Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#61 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Traxver írta: 2024. január 21., vasárnap 20:44 mert ekkor teljes volt a keret. úgy rémlik, hogy a BL döntőben is teljes kerettel álltunk ki nem hiányzott fontos játékos.
2021 ősznél is álltunk még a tabella elején is aszem 4 ponttal vezettünk is de jöttek a sérülések (Kanté, Chilly, James) majd jött a Lukaku interjú és megintultunk a lejtőn.
Azé Tuchel bevitt minket 2x a top 4be
BL döntőbe
2x F.A kupa döntőbe majd 1 ligakupa döntőbe is.
a játék jó volt sokszor nézhető volt de ahogy jöttek a sérültek onnan vált nézhetetlenné
A BL döntős tavaszt is valami 1,3 lőtt góllal átlagoltuk. Hatékonyan védekeztünk és eredményesek voltunk(az a fél év, amikor még mindenki a posztján játszott), de jónak nevezni a játékot túlzás. Utána jött a meddő mezőnyfölény és a posztok cserélgetése... és kb az eredményesség is szép lassan eltűnt. Hozzáteszem, ez a balf**** ténykedése óta(balhátvédek-baloldali támadók, középhátvédek balbunkók, 6osok játszanak 10es poszton, stb) az RLC-jobb szárnyvédő már messze nem olyan meredek

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#62 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Cappy írta: 2024. január 21., vasárnap 20:12 Először megjegyezném, hogy Guardiola tenykedese ota nem nagyon lattam Bayern meccset, ott elveszitettem az erdeklodesem irantuk, annyira untam a meccseiket.

Valamint en Tuchelert sem vagyok oda, akkor sem amikor itt volt. Egyszeruen szornyu volt a csapat nala is, leszamitva a par honapot amikor ide kerult. Szimpatikus volt, mint ember, es latszott, hogy szereti a csapatot, de a jatek fos volt.

Viszont a Tuchellel 17 meccsen lott 52 es 16 kapott gol nem arra utal, hogy annyira szarok lennenek es nezhetetlenek.
mert ekkor teljes volt a keret. úgy rémlik, hogy a BL döntőben is teljes kerettel álltunk ki nem hiányzott fontos játékos.
2021 ősznél is álltunk még a tabella elején is aszem 4 ponttal vezettünk is de jöttek a sérülések (Kanté, Chilly, James) majd jött a Lukaku interjú és megintultunk a lejtőn.
Azé Tuchel bevitt minket 2x a top 4be
BL döntőbe
2x F.A kupa döntőbe majd 1 ligakupa döntőbe is.
a játék jó volt sokszor nézhető volt de ahogy jöttek a sérültek onnan vált nézhetetlenné

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#63 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Először megjegyezném, hogy Guardiola tenykedese ota nem nagyon lattam Bayern meccset, ott elveszitettem az erdeklodesem irantuk, annyira untam a meccseiket.

Valamint en Tuchelert sem vagyok oda, akkor sem amikor itt volt. Egyszeruen szornyu volt a csapat nala is, leszamitva a par honapot amikor ide kerult. Szimpatikus volt, mint ember, es latszott, hogy szereti a csapatot, de a jatek fos volt.

Viszont a Tuchellel 17 meccsen lott 52 es 16 kapott gol nem arra utal, hogy annyira szarok lennenek es nezhetetlenek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#64 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na Tuchel kihúzza vajon szezon végéig?

Minden Bayern szurkoló kb. a fejét követeli, szörnyen nézhetetlen a játékuk (ez az általános vélekedés, nem én találtam ki, mielőtt valamelyik véresszájú rajongója nekem esne), kb. ugyanaz, mint nálunk az utolsó pár hónapjában volt, csak egy sokkal jobb kerettel sikerül ezt produkálnia.

