Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8381 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:bramble, melchiot, ugyfest ki akarnak esni iden.
Fogadjunk egy Sport Doumax csokiban, :lol: hogy a Wigan-nek 2008-ban is meg lesz a 17. hely... :wink: (nem érdekel, hogy nem szereted) :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8382 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ZenZo írta:Most már (majdnem) biztos: Mario Melchiot távozik jelenlegi klubjától, a Rennes-től, s újra a Premiershipben folytatja. Ezt hivatalos sajtóközleményben tudatták a franciák. És hát nagy valószínűséggel a Wigan lesz az új munkaadója. Egy éve került a Birmingham City-től a Rennes-hez, 30 meccsen szerepelt kezdőként, 1 gólt szerzett, 1 sárgát gyűjtött.
"Hajrá Wigan" :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8383 Hozzászólás Szerző: undertow »

bramble, melchiot, ugyfest ki akarnak esni iden.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8384 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most már (majdnem) biztos: Mario Melchiot távozik jelenlegi klubjától, a Rennes-től, s újra a Premiershipben folytatja. Ezt hivatalos sajtóközleményben tudatták a franciák. És hát nagy valószínűséggel a Wigan lesz az új munkaadója. Egy éve került a Birmingham City-től a Rennes-hez, 30 meccsen szerepelt kezdőként, 1 gólt szerzett, 1 sárgát gyűjtött.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8385 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát igen, ő a focitörténelem nagy viccei közé tartozik. :D :D

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8386 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
Zsoca87 írta:Hát azért Robi Carlos hátul sem rossz. Nem a védekezés az erőssége, de abban is elég jó!!
attol fugg mihez kepest. peldaul roque jrhoz hasonlitva tenyleg kifejezetten jo vedo :lol:
R. JR. a brazilok szégyene...én szégyenkeztem a kapitány helyett is, amikor beválogatta...(sajna elég gyakran) :wink: :lol:
Egyénként az a döbbentes, hogy milyen jó csapatokban is megfordult...a válogatott pedig a döbbenet csúcsa... :D

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8387 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:ha bal back vagy, es maldini meg tud jarni, akkor jobb nalad ;)
:D
Kivéve, ha R.Carlos-nak hívnak... :wink: :lol:
(Maldini-t nem bántom, nagyon komoly pályafutása van)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8388 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:Hát azért Robi Carlos hátul sem rossz. Nem a védekezés az erőssége, de abban is elég jó!!
attol fugg mihez kepest. peldaul roque jrhoz hasonlitva tenyleg kifejezetten jo vedo :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8389 Hozzászólás Szerző: undertow »

ha bal back vagy, es maldini meg tud jarni, akkor jobb nalad ;)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8390 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Mondom, hogy stílus-beli "affér" van köztünk... :lol: :lol:
Nekem "a tyúk az ABC-hez pali" :wink: (R. Carlos) a GG...(Greatest God) :D azon a poszton...
Igazad van...nem elsősorban a védekezése miatt, de azért azt is meg tudja oldani, (főleg ha van pl. egy Makelele "néven futó" másik klasszis a csapatban, aki visszazár a helyére, amikor részt vesz a támadásban)... Soha nem is tartottam "csak" balhátvédnek, mivel bejátssssza a teljes baloldalt...a sebessége mellett WB szóra sem érdemes, rúgó tech. összehasonlíthatatlan...(korából fakadóan az igaz, hogy már túl van a "fénykorán", de WB-nek ez még el sem jött...akkor érdemes egy lapon emlegetni ezt a két embert, amikor WB is eléri egy komolyabb csapatban, hogy kirobbanthatatlan a kezdőből...és mondjuk nyer is néhány nemzetközi trófeát...remélem 2008-ban eljőőő a felzárkózás ide-yeah...) :wink: :)
Ahogy mondani szokás, az eddigi pályafutást tekintve: R. Carlos több fejezet a futball történelemben, WB pedig csak egy lábjegyzet... 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2007. június 13., szerda 8:14-kor.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8391 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát azért Robi Carlos hátul sem rossz. Nem a védekezés az erőssége, de abban is elég jó!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8392 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:...na jó... ezt még nem bírom ki, hogy ne írjam be... :lol:
Szerintem nem is olyan jó támadásban...látszik rajta, hogy angol... :D ...nem igazán tud cselezni...(erre azt mondod, hogy egy védőnek nem is kell)... :lol: ...beadni viszont úgy ad be, ahogy egy "jó angolhoz illik"... :lol: ez tény... :wink:
...védekezésben pedig forgatják időnként sajnos rendesen...nem egy Gallas... maradjunk ennyiben... 8) :D
hat nem egy robben, de az tulzas, hogy nem tud cselezni. es lassunak se nevezheto. lattuk mar parszor, hogy el tudja vinni a labdat a vedo mellett.
gallas meg egy van :) (bar o meg kenyszer a baloldalon, mert tamadasban nem a legjobb, es beadni se nagyon tud onnan, tekintettel arra, hogy jobb labas.)
az teny, hogy bridge idenkent pozicion kivul van, de ez az ara annak, hogy felrohangal a szelen. az is teny, hogy nem egy maldini szintu klasszis, de jelenleg anglia legjobbja a poszton. es hat barmikor inkabb o, mint egy roberto carlos, aki annyit ert a vedekezes muveszetehez, mint tyuk az abchez :P ;)
persze az is igaz, hogy soxy mellett csak padozhatna :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8393 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ToreAndre írta:Szerintem más meccseket néztél idén Andris!;)
Jó...Te már most szobrot emelnél neki... :)
(oké, hívom a TV szerelőt) :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8394 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szerintem más meccseket néztél idén Andris!;)
Only one Di Matteo!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8395 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:Talán stílus-beli (íííízlés-beli?) különbségből adódik, hogy nem vagyok egy nagy Bridge-fan.
lehet. talan nem szereted, ha tamadni es vedekezni is ertekelhetoen tud egy fullback ;)
ááááh...végeztem... :lol:


...na jó... ezt még nem bírom ki, hogy ne írjam be... :lol:
Szerintem nem is olyan jó támadásban...látszik rajta, hogy angol... :D ...nem igazán tud cselezni...(erre azt mondod, hogy egy védőnek nem is kell)... :lol: ...beadni viszont úgy ad be, ahogy egy "jó angolhoz illik"... :lol: ez tény... :wink:
...védekezésben pedig forgatják időnként sajnos rendesen...nem egy Gallas... maradjunk ennyiben... 8) :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8396 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:Talán stílus-beli (íííízlés-beli?) különbségből adódik, hogy nem vagyok egy nagy Bridge-fan.
lehet. talan nem szereted, ha tamadni es vedekezni is ertekelhetoen tud egy fullback ;)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8397 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...jah igen...az eddigi látszattal ellentétben, én is bírom a szervezett védekezést... :wink: (ugyanis ez a sikeres szereplés alapja) 8) :)
Amióta nem csak kedvelem, hanem heti szinten érdekel a Chelsea, az pont egy olyan meccsen alakult ki, ami közben csak ennyit tudtam mondani: "b@zz, ilyen jól védekező csapatot még nem láttam..." :D ...ettől függetlenül "sikeresen" buktuk a meccset a 90. percben... :lol:

...nem semmi, micsoda remek védőink voltak...(nem mintha most nem lenne néhány)... :)
A kedvenceim:
Jobb oldalon: 1.Melchiot (2.Ferrer).
Középen: Gallas, Desailly (holtverseny) :D , 3.Terry, 4. Leboeuf. (5. talán majd idővel Carvalho - még nem kedvenc) :)
Bal oldalon: 1. Babayaro (2. Le Saux).

Talán stílus-beli (íííízlés-beli?) különbségből adódik, hogy nem vagyok egy nagy Bridge-fan. Már amikor belőtte az Arse elleni (Chelsea átkot megtörő) :D gólját, akkor is azt mondtam, hogy az akkori kezdő csapat leggyengébb láncszeme lőtt tovább bennünket, Gudjohnsen remek passza után. (ha egyáltalán jól emlékszem...nem vagyok egy nagy "nosztalgikus statisztikázó"... :D szerencsére vannak, akik helyettem is képben vannak ezen a területen... :) )

Kezman nem igazán érdekel. Bennem csak annyi maradt meg, hogy kevés lehetőséget kapott. (Gondolom eleve a padra vették...vagy nem) :wink: :D (...mindenesetre szép kis "játékos temető" vagyunk, amely valljuk be, nem túl' szimpi...)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8398 Hozzászólás Szerző: undertow »

jo, hat ha csak arrol van szo, hogy kiket szerettunk, akkor:
ferrer-desailly-JT-soxy
;)

jut eszembe, ha valaki talalna egy di matteo osszeallitast, akkor vesse be nekem ide a linket, legyen oly kedves, mert a youtubeon egyedul a boronak lott fa cup dontos goljat talaltam meg. pedig megneznem egymas utan az osszes bombagoljat, volt par :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8399 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Daily Star: "Arsenal star William Gallas last night told skipper Thierry Henry: If you heart's not in the club you might as well leave."
es akkor megy vele o is :)
mert mint tudjuk nagy cimbik, onri csabitgatta ot, hogy menjen az arseba.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8400 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Melchiot-ról meg csak annyit, hogy szoktam nézni a Chelsea TV-n régi meccseket és nem is emlékeztem rá, hogy ennyire jó volt! Szerintem csak a magassága miatt tünhetett lassúnak, baromi jó volt elől is hátul is.
Only one Di Matteo!

Válasz küldése