Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Átigazolások

#39881 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Szerintem szépen lassan belenyugodhatunk Pirlo dologba Ancelotti Decoja lesz mind1 ,kivánáncsi vagyok mi lesz az a nagy költekezés amiről Buck beszélt (Pato elutasítva)

Valami fiatal srác biztos jön előre mert azért 30 fölött könnyen sérülnek a csatárok, lásd Drogba, és igen szélsőket mindkét oldalra.J C nagy kérdőjel Kalu meg jó, jó de elég hullámzó a teljesítménye baloldara meg csak Maluda van,mögé senki a ahogy hátra se.

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#39882 Hozzászólás Szerző: Hege »

misakd írta:
Hege írta:
misakd írta:Ez szinte lényegtelen :nem véletlenül mondják sokan játékos-temetőnek a Chelsea-t

A Real atigazolások terén a legnagyobb faszkalap. Sok sztár ment oda emlithetném Saviolat,Drenthe,RVDV-ot akik most sehol sincsenek és még sok millio nevet. owen is Realba való igazolása után lett szar.

És a Kirakatiak most is minden tulsztarolt hülyegyereket meg tud venni....

És mindenki tudja jövöre sincs semmi esélyük se a BL-ben se a bajnokságban

Csak a pénz a lényeg ha mar BL-ben indulsz a jatekosok 80%-nal
De már megint a Real.. :evil: :evil: :evil:
Mért nem lehet úgy hsz-t írni hogy ne emlitsétek/ük meg a Real-t vagy az átigazolási politikáját..
Minden 3 hsz-ben a Realról van szó, egy CFC fórumon..!!
Nem vagyok moderátor se semmi csak egy rendes felhasználó, de már kezd idegesíteni az hogy minden nap a Realról vitatkozunk..
1. én elöször emlitem a looser FC-t

2.amig nem vagy moderator addig pihi van!
Nem konkrétan neked szántam ezt a hsz-emet csak pont nálad durrant a lufi és már nem birtam hogy ne irjam le..!!
We love you Chelsea^^

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#39883 Hozzászólás Szerző: misakd »

Hege írta:
misakd írta:Ez szinte lényegtelen :nem véletlenül mondják sokan játékos-temetőnek a Chelsea-t

A Real atigazolások terén a legnagyobb faszkalap. Sok sztár ment oda emlithetném Saviolat,Drenthe,RVDV-ot akik most sehol sincsenek és még sok millio nevet. owen is Realba való igazolása után lett szar.

És a Kirakatiak most is minden tulsztarolt hülyegyereket meg tud venni....

És mindenki tudja jövöre sincs semmi esélyük se a BL-ben se a bajnokságban

Csak a pénz a lényeg ha mar BL-ben indulsz a jatekosok 80%-nal
De már megint a Real.. :evil: :evil: :evil:
Mért nem lehet úgy hsz-t írni hogy ne emlitsétek/ük meg a Real-t vagy az átigazolási politikáját..
Minden 3 hsz-ben a Realról van szó, egy CFC fórumon..!!
Nem vagyok moderátor se semmi csak egy rendes felhasználó, de már kezd idegesíteni az hogy minden nap a Realról vitatkozunk..
1. én elöször emlitem a looser FC-t

2.amig nem vagy moderator addig pihi van!

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#39884 Hozzászólás Szerző: Hege »

misakd írta:Ez szinte lényegtelen :nem véletlenül mondják sokan játékos-temetőnek a Chelsea-t

A Real atigazolások terén a legnagyobb faszkalap. Sok sztár ment oda emlithetném Saviolat,Drenthe,RVDV-ot akik most sehol sincsenek és még sok millio nevet. owen is Realba való igazolása után lett szar.

És a Kirakatiak most is minden tulsztarolt hülyegyereket meg tud venni....

