Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7941 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem sem egy nagy zseni, de inkább ő mint Capello mondjuk... :D De ha lehet inkább egyik sem. :)

Most olvastam a bbc-n, hogy Morten Olsen, a dánok kapitánya is ott volt meccsen...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7942 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egyébként ki mit szólna van Bastenhez? mert szerintem nem véletlenül nézte végig a meccset, mégha nem is Abra mellől, csak mögül...nem hiszem, hogy a holland válogatottak teljesítményét figyelte: van der Sar volt az egyedüli holland a pályán.

Mint játékost szerettem, mint edző, hát, eddig keveset bizonyított. Csúnyán estek ki a vb-n, most az Eb-selejtezőkön mondjuk szárnyalnak, de nem olyan nehéz a csoportjuk. Ha olyan hatása lenne mint Gullitnak volt, és olyan focit nyomatna, akkor jöjjön azonnal. De Hiddinknek még mindig jobban örülnék. Félek, hogy Juande Ramosnak sok lenne a PL. Próbálja ki őt inkább a rottenham...
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7943 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hagyd már abba ezt az arisztokrata dumát te segg. Még hogy igazság és arisztokrácia. Tanulj egy kis történelmet...

A másik: Glen Johnson nem rossz védő, de nem is túl jó. Sokat hibázik sajnos.

Mourinho meg sikeres edző volt, igazi egyéniség, és én soha nem éreztem úgy hogy a klubot lejáratta volna!
Ez a divatdrukkoló dolog meg: (most nem a magam nevében beszélek, általábosságban): miért divatdrukkoló egy tizenéves gyerek, ha ő csak pl. Mouri óta szurkol? Tehet arról, hogy Glenn Hoddle idején még oviba járt mondjuk? Ne legyél már ilyen ostoba... Én sem divatból drukkolok, akik itt vannak, azoknak a többsége nem divatból szurkol. Ennyi.

Torét te meg nem ismered, ő nagyon elfogult. :D :D

Almighty, egyébként jó lenne ha visszavennél ebből a nagyképű stílusból, mert nagyon idegesítő és nekem mondjuk nem lenne pofám csak úgy odamenni egy fórumra, és egyből mindenkit baszogatni, meg leszólogatni. Mert én nem gondolom magamat "Almighty"-nak...

Almighty

#7944 Hozzászólás Szerző: Almighty »

ToreAndrenak


Majd szép lassan rájöttök,hogy mindenben igazam van-de örülök a támogatásért:)
Glen Johnson volt a Chelsea talizmánja!Amikor kölcsönadtuk a Portsmouth szárnyalt mi pedig vergődve nyertünk két kupát de a főbb célok nem valósultak meg.
Ha utólag belegondolunk a távozásával elpártolt a szerencse a csapattól:
Jött Lampard sérülése - Vereség a szánalmasan unalmas és fantáziátlan Villától - Drogba sérülése - Döntetlen a harmatos Blackburn-nel - bár az amolyan boogey-team - Döntetlen a darabos és fantáziátlan Rosenborggal - Abramovics kirúgja Mourinhot - Jön Grant aki lehet,hogy a Szentföldön valaki,de Angliában egy senki - 0-2 MU újabb bíró-terror.

A probléma elegáns feloldása Capello vagy Klinsmann azonnali szerződtetése!

Ami pedíg a Chelsea drukkerségemet illeti.A Glenn Hoddle éra óta drukkolok a csapatnak-tehát az itt melldöngető drukkerek közül valószínűleg a legrégebben.Max ToreAndre-ról tudom elképzelni,hogy hasonlóan nem "divat" kötődésű drukker.
Bár az is igaz,hogy a Menyországban minden Chelseahez megtért léleknek egyformán örülnek:)

A Chelsea mindíg is olyan csapat volt ahol NEM tolerálták az igazságtalanságot.Ezért gyűltek az arisztokraták a csapat köré.
Mourinho igazságtalan volt-számos nyilatkozatával lejáratta a klubot.
Otherhand:fantasztikus munkát végzett és szerintem is a világ legjobb edzője....de mégis örülök a menesztésének.

