U21, U18 (utánpótlás)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#61 Hozzászólás Szerző: béla »

https://www.youtube.com/watch?v=rzQGjv99cgo" onclick="window.open(this.href);return false;

UEFA YL stream, az ellenfé la Monaco, félidőben 1 ide.
A kicsik jobb sarriballt tolnak, mint a nagyok...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#62 Hozzászólás Szerző: béla »

Megvan a következő fiatal akit érdemes lesz figyelni: Faustino Anjorin még nincs 17 éves,de az utóbbi 1 hétben középpályásként gólt szerzett az UEFA Youth League-ben,Pl2-ben és tegnap este góllal és két gólpasszal mutatkozott be a Checkatrade-ben is a harmadosztályú Plymouth ellen.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#63 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chelsea teenager Callum Hudson-Odoi is attracting attention from Barcelona, Real Madrid and Juventus following a string of impressive performances in the club’s youth team, according to Goal

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#64 Hozzászólás Szerző: béla »

edeskeves írta: Southampton, 17. Premier League :roll:
Nem rossz jatekos, de egy normalis vilagban, nem biztos, hogy visszasirnank. De ha akarod, egynek vehetjuk. Mas egyeb? Olyan szerintem egy sincs, aki egy kozepcsapatban jatszik legalabb vilagszinten vagy hogy ugy emlegetnek, hogy sorozatban kupakat nyert a Chelsea utanpotlascsapataban, de mekkora barmok voltak, hogy nem kellett nekik.
Aké eléggé baszó szezont hoz.

Egyébként kb. Aké korosztálya óta mondhatjuk azt,hogy folyamatosan egyértelműen a mi ifijeink a legjobbak Angliában. Ha ezekből a játékosokból csak minden korosztályból egyet be tudnánk építeni, az már hatalmas siker lenne.
Aké, Rlc, Christensen azok,akik már megmutatták,hogy lehetne nekik helyet találni a keretben. Most a fiatalabbakon a sor, de lehetőség nélkül nem fog menni.
(Egyébként a mostani generáción (pl. Sterling,kisChalo,Mount) valahogy én se érzem azt,hogy betörnének az első keretbe. Talán Mount az,akiből még lehet valami Chelsea-szinten.)

Abban is lehet valami,hogy csapatként túl jól vannak összerakva a kicsik, és ez elfedi a hiányosságaikat. Az is előfordul, hogy az idősebb, tapasztaltabb játékosokat használják inkább a tehetségesebb,de fiatalabbak helyett a PL2-ben vagy az UEFA YL-ben. Nyilván velük könnyebb jó eredményt elérni, viszont hosszútávon sokkal jobban járnánk a fiatalabbakkal. (Csak megjegyzésként: A Barca az U17-es vb-második spanyol keretből rendszeresen játszatott 3-4 játékost, míg nálunk az 5 VB-győztes srácból csak CHO kapott rendszeresen lehetőséget a kezdőben. Jól el is vertek minket a döntőben, mert nálunk a szürke, kevésbé tehetséges melós emberek játszottak). Ki kellene dobálni a szemetet a Dev Squadból, hogy legyen hely a tehetségesebbeknek, mert vissza van fogva a fejlődésük.

Senki nem azt várja,hogy sorra jöjjenek ki az aranylabdások az utánpótlásból, de Drinkwater, Barkley,Zappa vagy Lingard,McTominay, Bellerin,Alexander-Arnold féle játékosokat ki lehetne hozni. És simán becsúszhatna néha egy-egy Kane vagy Alli is.

Ez ellen az szokott lenni az érv,hogy "nincs rá idő", meg utólag "az eredmények Josét igazolják". Igen, tökre megéri nyerni egy bajnoki címet ahelyett,hogy 6-8-10 évre lefektessük a csapat alapjait, és nyerjünk 4-et az 1 helyett.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#65 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

