Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#41 Hozzászólás Szerző: fst200 »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 19., hétfő 14:30
fst200 írta: 2024. február 19., hétfő 12:22 Ha valaki még emlékszik rá :
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... t-serules/
Volt valami konkrétum hogy bennemaradt a tehetsége? Én is emlékszem rá, durva hogy ez lett belőle.
Erre már nem emlékeztem :AZ ELSŐ CSAPÁS 2009 FEBRUÁRJÁBAN ÉRTE ŐT, AMIKOR EGY FELKÉSZÜLÉSI MECCSEN KETTŐS BOKATÖRÉST SZENVEDETT, EMIATT HAT HÓNAPOT KELLETT KIHAGYNIA

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#42 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

fst200 írta: 2024. február 19., hétfő 12:22 Ha valaki még emlékszik rá :
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... t-serules/
Volt valami konkrétum hogy bennemaradt a tehetsége? Én is emlékszem rá, durva hogy ez lett belőle.

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#43 Hozzászólás Szerző: tegwol »

fst200 írta: 2024. február 19., hétfő 12:22 Ha valaki még emlékszik rá :
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... t-serules/
Azután álltam le az utánpótlás csapat követésével, hogy belőle nem lett semmi. Hihetetlen dolgokat művelt az ifik között, hozzá tényleg ragadt a labda. A másik akiben
biztos voltam, hogy óriási karrier vár rá, az Josh McEachran. Azt hiszem nincs ehhez szemem. 😅

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#44 Hozzászólás Szerző: Dante »

fst200 írta: 2024. február 19., hétfő 12:22 Ha valaki még emlékszik rá :
https://index.hu/sport/futball/2024/02/ ... t-serules/
A mától elérhető Obi Mikel podcastben Eden vendégszerepel és arra a kérdésre, hogy kit tart a legtehetségesebb játékosnak a volt csapattársai közül, Kakuta-t emelte ki.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#45 Hozzászólás Szerző: fst200 »


Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#46 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Kane-nél nagyobb lúzer sem sok van, elmegy a Sp*rs-ből hogy végre nyerjen valamit egy olyan csapathoz ahol garantált a minimum egy trófea szezononként, erre a szezon elején az első meccsén kikap a szuperkupában, a kupában kizúg egy alsóbb osztályú csapat ellen, a bajnokságot kb 10 év után úgy tűnik pont most nem nyerik meg és a BL-re sincs sok esélyük :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#47 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Traxver írta: 2024. február 18., vasárnap 20:47 ha a bayern most nem küldi el TT-t akkor olyan mint nálunk Poch
betonbiztos
A legfrissebb hírek szerint maradhat. Csórinak megkegyelmeznek, túl sok lenne egy ilyen nagyra taksált top3-as edzőnek, ha zsinórban a harmadik állomashelyéről is kivágnák szezon közben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#48 Hozzászólás Szerző: Traxver »

ha a bayern most nem küldi el TT-t akkor olyan mint nálunk Poch
betonbiztos

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#49 Hozzászólás Szerző: Anti »

Cappy írta: 2024. február 11., vasárnap 16:33

Igen. Ha Klopp tavozasa miatt nem esik szet a keret, akkor Alonsonak relativ konnyu dolga lesz az elejen.
Szerintem ha Alonso megnyerné a bundást, és elvállalná a Poolt, tuti nem esik szét a keret, max a kövi szezonban ha kiderülne, hogy sok még neki a projekt.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#50 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Traxver írta: 2024. február 11., vasárnap 14:57 Xabi Alonso szépen leiskolázta tegnap Tuchelt...Tuchelnek már nem az első ilyen megsemmisítő vereség már ez a szezonban. Nem tudom, hogy a bayern szurkolók mennyire elégedettek vele de sztem semennyire.
Nekem ahány Bayern szurkoló haverom van, azok ki nem állhatják Tuchelt, meg hozza a saját lom játékosait akik rajtuk fognak maradni. Dier, Boey pl.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#51 Hozzászólás Szerző: Cappy »

