Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9101 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Wisey! Itt nem arról van szó, hogy ki mennyi ideig marad Chelsea játékos vagy, hogy mindig is jöttek-mentek a játékosok a csapatnál, hanem, hogy
1. Egy jól teljesítő klasszis játékost MIÉRT kell eladni???
2. Ha felépítettük Cobham-et meg milliókért igazoltunk ifiket mi a szarért nem nyúlunk hozzájuk??

Már sokszor mondtam. Olyanok vagyunk, mint a milliomos apukák 6 éves gyerekei. Ha megunjuk a játékot, azonnal kidobjuk, mert megint a játékboltba akarunk menni költekezni. Legyen az a játék akármilyen jó is....Vagy mondjuk egy póni.:)

És ez gusztustalan.
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9102 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Clarmont írta:
undertow írta:ebben nem ertek egyet, a jatekosokbol csapatot kell csinalni, taktikat kitalalni, motivalni a jatekosokat, stb.
josenak igen nagy szerepe volt abban, hogy bajnokok lettunk, sokat lenditett a csapaton a bajnok-mentalitasa.

hogy ranierivel mi lett volna, soha nem fogjuk megtudni. de hogy egyaltalan nem biztos, hogy neki is sikerult volna, az tuti. (persze nem is kizart)
Andy, biztos nem hiszed el, hogy "kivetelesen" egyetertek. :)
Mar nagyon varom a kovetkezo szezont.
:))))
Én is várom, mert egyrészt ki vagok váncsi, hogy az újak mit tudnak villantani, másrészt már hiányzik a meccsnézés Véletek:)
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9103 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Wisey írta:
Dandeer írta:Ranieri mennyi ideig volt a menedzserünk, és ki volt ő előtte?
Ezt a kérdést nem hallottuk meg :wink:
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=edzok

oops! :shock: Bocsee, nem szóltam... :shock:

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#9104 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

undertow írta:ebben nem ertek egyet, a jatekosokbol csapatot kell csinalni, taktikat kitalalni, motivalni a jatekosokat, stb.
josenak igen nagy szerepe volt abban, hogy bajnokok lettunk, sokat lenditett a csapaton a bajnok-mentalitasa.

hogy ranierivel mi lett volna, soha nem fogjuk megtudni. de hogy egyaltalan nem biztos, hogy neki is sikerult volna, az tuti. (persze nem is kizart)
Andy, biztos nem hiszed el, hogy "kivetelesen" egyetertek. :)
Mar nagyon varom a kovetkezo szezont.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#9105 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dandeer írta:Ranieri mennyi ideig volt a menedzserünk, és ki volt ő előtte?
Ezt a kérdést nem hallottuk meg :wink:
http://www.chelseafc.hu/index.php?p=edzok

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9106 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Ranieri mennyi ideig volt a menedzserünk, és ki volt ő előtte?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9107 Hozzászólás Szerző: undertow »

ebben nem ertek egyet, a jatekosokbol csapatot kell csinalni, taktikat kitalalni, motivalni a jatekosokat, stb.
josenak igen nagy szerepe volt abban, hogy bajnokok lettunk, sokat lenditett a csapaton a bajnok-mentalitasa.

hogy ranierivel mi lett volna, soha nem fogjuk megtudni. de hogy egyaltalan nem biztos, hogy neki is sikerult volna, az tuti. (persze nem is kizart)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9108 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

undertow írta:nem adod be nekem, hogy a ket PL gyozelem nem tetszett 8) :wink:
Dehogynem tetszett!!!! Egyenként ittam majdnem mindegyik kerettag egészségére :) De ahogy már más (nem emlékszem, ki) is és én is mondtuk, hogy ebben SOKKAL nagyobb része van a játékosoknak, mint jm-nek, azoknak a játékosoknak, akik javarészét Claudio hozta ide....Az a Claudio, aki szintén bajnok lett volna, ha a köcsög kenyon nem fúrja meg....
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#9109 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:
bilhacica írta:
Chelseafan írta: De majdnem ugyanaz a csapat
Carvalhio Ferreira Deco hmmm majd nem ugyan az maradt...
Ez igaz, de José nem teljesen ugyanazzal a kerettel egymás után két bajnoki címet, egy UEFA-t és egy BL-t nyert. Ez nem csak a csapat érdeme...
persze részben igazad van sztem is nagy fej muri de a portonak köze nem volt az elmult két év Chelsea éhez szal már nekünk is nyernünk kellett volna blt... hidd el a mentalitás volt a meghatározo...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#9110 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:
Chelseafan írta: De majdnem ugyanaz a csapat
Carvalhio Ferreira Deco hmmm majd nem ugyan az maradt...
Ez igaz, de José nem teljesen ugyanazzal a kerettel egymás után két bajnoki címet, egy UEFA-t és egy BL-t nyert. Ez nem csak a csapat érdeme...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9111 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

bilhacica írta:
Chelseafan írta: De majdnem ugyanaz a csapat
Carvalhio Ferreira Deco hmmm majd nem ugyan az maradt...
Ebben van igazság.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#9112 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta: De majdnem ugyanaz a csapat
Carvalhio Ferreira Deco hmmm majd nem ugyan az maradt...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9113 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

zirkonium írta:Na miért is vágatta le Jose a haját kopaszra?
(majd később lefordítom...)

