelka helyére egy normális csatárt, olyat akivel BL-t lehet nyerni, mert valljuk be az Inter ellen nem voltak túl fényes támadásaink, igazándiból nemhogy fényes nem volt, hanem szinte semmilyen.
korozsp88 írta:Én ugyan ezt mondtam itt mindenkinek egy másik fórumszobában még az Inter-Chelsea meccs után,de mindenki hülyének tartott,és hogy nem mondok igazat,és hogy jól játszottunk! Aztán tessék! Nem csak én gondolom ezeket akkor ezek szerint!
Nem bizony, nem vagy egyedül. Ha Drogbának nincs kedve, akkor csak hisztizik vagy szimulál egész meccsen. Anelka meg, áhh, csak lassítja a támadásokat...
Hawaii írta:én személy szerint vennék Anelka helyére egy normális csatárt, olyat akivel BL-t lehet nyerni
korozsp88 írta:Pl Fernando Torres?;) Vele kibékülnél?
Természetesen. Gyors, technikás, viszonylag jó fizikumú játékos. Chelsea-szintű egyértelműen!!
Hawaii írta:Viszont részemről azt nem értem hogy olyanok, mint Ferreira vagy Kalou mi a francot keresnek egy ilyen szintű csapatban, mint a Chelsea? Nem tudom, hogy Ancelotti mit lát bennük, de azt én is szeretném egyszer látni.
korozsp88 írta:Na látod én is ugyan ezt írtam már egy jóval iménti beszélgetésbe itt! Örülök hogy egyetértünk!:)
Ferreira, öcsém, ez a játékos csak felbasz... Ahogyan fut olyan idétlenül lobog haja, majd nézd meg...
Hawaii írta:A jobbszélső posztról a mai napig hiányzik egy gyors, jól cselező, technikás játékos
korozsp88 írta:Szerintem nem csak arról a posztról hiányzik;)
Nem csak onnan, de onnan hiányzik a legjobban. Tulajdonképpen marha nehéz kitalálni egy taktikát a Chelsea ellen, mivel a támadásaink nagy része (70-80%-a) a bal oldalon megy.
Hawaii írta:És Ferreiráról ne is beszéljünk... Csak az nem forgatja meg 25x, aki vagy nem tud cselezni vagy épp nincs kedve, szánalom ez az ember...
korozsp88 írta:Nem csak Ferreira. :D Hát ha láttad mondjuk a Hull City-Chelsea mérkőzést,hogy pl Ivanovic-ból Hunt hányszor csinált azon a poszton szintén bolondot! Emlékezz csak vissza!;)
Ivanovic... vele nincs baj, ha visszajön Bosingwa, akkor Iva úgyis csak csere lesz, de sztem meggyőző volt a játéka néhány meccstől eltekintve...
Hawaii írta:Röviden kell még 2 támadó kp, egy jobbszélső és egy csatár... meg talán egy középhátvéd Terry mellé.
korozsp88 írta:Michael Dawson-t eltudnád képzelni Terry mellet,mint két Angol hazai játékos? Lehet hülyét mondok ezzel,de szerintem ez olyan lenne nálunk,mint a Barcánál van a Puyol,Piqué kettős! Szerintem Dawsonnál jobbat nem tudok ilyen jól elképzelni mint ő róla! Kiváncsi is leszek rá majd hogy Redgnapp mit tud belőle kihozni a BL meccseken!
Tökéletes lenne, bár részemről inkább egy gyors középhátvédet vennék, mivel Terry sem épp a gyorsaságáról híres...

Amúgy örülök, hogy kulturáltan is hozzá tudsz szólni a hozzászólásokhoz. Ha mindig így tennéd nem utálna téged a fórumozók nagy része... Megmutattad, hogy tudsz te trágár szavak nélkül is válaszolni, én azt mondom, hogy tartsd meg ezt a szokásodat!!