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

#7945 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Elképesztő, ha a következő meccsen is ekkora nulla lesz a játék, akkor itt a Chelsea drukkerek szétszednek pár dolgot... :cry:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#7946 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Megfogtok lepődni, de a Glen Johnson-os témában tökéletesen egyetértek Almighty-val!:) Óriási hiba volt Őt elengedni. Belletti az ég világon semmivel sem jobb, 23 évesen meg sehol nem volt. Glenny 19 évesen angol válogatott volt.
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7947 Hozzászólás Szerző: kdako »

Most néztem csak, a Blue Revolution dvd borítóját, majd letakarják vagy kiretusálják Josét??? :lol: :lol:
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7948 Hozzászólás Szerző: undertow »

Avram Grant írta:'I like the attachment of supporters for José who was here before me. I remember supporters cried when Ranieri left, it just shows we have very good supporters. Me, I'm only here three days, I don't think they have songs for me, maybe in one or two years.'
KépKépKép

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7949 Hozzászólás Szerző: undertow »

hosszu es erdekes interju gullittal:

http://www.timesonline.co.uk/tol/sport/ ... 511616.ece

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#7950 Hozzászólás Szerző: Puti »

Szerinten még most idejében ki kelleni tiltani innen.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#7951 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Zsoca87 írta:Najó, visszaveszek, leírom normálisan amit gondolok: tehát ma már ennek semmi realitása (főleg a magyar szurkolóknál), hogy a prolik drukkolnak a Poolnak pl., a Chelsea-nek meg a gazdagok. Magyarországról én nem úgy döntöttem el azt, hogy Chelsea imádó leszek, hogy megnéztem hogy ez kinnt kiknek a klubja. Mert ha ez alapján döntenék hülye lennék. Mert ennek max. az adott országban van értelme. Nem tudom mennyire világos... Azt akarom mondani, hogy külföldről nem értelmes dolog társadalmi osztály alapján egy csapatot megszeretni. Az is közre játszhat, de nem az a lényeg szerintem.
hagyd már el ezt a kriplit ! nem látod,hogy semmi köze a chelsea-hez ! valami okos ellendrukker !

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#7952 Hozzászólás Szerző: Puti »

Ez az Imoghti vagy hogy is hívják jól felforgatta a hülye szövegével ami normális forumunkat.
Minek kell az ilyennek ide jönni?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7953 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Najó, visszaveszek, leírom normálisan amit gondolok: tehát ma már ennek semmi realitása (főleg a magyar szurkolóknál), hogy a prolik drukkolnak a Poolnak pl., a Chelsea-nek meg a gazdagok. Magyarországról én nem úgy döntöttem el azt, hogy Chelsea imádó leszek, hogy megnéztem hogy ez kinnt kiknek a klubja. Mert ha ez alapján döntenék hülye lennék. Mert ennek max. az adott országban van értelme. Nem tudom mennyire világos... Azt akarom mondani, hogy külföldről nem értelmes dolog társadalmi osztály alapján egy csapatot megszeretni. Az is közre játszhat, de nem az a lényeg szerintem.

Almighty

#7954 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Örülök,hogy Chelsea drukker vagy-le a kalappal-de arisztokrata semmiképp sem lehetnél:)
Max a Kolompár Viktor féle új-változat:)*


De félre az ellenségeskedéssel-inkább örüljünk a szép vereségnek:)








*Nem rasszista értelemben:Kolompár Orbán vs.(?) Orbán Viktor és kifejezése az ún. "Új-Arisztokrácia".
A lassabban gondolkodó sorstársaink segítségéül.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7955 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Almighty írta:Kedves Zsoca87.


