Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#37821 Hozzászólás Szerző: Spring »

BlueBlood1993 írta:http://futballatigazolasok.gportal.hu/g ... id=5364896

Ezek közül Mascherano, Henry, Ribery, Agüero, Torres, esélytelen. Upson nem jelentene igazi erősítést, Lescott és Touré is jobb nála. Yaya Touré talán eljönne a bátyja miatt, de nem hiszem, hogy ezt a Barcat most otthagyná pusztán a pénz miatt (bár néha panaszkodik h keveset játszik). Di María pedig nem igazán illene bele a felállásba, meg kissé törékeny a testalkata, bár ez orvosolható.
Robinho - Santa Cruz, Tevez, Ribery, Henry - Agüero, Torres, Adebayor, Bellamy - Di Mária, Ronaldino
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#37822 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Jövő júniusban lejár Michael Ballack szerződése a Chelsea-nél, és kétség nem fér hozzá, hogy a 33 éves játékos már nem igazán jelenti a jövőt.
Ennek ellenére elképzelhető, hogy továbbra is beszélnek majd németül a Stamford Bridge környékén, Carlo Ancelotti ugyanis szemet vetett a Bayern 25 éves középpályására, Bastian Schweinsteigerre. A bajorok állítólag mindössze 25 millió eurót kérnek érte, ez pedig nem okozhat gondot Abramovicsnak
NB1.hu :lol:

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#37823 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

Oziris írta:
ParanoidAndroid írta:http://www.caughtoffside.com/2009/08/23 ... e-players/

már kezdett idegesítőv válni a dolog,szoval itt meglehet nézni
Ez baromság ez a lista!
SWP,Lennont,Walcottot meg Youngot biztos lefutja majd Stevie meg Fabregas hahaha
:lol:
kövezz meg.én írtam a listát....
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Átigazolások

#37824 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ParanoidAndroid írta:http://www.caughtoffside.com/2009/08/23 ... e-players/

már kezdett idegesítőv válni a dolog,szoval itt meglehet nézni
Ez baromság ez a lista!
SWP,Lennont,Walcottot meg Youngot biztos lefutja majd Stevie meg Fabregas hahaha
:lol:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#37825 Hozzászólás Szerző: Gábor »

korozsp88 írta:
dunyha írta:remek játékos és talán nem is a gyorsaság vagy az tűnik ki hogy jól cselez, hanem, hogy felszántja a pályát, remek hozzáállása van, ezért igazoltam volna le....egy sose adom fel alkat...


Bizony!És ilyen játékosokra lenne szükségünk!Akiknek ezerszer jobb a hozzáállásuk az egészhez!Akik mindig is jól akarnak teljesíteni,és szó szerint felszántják a pályán mert ez így ami most van nálunk nem lesz elég a BL-hez,és a bajnoki címhez!
mond már meg,hogy most akk melyik csapatnak szurkolsz?hogy szerethetted meg ezt a klubot,ha így nem bízol a játékosokban..menj akk az olasz bajnokság csapatihoz,mert ott vannak ilyenek!( :D )és légyszíves (idézzem gerawbát):hagyd már abba a sok faszságot!!!
ja és mond meg nekem,hogy miért kedveled ezt a klubbot?! :x
az erősítés tény,hogy sosem árt,de így lefikázni egy premier league jelenlegi 1. helyezett csapatot,hogy ők nem akarnak nyerni...akk hogyan vannak az első helyen?csak úgy véletlen?fejtsd ki légyszíves...bár jobb lenn,ha inkább nem fejtenéd ki! :evil:
Farewell Didier!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#37826 Hozzászólás Szerző: gerawba »

korozsp88 írta:
dunyha írta:remek játékos és talán nem is a gyorsaság vagy az tűnik ki hogy jól cselez, hanem, hogy felszántja a pályát, remek hozzáállása van, ezért igazoltam volna le....egy sose adom fel alkat...
Bizony!És ilyen játékosokra lenne szükségünk!Akiknek ezerszer jobb a hozzáállásuk az egészhez!Akik mindig is jól akarnak teljesíteni,és szó szerint felszántják a pályán mert ez így ami most van nálunk nem lesz elég a BL-hez,és a bajnoki címhez!
Hagyd már abba ezt a sok f*szságot amit írsz, ha olyan szerelmes vagy Tevezbe, akkor nézzél City meccset (a nagy győzni akarásuknak általában döntetlen a vége...)
HAZARD = Messi+Ronaldo

korozsp88

Re: Átigazolások

#37827 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

dunyha írta:remek játékos és talán nem is a gyorsaság vagy az tűnik ki hogy jól cselez, hanem, hogy felszántja a pályát, remek hozzáállása van, ezért igazoltam volna le....egy sose adom fel alkat...


