Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8721 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8722 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A mai BL meccseken is két ex-Chelsea játékos szerzett gólt.
Grönksék 3-1-re verték a Celticet, ahol Jesper és Jarosik is gólt lőtt...

Azok a szép idők... :cry:
Kép
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8723 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

JOSE MOURINHO a teszteredményeket várja, orvosai misztikus fejfájásaiból próbálják kigyógyítani. JM vasárnap kórházba ment komoly fejfájásos panaszokkal. A tegnapi meccsen gyógyszerezve ült a padon.
"Nem vagyok hozzászokva a gyógyszerekhez, amitől egy ideig rosszabbul lettem. Az elmúlt 2-3 napja szenvedek és nem éreztem jól magamat. Különös, mert azelőtt évente egyszer volt fejfájásom, mint bárki másnak. De ez nagyon más és nem éreztem jól magam. A meccsek alatt rendben voltam, mivel hideg volt és a fejem a jégben volt."

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8724 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:Könnyű: Panucci
Ha ilyen könnyű, hagyhattad volna másnak!:P
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8725 Hozzászólás Szerző: kdako »

Könnyű: Panucci
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8726 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Guddy fantasztikus volt ma.

Találós kérdés: Ki a mai BL meccseken a másik egykori játékos, aki gólt szerzett??:) Utánanézni nem ér, csak a meccsek góllővőit szabad megnézni!:)

Amúgy Huthie is gólt szerzett!!:) Bár kikaptak...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8727 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Egyet értek David Taylor-ral, én is utálnám, ha nyugodt, csendes életembe beleszólna néhány sztár (persze azért John-t, Arjen-t és José-t elviselném:)
feltehetoleg nem a sztarokkal van gond, hanem a miattuk odacsodulo ujsagirokkal es maniakusokkal ;)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8728 Hozzászólás Szerző: Norbert »

zirkonium írta:
ToreAndre írta:Amúgy egy világváros közvetlen közelében található várost nem lehet kis falunak hívni.
De, mert pont az. Londontól látótávolságra rengeteg igazi falu van, melyek többsége gyönyörű. Érdemes legalább lehajtani a pályáról és arra venni az irányt.
95-ben átutazóban az A3-as autópályáról (Devonból jövet) láttam a települést és nagyon szép részén fekszik a londoni agglomerációnak.

http://www.surreyproperty.com/cobham-ae ... raphs.html
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8729 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Amúgy egy világváros közvetlen közelében található várost nem lehet kis falunak hívni.
De, mert pont az. Londontól látótávolságra rengeteg igazi falu van, melyek többsége gyönyörű. Érdemes legalább lehajtani a pályáról és arra venni az irányt.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8730 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

remélem a mohácsi romák legközelebb malmö helyett oda fognak menni és akkor sirni fognak robenék után !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8731 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyet értek David Taylor-ral, én is utálnám, ha nyugodt, csendes életembe beleszólna néhány sztár (persze azért John-t, Arjen-t és José-t elviselném:)
Amúgy egy világváros közvetlen közelében található várost nem lehet kis falunak hívni.
Egyszer azért elmegyek Cobham, Surrey-ba!!:)
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8732 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A Liverpool FC elleni 2005-ös BL-elődöntő visszavágóján a Chelsea FC mestere, José Mourinho nem a tőle megszokott kasmírkabátban jelent meg a kispadon, aminek megvolt a maga magyarázata: a szakember a ruhadarabot felajánlotta a klub által szervezett jótékonysági árverésre.

A kiesést követően azonban a portugál mester alighanem megbánta tettét, és bár a kiesésen már nem tudott változtatni, úgy döntött, hogy visszaszerzi a kabátot. Így aztán ő maga is licitált a ruhadarabra, és potom 22 ezer euróért sikerült is megvennie a saját kabátját... "Átgondoltam, hogy a szezon során mennyi sikert éltem át ebben a kabátban, és azt hiszem, jobb helye lesz a saját vitrinemben az érmek és a trófeák mellett" - nyilatkozta a szakember.