És mindenki tudja jövöre sincs semmi esélyük se a BL-ben se a bajnokságban

Csak a pénz a lényeg ha mar BL-ben indulsz a jatekosok 80%-nal
De már megint a Real.. :evil: :evil: :evil:
Mért nem lehet úgy hsz-t írni hogy ne emlitsétek/ük meg a Real-t vagy az átigazolási politikáját..
Minden 3 hsz-ben a Realról van szó, egy CFC fórumon..!!
Nem vagyok moderátor se semmi csak egy rendes felhasználó, de már kezd idegesíteni az hogy minden nap a Realról vitatkozunk..
We love you Chelsea^^

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#39885 Hozzászólás Szerző: misakd »

Ez szinte lényegtelen :nem véletlenül mondják sokan játékos-temetőnek a Chelsea-t

A Real atigazolások terén a legnagyobb faszkalap. Sok sztár ment oda emlithetném Saviolat,Drenthe,RVDV-ot akik most sehol sincsenek és még sok millio nevet. owen is Realba való igazolása után lett szar.

És a Kirakatiak most is minden tulsztarolt hülyegyereket meg tud venni....

És mindenki tudja jövöre sincs semmi esélyük se a BL-ben se a bajnokságban

Csak a pénz a lényeg ha mar BL-ben indulsz a jatekosok 80%-nal

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Átigazolások

#39886 Hozzászólás Szerző: Lecso »

Gchamp írta: Nem tudom mi az oka, de tényleg mindeki visszakozik a hozzánk igazolástól.

Bocsesz, hogy így kettőt gyors egymás után, csak valahogy erre nem figyeltem. Ennek valszeg az lehet az oka, hogy ismerjük el: az utóbbi évek néhány nagyon rossz döntésének köszönhetően nem véletlenül mondják sokan játékos-temetőnek a Chelsea-t. Ráadásul az utolsó fél évben nagyon ment a szekér a csapatnak és szerintem egy "jövevény" sem lenne biztos abban, hogy kezdő lenne-e, vagy akár játszana-e nálunk. Ráadásul nagy örömömre úgy tűnik, hogy azokat akik már itt vannak és bizonyítottak, klubon belül is megbecsülik és valóban csak olyan játékosok távoznak, akiknek esélyük sincs a csapatba kerülésre. Stabil embereink mind megmaradnak, így pedig nagyon nehéz bekerülni. Szívesebben mennek olyan helyre, ahol komoly átalakításon megy át a keret, vagy egyértelműen valaki pótlására igazolják őket. Nálunk jelenleg nincs kit pótolni. És ez szerintem nagyon nagy szó.


(arra utaltam, hogy semmilyen mozgás nincs és ez szerintem jó. egy csere balbekk beeshet az utolsó nap is, amiatt nem aggódom)
Blue is the colour, football is the game

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#39887 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Lecso írta:Na hali! A saját értesüléseimre hivatkozva nem tudok beszámolni semmilyen konkrét átigazolásról Chelsea-ügyben.

Más valaki?

Persze a kérdés költői, tudom a választ és előre is köszönöm. Nagyon megnyugtatónak találtam!
zsenialis :D ...evvel most konkretan nem tudom mire akartal utalni, de ha arra hogy folosleges barkit is igazolni( max 1 ember(szelso) es eladni max a "selejtet", Decot) akkor tokeletesen egyetertek :roll:

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Átigazolások

#39888 Hozzászólás Szerző: Lecso »

Na hali! A saját értesüléseimre hivatkozva nem tudok beszámolni semmilyen konkrét átigazolásról Chelsea-ügyben.

Más valaki?

Persze a kérdés költői, tudom a választ és előre is köszönöm. Nagyon megnyugtatónak találtam!
Blue is the colour, football is the game

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#39889 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Zhirkov annyit mondott hogy nem kapott ajánlatot a Chelsea-től és legszívesebben a Barca-ba menne...

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#39890 Hozzászólás Szerző: Hege »

Joey írta:
mégsem látom kint a főoldalon a hírt a leigazolásáról.
Mivel nem igazoltuk le....
Azért irta koni hogy nem látjuk a hírt, mert Zhirkov is mondott olyanokat hogy mindenvágya hogy Chelsea játékos legye..meg hogy ez a kedvenc csapata..
We love you Chelsea^^

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#39891 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

mégsem látom kint a főoldalon a hírt a leigazolásáról.
Mivel nem igazoltuk le....

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#39892 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hege írta:
kdako írta:Orosz lapok szerint a liverpoollal csatázunk Alan Dzagojev, a CSZKA tehetségéért.

http://community.footballpools.com/blog ... -arshavin/" onclick="window.open(this.href);return false;
Hát ha ez igaz akkor valószinüleg mi leszünk a befutók,ugyanis Dzagojevnek a Chelsea a kedvenc csapata.
Zsirkovról is lehetett ilyet hallani, mégsem látom kint a főoldalon a hírt a leigazolásáról.
211! NEW RECORD!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolások

#39893 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Joey írta:
Beni17 írta:Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy Torres el jön e a chelsea be! DE sztem úgy se fog!
... :)
annyira nyalják a seggét a Poolban,hogy semmi pénzért nem hagyná ott. Meg az egyik legfőbb riválishoz főleg nem.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#39894 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Beni17 írta:Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy Torres el jön e a chelsea be! DE sztem úgy se fog!
... :)

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#39895 Hozzászólás Szerző: Hege »

Beni17 írta:Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy Torres el jön e a chelsea be! DE sztem úgy se fog!
Hát arra lehetsz is. Torres biztos hogy nem fogja otthagyni a Pool-t..
We love you Chelsea^^

Avatar
Beni17
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009. április 17., péntek 22:07
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Átigazolások

#39896 Hozzászólás Szerző: Beni17 »

Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy Torres el jön e a chelsea be! DE sztem úgy se fog!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#39897 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Hege írta:
kdako írta:Orosz lapok szerint a liverpoollal csatázunk Alan Dzagojev, a CSZKA tehetségéért.

http://community.footballpools.com/blog ... -arshavin/" onclick="window.open(this.href);return false;
Hát ha ez igaz akkor valószinüleg mi leszünk a befutók,ugyanis Dzagojevnek a Chelsea a kedvenc csapata.
Azért itt van Abramovics mint tulajdonos, elvileg Hidding mint tanácsadó és ivanovics mint játékos a szerepkörben, nem igaz már h. ezek után 1 oroszért is meg kell küzdenünk egy spanyolosított liverpoollal...

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#39898 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Miért ne csapnának. A tárgyalások már zajlanak. Ez fix. Csak az a kérdés, hogy kivel. Egyébként a játékosok nagy %-a nem miattunk, hanem konkrétan Angliába nem akar jönni. Az meg, hogy nem vagyunk minden hírben benne, mint a real, meg a city, az nem is baj. Szépen, csöndben is lehet igazolni. Az a lényeg hogy megfontoltan.

Avatar
Gchamp
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2008. november 10., hétfő 21:49
Kedvenc játékos: Super Frankie
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#39899 Hozzászólás Szerző: Gchamp »

Chucky írta:Tényleg nagy a csend velünk kapcsolatban. Ilyenkor szokott jönni a bejelentés. :) Szerintem szerdán lesz egy igazolásunk. :P
Úgy legyen! Bár az lesz az első napja CA-nak, nem? Rögtön belecsapnánk a levesbe?
Nem tudom mi az oka, de tényleg mindeki visszakozik a hozzánk igazolástól...remélem ez csak a sajtónak szól, hogy békén hagyják őket.
IT'S IN THE BLOOD

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#39900 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Tényleg nagy a csend velünk kapcsolatban. Ilyenkor szokott jönni a bejelentés. :) Szerintem szerdán lesz egy igazolásunk. :P

Válasz küldése