chaoskid18 írta:
edeskeves írta:
Dante írta:Nekem pedig az az érzésem, hogy nem veszed figyelembe az emberi tényezőt, azt, hogy egy játékosnak mennyit számít a bizalom és a stabil háttér. Ezekből a fiatalokból bárki lehet, majd a felnőtt keret tagja, fontos embere. Ugyanúgy más csapatoknál is, bármikől lehet klasszis. Amíg nálunk nem lesz érdemi visszajelzés az ifik felé, amíg nem hiszik el, hogy kerettagok lehetnek, addig nem is lesz ilyen. Sokkal inkább a klub döntése ez, mint a fiatalok hibája. Az utánpótlás kitermeli azokat a játékosokat, akik alkalmasak a beépítésre, a klub pedig nem használja ki, mert nem akarja.
Van menedzseruk meg onallo gondolkodasuk, ha latjak, hogy itt nem fogjak berakni okwt az elso csapatba es olyan jok, akkor masik csapat elviszi oket es ott kiteljesednek aztan odadorgolhetik a klub orra ala, hogy nektek nem kellettem, de tessek itt vagyok hogy kive mive valtam. Tudsz mondani ilyet? Aki a mi U xy csapatunkbol kerult ki es most odatudja dorgolni a Chelsea orra ala, hogy na tessek itt vagyok? Solanket elvitte a pool, mennyit jatszik? Szerintem hamarosan eladjak valami kis csapatnak, aztan szep lassan tunoget el, kivanom, hogy ne igy legyen. Musonda? Egyik legnagyobb igeretunk, a Celtices kolcsonebol mi lett? Nyilvan van olyan is, amikor nem csak a jatekos tehet a dokogrol, hogy nem jatszott es ezaltal fejlodott annyit.
Hozzateszem meg nincsenek elkesve ezek a jatekosok es kivanom nekik, hogy jussanak el az elso csapatig, ezekna gondolataim az elozo evek fiataljairol szolnak, hiszen ok is ertek el sikereket.
Csapatkent az utanpotlas kepzesunk egyertelmuen elit, de egyeneket hanyat nevelt ki a klub?
Es a kesobbi karrierjuk szempontjabol ez szamit, hogy egyenenkent hova sikerul eljutniuk, miutan az utanpotlas korosztalybol mar kikerulnek.
Ryan Betrand...
Southampton, 17. Premier League :roll:
Nem rossz jatekos, de egy normalis vilagban, nem biztos, hogy visszasirnank. De ha akarod, egynek vehetjuk. Mas egyeb? Olyan szerintem egy sincs, aki egy kozepcsapatban jatszik legalabb vilagszinten vagy hogy ugy emlegetnek, hogy sorozatban kupakat nyert a Chelsea utanpotlascsapataban, de mekkora barmok voltak, hogy nem kellett nekik.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#66 Hozzászólás Szerző: Szabi »

chaoskid18 írta:
edeskeves írta:
Dante írta:Nekem pedig az az érzésem, hogy nem veszed figyelembe az emberi tényezőt, azt, hogy egy játékosnak mennyit számít a bizalom és a stabil háttér. Ezekből a fiatalokból bárki lehet, majd a felnőtt keret tagja, fontos embere. Ugyanúgy más csapatoknál is, bármikől lehet klasszis. Amíg nálunk nem lesz érdemi visszajelzés az ifik felé, amíg nem hiszik el, hogy kerettagok lehetnek, addig nem is lesz ilyen. Sokkal inkább a klub döntése ez, mint a fiatalok hibája. Az utánpótlás kitermeli azokat a játékosokat, akik alkalmasak a beépítésre, a klub pedig nem használja ki, mert nem akarja.
Van menedzseruk meg onallo gondolkodasuk, ha latjak, hogy itt nem fogjak berakni okwt az elso csapatba es olyan jok, akkor masik csapat elviszi oket es ott kiteljesednek aztan odadorgolhetik a klub orra ala, hogy nektek nem kellettem, de tessek itt vagyok hogy kive mive valtam. Tudsz mondani ilyet? Aki a mi U xy csapatunkbol kerult ki es most odatudja dorgolni a Chelsea orra ala, hogy na tessek itt vagyok? Solanket elvitte a pool, mennyit jatszik? Szerintem hamarosan eladjak valami kis csapatnak, aztan szep lassan tunoget el, kivanom, hogy ne igy legyen. Musonda? Egyik legnagyobb igeretunk, a Celtices kolcsonebol mi lett? Nyilvan van olyan is, amikor nem csak a jatekos tehet a dokogrol, hogy nem jatszott es ezaltal fejlodott annyit.
Hozzateszem meg nincsenek elkesve ezek a jatekosok es kivanom nekik, hogy jussanak el az elso csapatig, ezekna gondolataim az elozo evek fiataljairol szolnak, hiszen ok is ertek el sikereket.
Csapatkent az utanpotlas kepzesunk egyertelmuen elit, de egyeneket hanyat nevelt ki a klub?
Es a kesobbi karrierjuk szempontjabol ez szamit, hogy egyenenkent hova sikerul eljutniuk, miutan az utanpotlas korosztalybol mar kikerulnek.
Ryan Betrand...
Bertrand bőven játszott nálunk, ő inkább az elherdált tehetségek (Lukaku, KdB, Salah) sorába illeszkedik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#67 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