A Chelsea FC egy jobboldali (eredetileg szélső - National Front) arisztokrata (felsőbb kaszt) kötődésű klub - a munkások (prolik) a West Ham Unitednek ill.Liverpoolnak drukkolnak.Tehát jobb lenne ha az ő fórumjaikon "publikálnál".Stilisztikailag az olyan közegben sikereket is arathatnál.Tényleg!
Igaz ami igaz a WHU jó jobbágy módjára behódolt a Chelseanek.És van szurkolóik között pár jó arc - bár zömük a Labour hangos híve.

Paolo Ferreira első szezonja szánalmas volt:lassan és a kombinatív játékra alkalmatlanul játszott.Tipikus protekciós játékos-mint amilyen Tiago volt.Második szezonban azonban felvette a ritmust és maradandót alkotott.Idén:zéró.Ütemtelen,lassú.


Nem értem miért örültök annak,hogy Mourinho le fogja nyúlni Drogbát?
Figyelj, te faszkalap, nekem ne mondd azt hogy legyek arisztokrata mert Chelsea szurkoló vagyok. Ennyit erről.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7956 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Almighty írta:Szaftosabb spekulációik szinte mindíg bejönnek.
??? A csapatunk éppen jól játszó játékosait félvévente eladják kb. 15 csapatnak... így könnyű, mert egyet csak eltalálnak :) ? Ugyanmár...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Almighty

#7957 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Szerintem pedig épp az említett bulvár-orgánumoknak vannak a legjobb informátoraik-bár vitathatatlanul szennylapok.Angol relációban-természetesen.Szaftosabb spekulációik szinte mindíg bejönnek.
Mindenesetre magyar kaliberű "sztárokkal" azért nem találkozni a hasábjaikon.Szerencsére.
Mourinhonak szerintem már van munkája:-)

Indexer
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 13:07
Tartózkodási hely: szabadlábon

#7958 Hozzászólás Szerző: Indexer »

A Daily Mirror vagy The Sun által közölt sport híreket nem szabad figyelembe venni, szinte biztos hogy légből kapottak. Lehet hogy még tervei vannak Drogbával, de egyelőre még munkája sincs Mourinhónak. Nekem csupán azzal van problémám ahogy ezeket a híreket előadod, úgy mintha ezek biztos információk lennének, pedig a forrásokat tekintve (főleg a Ronaldinhosnál) nem tűnnek túl hitelesnek. A Drogbás feltételezésnél pedig csak következtetés a viselkedésből.

Almighty

#7959 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Végre egy kultúr lény:)


Az öltözőben elhangzott bájgúnár búcsú - Drogbának címezve.Egyértelműen kiderül belőle,hogy Mourinhonak még céljai vannak Drogbával.
Skysports vagy Sportinglife hír:a Real bejelentkezett Drogbáért.Nem elmebeteg kombináció összehozni a madridiakat Mourinhoval.Bár ennek Robben biztosan nem örülne:)De majd jönne pár Mourinho nyilatkozat-pl.egy hasonló:"Tulajdonképpen mindíg is a kedvenc játékosom volt Arjen - akit fantasztikus játékosnak tartok.Öröm lesz vele újra együtt dolgozni eme patinás klubnál.Vele elérhetjük minden madridista álmát-az újabb Champions League sikert!Remélem a klub új sztár-igazolásai lehetővé is teszik ezt!Külön öröm számomra,hogy megint játékosom lehet Paolo Ferreira!":)

Ronaldinho:több angol bulvár lap(The Sun,Daily Mirror) cikkezett az érkezéséről...Abramovics már idén megszerezte volna-de Mourinho közölte:"Nem illik a csapat játékrendszerébe."

Obi Mikel persze tökéletesen illik.Bár Manchesterben mintha kilógna a csapatból:)

Indexer
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 13:07
Tartózkodási hely: szabadlábon

#7960 Hozzászólás Szerző: Indexer »

Kedves Almighty,
lennél olyan kedves és megmondanád hogy honnan szerzed ezeket a 100%-ig biztos információkat mint pl. Mourinho "lenyúlja" Drogbát és Ronaldinho hozzánk igazol...?
Őszinte tisztelettel.
(remélem a stílus megfelelt kényes igényeidnek)

Válasz küldése