Ciki.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#65 Hozzászólás Szerző: Anti »

AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 13:14
Crap írta: 2024. január 19., péntek 12:11 Abraham egyik sérülésről elkezdett bukdácsolni a másikba, ami miatt nagyon vissza esett a teljesítménye, aztán egy ACL is elérte. Június óta egy percet se játszott. Talán február végére vissza tud térni, ki tudja milyen állapotban. Nagyon nagy kockázat lenne őt most ilyen formában 70 millióért visszahozni.
Az Aclről nem tudtam, kösz az infót. Akkor már nem olyan jó bó't :D
Jaj, dehogynem... ő kell nekünk :lol:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#66 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Crap írta: 2024. január 19., péntek 12:11 Abraham egyik sérülésről elkezdett bukdácsolni a másikba, ami miatt nagyon vissza esett a teljesítménye, aztán egy ACL is elérte. Június óta egy percet se játszott. Talán február végére vissza tud térni, ki tudja milyen állapotban. Nagyon nagy kockázat lenne őt most ilyen formában 70 millióért visszahozni.
Az Aclről nem tudtam, kösz az infót. Akkor már nem olyan jó bó't :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#67 Hozzászólás Szerző: broduer »

Crap írta: 2024. január 19., péntek 12:11
AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 11:25
Crap írta: 2024. január 19., péntek 10:17 Amúgy csak feltételezés, de ha mondjuk jönne vissza Jose, (ha már volt játékosokról van szó) akkor valószínűleg Lukaku is vissza lenne illesztve a csapatba. Ezt ki hogyan venné amúgy? :D
Amekkora bajba vagyunk csatár ügyben nem tudom hogy kéne erre reagálni. Sajnos az biztos, hogy a Roma akármennyire is akarja nem fogja tudni kifizetni Lukaku vételárát, így még vele is kezdeni kell valamit nyáron.
Az új tulajok ámokfutása és klub rombolása után már valhogy nincs akkora súlya a szememben annak, amit összeférgeskedett Lukaku Tuchelel és Abráékkal szemben. Szóval, ha belőle kéne kihozzon Mou valamit, akkor ez van, el tudnám fogadni. Hozzáteszem, ha már Roma, még mindig jobban örülnék Abrahamnek, talán van valami 70 m fontos buybackünk rá, ami a 100 millás Fergusonok, 150 millás Osimhenek és valami túlárazott Villás padozó gyerek fényében jó üzletnek tűnik.
Abraham egyik sérülésről elkezdett bukdácsolni a másikba, ami miatt nagyon vissza esett a teljesítménye, aztán egy ACL is elérte. Június óta egy percet se játszott. Talán február végére vissza tud térni, ki tudja milyen állapotban. Nagyon nagy kockázat lenne őt most ilyen formában 70 millióért visszahozni.


Ez maga a tökély. Szeretjük az ilyen játékosokat, én már utalnék is azonnal!!!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#68 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2024. január 19., péntek 11:59
James Lee írta: 2024. január 19., péntek 11:42
Pityee írta: 2024. január 19., péntek 11:31 Kecske: Szaudibol pont h menekülőben vannak a játékosok. Henderson már visszaigazolt Európába és Firmino meg Benzema is vissza szeretne térni. Valszeg rájöttek ezek a játékosok, hogy ott teljesen más a kultúra. Annyit meg nem ér az ottani fizu.
Nem akarok hülyeséget mondani, mert nem értek hozzá, de vannak, akiknek pont vonzó az ottani kultúra vallási okokból. Többek között ezért sült el a dolog jól pl. Kanténak, de mintha Lukakunak is az ottani kultúrába passzoló vallása lenne.
Akár így van, akár nem, én inkább ott látom az akadályt vele kapcsolatban, hogy még mindig a legmagasabb polcra teszi magát, amibe egy ilyen alacsonyabban jegyzett kaland nem fér bele.
Muszlim vallásúak hamarabb illeszkednek be igen. De hidd el, nem véletlen hogy már most igazol vissza egy két játékos. Az ottani extra magas fizu vonzó volt, de nem hinném, hogy az összes odaigazoló játékos utána olvasott volna hogy milyen ott élni.
Hogyne, ezt nem is vitattam, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy Lukakunál szerintem nem lenne kulturális akadálya az odaigazolásnak. Inkább arról van szó, hogy magas szinten akarja rúgni a bőrt még egy darabig. Egyébként személy szerint sokkal nagyobbra tartom, amikor szakmai alapon történik a döntés, persze ki tudja, mekkorát fordul majd vele a világ nyárig.
Egyébként akik visszajönnek, bevallottan kulturális okokból teszik, igen. Henderson akkori nyilatkozata szerint a kulturális híd szerepét akarta eljátszani (értsd: geci sok pénzt kapott), de elég hamar kiderült, hogy ezt nem veszi be a gyomra. Meg is érdemli az összes álszent.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#69 Hozzászólás Szerző: Crap »

AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 11:25
Crap írta: 2024. január 19., péntek 10:17 Amúgy csak feltételezés, de ha mondjuk jönne vissza Jose, (ha már volt játékosokról van szó) akkor valószínűleg Lukaku is vissza lenne illesztve a csapatba. Ezt ki hogyan venné amúgy? :D
Amekkora bajba vagyunk csatár ügyben nem tudom hogy kéne erre reagálni. Sajnos az biztos, hogy a Roma akármennyire is akarja nem fogja tudni kifizetni Lukaku vételárát, így még vele is kezdeni kell valamit nyáron.
Az új tulajok ámokfutása és klub rombolása után már valhogy nincs akkora súlya a szememben annak, amit összeférgeskedett Lukaku Tuchelel és Abráékkal szemben. Szóval, ha belőle kéne kihozzon Mou valamit, akkor ez van, el tudnám fogadni. Hozzáteszem, ha már Roma, még mindig jobban örülnék Abrahamnek, talán van valami 70 m fontos buybackünk rá, ami a 100 millás Fergusonok, 150 millás Osimhenek és valami túlárazott Villás padozó gyerek fényében jó üzletnek tűnik.
Abraham egyik sérülésről elkezdett bukdácsolni a másikba, ami miatt nagyon vissza esett a teljesítménye, aztán egy ACL is elérte. Június óta egy percet se játszott. Talán február végére vissza tud térni, ki tudja milyen állapotban. Nagyon nagy kockázat lenne őt most ilyen formában 70 millióért visszahozni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#70 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2024. január 19., péntek 11:42
Pityee írta: 2024. január 19., péntek 11:31 Kecske: Szaudibol pont h menekülőben vannak a játékosok. Henderson már visszaigazolt Európába és Firmino meg Benzema is vissza szeretne térni. Valszeg rájöttek ezek a játékosok, hogy ott teljesen más a kultúra. Annyit meg nem ér az ottani fizu.
Nem akarok hülyeséget mondani, mert nem értek hozzá, de vannak, akiknek pont vonzó az ottani kultúra vallási okokból. Többek között ezért sült el a dolog jól pl. Kanténak, de mintha Lukakunak is az ottani kultúrába passzoló vallása lenne.
Akár így van, akár nem, én inkább ott látom az akadályt vele kapcsolatban, hogy még mindig a legmagasabb polcra teszi magát, amibe egy ilyen alacsonyabban jegyzett kaland nem fér bele.
Muszlim vallásúak hamarabb illeszkednek be igen. De hidd el, nem véletlen hogy már most igazol vissza egy két játékos. Az ottani extra magas fizu vonzó volt, de nem hinném, hogy az összes odaigazoló játékos utána olvasott volna hogy milyen ott élni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#71 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2024. január 19., péntek 11:31 Kecske: Szaudibol pont h menekülőben vannak a játékosok. Henderson már visszaigazolt Európába és Firmino meg Benzema is vissza szeretne térni. Valszeg rájöttek ezek a játékosok, hogy ott teljesen más a kultúra. Annyit meg nem ér az ottani fizu.
Nem akarok hülyeséget mondani, mert nem értek hozzá, de vannak, akiknek pont vonzó az ottani kultúra vallási okokból. Többek között ezért sült el a dolog jól pl. Kanténak, de mintha Lukakunak is az ottani kultúrába passzoló vallása lenne.
Akár így van, akár nem, én inkább ott látom az akadályt vele kapcsolatban, hogy még mindig a legmagasabb polcra teszi magát, amibe egy ilyen alacsonyabban jegyzett kaland nem fér bele.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#72 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Crap írta: 2024. január 19., péntek 10:17
AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 9:56
kecske01 írta: 2024. január 18., csütörtök 23:53 Mudryk 2 hónap múlva jelentkezne zelenszkijnél szolgálatra.
Jelenleg ami a pályán mutat, nem veszítenénk sokat ezzel a deal-el :D Komolyra fordítva José egy pöcs azokkal a fiatalokkal, akik nem illenek az elképzeléseibe(90-95%) a többiből viszont épkézláb játékost, esetenként vadállatot csinál, Terry, Lamps, Mikel, McTominay, Balotelli, Casemiro, Solanke, RLC, Christensen, de még idevenném Hazard-t, Drogbát és Kanet is. Innentől csak Mudrykon múlna, hogy kihozza magából, amit a portugál elvár.
Amúgy csak feltételezés, de ha mondjuk jönne vissza Jose, (ha már volt játékosokról van szó) akkor valószínűleg Lukaku is vissza lenne illesztve a csapatba. Ezt ki hogyan venné amúgy? :D
Amekkora bajba vagyunk csatár ügyben nem tudom hogy kéne erre reagálni. Sajnos az biztos, hogy a Roma akármennyire is akarja nem fogja tudni kifizetni Lukaku vételárát, így még vele is kezdeni kell valamit nyáron.
Sztem hamarabb ő nem akarna visszajönni ide, mint fordítva. Szurkolók egy-kettő megbocsájtanának neki ha vagdosná a gólokat.

Kecske: Szaudibol pont h menekülőben vannak a játékosok. Henderson már visszaigazolt Európába és Firmino meg Benzema is vissza szeretne térni. Valszeg rájöttek ezek a játékosok, hogy ott teljesen más a kultúra. Annyit meg nem ér az ottani fizu.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#73 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Crap írta: 2024. január 19., péntek 10:17 Amúgy csak feltételezés, de ha mondjuk jönne vissza Jose, (ha már volt játékosokról van szó) akkor valószínűleg Lukaku is vissza lenne illesztve a csapatba. Ezt ki hogyan venné amúgy? :D
Amekkora bajba vagyunk csatár ügyben nem tudom hogy kéne erre reagálni. Sajnos az biztos, hogy a Roma akármennyire is akarja nem fogja tudni kifizetni Lukaku vételárát, így még vele is kezdeni kell valamit nyáron.
Az új tulajok ámokfutása és klub rombolása után már valhogy nincs akkora súlya a szememben annak, amit összeférgeskedett Lukaku Tuchelel és Abráékkal szemben. Szóval, ha belőle kéne kihozzon Mou valamit, akkor ez van, el tudnám fogadni. Hozzáteszem, ha már Roma, még mindig jobban örülnék Abrahamnek, talán van valami 70 m fontos buybackünk rá, ami a 100 millás Fergusonok, 150 millás Osimhenek és valami túlárazott Villás padozó gyerek fényében jó üzletnek tűnik.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#74 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2024. január 19., péntek 10:17
AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 9:56
kecske01 írta: 2024. január 18., csütörtök 23:53 Mudryk 2 hónap múlva jelentkezne zelenszkijnél szolgálatra.
Jelenleg ami a pályán mutat, nem veszítenénk sokat ezzel a deal-el :D Komolyra fordítva José egy pöcs azokkal a fiatalokkal, akik nem illenek az elképzeléseibe(90-95%) a többiből viszont épkézláb játékost, esetenként vadállatot csinál, Terry, Lamps, Mikel, McTominay, Balotelli, Casemiro, Solanke, RLC, Christensen, de még idevenném Hazard-t, Drogbát és Kanet is. Innentől csak Mudrykon múlna, hogy kihozza magából, amit a portugál elvár.
Amúgy csak feltételezés, de ha mondjuk jönne vissza Jose, (ha már volt játékosokról van szó) akkor valószínűleg Lukaku is vissza lenne illesztve a csapatba. Ezt ki hogyan venné amúgy? :D
Amekkora bajba vagyunk csatár ügyben nem tudom hogy kéne erre reagálni. Sajnos az biztos, hogy a Roma akármennyire is akarja nem fogja tudni kifizetni Lukaku vételárát, így még vele is kezdeni kell valamit nyáron.
Szerintem megy Szaudba