How many people change their haircut or why? Because of weather, or because they want to make a change," he said.

"For me I did it for different reasons. I did it because I want to push my kid to do the same. I did it because it was too hot training twice a day every day so I have no time to spend with long hair. I did it because I want to push the young kids in Chelsea, and in the reserve team, to have a proper haircut, not the rastafarian or other haircuts they have.

“I did it because I like sometimes to change the look or maybe my face is more aggressive and I can prepare myself for a "football war". There are different reasons, for me it is normal, in two months I will have long hair again and no one speaks about it."
Hát alkalomhoz illő, szó se róla, idén tényleg futballháború lesz!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9114 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Na miért is vágatta le Jose a haját kopaszra?
(majd később lefordítom...)

How many people change their haircut or why? Because of weather, or because they want to make a change," he said.

"For me I did it for different reasons. I did it because I want to push my kid to do the same. I did it because it was too hot training twice a day every day so I have no time to spend with long hair. I did it because I want to push the young kids in Chelsea, and in the reserve team, to have a proper haircut, not the rastafarian or other haircuts they have.

“I did it because I like sometimes to change the look or maybe my face is more aggressive and I can prepare myself for a "football war". There are different reasons, for me it is normal, in two months I will have long hair again and no one speaks about it."

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9115 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem adod be nekem, hogy a ket PL gyozelem nem tetszett 8) :wink:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9116 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

undertow írta:szomoru vagyok, ket nagy kedvenc tavozott.
tobbre mentunk volna, ha nem jon swp tavaly, eddig ugyse jatszott sokat, most meg maradna duffer. ehh.
guddy meg sajna nem fert bele mourinho rendszerebe. se csatarkent se kozeppalyaskent nem tartotta kezdonek.
.
Szerintem a legkevésbé SWP-n múlott a dolog.... Lehet, hogy én nem vagyok eléggé 'vájtszemű' ahhoz, hogy meglássam a szikrázó zsenialitást jm ténykedésében, de ha adva van két utcalány jó jobblábas winger és két utcalány jó ballábas winger, akkor ott a széleken kő kövön nem marad, ha mindenki azon az oldalon játszik, ahova való. Namármost, nem emlékszem pontosan, de az egyik kezemen meg tudnám számolni, hogy a 'maestro' hányszor méltóztatott rendesen párba állítva játszatni a szélsőinket. Velük négyükkel lazán lehetett volna rotálni is, továbbá a sérülések/eltiltások sem okoztak volna semmilyen problémát. Robben sem önzőzte volna szét az agyát, ha tudja, hogy az ilyesmiért simán kikerülhet a kezdőből és Duffer venné át a helyét.
Guddy szerintem támadó középpályásként már a tavalyelőtti szezon utolsó pár meccsén is nagyon jól játszott, simán maradhatott volna ezen a poszton. mourinho teljes munkássága alatt ez volt az egyetlen dolog, ami tetszett.
Birth, CHELSEA, Death

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#9117 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:
Wisey írta:
bilhacica írta:de utálom murit!
miadta van minden... de birom a nyilatkozatba is elmondta amit már vagy 5* mondtam hogy egy bajnok csapatba jönnek a nagy fiuk és egy bajnok csapatnak nincs szüksége uj világsztárokra...
kicsit kezd elveszni a cimercsokolgatás képsor és az én "Chelseas" vagyok felfogás... ha nem lenne Lamps meg Terry meg persze Joe akkor már csak egy munkahely lenne a Chelsea...
Vegyétek már észre hogy a Chelsea-ben nem sokan húzták ki 4-5 évnél tovább. Gyorsan cserélődik a keret. Nem mondom hogy ez jó (én is sajnálom Duffot és Guddy-t), de ez azóta így van, amióta mi is ismerjük a csapatot.
A Chelsea-s "vagyok" (hogy utálom ezt a szót...) felfogás meg tényleg csak Terry-re és Cole-ra lehet igaz, vagy legfeljebb még egy-két játékosra.
Duff meg lehet hogy nemsoká a Newcastle címerét fogja csókolgatni, ha ott ő lesz a közönségkedvenc...
én értem hogy általába ezt csinálják a közép csapatok olyan lotto szerüen eladnak 4 et vesznek 4 et hátha jobb lesz de ez a csapat bajnoik lett 2* is... és ezt nem értitek meg... ráadásul nem is hiány posztra vásárlunk rá (kivéve Sevat...) hanem vettünk még egy Lampardot...
jah és mivel ez az egséz a Bl miadt van, csak ugy elmondom hogy az ucso3 évben mi történt: 2004 Muri bl nyert egy addig ismeretlen nevekből állo nagy részt 24-27 éves koru csapattal... 2005 a L'pool minden mecsre esélytelenebbként ment ki és mindet megnyert... a döntöröl már nem is beszélek... 2006 az arsenal tarcsikbol és szarnak nem mondthato gyerekekkel döntöig ment és 10 perc hiján meg is nyerte azt...
visszatérve a portora ott nem volt ennyi pénz és nem voltak jo játékosok, mégis nyert a csapat. nem muri nyert, a CSAPAT
De majdnem ugyanaz a csapat már nem nyert Muri nélkül, csak bajnoki címet. Kellett oda José taktikája is, ne aggódj!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#9118 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Wisey írta:
bilhacica írta:de utálom murit!
miadta van minden... de birom a nyilatkozatba is elmondta amit már vagy 5* mondtam hogy egy bajnok csapatba jönnek a nagy fiuk és egy bajnok csapatnak nincs szüksége uj világsztárokra...
kicsit kezd elveszni a cimercsokolgatás képsor és az én "Chelseas" vagyok felfogás... ha nem lenne Lamps meg Terry meg persze Joe akkor már csak egy munkahely lenne a Chelsea...
Vegyétek már észre hogy a Chelsea-ben nem sokan húzták ki 4-5 évnél tovább. Gyorsan cserélődik a keret. Nem mondom hogy ez jó (én is sajnálom Duffot és Guddy-t), de ez azóta így van, amióta mi is ismerjük a csapatot.
A Chelsea-s "vagyok" (hogy utálom ezt a szót...) felfogás meg tényleg csak Terry-re és Cole-ra lehet igaz, vagy legfeljebb még egy-két játékosra.
Duff meg lehet hogy nemsoká a Newcastle címerét fogja csókolgatni, ha ott ő lesz a közönségkedvenc...
én értem hogy általába ezt csinálják a közép csapatok olyan lotto szerüen eladnak 4 et vesznek 4 et hátha jobb lesz de ez a csapat bajnoik lett 2* is... és ezt nem értitek meg... ráadásul nem is hiány posztra vásárlunk rá (kivéve Sevat...) hanem vettünk még egy Lampardot...
jah és mivel ez az egséz a Bl miadt van, csak ugy elmondom hogy az ucso3 évben mi történt: 2004 Muri bl nyert egy addig ismeretlen nevekből állo nagy részt 24-27 éves koru csapattal... 2005 a L'pool minden mecsre esélytelenebbként ment ki és mindet megnyert... a döntöröl már nem is beszélek... 2006 az arsenal tarcsikbol és szarnak nem mondthato gyerekekkel döntöig ment és 10 perc hiján meg is nyerte azt...
visszatérve a portora ott nem volt ennyi pénz és nem voltak jo játékosok, mégis nyert a csapat. nem muri nyert, a CSAPAT

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#9119 Hozzászólás Szerző: Wisey »

bilhacica írta:de utálom murit!
miadta van minden... de birom a nyilatkozatba is elmondta amit már vagy 5* mondtam hogy egy bajnok csapatba jönnek a nagy fiuk és egy bajnok csapatnak nincs szüksége uj világsztárokra...
kicsit kezd elveszni a cimercsokolgatás képsor és az én "Chelseas" vagyok felfogás... ha nem lenne Lamps meg Terry meg persze Joe akkor már csak egy munkahely lenne a Chelsea...
Vegyétek már észre hogy a Chelsea-ben nem sokan húzták ki 4-5 évnél tovább. Gyorsan cserélődik a keret. Nem mondom hogy ez jó (én is sajnálom Duffot és Guddy-t), de ez azóta így van, amióta mi is ismerjük a csapatot.
A Chelsea-s "vagyok" (hogy utálom ezt a szót...) felfogás meg tényleg csak Terry-re és Cole-ra lehet igaz, vagy legfeljebb még egy-két játékosra.
Duff meg lehet hogy nemsoká a Newcastle címerét fogja csókolgatni, ha ott ő lesz a közönségkedvenc...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#9120 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:de utálom murit!
miadta van minden... de birom a nyilatkozatba is elmondta amit már vagy 5* mondtam hogy egy bajnok csapatba jönnek a nagy fiuk és egy bajnok csapatnak nincs szüksége uj világsztárokra...
kicsit kezd elveszni a cimercsokolgatás képsor és az én "Chelseas" vagyok felfogás... ha nem lenne Lamps meg Terry meg persze Joe akkor már csak egy munkahely lenne a Chelsea...
bilha...ébredj fel...mutass egy olyan csapatot ahol akkora a klubhűség....vagy talán régebben mindenki Chelsea-s volt?..akkor is ugyan ez volt a felállás....2-3 Chelsea-s a többi zsoldos...

Válasz küldése