Bizony!És ilyen játékosokra lenne szükségünk!Akiknek ezerszer jobb a hozzáállásuk az egészhez!Akik mindig is jól akarnak teljesíteni,és szó szerint felszántják a pályán mert ez így ami most van nálunk nem lesz elég a BL-hez,és a bajnoki címhez!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#37828 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

dunyha írta:
BlueBlood1993 írta:http://futballatigazolasok.gportal.hu/g ... id=5364896

Ezek közül Mascherano, Henry, Ribery, Agüero, Torres, esélytelen. Upson nem jelentene igazi erősítést, Lescott és Touré is jobb nála. Yaya Touré talán eljönne a bátyja miatt, de nem hiszem, hogy ezt a Barcat most otthagyná pusztán a pénz miatt (bár néha panaszkodik h keveset játszik). Di María pedig nem igazán illene bele a felállásba, meg kissé törékeny a testalkata, bár ez orvosolható.
Hát nem is tudom, azért a pooliakon kívül mindegyik esélyes lehet...
Barca-nak ott van az új csillaguk Pedro, és most jó áron el tudnák Henry-t így, és szerintem nem mondtak még le a Villa dologról sem...
Riberynek lejár lassan a szerződése, a Bayern úgy is rohadt gyenge, és van az a pénz, amiért elengedik...
Agüero, szerintem velünk kell megküzdeniük, és eddig 1-0 ra ők nyertek (robinho), és hát ott van Tevez is...
Upson szerintem remek fogás lenne nekik, angol és tökéletes kiegészítő ember+ ANK , a WHU meg pénzügyi gondban van, szóval ott nagy kiárusítás lesz szerintem télen, kár hogy C.Cole megsérült elhozhattuk volna kölcsönbe...
Toure már többször hangoztatta, hogy nagy álma, hogy egy klubcsapatban együtt játszanak testvérével...
Di Maria meg csak pénz kérdése, ami nekik van...

És ha sikerülne, bárkit megvenni, gondolom a peremembereket eladnák...és még erősebb lenne a keretük...
Henry New Yorkba fog igazolni elvileg év végén.
Ribery nem hiszem h a Citybe menne, valószínűbb sokkal a Real.
Agüero nem fog oda menni ahol tele van csatárokkal a keret (Adebayor, Santa Cruz, Bellamy, Tevez, Robinho), bár erre talán tényleg van esélyes tegez miatt
Upson fölösleges még az ANK ideje alatt is, mert Kompany és Richards is alapból középső védő, Kompany csak a city óta vkp, Richards pedig jobbek.
Tourenál már megindokoltam h sztem mért nem fog odaigazolni.
Di Mariara van a legnagyobb esélyük.

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#37829 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Drogba teljesen más stílusú támadó mint Tevez, össze sem kéne őket hasonlítani, és főleg nem "fikázni", mert eddig Iva és talán Essienen kívül ő az a játékos aki teljes mértékben remek teljesítményt nyújt a szezonban...az már más kérdés, hogy néha van 1-2 meccs amin nem nyújt kimagaslót, és ugye ha nem fetrengene annyit és olyan hozzáállása lenne mint Iva-nak, szimpatikusabb is lenne...de szerintem még mindig a top5 csatárok közé tartozik...

Tevezről nyáron lemaratunk, csak mi tehetünk róla, remek játékos és talán nem is a gyorsaság vagy az tűnik ki hogy jól cselez, hanem, hogy felszántja a pályát, remek hozzáállása van, ezért igazoltam volna le....egy sose adom fel alkat...

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#37830 Hozzászólás Szerző: dunyha »

BlueBlood1993 írta:http://futballatigazolasok.gportal.hu/g ... id=5364896

Ezek közül Mascherano, Henry, Ribery, Agüero, Torres, esélytelen. Upson nem jelentene igazi erősítést, Lescott és Touré is jobb nála. Yaya Touré talán eljönne a bátyja miatt, de nem hiszem, hogy ezt a Barcat most otthagyná pusztán a pénz miatt (bár néha panaszkodik h keveset játszik). Di María pedig nem igazán illene bele a felállásba, meg kissé törékeny a testalkata, bár ez orvosolható.
Hát nem is tudom, azért a pooliakon kívül mindegyik esélyes lehet...
Barca-nak ott van az új csillaguk Pedro, és most jó áron el tudnák Henry-t így, és szerintem nem mondtak még le a Villa dologról sem...
Riberynek lejár lassan a szerződése, a Bayern úgy is rohadt gyenge, és van az a pénz, amiért elengedik...
Agüero, szerintem velünk kell megküzdeniük, és eddig 1-0 ra ők nyertek (robinho), és hát ott van Tevez is...
Upson szerintem remek fogás lenne nekik, angol és tökéletes kiegészítő ember+ ANK , a WHU meg pénzügyi gondban van, szóval ott nagy kiárusítás lesz szerintem télen, kár hogy C.Cole megsérült elhozhattuk volna kölcsönbe...
Toure már többször hangoztatta, hogy nagy álma, hogy egy klubcsapatban együtt játszanak testvérével...
Di Maria meg csak pénz kérdése, ami nekik van...

És ha sikerülne, bárkit megvenni, gondolom a peremembereket eladnák...és még erősebb lenne a keretük...

korozsp88

Re: Átigazolások

#37831 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

ZenZo írta:Na most akkor hogy is van ez? Drogba gyors, mert simán lefutotta a védőjét, de mit értünk el vele, tehát nem számít. Ellenben Tevez milyen szólót lenyomott, hogy az nem igaz, de akkor ő mire is ment vele? Tudtommal nem kaptunk tőle akciógólt... szóval?


A hoz képest hogy volt egy kemény első 15-percünk ellenük,utána mint ha kicseréltek volna minket mert olyan rosszul játszottunk!Más az hogy Drogba lefutotta ellenfelét most a hétvégén de nem nyert a csapat,és más az ha Tevez jól játszik viszont attól,hogy ő jól játszik,és igaz,nem akciógólból talált be,de meg volt rá a sansza hogy meglegyen,nyerni tudtak,és ez a győzelem ellenünk az ő érdeme szinte!És ez az erőbéli különbség!Meglehet nézni hogy Drogbához hány labda jutott el a West Ham mérkőzés alatt!És meglehet azt nézni hogy Tevez milyen gólokat szerez!A 2 támadó között az a különbség hogy míg Drogba szó szerint a labdát várja elöl hogy a lábára tegyék neki,meg fölívelgetik neki azt csináljon vele amit tud,Tevez meg képes egy maga kialakítani a helyzetet úgy,hogy nem kellenek neki a középpályások segítsége!Arról nem is beszélve hogy te azt írod hogy a City képes bárkivel leixelni,és hogy a 3 nagy ellen tripla erőbedobással játszottak!Erre meg csak annyi a válaszom hogy akkor most nézd meg mi hogy nyertünk a Manchester United ellen otthon!Nem igazán láttam volna hogy tripla erőbedobással játszottunk volna ellenük otthon!Drogba a pályán nem volt,a fele annyit nem nyújtott rangadón ellenük,mint ahogyan ezt az idei szezont káprázatosan elkezdte!Terry szerezte az egyetlen gólunkat,hozzáteszem vitatott körülmények között,szinte a United-nek több helyzetük volt a mérkőzésen mint nekünk egész mérkőzés alatt!A mérkőzés vége fele meleg volt a pite,csak a Unitede-n múlott hogy nem egyenlítenek ki!Arsenal ellen is úgy nyertünk 3:0-ra idegenbe hogy a labda alig volt nálunk,és csak hátul bekkeltünk,szinte a labda legtöbbször az Ágyúsoknál volt!Még mondta is azon a mérkőzésen hajdú B.István hogy ha nem gólra játszanák a focit,ha nem labdajáratásban,és tartásban,akkor az Arsenal verhetetlen lenne!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#37832 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://futballatigazolasok.gportal.hu/g ... id=5364896" onclick="window.open(this.href);return false;

Ezek közül Mascherano, Henry, Ribery, Agüero, Torres, esélytelen. Upson nem jelentene igazi erősítést, Lescott és Touré is jobb nála. Yaya Touré talán eljönne a bátyja miatt, de nem hiszem, hogy ezt a Barcat most otthagyná pusztán a pénz miatt (bár néha panaszkodik h keveset játszik). Di María pedig nem igazán illene bele a felállásba, meg kissé törékeny a testalkata, bár ez orvosolható.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#37833 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