Az úgy oké! De néhány kérdéseimre nem válaszoltál néhány játékossal kapcsolatban amiket kérdeztem!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#34486 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Hawaii írta:Ha már az átigazolásoknál tartunk azt nem értem, hogy Ancelotti komolyan gondolja, hogy majd Anelkával és Drogbával legyőzhetetlen csatársorunk lesz? Nem, nem és nem, mindkettő már öreg, én személy szerint vennék Anelka helyére egy normális csatárt, olyat akivel BL-t lehet nyerni, mert valljuk be az Inter ellen nem voltak túl fényes támadásaink, igazándiból nemhogy fényes nem volt, hanem szinte semmilyen.
korozsp88 írta:Na látod én is ugyan ezt mondom hogy evidens,meg kellett volna hosszabbítani,ne hogy már egy ilyen játékost ingyen vigyenek el tőlünk!
Mondjuk, ha úgy van, mint ahogy mondták, hogy 120.000 fontot kért volna a 80.000 helyett, akkor jogos volt az eladása
Hawaii írta:Ha már az átigazolásoknál tartunk azt nem értem, hogy Ancelotti komolyan gondolja, hogy majd Anelkával és Drogbával legyőzhetetlen csatársorunk lesz? Nem, nem és nem, mindkettő már öreg, én személy szerint vennék Anelka helyére egy normális csatárt, olyat akivel BL-t lehet nyerni, mert valljuk be az Inter ellen nem voltak túl fényes támadásaink, igazándiból nemhogy fényes nem volt, hanem szinte semmilyen.
korozsp88 írta:Én ugyan ezt mondtam itt mindenkinek egy másik fórumszobában még az Inter-Chelsea meccs után,de mindenki hülyének tartott,és hogy nem mondok igazat,és hogy jól játszottunk! Aztán tessék! Nem csak én gondolom ezeket akkor ezek szerint!
Nem bizony, nem vagy egyedül. Ha Drogbának nincs kedve, akkor csak hisztizik vagy szimulál egész meccsen. Anelka meg, áhh, csak lassítja a támadásokat...
Hawaii írta:én személy szerint vennék Anelka helyére egy normális csatárt, olyat akivel BL-t lehet nyerni
korozsp88 írta:Pl Fernando Torres?;) Vele kibékülnél?
Természetesen. Gyors, technikás, viszonylag jó fizikumú játékos. Chelsea-szintű egyértelműen!!
Hawaii írta:Viszont részemről azt nem értem hogy olyanok, mint Ferreira vagy Kalou mi a francot keresnek egy ilyen szintű csapatban, mint a Chelsea? Nem tudom, hogy Ancelotti mit lát bennük, de azt én is szeretném egyszer látni.
korozsp88 írta:Na látod én is ugyan ezt írtam már egy jóval iménti beszélgetésbe itt! Örülök hogy egyetértünk!:)
Ferreira, öcsém, ez a játékos csak felbasz... Ahogyan fut olyan idétlenül lobog haja, majd nézd meg...
Hawaii írta:A jobbszélső posztról a mai napig hiányzik egy gyors, jól cselező, technikás játékos
korozsp88 írta:Szerintem nem csak arról a posztról hiányzik;)
Nem csak onnan, de onnan hiányzik a legjobban. Tulajdonképpen marha nehéz kitalálni egy taktikát a Chelsea ellen, mivel a támadásaink nagy része (70-80%-a) a bal oldalon megy.
Hawaii írta:És Ferreiráról ne is beszéljünk... Csak az nem forgatja meg 25x, aki vagy nem tud cselezni vagy épp nincs kedve, szánalom ez az ember...
korozsp88 írta:Nem csak Ferreira. :D Hát ha láttad mondjuk a Hull City-Chelsea mérkőzést,hogy pl Ivanovic-ból Hunt hányszor csinált azon a poszton szintén bolondot! Emlékezz csak vissza!;)
Ivanovic... vele nincs baj, ha visszajön Bosingwa, akkor Iva úgyis csak csere lesz, de sztem meggyőző volt a játéka néhány meccstől eltekintve...
Hawaii írta:Röviden kell még 2 támadó kp, egy jobbszélső és egy csatár... meg talán egy középhátvéd Terry mellé.
korozsp88 írta:Michael Dawson-t eltudnád képzelni Terry mellet,mint két Angol hazai játékos? Lehet hülyét mondok ezzel,de szerintem ez olyan lenne nálunk,mint a Barcánál van a Puyol,Piqué kettős! Szerintem Dawsonnál jobbat nem tudok ilyen jól elképzelni mint ő róla! Kiváncsi is leszek rá majd hogy Redgnapp mit tud belőle kihozni a BL meccseken!
Tökéletes lenne, bár részemről inkább egy gyors középhátvédet vennék, mivel Terry sem épp a gyorsaságáról híres...