broduer írta: 2024. február 11., vasárnap 16:02
Cappy írta: 2024. február 11., vasárnap 15:57
Traxver írta: 2024. február 11., vasárnap 14:57 Xabi Alonso szépen leiskolázta tegnap Tuchelt...Tuchelnek már nem az első ilyen megsemmisítő vereség már ez a szezonban. Nem tudom, hogy a bayern szurkolók mennyire elégedettek vele de sztem semennyire.
Hat igen. 1 kaput eltalalo lovessel hozta le a Bayern a meccset. Nem tudom mikor volt naluk utoljara ilyen.
Xabi Alonso kimagaslik a generációjából egyelőre (Lamps, Gerrard, Xavi), szinte biztosra veszem, hogy ő veszi át jövőre Klopp helyét a Poolnál. Az lesz majd az igazi értékmérője.
Igen. Ha Klopp tavozasa miatt nem esik szet a keret, akkor Alonsonak relativ konnyu dolga lesz az elejen.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#52 Hozzászólás Szerző: broduer »

Cappy írta: 2024. február 11., vasárnap 15:57
Traxver írta: 2024. február 11., vasárnap 14:57 Xabi Alonso szépen leiskolázta tegnap Tuchelt...Tuchelnek már nem az első ilyen megsemmisítő vereség már ez a szezonban. Nem tudom, hogy a bayern szurkolók mennyire elégedettek vele de sztem semennyire.
Hat igen. 1 kaput eltalalo lovessel hozta le a Bayern a meccset. Nem tudom mikor volt naluk utoljara ilyen.
Xabi Alonso kimagaslik a generációjából egyelőre (Lamps, Gerrard, Xavi), szinte biztosra veszem, hogy ő veszi át jövőre Klopp helyét a Poolnál. Az lesz majd az igazi értékmérője.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#53 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Traxver írta: 2024. február 11., vasárnap 14:57 Xabi Alonso szépen leiskolázta tegnap Tuchelt...Tuchelnek már nem az első ilyen megsemmisítő vereség már ez a szezonban. Nem tudom, hogy a bayern szurkolók mennyire elégedettek vele de sztem semennyire.
Hat igen. 1 kaput eltalalo lovessel hozta le a Bayern a meccset. Nem tudom mikor volt naluk utoljara ilyen.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#54 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Xabi Alonso szépen leiskolázta tegnap Tuchelt...Tuchelnek már nem az első ilyen megsemmisítő vereség már ez a szezonban. Nem tudom, hogy a bayern szurkolók mennyire elégedettek vele de sztem semennyire.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#55 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kazomester írta: 2024. február 7., szerda 0:58 Hazard és Cech lesznek a következők a Mikel podcasten.
Ez a podcast egyébként jelenleg az egyetlen Chelsea-vel kapcsolatos dolog, ami bármi pozitívumot ad az életemhez.
211! NEW RECORD!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#56 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hazard és Cech lesznek a következők a Mikel podcasten.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#57 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta: 2024. január 21., vasárnap 23:07
kecske01 írta: 2024. január 21., vasárnap 23:01 Tuchelnél az egyik legnagyobb gond az volt, hogy Kanté, Chilly meg James az utolsó teljes szezonra a Bl győzelem után szinte sosem tudott már együtt a pályán lenni. Kanté kis túlzással teljesen elkészült fizikailag a Bl menetelésünknél.

Lukakus sztori meg elég rossz fényt vetett Tuchelra is. Ott nem csak a Belga fasz volt a hibás. Borzasztó nehéz lehet a személyisége Tuchelnek.
Lukakunál azért utolag sajnos bejött az is hogy nem illett a rendszerbe amit játszottunk (meg a PL csapatai nagy része), a letámadásoknál használhatatlan az ember, számok alapján az utolso volt a Serie A-ban is aki nyomást gyakorolt a védőkre. Ez látszott nálunk is, sokszor labdaérintés nélkül elöl állt. Ehhez hozzá jött a konfliktus és a faszfejkedése.

