Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8461 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tán én nem vagyok fanatikus? Egyszerűen csak nem tudok utálni egy csapatot. Régebben még én is tudtam, de szerintem ez a korral elmúlik...Legalábbis szerintem ez lenne a normális!:)
Sokat olvastam a buddhizmusról az elmúlt évben, lehet, hogy ez változtatta meg a véleményem mindenről!:) (ma elvittem egy töröttszárnyú rigófiókát egy biológus ismerősömhöz, együtt sínbe tettük a szárnyát!!:) Ez most komoly!)
Only one Di Matteo!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#8462 Hozzászólás Szerző: Robi »

Bubi írta:Kövezzetek meg, de én szeretem a L**ds-et is és a Sp*rs-t is :oops:
a L**ds nekem is szimpatikus. szurkoltam,hogy visszajussanak,de úgy látszik nem eléggé..kiestek..sebaj,jövőre nem szurkolok,hátha.... :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8463 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Képmutatás?! Szóval egy csapatot lehet szeretni távolról, de utálni egy másikat nem? Tore te meg akarod váltani a világot ezzel a mindenkit szeretek, csak azt nem akit utálok dologgal? Ne viccelj. Most vonatkoztassunk el a Chelsea-L**ds dologtól. (én nem kedvelem és nem utálom jobban őket, mint a MU-t) Távolról ugyanúgy lehet utálni, gyűlölni, elítélni bárkit és bármit, mint közelről. Egy zenét, egy kaját, egy népet, egy tettet, bármit. Ez csak attól függ, milyen elvei vannak adott személynek, és hogy mennyire fanatikus.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8464 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért nincs igazad, (az első mondatodnak, mert amúgy tényleg jámbor vagyok) mert azért mégiscsak megnézem a meccseket, mezt vásárolok, ősszel meccsre is megyek, viszont nem utazom ki L**ds-be, hogy megdobáljam a United szurkolókat.
Távolról csak szeretni lehet egy csapatot, utálni nem. Illetve de, csak nem úgy, ahogy te teszed a Sp*rs-szel meg a L**ds-szel...:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8465 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Egyetértek Zsocáékkal. Távolról utálni egy rivális csapatot egyszerűen képmutatás! Igazából ezt az egész "ez a csapat utálja azt a csapatot" dolgot is rendkívül gyerekes és ostoba dolognak tartom! Én unalmas is.
ennyi erovel tavolrol szeretni egy csapatot is kepmutatas...

teged meg nem veszunk alapul, mert a normalisnal messze-messze jamborabb vagy ;)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8466 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyetértek Zsocáékkal. Távolról utálni egy rivális csapatot egyszerűen képmutatás! Igazából ezt az egész "ez a csapat utálja azt a csapatot" dolgot is rendkívül gyerekes és ostoba dolognak tartom! Én unalmas is.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8467 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

JM nyilatkozatban védelmébe vette a (legtöbb) nyáron érkezettet, egyedül Seváról nyilatkozott úgy, hogy: "Sheva's season was not what everyone was thinking, including myself. In his defence he has a history of many years in a completely different culture. That can be on his side." A teljes nyilatkozat a sky-on olvasható, (egyébként semmi különös, talán annyi, hogy Hilario, Mikel és Khalid neve fel sem merült.) Mindentől függetlenül szinte biztosra veszem, hogy az ukrán jövőre is nálunk játszik, de José ezzel a mondattal hagyott kétséget effelől. (itt sokak megelégedésére :P )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8468 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

JFH jövőre csapatot vált, a Charlton búcsút intett neki. (pénzügyi okokból)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8469 Hozzászólás Szerző: Megyó »

a Sp*rs sztem is jo :oops: :oops:
bár csak az angolok miatt szeretem. "szeretem" ezt inkább hagyjuk :D
a Chelsea meccset akkor is feszülten rezzenéstelen arccal nézem végig ha pocsékul játszunk a többit meg elzárom ha nem jo... Real meccset szoktam néha meg Milan meccseket nézni de kikapcsolom a tvét ha lámulnak...
viszont a Chelsea meccsek 90%át minimum meg nézem ha akármi is legyen :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8470 Hozzászólás Szerző: undertow »

erezd magad megkovezve, a chelsea ket legregebbi es legjobban utalt rivalisarol beszelsz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#8471 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kövezzetek meg, de én szeretem a L**ds-et is és a Sp*rs-t is :oops:

