Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7921 Hozzászólás Szerző: Megyó »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7922 Hozzászólás Szerző: undertow »

Jose Mourinho írta:"I would love to gather all the fans together to say goodbye but they would crush me with their love"

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#7923 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Wisey lett szeptember hónap menedzsere a League1-ben. A L**ds meg már tizenkettedik!! Csak 6 pontra az éllovastól!!:) COME ON L**ds!!!:) (Helló Winston! Nyugi!:))
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#7924 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Zolaisgod írta:Jose-nak mennie kellett

Ha megpróbálunk tárgyilagosak maradni be kell látni, hogy Mourinho távozása teljesen normális, természetes történet. Elfelejtette ugyanis, hogy ő egy alkalmazott, aki munkája során kizárólag a tulajdonos érdekeit kell, hogy képviselje. (Természetesen a jogszerűség és etika határain belül.)

Ha a tulajdonos kérdéseket tesz fel, arra válaszolni kell és a válasz ki kell, hogy elégítse a tulajdonost. Nem lehet azt mondani, hogy "majd én azt tudom" vagy hasonló. Mourinho nem tudta ezt a természetes helyzetet elfogadni, Abramovics pedig megunta, hogy a farok próbálja csóválni a kutyát.

Nyilván közrejátszik a konfliktusban, hogy gyengébben indult a szezon, de önmagában kizárt, hogy ez lett volna a probléma. A probléma az volt, hogy Mourinho nem tudott megfelelően kommunikálni felfelé és tudatosan azonosította magát a klubbal. Kenyonéknak bizonyára nem tetszett az sem, hogy a játékosok szerződéshosszabbításkor Mourinho maradását is kvázi ki akarták kötni és maximálisan elkötelezettek voltak felé.

A távozás tehát törvényszerű volt. Nincs olyan tulajdonos, aki eltűri, hogy a beosztottja nem az ő kérése szerint jár el, ill. nem megfelelő válaszokat kap tőle. Az én felfogásomban ebben nincs semmi különös...

Ezzel maximálisan egyetértek
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7925 Hozzászólás Szerző: Megyó »


Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7926 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem értem, szerintem ezzel nem oszt meg senkit, meg nem fokozza a káoszt, egyszerűen csak leírta a tényeket. Legalábbis szerintem.

Almighty

#7927 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Zsoca87 írta:A focitippen ma elég jó cikkek vannak. :D Ez Jose Chelsea-s pályáfutásáról szól.

A liverproli "Anfield" néven publikáló dezinformátort csupán egyetlen cél vezérelte:megosztani a Chelsea-drukkereket-tovább fokozni a káoszt.Inkább arról cikkezzen,hogy a klubjuk Ősattya(egy telek-spekuláns kocsmáros)hogy próbálta meg ellopni az Everton FC-nevet (zsarolva a klubot és elvéve az Anfield roadot az Everton FC-től)majd amikor ez nem sikerült(név-lopás is) hogy-hogy nem létrejött a Liverpool FC.....mindezek alapján ki lehet jelenteni,hogy anglia egyetlen bűnben-fogant FATTYA az LFC a kop-os identitászavarban szenvedő ír-bevándorló bűnöző prolijaikkal együtt.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7928 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A focitippen ma elég jó cikkek vannak. :D Ez Jose Chelsea-s pályáfutásáról szól.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#7929 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Wisey írta:Kedves mindenki!

A témába nem illő hozzászólásokat ezentúl törölni fogjuk, különösen a személyeskedő megjegyzéseket!
Ez a Fórum időnként heves, de normális hangvételű viták színhelye volt; tartsuk magunkat továbbra is ehhez!
oké Andris ! :D :P :wink:

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#7930 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Jose-nak mennie kellett

Ha megpróbálunk tárgyilagosak maradni be kell látni, hogy Mourinho távozása teljesen normális, természetes történet. Elfelejtette ugyanis, hogy ő egy alkalmazott, aki munkája során kizárólag a tulajdonos érdekeit kell, hogy képviselje. (Természetesen a jogszerűség és etika határain belül.)