ParanoidAndroid írta:http://www.caughtoffside.com/2009/08/23 ... e-players/

már kezdett idegesítőv válni a dolog,szoval itt meglehet nézni
elég érdekes ez a stat, nem gondolnám (tam volna) h Gerard gyorsabb Walcottnál és h A. Young vagy Agbonlahor a listán sincs.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#37834 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Albinho írta:
Chelseafan írta:Ti egyébként nem veszitek észre, hogy Anelka tényleg gyors? :) Egyszer arra a kérdésre, hogy ki a leggyorsabb a csapatból, Lamps azt válaszolta, hogy Nico... Akkor ő most nem látná eleget a meccseken és az edzéseken? :roll: :wink:
Anelka baromi gyors, ez tény, nézzétek meg hogy gyorsul.
Vagy csak simán keressétek meg Lampard egykori nyilatkozatát miszerint:
- Ki a leggyorsabb játékos a csapatban?
- Nico.
Ő biztos tudja, mert nem heti egyszer látja őt, s akkor is TV-n keresztül.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#37835 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Chelseafan írta:Ti egyébként nem veszitek észre, hogy Anelka tényleg gyors? :) Egyszer arra a kérdésre, hogy ki a leggyorsabb a csapatból, Lamps azt válaszolta, hogy Nico... Akkor ő most nem látná eleget a meccseken és az edzéseken? :roll: :wink:
Anelka baromi gyors, ez tény, nézzétek meg hogy gyorsul.
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Átigazolások

#37836 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

gerawba írta:Lehet, hogy edzésen baromi gyors, meg ha elé tesznek egy rekortán futópályát akkor kenterbe veri Boltot, én annyit látok meccsek óta, hogy amikor van egy szabad labda, akkor a védő mindig hamarabb ér oda mint, Anelka (és nem egyszer Anelka indul előnyösebb helyzetből...), az meg különösebben nem érdekel, hogy egy meccsen egyszer olyan gyors, hogy felkerül az összes ilyen okos statisztikára... (ami szerintem szart sem ér, megnézem, hogy Nico meccsen mennyire lenne versenyben egy Ashley Younggal, aki a listán sincsen...)
Valamiben igazad van, viszont én többször láttam jó és hasznos sprinteket Anelkától. A másik az, hogy tényleg két különböző dolog a max sebesség és a gyorsulás. De Nic szerintem mindkettőben nagyon is jónak mondható, és lassúnak nevezni azért erős... :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Átigazolások

#37837 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

korozsp88 írta:...És mit értünk vele hogy lefutotta Illungát?Semmit sajnos és ez a baj!

Láthattátok mit művelt Tevez egy maga a pályán ellenünk,és Drogba is játszott és úgy kaptunk ki egy olyan Citytől ahol még nincs csapategység!Ahol még csapatépítés folyik!

Láttam hogy az a faszi hogy átvette a labdát,és futott mint a meszes!Akkora szólót lenyomott hogy az nem igaz!
Na most akkor hogy is van ez? Drogba gyors, mert simán lefutotta a védőjét, de mit értünk el vele, tehát nem számít. Ellenben Tevez milyen szólót lenyomott, hogy az nem igaz, de akkor ő mire is ment vele? Tudtommal nem kaptunk tőle akciógólt... szóval?

A City pedig láthatóan a nagyokra gyúr. Bárkivel képesek leikszelni bármikor, de a három nagy ellen tripla erőbedobással játszottak, a ManU-t is majdnem megverték, az Arsenalt már kétszer rakták meg, s minket is megvertek, más kérdés, hogyan...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#37838 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Chelseafan írta:Ti egyébként nem veszitek észre, hogy Anelka tényleg gyors? :) Egyszer arra a kérdésre, hogy ki a leggyorsabb a csapatból, Lamps azt válaszolta, hogy Nico... Akkor ő most nem látná eleget a meccseken és az edzéseken? :roll: :wink:
Lehet, hogy edzésen baromi gyors, meg ha elé tesznek egy rekortán futópályát akkor kenterbe veri Boltot, én annyit látok meccsek óta, hogy amikor van egy szabad labda, akkor a védő mindig hamarabb ér oda mint, Anelka (és nem egyszer Anelka indul előnyösebb helyzetből...), az meg különösebben nem érdekel, hogy egy meccsen egyszer olyan gyors, hogy felkerül az összes ilyen okos statisztikára... (ami szerintem szart sem ér, megnézem, hogy Nico meccsen mennyire lenne versenyben egy Ashley Younggal, aki a listán sincsen...)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#37839 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ParanoidAndroid írta:http://www.caughtoffside.com/2009/08/23 ... e-players/

már kezdett idegesítőv válni a dolog,szoval itt meglehet nézni
Na, mondtam, hogy ott van az ötben. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Átigazolások

#37840 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://www.caughtoffside.com/2009/08/23 ... e-players/" onclick="window.open(this.href);return false;

már kezdett idegesítőv válni a dolog,szoval itt meglehet nézni
agggyatok munkát!!!!

Válasz küldése