Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8081 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:
kdako írta:Ja, és én még arról álmodoztam, hogy valóban ő lesz mondjuk 2012-ig, ahogy tervezte. De szép is lett volna...
en sejtettem, hogy olyan sokat nem marad, de ez tenyleg meglepoen korai volt.

szerintetek hany meccsen keresztul fogjak enekelni a drukkerek jose nevet? ha grant nem csinal csodat, akkor majusig....

remek felvetés... és remélem a szurkolok akik kijárnak a meccsre, most összeszedik magukbol azt a mardék kis kék vért is és nyomás alatt tartják majd ezt a telhetetlen "császárt"

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8082 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Ja, és én még arról álmodoztam, hogy valóban ő lesz mondjuk 2012-ig, ahogy tervezte. De szép is lett volna...
en sejtettem, hogy olyan sokat nem marad, de ez tenyleg meglepoen korai volt.

szerintetek hany meccsen keresztul fogjak enekelni a drukkerek jose nevet? ha grant nem csinal csodat, akkor majusig....

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#8083 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Dani1905 írta:én valahogy most annyira le vagyok törve hogy nem hiszem hogy a csapat ezt ki fogja heverni egyhamar hiszen imádták mourit remélem legalább marni fognak a játékosok de hogy idén mit nyerünk...hát nemtudom szerintem nem biztos hogy sok midnent és nem azért mert grantot lenézem vagy mert szar,hanem mert ez a csapatot összetörte az biztos ez az egész elmenetek az edzök meg megfigyelök stb..

Cáfoljanak ránk :!: :!: :!: :!:
És mutassák meg a világnak, vasárnap, hogy ki is az a CHELSEA
Ki is az akire aztmondják, hogy jose nélkül itt a vége
Ajj de várom a vasárnapot :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8084 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:
Etelkozi írta:Ezt nem hiszem el.

Ezért hozta ide Abra a haverját, ezt jó előre kitervelték. Most meg őt akarják kinevezni.
szerintem csak időleges...
egyertelmuen ideiglenes megoldas a grant + clarke paros.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8085 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:És most olvassátok el, hogy Kenyon mit mondott róla a dvd-n:

Gusztustalan!!!!!
ezt eddig is tudtuk kenyonrol.
ot nem akarja kirgni Abra? nem zavarna...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8086 Hozzászólás Szerző: Daniel »

én valahogy most annyira le vagyok törve hogy nem hiszem hogy a csapat ezt ki fogja heverni egyhamar hiszen imádták mourit remélem legalább marni fognak a játékosok de hogy idén mit nyerünk...hát nemtudom szerintem nem biztos hogy sok midnent és nem azért mert grantot lenézem vagy mert szar,hanem mert ez a csapatot összetörte az biztos ez az egész elmenetek az edzök meg megfigyelök stb..

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#8087 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

sorry nem téliszünet hanem az átigazolási időszak az meg már bőven bennevan a szezonban :?

Avatar
Rauros
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007. január 13., szombat 17:39
Tartózkodási hely: Szombathely

#8088 Hozzászólás Szerző: Rauros »

Látom nemcsak én nem értem...nem logikus ha elmegy 3 nyeretlen meccs után...ennyierővel téll már tavaly is mehetett vna. Itt az év eleje és nincs edző...:( remélem nem esik szét ettől a csapat, tényleg most kezdenek igazi csapatjátékokt mutatni...:(
vamos.chelsea.vamos

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#8089 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Hát legyen is...
Nagyon jó lenne behúzni NAGY focival hétvégén a manu ellen a meccset talán valami lökést adhatna vagy nemtom...

Csakhát... sztem nem így kéne hogy kipróbáljuk jó jó nemjó nemjó ha nemjó akkor megy, mert ha utána jön az újabb edző ott megint idő kell, hogy megismerjék a meg minden...
ap vagy 2 hónapot nemelsz jó új edző belerázódunk ottlesz hogy Téliszünet...
Oszt +ba az isten

Nembaj hoznak majd egy afgán kölyköt kapusedzőnek az meg majd lövi csere a vállrólindíthatót...

Amugy Bilhának fullra igaza van :!:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#8090 Hozzászólás Szerző: mourinho »

hat teljesen kesz vagyok. nem gondoltam volna, hogy ez fog tortenni. az izraeli meg attol , hogy nm nagynevu lehet jo edzo szerintem.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8091 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dani1905 írta:Mourinho mellett egyébként az edzői stáb nagy része is távozott: Baltemar Brito és Rui Faria segédedzők, Andre Villas, aki az ellenfeleket figyelte meg, valamint Silvino Louro kapusedző is elhagyta a klubot.

aha :) akkor még jobb mint gondoltam :)
remélem a fiuk felnőttként viselkednek majd... bár biztos nehéz nekik most...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8092 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
Oziris írta:
Pethy írta:Ez az Avram dolog nagyob egyszerű! Ha jó lesz a csapat akkor biztos marad ha szar biztos megy. Nincs miről beszélni!!!

Teszem hozzá: ez még a z RTL klub híradójába is belefért!
Persze ha negatív hír van mindig is első számu hírértékünk volt :wink:




miért ne fért volna bele?
nyert 3 év alatt 6 kupát. erre ugy néz ki minden rendben is van, nagy remények erre az évre is, visszafogotabb igazolások... erre...
ÉS pedig már a csapat is kezdett jol játszani. élvezhetően. gondolom nem az elmult 3 meccs maitt dobták mert akkor ennyi erővel már tavaly is elküldhették volna vagy ennyi erővel SAFt is elküldhették volna az elmult években vagy hengert is elzavarhatták volna...
és ráadásul pont ilyenkor.. most kezdődött az év és... itt vunk edző nélkül.
de se baj itt van abra egyik legjobb barátja tuti jobb mint Mouri..
hisz izraeli válogatott meg pompey az már vmi...
Nem lesz sokáig itt az Izraeli!Bár most kiderül ,majd h igazuk volt-e azoknak akik mindig mondták h ilyen kerettel minden edző parádézna!Kiváncsi leszek...
Chelsea FOREVER!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8093 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mourinho mellett egyébként az edzői stáb nagy része is távozott: Baltemar Brito és Rui Faria segédedzők, Andre Villas, aki az ellenfeleket figyelte meg, valamint Silvino Louro kapusedző is elhagyta a klubot.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8094 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:
Pethy írta:Ez az Avram dolog nagyob egyszerű! Ha jó lesz a csapat akkor biztos marad ha szar biztos megy. Nincs miről beszélni!!!

Teszem hozzá: ez még a z RTL klub híradójába is belefért!
Persze ha negatív hír van mindig is első számu hírértékünk volt :wink:




miért ne fért volna bele?
nyert 3 év alatt 6 kupát. erre ugy néz ki minden rendben is van, nagy remények erre az évre is, visszafogotabb igazolások... erre...
ÉS pedig már a csapat is kezdett jol játszani. élvezhetően. gondolom nem az elmult 3 meccs maitt dobták mert akkor ennyi erővel már tavaly is elküldhették volna vagy ennyi erővel SAFt is elküldhették volna az elmult években vagy hengert is elzavarhatták volna...
és ráadásul pont ilyenkor.. most kezdődött az év és... itt vunk edző nélkül.
de se baj itt van abra egyik legjobb barátja tuti jobb mint Mouri..
hisz izraeli válogatott meg pompey az már vmi...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8095 Hozzászólás Szerző: Daniel »

de ez vicc most kajak a megfigyelök meg midnenki ement?????
Na a fasz kivan ezzekkel,mouri miatt ment midnenki...most ha megjelenik egy hír hogy lampard megy vagy drogba asszem félni kell
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Daniel 2007. szeptember 20., csütörtök 19:07-kor.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8096 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Pethy írta:Ez az Avram dolog nagyob egyszerű! Ha jó lesz a csapat akkor biztos marad ha szar biztos megy. Nincs miről beszélni!!!

Teszem hozzá: ez még a z RTL klub híradójába is belefért!
Persze ha negatív hír van mindig is első számu hírértékünk volt :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Kajer
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007. augusztus 23., csütörtök 13:48

#8097 Hozzászólás Szerző: Kajer »

Szevasztok!

Megdöbbenve olvastam ezt a hírt!Egyszerűen nem értem!Miért pont most?Nem tudom felfogni.És egy ilyen edzőt a helyére már nem azér.A csapat moráljának ez nagyon jót tesz a rangadó előtt!ráadásul sok a sérült!Sajna ebben az évben minden összejön remélem nem mennek el játékosok e-miatt!Így is nehéz volt a klubnak de így szezon és BL elején!Ezt nem hiszem el!


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#8098 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Ez az Avram dolog nagyob egyszerű! Ha jó lesz a csapat akkor biztos marad ha szar biztos megy. Nincs miről beszélni!!!

Teszem hozzá: ez még a z RTL klub híradójába is belefért!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pethy 2007. szeptember 20., csütörtök 18:55-kor.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8099 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem tudhatom, de szerintem az arrogancia mások idegesítése miatt is volt. Szerintem JOse élvezte ezt. :D

Én bánom hogy elmegy, mert a kedvenc edzőim egyike lesz mindig...

És ha marad ez a Grant, akkor Abramovich-ban nagyot csalódok. Róla eddig mindig úgy gondoltam, hogy ő az a milliárdos, aki a foci miatt költött rá, nem (csak) a haszon miatt. Erre most egy teljesen logikátlan lépés logikátlan időpontban...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8100 Hozzászólás Szerző: Daniel »

bilhacica írta:
Dani1905 írta:
bilhacica írta: őőő 6 cimet nyert Mouri 3 év alatt :)
ha veszek egy csapatot akkor még az évi 2 cimmel beérem :P
Tudom nem így értettem bl röl álmodik meg azt akrja

gondoltam amugy hogy erre gondolsz de akkor meg duplán primitiv ha azt hiszi hogy egy uj edző = bl siker... 3 év alatt Mouri 2* vitte el a legjobb 4 közé a csapatot... idén meg lehett volna. jok vagyunk nagyon... csak nincs itt Drogba azért nem jönnek a golok. áhh mind1 most már..
remélem az izraeli dolog miatt TBH fog egész évben Terry melett játszani Alex meg Ricky majd pirospacsiznak a padon
Azért ezt ne mondd gondolom ö se fasz csak nem öt játszatja majd habár sidwell pizaro meg ben haim is miatta jött de a lényeg hogy mourinak nem sikerült és sajnálom is habár én se hiszem hogy vele fog,de remélem,eddig amelyik izraeli gárdánál volt velük megnyerte amit tudott,pompy is jó volt tavaly most sehol sincsenek.azt nem értem mivel ez várhato volt és egyértelmü hogy távozik,illetve nagyon ingott alatta a pad akkor mi a faszomér ne maz év végén küldte el és gyakorlhattak volna az uj edzövel,nekem ez ne mesik le.... lampard és drogba nagyon hiányzott msotnában hiába nincsenk formában ahogy mondják egyesek,de ök kellenke és ezért nem nyertünk sokszor...

Válasz küldése