edeskeves írta:
Dante írta:Nekem pedig az az érzésem, hogy nem veszed figyelembe az emberi tényezőt, azt, hogy egy játékosnak mennyit számít a bizalom és a stabil háttér. Ezekből a fiatalokból bárki lehet, majd a felnőtt keret tagja, fontos embere. Ugyanúgy más csapatoknál is, bármikől lehet klasszis. Amíg nálunk nem lesz érdemi visszajelzés az ifik felé, amíg nem hiszik el, hogy kerettagok lehetnek, addig nem is lesz ilyen. Sokkal inkább a klub döntése ez, mint a fiatalok hibája. Az utánpótlás kitermeli azokat a játékosokat, akik alkalmasak a beépítésre, a klub pedig nem használja ki, mert nem akarja.
Van menedzseruk meg onallo gondolkodasuk, ha latjak, hogy itt nem fogjak berakni okwt az elso csapatba es olyan jok, akkor masik csapat elviszi oket es ott kiteljesednek aztan odadorgolhetik a klub orra ala, hogy nektek nem kellettem, de tessek itt vagyok hogy kive mive valtam. Tudsz mondani ilyet? Aki a mi U xy csapatunkbol kerult ki es most odatudja dorgolni a Chelsea orra ala, hogy na tessek itt vagyok? Solanket elvitte a pool, mennyit jatszik? Szerintem hamarosan eladjak valami kis csapatnak, aztan szep lassan tunoget el, kivanom, hogy ne igy legyen. Musonda? Egyik legnagyobb igeretunk, a Celtices kolcsonebol mi lett? Nyilvan van olyan is, amikor nem csak a jatekos tehet a dokogrol, hogy nem jatszott es ezaltal fejlodott annyit.
Hozzateszem meg nincsenek elkesve ezek a jatekosok es kivanom nekik, hogy jussanak el az elso csapatig, ezekna gondolataim az elozo evek fiataljairol szolnak, hiszen ok is ertek el sikereket.
Csapatkent az utanpotlas kepzesunk egyertelmuen elit, de egyeneket hanyat nevelt ki a klub?
Es a kesobbi karrierjuk szempontjabol ez szamit, hogy egyenenkent hova sikerul eljutniuk, miutan az utanpotlas korosztalybol mar kikerulnek.
Ryan Betrand...
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#68 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:Nekem pedig az az érzésem, hogy nem veszed figyelembe az emberi tényezőt, azt, hogy egy játékosnak mennyit számít a bizalom és a stabil háttér. Ezekből a fiatalokból bárki lehet, majd a felnőtt keret tagja, fontos embere. Ugyanúgy más csapatoknál is, bármikől lehet klasszis. Amíg nálunk nem lesz érdemi visszajelzés az ifik felé, amíg nem hiszik el, hogy kerettagok lehetnek, addig nem is lesz ilyen. Sokkal inkább a klub döntése ez, mint a fiatalok hibája. Az utánpótlás kitermeli azokat a játékosokat, akik alkalmasak a beépítésre, a klub pedig nem használja ki, mert nem akarja.
Van menedzseruk meg onallo gondolkodasuk, ha latjak, hogy itt nem fogjak berakni okwt az elso csapatba es olyan jok, akkor masik csapat elviszi oket es ott kiteljesednek aztan odadorgolhetik a klub orra ala, hogy nektek nem kellettem, de tessek itt vagyok hogy kive mive valtam. Tudsz mondani ilyet? Aki a mi U xy csapatunkbol kerult ki es most odatudja dorgolni a Chelsea orra ala, hogy na tessek itt vagyok? Solanket elvitte a pool, mennyit jatszik? Szerintem hamarosan eladjak valami kis csapatnak, aztan szep lassan tunoget el, kivanom, hogy ne igy legyen. Musonda? Egyik legnagyobb igeretunk, a Celtices kolcsonebol mi lett? Nyilvan van olyan is, amikor nem csak a jatekos tehet a dokogrol, hogy nem jatszott es ezaltal fejlodott annyit.
Hozzateszem meg nincsenek elkesve ezek a jatekosok es kivanom nekik, hogy jussanak el az elso csapatig, ezekna gondolataim az elozo evek fiataljairol szolnak, hiszen ok is ertek el sikereket.
Csapatkent az utanpotlas kepzesunk egyertelmuen elit, de egyeneket hanyat nevelt ki a klub?
Es a kesobbi karrierjuk szempontjabol ez szamit, hogy egyenenkent hova sikerul eljutniuk, miutan az utanpotlas korosztalybol mar kikerulnek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#69 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nekem pedig az az érzésem, hogy nem veszed figyelembe az emberi tényezőt, azt, hogy egy játékosnak mennyit számít a bizalom és a stabil háttér. Ezekből a fiatalokból bárki lehet, majd a felnőtt keret tagja, fontos embere. Ugyanúgy más csapatoknál is, bármikől lehet klasszis. Amíg nálunk nem lesz érdemi visszajelzés az ifik felé, amíg nem hiszik el, hogy kerettagok lehetnek, addig nem is lesz ilyen. Sokkal inkább a klub döntése ez, mint a fiatalok hibája. Az utánpótlás kitermeli azokat a játékosokat, akik alkalmasak a beépítésre, a klub pedig nem használja ki, mert nem akarja.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#70 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