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#75 Hozzászólás Szerző: Crap »

AwayRoller írta: 2024. január 19., péntek 9:56
kecske01 írta: 2024. január 18., csütörtök 23:53 Mudryk 2 hónap múlva jelentkezne zelenszkijnél szolgálatra.
Jelenleg ami a pályán mutat, nem veszítenénk sokat ezzel a deal-el :D Komolyra fordítva José egy pöcs azokkal a fiatalokkal, akik nem illenek az elképzeléseibe(90-95%) a többiből viszont épkézláb játékost, esetenként vadállatot csinál, Terry, Lamps, Mikel, McTominay, Balotelli, Casemiro, Solanke, RLC, Christensen, de még idevenném Hazard-t, Drogbát és Kanet is. Innentől csak Mudrykon múlna, hogy kihozza magából, amit a portugál elvár.
Amúgy csak feltételezés, de ha mondjuk jönne vissza Jose, (ha már volt játékosokról van szó) akkor valószínűleg Lukaku is vissza lenne illesztve a csapatba. Ezt ki hogyan venné amúgy? :D
Amekkora bajba vagyunk csatár ügyben nem tudom hogy kéne erre reagálni. Sajnos az biztos, hogy a Roma akármennyire is akarja nem fogja tudni kifizetni Lukaku vételárát, így még vele is kezdeni kell valamit nyáron.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#76 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. január 18., csütörtök 23:53 Mudryk 2 hónap múlva jelentkezne zelenszkijnél szolgálatra.
Jelenleg ami a pályán mutat, nem veszítenénk sokat ezzel a deal-el :D Komolyra fordítva José egy pöcs azokkal a fiatalokkal, akik nem illenek az elképzeléseibe(90-95%) a többiből viszont épkézláb játékost, esetenként vadállatot csinál, Terry, Lamps, Mikel, McTominay, Balotelli, Casemiro, Solanke, RLC, Christensen, de még idevenném Hazard-t, Drogbát és Kanet is. Innentől csak Mudrykon múlna, hogy kihozza magából, amit a portugál elvár.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#77 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta: 2024. január 19., péntek 9:25
Bandi írta: 2024. január 18., csütörtök 23:51
Pityee írta: 2024. január 18., csütörtök 23:38 Which club should appoint José? 🇵🇹

Here’s his final, total record as Roma manager 🟡🔴

▪️ 138 games
▪️ 68 wins
▪️ 30 draws
▪️ 40 losses
▪️ 49% win percentage
🥈 Europa League final
🏆 Conference League

Azért ezek nem olyan eldobnivaló eredmények egy Románál.
Az a win% a legrosszabb a Roma-nál ha az elmúlt jó pár évet és edzőt nézzük, a Konfetti ligát én nem nagyon tartom túl nagy teljesítménynek, ez EL döntőbe jutás talán a legnagyobb eredménye, de ettől nem esnék hasra. Plusz az esetek 90%-ában olyan nézhetetlenül játszottak hogy ahhoz képest mi prime Barca vagyunk :D
Csak egy kérdés, hogy helyes megvilágításba helyezzük a dolgokat. Mikor járt a Roma bármilyen európai döntőbe vagy nyert bármilyen európai kupát? Mikor nyert a Roma egyáltalán utoljára bármilyen kupát?
5 ponttal vannak lemaradva, úgy hogy két belső védője a Leicesterből kukázott jobb hátvéd Kristente, illetve egy 18 éves ifis gyerek és nekik volt a legkeményebb a sorsolásuk az utóbbi meccseken. Pont most kezdődnek a könnyű meccseik.