Ha a tulajdonos kérdéseket tesz fel, arra válaszolni kell és a válasz ki kell, hogy elégítse a tulajdonost. Nem lehet azt mondani, hogy "majd én azt tudom" vagy hasonló. Mourinho nem tudta ezt a természetes helyzetet elfogadni, Abramovics pedig megunta, hogy a farok próbálja csóválni a kutyát.

Nyilván közrejátszik a konfliktusban, hogy gyengébben indult a szezon, de önmagában kizárt, hogy ez lett volna a probléma. A probléma az volt, hogy Mourinho nem tudott megfelelően kommunikálni felfelé és tudatosan azonosította magát a klubbal. Kenyonéknak bizonyára nem tetszett az sem, hogy a játékosok szerződéshosszabbításkor Mourinho maradását is kvázi ki akarták kötni és maximálisan elkötelezettek voltak felé.

A távozás tehát törvényszerű volt. Nincs olyan tulajdonos, aki eltűri, hogy a beosztottja nem az ő kérése szerint jár el, ill. nem megfelelő válaszokat kap tőle. Az én felfogásomban ebben nincs semmi különös...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#7931 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Kedves mindenki!

A témába nem illő hozzászólásokat ezentúl törölni fogjuk, különösen a személyeskedő megjegyzéseket!
Ez a Fórum időnként heves, de normális hangvételű viták színhelye volt; tartsuk magunkat továbbra is ehhez!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7932 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Visszafogom magam. Vagyis megpróbálom.

Almighty, ha nem sértettél volna meg senkit, akkor most nem lenne ilyen az a topic. Egyszerűen ostoba vagy, ha komolyan gondolod amit írsz.

Ja és: "pl.Wisey-akit amúgy Andrásnak hívnak", Wisey Balázs legjobb tudásom szerint, bár én őt személyesen nem ismerem. De okoskodj tovább, haver!! :lol:

Remélem eléggé visszafogtam magam, jobban nem ment.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7933 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Almighty írta:Minek írnám-hozzád eljutott az a lényeg.Tudod hányadán állunk.
Kirúgatlak innen.

és akkor mi van? :)
akikkel joba vagyok megmaradnak :) tudják azok a forumokzok akikket kedvelek, és akikkel szeretek beszélgetni. a Chelsea is megmarad nekem :) tudod ez becsületbeli ügy... nem töriora.
nah én kiszálltam a "beszélgetésből". az ilyen emberek akik ilyen szupernek hiszik magukat mint te, nah látod azoknak nincsen se egészséges életük, se egészséges emberi kapcsolataik. szánalmas önfényező vagy... és álomvilágba élsz. azt hiszed vagy vki... közbe meg :)
nem tom mivel kellene lezárni ezt a hszt...
inkább csak annyival hogy Mouri tiszteletére több sort nem irok ebbe a topicba ami nem vele kapcsolatos.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7934 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Almighty írta:Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)
Áhh szarul állna az a sminkszín... 8)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#7935 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Na elég Almighty, Bilha! :twisted: Hiába szóltam! Ne csodálkozzatok ha bannolnak benneteket! Ha problémátok van egymással egy külön fórumon rendezzétek.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7936 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
Oziris írta:Egyre viccesebb a fórum :D