tiszi írta:A PL mai egyéb történései mellett, azért történt egy a mi klubunkat érintő esemény. Még pedig az U18-sainkat, merthogy néhány nappal azután, hogy megnyerték a FA Youth Cupot, ma az ifi PL National Champions sorozatában lettek győztesek, miután 3-0-ra győzték le a United legjobbjait. Ezek mellett sikerült még első helyre érniük az U18 Premier League Cup és a Premier League South sorozatban is az idei szezoban.
KIVÁLÓ, DE NEM JÓL HASZNÁLT UTÁNPÓTLÁS!
Kivancsi leszek ezekbol a jatekosokbol, ha nem is nalunk de valamelyik masik komolyabb csapatban lesz e valami vagy ugyanugy eltunnek, mint a korabbi csodajatekosaink. Csapatkwnt osszeszedik oket, de kesobb egyenenkent hova tunnek? Mert se nalunk, se mashol nem latom ezeket a jatekosokat par ev mulva, marmint ugy ertem, hogy ertelmesebb csapatban. Az az erzesem inkabb, hogy kivalo edzoink vannak az utanpotlasban akik nagyon jol osszerakjak a csapatokat ezekbol a jatekosokbol.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#71 Hozzászólás Szerző: tiszi »

A PL mai egyéb történései mellett, azért történt egy a mi klubunkat érintő esemény. Még pedig az U18-sainkat, merthogy néhány nappal azután, hogy megnyerték a FA Youth Cupot, ma az ifi PL National Champions sorozatában lettek győztesek, miután 3-0-ra győzték le a United legjobbjait. Ezek mellett sikerült még első helyre érniük az U18 Premier League Cup és a Premier League South sorozatban is az idei szezoban.
KIVÁLÓ, DE NEM JÓL HASZNÁLT UTÁNPÓTLÁS!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#72 Hozzászólás Szerző: béla »

Éppen folyik az U18-as bajnokság döntője, 1-0 -ra megyünk a 26. percben a United ellen. A Chelsea facebook oldalán lehet nézni,ha valakit érdekel.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#73 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Összesítésben 7:1el megnyertük a Youth Cup-ot zsinórban 5. alkalommal.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#74 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kazomester írta:
ha tudnám, már vszinű valamelyik komoly csapat akadémiáján dolgoznék :P Az ifik eredményeit nem kell magyarázni, a világon gyakorlatilag a legjobbak már évek óta. Hiányzik a kapocs a 2 szint között, tényleg nem tudok másra gondolni. Charly meg külön téma, ő mentálisan nagyon gyenge, amolyan Balotelli 2.0, de még attól is el van maradva sajnos...
Ezt a Balotellis hasonlatot mire alapozod?
211! NEW RECORD!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#75 Hozzászólás Szerző: kazomester »

edeskeves írta:
kazomester írta:Jamie Cumming, Trevoh Chalobah, Marc Guehi, Reece James, Dujon Sterling, Mason Mount and Callum Hudson-Odoi (for the first time) have been selected for an #ENGU19 training camp in May ahead of this summer's European Championships.