Most tudnám még nagyon sokáig ecsetelni hogy mennyire kellet is ő a Romanak, de szerintem elég megnézni a külföldi fórumokat ill. híreket, hogy a szurkolók mekkora tisztelettel beszélnek Mou-ról és mennyire mellette voltak és vannak még most is.
Nalunk pont forditott a helyzet, addig van itt egy manager amig ki nem hullik a szurkolok osszes haja. :D
Legalabbis bolyhosek alatt. Abra azert mindig kirugdosta az embereket, ancsat nem ertettem egyedul.

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#78 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bandi írta: 2024. január 18., csütörtök 23:51
Pityee írta: 2024. január 18., csütörtök 23:38 Which club should appoint José? 🇵🇹

Here’s his final, total record as Roma manager 🟡🔴

▪️ 138 games
▪️ 68 wins
▪️ 30 draws
▪️ 40 losses
▪️ 49% win percentage
🥈 Europa League final
🏆 Conference League

Azért ezek nem olyan eldobnivaló eredmények egy Románál.
Az a win% a legrosszabb a Roma-nál ha az elmúlt jó pár évet és edzőt nézzük, a Konfetti ligát én nem nagyon tartom túl nagy teljesítménynek, ez EL döntőbe jutás talán a legnagyobb eredménye, de ettől nem esnék hasra. Plusz az esetek 90%-ában olyan nézhetetlenül játszottak hogy ahhoz képest mi prime Barca vagyunk :D
Csak egy kérdés, hogy helyes megvilágításba helyezzük a dolgokat. Mikor járt a Roma bármilyen európai döntőbe vagy nyert bármilyen európai kupát? Mikor nyert a Roma egyáltalán utoljára bármilyen kupát?
5 ponttal vannak lemaradva, úgy hogy két belső védője a Leicesterből kukázott jobb hátvéd Kristente, illetve egy 18 éves ifis gyerek és nekik volt a legkeményebb a sorsolásuk az utóbbi meccseken. Pont most kezdődnek a könnyű meccseik.

Most tudnám még nagyon sokáig ecsetelni hogy mennyire kellet is ő a Romanak, de szerintem elég megnézni a külföldi fórumokat ill. híreket, hogy a szurkolók mekkora tisztelettel beszélnek Mou-ról és mennyire mellette voltak és vannak még most is.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#79 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2024. január 18., csütörtök 23:38 Which club should appoint José? 🇵🇹

Here’s his final, total record as Roma manager 🟡🔴

▪️ 138 games
▪️ 68 wins
▪️ 30 draws
▪️ 40 losses
▪️ 49% win percentage
🥈 Europa League final
🏆 Conference League

Azért ezek nem olyan eldobnivaló eredmények egy Románál.
Én max egy félévre hoznám, ha most kirúgják pochot. Addig pont megkapjuk a kis nosztalgiánkat, de hosszútávon nem Ő kéne már. Fiatalokkal ritkán tudott bánni most Romanál volt 1-2 játékos akit felhúzott. Mudryk 2 hónap múlva jelentkezne zelenszkijnél szolgálatra.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#80 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2024. január 18., csütörtök 23:38 Which club should appoint José? 🇵🇹

Here’s his final, total record as Roma manager 🟡🔴

▪️ 138 games
▪️ 68 wins
▪️ 30 draws
▪️ 40 losses
▪️ 49% win percentage
🥈 Europa League final
🏆 Conference League

Azért ezek nem olyan eldobnivaló eredmények egy Románál.
Az a win% a legrosszabb a Roma-nál ha az elmúlt jó pár évet és edzőt nézzük, a Konfetti ligát én nem nagyon tartom túl nagy teljesítménynek, ez EL döntőbe jutás talán a legnagyobb eredménye, de ettől nem esnék hasra. Plusz az esetek 90%-ában olyan nézhetetlenül játszottak hogy ahhoz képest mi prime Barca vagyunk :D

Válasz küldése