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8472 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

undertow írta:hat, ha nem tudod, hogy miert, akkor javaslom olvasgass meg egy kicsit a klub tortenelmerol. ha jossz egyszer meccset nezni kikerdezem :P :wink:
Nekem van egy Leed-ses ismerősöm, az fejből tudja az összes Chelsea-t szapuló L**ds rigmust. Van egy pár...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8473 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat, ha nem tudod, hogy miert, akkor javaslom olvasgass meg egy kicsit a klub tortenelmerol. ha jossz egyszer meccset nezni kikerdezem :P :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8474 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ennek miért kell örülni? Más baja szerintem nem olyan vicces.

Mondjuk erre tuti azt mondod majd, h rühelled a L**ds-et. Csak azt nem tudom miért. Ha angol lennél, akkor megértem, mert ott van ennek "hagyománya" és magyarázata, de innen, Magyarországból utálni egy klubot, mert az angol chelsea szurkolók utálják hát nem tom... Lehet h csak én nem vagyok eléggé Chelsea-szurkoló? :D

Ja meg ha a PL-ben játszanának akkor is megérteném. De így nehéz. :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8475 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Gallas újfent nyafog: ha jövőre sem nyer semmit az Arsenal, 2008-ban távozik :) Hiányolja a nagy sikereket, a fontos meccseket. Idén ugyan sokat volt sérült ő is, mindössze 29 mérkőzésen lépett pályára, ebből 21 volt PL, három gólt szerzett. Azt hittem, jobban fog hiányozni a csapatnak, és az első időkben érződött is a hiánya, de aztán Ricky megoldotta. Sajnáltam, hogy elment, de már nem bánom. Ő bánhatja, mert idén aztán játszhatott volna, ahol akar, bár Josét ismerve lehet, hogy kapus vagy csatár lett volna 8)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8476 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

"We will come again. Chelsea will come again and fight for the title again."

Joséből még költő is lehet... :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8477 Hozzászólás Szerző: undertow »


Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#8478 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Wisey írta:Részben idevág a téma, hogy kiesett a L**ds a másodosztályból is. Kérdés, marad-e a klubnál Bates, Wise és Poyet. (Flo alig játszott a szezonban.)
:lol:

Porból lettek...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#8479 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Részben idevág a téma, hogy gyakorlatilag kiesett a L**ds a másodosztályból is. Kérdés, marad-e a klubnál Bates, Wise és Poyet. (Flo alig játszott a szezonban.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wisey 2007. május 4., péntek 16:21-kor.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8480 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:hat fekete egy het ez :(

Thu, 3rd May 2007

Inside-forward, John McNichol, a crucial member of our first title winning side in 1955, has died aged 81.

The Scotsman was the first signing of new manager Ted Drake in 1952. He came from Brighton for £12,000.

All his League football had been played in the old Division Three with Brighton. But he immediately formed an attacking partnership with centre-forward Roy Bentley and, in 1953/54, Les Stubbs who played inside-left.

That season he scored his only hat-trick for us, Bentley and Stubbs getting the other goals in a 5-1 home win over Blackpool.

In the title winning year, Chelsea's first title in our Jubilee celebration season, John played 40 of the 42 League games and was second top scorer with 14. Roy Bentley hit 21.

John's contribution was not only his goals, and Bentley's higher tally was helped by John's creative, tricky play.

When the team was broken up at the end of the following season, he was retained and played on until 1958. For a few games he played alongside the boy who, ultimately, replaced him, the legendary Jimmy Greaves.

Throughout his time at Chelsea he travelled in by train from Brighton each day, mostly with his title winning colleagues and close friends Eric Parsons and Stan Willemse.

In the summer of 1958 he was sold to Crystal Palace for £2,000, and when he retired from playing he worked there in the commercial department.

In all competitions, he made 202 appearances for us and scored 66 goals.

Over the last decade he had been one of the old boys who has most enjoyed the regular get-togethers, first started by supporter Tony Banks, of the 1955 team, and had maintained his ties with Parsons and Willemse.

John McNichol was born in Kilmarnock on 20 August 1925, and died following a stroke on 17 March 2007. He was a true champion.


RIP :(
Kép

RIP John "Jock" McNichol :cry:
IN CHELSEA WE TRUST!

Válasz küldése