Lassan egy teljes kezdőt ki lehet tenni belőlük :)
Hova tunnek egy par ev mulva? Miert nem furnak be se itt, se mas nagyobb csapatoknal ezek a jatekosok? Mert nem lehet mondani, hogy a fiataljaink miutan itt nem kaptak meg a lehetoseget elvittek mas nagyobb csapatok es sziporkaztak, holott BL-t nyertek ifi szinten stb..
Egyik legnagyobb tehetsegunk is pl a Celticben mennyit jatszik? Holott azert lett kolcsonadva, hogy jatsszon es fejlodjon, nem tudom mennyi haszna lesz ebbol a skot kalandbol es ez a Celtic nem az a par evvel ezelotti akik BL-ben nyomtak.
Kovetelni lehet a fiatalokat meg a sajat neveleseket, de se itt se mashol nem alkotnak maradandot. Sokan ugye sirunk Lukaku, De Bruyne, Salah stb utan na ok ugye mas csapatoknal kibontakoztak es most eleg komoly szintre ertek, ami fiataljaink kozul van olyan akit visszasirunk, mert jol megerosodnenk vele?
ha tudnám, már vszinű valamelyik komoly csapat akadémiáján dolgoznék :P Az ifik eredményeit nem kell magyarázni, a világon gyakorlatilag a legjobbak már évek óta. Hiányzik a kapocs a 2 szint között, tényleg nem tudok másra gondolni. Charly meg külön téma, ő mentálisan nagyon gyenge, amolyan Balotelli 2.0, de még attól is el van maradva sajnos...

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#76 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Jamie Cumming, Trevoh Chalobah, Marc Guehi, Reece James, Dujon Sterling, Mason Mount and Callum Hudson-Odoi (for the first time) have been selected for an #ENGU19 training camp in May ahead of this summer's European Championships.

Lassan egy teljes kezdőt ki lehet tenni belőlük :)
Hova tunnek egy par ev mulva? Miert nem furnak be se itt, se mas nagyobb csapatoknal ezek a jatekosok? Mert nem lehet mondani, hogy a fiataljaink miutan itt nem kaptak meg a lehetoseget elvittek mas nagyobb csapatok es sziporkaztak, holott BL-t nyertek ifi szinten stb..
Egyik legnagyobb tehetsegunk is pl a Celticben mennyit jatszik? Holott azert lett kolcsonadva, hogy jatsszon es fejlodjon, nem tudom mennyi haszna lesz ebbol a skot kalandbol es ez a Celtic nem az a par evvel ezelotti akik BL-ben nyomtak.
Kovetelni lehet a fiatalokat meg a sajat neveleseket, de se itt se mashol nem alkotnak maradandot. Sokan ugye sirunk Lukaku, De Bruyne, Salah stb utan na ok ugye mas csapatoknal kibontakoztak es most eleg komoly szintre ertek, ami fiataljaink kozul van olyan akit visszasirunk, mert jol megerosodnenk vele?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#77 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jamie Cumming, Trevoh Chalobah, Marc Guehi, Reece James, Dujon Sterling, Mason Mount and Callum Hudson-Odoi (for the first time) have been selected for an #ENGU19 training camp in May ahead of this summer's European Championships.

Lassan egy teljes kezdőt ki lehet tenni belőlük :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#78 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Hát ez elég kiábrándító volt.
Borzasztó gyengék voltunk. Tényleg nagyon sok volt a közepes játékos, na meg ezt a Sterling CB-ben dolgot se nagyon értettem, kb született szélső a srác.

Azért azt is meg kell említeni,hogy a sérültek és a kölcsönadottak marha sokat tudtak volna segíteni, főleg,hogy a Barca játékosainak lábában nem kevés Barca B-s meccs volt.
Ampadu,kis Chalobah, Mount vagy Jay Dasilva biztos segített volna valamit a játék képén. Főleg Mount, mert ez a 0 kreativitás fájt a szememnek, felüdülés volt nézni McEachrant, amikor bejött.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#79 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hát ez elég kiábrándító volt.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: U21, U18 (utánpótlás)

#80 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Ahogy nézem nem igazán tudnak mit kezdeni a srácok a gólkényszer nyomásával, nagyon görcsösek és szerencséjük sincs. Érdekes hogy pont a döntőben esik le a lánc. Remélem azért találnak egy gólt hamar és meggyötrik a nádszál katalán legényeket.
Olyan,mintha a felnőtteket nézném, pedig ez nagyon nem jellemző a kicsikre. Az ellenfél teli van technikás, jól passzoló játékosokkal,nálunk túl sok a szürke munkásember.

Válasz küldése