Amúgy örülök, hogy kulturáltan is hozzá tudsz szólni a hozzászólásokhoz. Ha mindig így tennéd nem utálna téged a fórumozók nagy része... Megmutattad, hogy tudsz te trágár szavak nélkül is válaszolni, én azt mondom, hogy tartsd meg ezt a szokásodat!!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#34487 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawaii 2010. augusztus 10., kedd 0:51-kor.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#34488 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

undertow írta:hna, sinclair is kb a helyére került:
http://www.swanseacity.net/page/Latest/ ... 85,00.html
Jó az neki! Engem nem győzött meg s sosem lesz akkora játékos, hogy helye legyen a Chelseaben.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Átigazolások

#34489 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

AryanH írta: Unión kívüli játékosnál az utóbbi 2 év válogatott meccseit nézik, aminek legalább a 75% szerepelnie kellett. Én két dologra gondoltam, hogy miért nem jelentik be, az egyik volt hogy a játékjogát többen birtokolják. Teveznél is ez volt a gond, amiért később a West Hamnek fizetnie kellett kártérítést. A másik pedig a munkavállalási engedély. Anno Andersonnak sem akarták megadni és akkor hivatkoztak a kiemelkedő tehetségre.
a manure-s anderson?kiemelkedő tehetség?és megették!? :lol:

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#34490 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Kenobi írta:és a kenyai miért nem kapta meg a munkavállalásit?még én is megkaptam :lol:
Unión kívüli játékosnál az utóbbi 2 év válogatott meccseit nézik, aminek legalább a 75% szerepelnie kellett. Én két dologra gondoltam, hogy miért nem jelentik be, az egyik volt hogy a játékjogát többen birtokolják. Teveznél is ez volt a gond, amiért később a West Hamnek fizetnie kellett kártérítést. A másik pedig a munkavállalási engedély. Anno Andersonnak sem akarták megadni és akkor hivatkoztak a kiemelkedő tehetségre.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#34491 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Puti írta:
grimrieper írta:kedves puti vagy pubi nekem ne irj ha lehet privit plane ugy hogy semmit nem tudsz rolam. itt es most kozlom veled es mindenkivel en sem komcsi sem zsidesz nem vagyok ha barmi akkor szelso jobb rasszista sem vagyok mert mindenkit egyforman utalok.
Szeretném, ha a politikai tartalmú hsz-ket törölné a vezetőség a honlapról!
en meg azt szeretnem ha az ilyen kiskancso mint te nem engem kostolna be . egyszeru ha akarod meg itt vagyok meg ugy 4-5 napig es szemelyesen is talizhatunk.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#34492 Hozzászólás Szerző: Spring »

undertow írta:hna, sinclair is kb a helyére került:
http://www.swanseacity.net/page/Latest/ ... 85,00.html
Róla is igaz, amit grimrieper írt, jó Championship-es játékos lehet, de sajnos 1. osztályban gyenge, technikailag és fejben is. Kár érte azért, amekkora tehetségnek volt kikiáltva most annyira rossz játékos lett belőle.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Átigazolások

#34493 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

és a kenyai miért nem kapta meg a munkavállalásit?még én is megkaptam :lol:

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#34494 Hozzászólás Szerző: chiedis »

soha életemben nem voltam német drukker, de amit a vb-n leraktak, le a kalappal. Sztem német szurkoló is lettem. Amit végigvitt Svejni, Khedira, Müller, Özil meg pláne az durva. Simán SIMÁN SIMÁN meg tudnánk venni őket, fiatalok, és megmutatták komoly csapatok ellen, hogy több mint tehetségesek - ők már kiforrott világklasszisok.
Erre nem a "mini tengeralattjáró vevő" Abramovich veszi meg őket FITYFASZ PÉNZért, hanem más.
Khedira nulla pénzért Realba, erre az én fő kiszemeltem LAmpi helyére Özil is fityfaszért elmegy máshova. (még pletyka, de ha a werder pénzt akar érte, el kell adnia idén)
12 millió euróért !!! Ez egy játékosunk 1 évi fizetése :D:D:D
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/we ... tt-2040360" onclick="window.open(this.href);return false;

Azért én nemtom megérteni, hogy miért nem lehet ennyi pénzt kiadni kiváló játékosokra. Vagy igazolunk gyengébbet 30 misiért, vagy nem igazolunk olcsón jót.
Kezd elegem lenni az Abra+Gourlay+Ancelotti trióból.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Átigazolások

#34495 Hozzászólás Szerző: undertow »

hna, sinclair is kb a helyére került:
http://www.swanseacity.net/page/Latest/ ... 85,00.html

korozsp88

Re: Átigazolások

#34496 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Hawaii írta:A világon mi rendelkezünk a 2. leggazdagabb tulajjal, de nagy nevet nem igazoltunk
Ez pontosan így van!

Hawaii írta:A szurkolóknak vhol szükségük van arra, hogy jöjjenek sztárok időnként
Szerintem a szurkolók nem csak sztárokat várnak. Sőt nem is kimondottan sztárokat,ha nem olyan játékosokat,akik nem csak a nevük miatt csillognak,ilyen pl Torres! Ő azért lett valaki mert tudott a Liverpool-ban! Klasszisokat várnak a Chelsea szurkolói!

Hawaii írta:Én nem azt mondom, hogy eszetlenül neki kell állni igazolni

Én se ezt mondom hogy kirakat csapat legyünk mint a Real Madrid! Ha nem klasszisokból álló eredményes cklub,mint az Inter,Barcelona,Manchester United csapatok,akik már mind BL-t is nyertek,és most is a toppon vannak mai nap-ig!
Hawaii írta:Nem gondolhatják komolyan, hogy majd Benayoun pótolja Joey-t.
Bizony! Így van!
Hawaii írta:Joey fénykorában megette ebédre a védőket, de az utolsó 2 szezonja nem sikerült túl fényesre (többek közt a sérülések miatt), ezért mennie kellett, én még adtam volna neki 1 évet, hátha lesz vmi... és így aláírt volna 2-3 évre, aztán el lehetett volna adni jó pénzért, ha mégsem válik be.
Na látod én is ugyan ezt mondom hogy evidens,meg kellett volna hosszabbítani,ne hogy már egy ilyen játékost ingyen vigyenek el tőlünk!
Hawaii írta:Ha már az átigazolásoknál tartunk azt nem értem, hogy Ancelotti komolyan gondolja, hogy majd Anelkával és Drogbával legyőzhetetlen csatársorunk lesz? Nem, nem és nem, mindkettő már öreg, én személy szerint vennék Anelka helyére egy normális csatárt, olyat akivel BL-t lehet nyerni, mert valljuk be az Inter ellen nem voltak túl fényes támadásaink, igazándiból nemhogy fényes nem volt, hanem szinte semmilyen.

Én ugyan ezt mondtam itt mindenkinek egy másik fórumszobában még az Inter-Chelsea meccs után,de mindenki hülyének tartott,és hogy nem mondok igazat,és hogy jól játszottunk! Aztán tessék! Nem csak én gondolom ezeket akkor ezek szerint!
Hawaii írta:én személy szerint vennék Anelka helyére egy normális csatárt, olyat akivel BL-t lehet nyerni
Pl Fernando Torres?;) Vele kibékülnél?
Hawaii írta:Ha már egy jól összerakott védelemmel kerülünk szembe, tehetetlenek vagyunk.
Így bizony! Pontosan!
Hawaii írta:Az, hogy néhány kisebb-nagyobb csapatot sikerült kitömnünk 6-7-8 góllal az nem jelenti azt, hogy erős a csatársor. Mellesleg itt jegyezném meg, hogy mivan, ha az egyik lesérül???? Jön Sturridge? Na neee, Kalou-színvonalból nem kérek...