De már sok víz lefolyt a dunán, Tuchel óta a negyedik edzőnk ül a padon és simán lehet még az idén/jövőre eljön az ötödik.
Lukaku az idekerülésétől a rövidebb sérüléséig jól játszott, semmi olyan aggasztó dolgot nem láttam, ami indokolta volna a későbbi mellőzését. A visszatérését követően kapta meg érthetetlen módon egyre ritkábban bizalmat, akkor történt, hogy a kezdőrúgást nem számítva labdaérintés nélkül lehozott egy meccset és maximum a kiizzadt verejték mennyiségével tudott kiemelkedni a mezőnyből. Aztán jött az interjú.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi történhetett valójában, de az biztos, hogy mindketten elcseszték a közös munkát és szerintem Tuchel vitte be az első ütést, bármennyire is gyomorforgató a belga későbbi viselkedése.

Egyébként én személy szerint nem értek egyet azokkal, akik szerint nézhetetlen volt a Tuchel-féle foci. Sokkal jobban élvezem az edzők közötti okos taktikai csatákat, mint a kirakatba való gólparádékat. Lehet, hogy lassúnak és eseménytelennek tűntek az akkori meccsek, de én pont a feszült várakozás miatt szerettem leülni a képernyő elé. Tudni lehetett, hogy valamikor megtörik a jég, a kérdés csak az volt, mikor. A Lukaku interjúját és a kulcsjátékosok sérülését követő időszak már valóban közelített a hányáshoz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#58 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2024. január 21., vasárnap 23:01 Tuchelnél az egyik legnagyobb gond az volt, hogy Kanté, Chilly meg James az utolsó teljes szezonra a Bl győzelem után szinte sosem tudott már együtt a pályán lenni. Kanté kis túlzással teljesen elkészült fizikailag a Bl menetelésünknél.

Lukakus sztori meg elég rossz fényt vetett Tuchelra is. Ott nem csak a Belga fasz volt a hibás. Borzasztó nehéz lehet a személyisége Tuchelnek.
Lukakunál azért utolag sajnos bejött az is hogy nem illett a rendszerbe amit játszottunk (meg a PL csapatai nagy része), a letámadásoknál használhatatlan az ember, számok alapján az utolso volt a Serie A-ban is aki nyomást gyakorolt a védőkre. Ez látszott nálunk is, sokszor labdaérintés nélkül elöl állt. Ehhez hozzá jött a konfliktus és a faszfejkedése.

De már sok víz lefolyt a dunán, Tuchel óta a negyedik edzőnk ül a padon és simán lehet még az idén/jövőre eljön az ötödik.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#59 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Tuchelnél az egyik legnagyobb gond az volt, hogy Kanté, Chilly meg James az utolsó teljes szezonra a Bl győzelem után szinte sosem tudott már együtt a pályán lenni. Kanté kis túlzással teljesen elkészült fizikailag a Bl menetelésünknél.

Lukakus sztori meg elég rossz fényt vetett Tuchelra is. Ott nem csak a Belga fasz volt a hibás. Borzasztó nehéz lehet a személyisége Tuchelnek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#60 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért amikor ide került nagyon sok meccsen megfojtottunk komoly csapatokat. Lehet nem voltak gol parádék, de a BL menetelésben és a PL-ben is olyan meccseket játszottunk vele, hogy komoly edzők csapatainak kapura lövése se volt ellenünk. Ancelotti volt az everton edzője akkor és azt mondta a meccsünk után hogy egyszerüen semmit nem tudott kitalálni a csapat ellen. De Simeone, Zidane, Guardiola stb ilyen neveket nulláztunk le a stabil játékkal. Mendy-nek volt valami komoly clean sheet sorozata is. A Werner-Havertz-Mount trioval nyertünk a BL döntőben.

Volt minimum egy rossz fél éve amikor az eredmények se jöttek és a játék továbbra sem volt látványos, de valoszinü a tulajdonosváltás és a káosz miatt távozott inkább, sztem ha marad a régi vezetöség nem váltották volna le. Sokkal több creditje volt a régi vezetőknél és a szurkoloknál is. De ez is jellemzö ránk általában egy rossz fél év elég és dobjunk el mindent. Klopp-nak hány rossz fél éve volt aztán látjuk most is mi történik. Akik meg várták Pottert utána hogy jön a megváltás, pár honap múltán már őt szidták meg hogy ennél nincs lejjebb.

Szerintem amugy nem fogják kirugni amíg állnak a BL-ben addig pláne. Egy bayernnél ugyis az a minden, ott meg full simán nyerték a csoportot.

Válasz küldése