ez nem vicces. ez kb olyan mintha ide jön egy orvos és a boncolásrol kezdene el oktatni minket... nem azért járunk ide hogy politikát vagy angliában is a minden napi beszédet elkerülö dolgokrol csevegjünk.
most öszintén ki nem szarja le melyik együttes énekese drukkol a Chelseanek? vagy hogy melyik csapatnak milyen hovatartozásu a szurkolo tábora?
én nem sorolom magam semmilyen oldalra... EZ SPORT
szent dolog. hit!
én azért szurkolok a csapatnak mert a játékosok élő képregényhősök akik olyat tudnak mint a normális emberek nem. na nem Seva produkciojára gondolok... hanem pl Essienre vagy Terryre vagy Drogbara.
ez a JM kérdés is... aki csak elsiklik felette az egy szar érzelem nélküli 0.
ragaszkodom Mourihoz persze hisz 3 éve látom a fejét és akkor is láttam amikor 4-3 ra elvertük azt a fostalicska barcat vagy amikor 2* bajnokok lettünk, vagy amikor 1-4 re elvertük a vicc lpoolt.
más most hirtelen nem jut eszembe amit az uj forum""társunk"" felhozott.
ja igen a lexikális tudásrol még csak annyit hogy csak az igazán nagyok kiváltsága az hogy tudnak bánni az erejükkel és nem evetik ki ill nézik le a gyengébbet. legyen szo sportrol, készségről ,lexikálistudásrol.
ha te arra élvezel el hogy idejösz oltogatni azzal hogy te milyen okos vagy akkor csak az lesz a véleményük az embereknek rolad amit idáig is kaptál.
én pl akárkikkel fociztam idáig együtt mindig én voltam a legjobb és a csapattársaim és az ellenfél is elismert a meccs végén és kérdezték hogy Te MB3 ba játszol ugye?? mondom nem csak a haverokkal....
ha ilyen nagyképün azzal kezdeném minden meccs előtt mint te hogy mekkora király vagyok tuti ilyen lenne nekem is a fogadtatásom..
Váá így olyan lett mintha az egésszet nekem szántad volna :)
Chelsea FOREVER!!!

Almighty

#7937 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Minek írnám-hozzád eljutott az a lényeg.Tudod hányadán állunk.
Kirúgatlak innen.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7938 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Almighty írta:Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)

miért szekesztetted át a hszedet?
kár volt ird csak vissza nyugodtan...

Almighty

#7939 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7940 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:Egyre viccesebb a fórum :D

ez nem vicces. ez kb olyan mintha ide jön egy orvos és a boncolásrol kezdene el oktatni minket... nem azért járunk ide hogy politikát vagy angliában is a minden napi beszédet elkerülö dolgokrol csevegjünk.
most öszintén ki nem szarja le melyik együttes énekese drukkol a Chelseanek? vagy hogy melyik csapatnak milyen hovatartozásu a szurkolo tábora?
én nem sorolom magam semmilyen oldalra... EZ SPORT
szent dolog. hit!
én azért szurkolok a csapatnak mert a játékosok élő képregényhősök akik olyat tudnak mint a normális emberek nem. na nem Seva produkciojára gondolok... hanem pl Essienre vagy Terryre vagy Drogbara.
ez a JM kérdés is... aki csak elsiklik felette az egy szar érzelem nélküli 0.
ragaszkodom Mourihoz persze hisz 3 éve látom a fejét és akkor is láttam amikor 4-3 ra elvertük azt a fostalicska barcat vagy amikor 2* bajnokok lettünk, vagy amikor 1-4 re elvertük a vicc lpoolt.
más most hirtelen nem jut eszembe amit az uj forum""társunk"" felhozott.
ja igen a lexikális tudásrol még csak annyit hogy csak az igazán nagyok kiváltsága az hogy tudnak bánni az erejükkel és nem evetik ki ill nézik le a gyengébbet. legyen szo sportrol, készségről ,lexikálistudásrol.
ha te arra élvezel el hogy idejösz oltogatni azzal hogy te milyen okos vagy akkor csak az lesz a véleményük az embereknek rolad amit idáig is kaptál.
én pl akárkikkel fociztam idáig együtt mindig én voltam a legjobb és a csapattársaim és az ellenfél is elismert a meccs végén és kérdezték hogy Te MB3 ba játszol ugye?? mondom nem csak a haverokkal....
ha ilyen nagyképün azzal kezdeném minden meccs előtt mint te hogy mekkora király vagyok tuti ilyen lenne nekem is a fogadtatásom..

Válasz küldése