Abból látod én se kérek!:D Nem is értem mit lát benne is Ancelotti,és az egész vezetőség!

Hawaii írta:Viszont részemről azt nem értem hogy olyanok, mint Ferreira vagy Kalou mi a francot keresnek egy ilyen szintű csapatban, mint a Chelsea? Nem tudom, hogy Ancelotti mit lát bennük, de azt én is szeretném egyszer látni.

Na látod én is ugyan ezt írtam már egy jóval iménti beszélgetésbe itt! Örülök hogy egyetértünk!:)

Hawaii írta:A jobbszélső posztról a mai napig hiányzik egy gyors, jól cselező, technikás játékos

Szerintem nem csak arról a posztról hiányzik;)

Hawaii írta:És Ferreiráról ne is beszéljünk... Csak az nem forgatja meg 25x, aki vagy nem tud cselezni vagy épp nincs kedve, szánalom ez az ember...

Nem csak Ferreira. :D Hát ha láttad mondjuk a Hull City-Chelsea mérkőzést,hogy pl Ivanovic-ból Hunt hányszor csinált azon a poszton szintén bolondot! Emlékezz csak vissza!;)

Hawaii írta:Röviden kell még 2 támadó kp, egy jobbszélső és egy csatár... meg talán egy középhátvéd Terry mellé.

Michael Dawson-t eltudnád képzelni Terry mellet,mint két Angol hazai játékos? Lehet hülyét mondok ezzel,de szerintem ez olyan lenne nálunk,mint a Barcánál van a Puyol,Piqué kettős! Szerintem Dawsonnál jobbat nem tudok ilyen jól elképzelni mint ő róla! Kiváncsi is leszek rá majd hogy Redgnapp mit tud belőle kihozni a BL meccseken!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#34497 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Hát lassan már bemutathatnák...
Úgy néz ki, Matic a Bologna, Mancienne pedig a Newcastle csapatába mehet kölcsönbe...

anelka18
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2010. február 9., kedd 13:54
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Átigazolások

#34498 Hozzászólás Szerző: anelka18 »

nem tudjátok hogy mikor jelentik be ramires leigazolását?

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#34499 Hozzászólás Szerző: paco83 »

AryanH írta:
Etelkozi írta:Cech, Turnbull, Hilario, Bosingwa, Ferreira, Ivanovics, Bruma, Alex, Terry, Cole, Zhirkov, Carvalho, Mikel, Essien, Lampard, Matic, Benayun, Ramires???, Malouda, Kakuta, Drogba, Anelka, Kalou, Sturridge, Borini.

Ez pont 25. És ennyit lehet nevezni a bajnokságba.

Ismétlem, nincs hely a keretben, el kell még adni valakit, hogy más jöhessen helyére.
Most éppen 27 játékos kapott "számot" a felnőtt keretben. Hozzávesszük Ramirest és még egy lehetséges igazolást (Srna, Fucile) akkor is 29 lenne. Kivel számolnak és kivel nem? Borini, Kakuta, Bruma, Mancienne, Hutchinson, van Aanholt és Matic. Marad 21 (Ramiressel együtt) biztos hely és 4 a fentiek közül.
21 éven aluliak nem számítanak bele a 25 főbe.

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#34500 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Etelkozi írta:Cech, Turnbull, Hilario, Bosingwa, Ferreira, Ivanovics, Bruma, Alex, Terry, Cole, Zhirkov, Carvalho, Mikel, Essien, Lampard, Matic, Benayun, Ramires???, Malouda, Kakuta, Drogba, Anelka, Kalou, Sturridge, Borini.

Ez pont 25. És ennyit lehet nevezni a bajnokságba.

Ismétlem, nincs hely a keretben, el kell még adni valakit, hogy más jöhessen helyére.
Most éppen 27 játékos kapott "számot" a felnőtt keretben. Hozzávesszük Ramirest és még egy lehetséges igazolást (Srna, Fucile) akkor is 29 lenne. Kivel számolnak és kivel nem? Borini, Kakuta, Bruma, Mancienne, Hutchinson, van Aanholt és Matic. Marad 21 (Ramiressel együtt) biztos hely és 4 a fentiek közül.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Válasz küldése