Mourinho egyébként akkoriban költözött Londonból a Surrey megyében található Cobhambe. Ez a település a Chelsea edzőpályája mellett található, és a focisták közül John Terry és Arjen Robben is ott lakik, ami bizony alaposan feldühítette a helyi lakosokat.

Az egyik "falugyűlésen" mintegy 400 cobhami polgár írta alá a "Mentsük meg Cobhamet!" jelszóval kiadott petíciót, akik szeretnék, ha a sztárok máshol keresnének házat maguknak. "Az emberek attól félnek, hogy a Chelsea labdarúgóinak érkezésével felborul az eddigi nyugodt életük. Máris egyre több sportautót látni az utcákon, és hamarosan a falu gyepe tele lesz melegítős emberekkel, amit nem szeretnénk" - mondta a kampány egyik vezetője, a helyi történész, David Taylor.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8733 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Találtam egy tök jó, többrészes izlandi reklámsorozatot Eidur-ral, ha érdekel valakit, nézze meg!:) Baromi jók! Kiválogattam a legjobbakat!

Tanuljunk gólörömöt! (!) :)

http://www.youtube.com/watch?v=FV1Dy9jmReM

Imázsnövelés.

http://www.youtube.com/watch?v=wPhCQPv0 ... ed&search=

Eidur ezt elcseszte??

http://www.youtube.com/watch?v=lmTBJpVc ... ed&search=

Szép emlék

http://www.youtube.com/watch?v=fjt8t9mZ ... ed&search=
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8734 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Vialli szerint a MU esélyesebb a PL győzelemre, amíg mi a BL-t üldözzük
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 189070.stm

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8735 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:
undertow írta:
tibi71 írta:carton cole miért nem játszik ?
ugyfest orokre csak nagy igeret marad, nem sikerul kitornie.
ez a srác mindent elért a fakóba amit csak lehetett ! ezért mondom a tarcsi bajnokság egyenértékü az nb 1-el ! szerintem jövöre ő is a sokadosztályba megy !
valoban, az ifiben es a reservesben villogott. illetve a reservesben csak addig, amig fel nem kerult a nagyokhoz. ott szinten jo volt, de aztan ranieri visszarakta a tarcsiba, hiszen azert voltak nala jobbak. ezen ugy tunt besertodott, mert utana mar messze nem hajtott annyira ott. aztan kolcsonadtuk 2x, se a charltonnal se a villanal nem volt kepes motivaltan jatszani. sulyos gondok lehetnek a fejevel, ha jose se tudta rendberakni...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8736 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:
tibi71 írta:carton cole miért nem játszik ?
ugyfest orokre csak nagy igeret marad, nem sikerul kitornie.
ez a srác mindent elért a fakóba amit csak lehetett ! ezért mondom a tarcsi bajnokság egyenértékü az nb 1-el ! szerintem jövöre ő is a sokadosztályba megy !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8737 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Ráadásul az első három gólban benne volt. Először kiharcolt egy tizit, majd gólt lőtt, a harmadiknál pedig 3 védőt kötött le, teret hagyva Iniesta-nak. Végignéztem a meccset, Guddy nagyon jól mozgott...
mindig mondtam, guddynak fantasztikus jatekintelligenciaja van es nagyon jol lat a palyan.
viszont lassu. nehol ketsegbeejtoen lassu. meg sheva is gyorsabb nala. ugyhogy jobban fekszik neki a spanyol bajnoksag, mint a sokkal porgosebb angol.
(ha anno nem lett volna az a nagyon sulyos serulese meg a psvben, akkor most a vilag egyik legjobb csatara lenne szerintem. merthogy elotte meg gyors is volt.)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8738 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:carton cole miért nem játszik ?
ugyfest orokre csak nagy igeret marad, nem sikerul kitornie.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8739 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ráadásul az első három gólban benne volt. Először kiharcolt egy tizit, majd gólt lőtt, a harmadiknál pedig 3 védőt kötött le, teret hagyva Iniesta-nak. Végignéztem a meccset, Guddy nagyon jól mozgott...
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8740 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Guddy újfent gólt szerzett új csapatában. A Barcelona egyébként 4-0 arányban múlta felül a vendég Villarealt. (Gsz: Ronaldinho 2x, Iniesta, Guddy)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése