Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8761 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Az FC Barcelona az izlandi Eidur Gudjohnsen két góljának (is) köszönhetően idegenben legyőzte a Real Mallorca együttesét a spanyol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában.

Az Atlético Madrid és a Real Zaragoza szintén magabiztos győzelmet. Előbbi a Levante otthonában diadalmaskodott, főként az első spanyolországi góljait jegyző Maniche jóvoltából.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8762 Hozzászólás Szerző: kdako »

Jarosik és Crespo is gólt lőtt a hétvégén.
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#8763 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Clarmont írta:
zirkonium írta:
undertow írta:pff...
talan ha nem kergetnek ki a jegyarakkal a bridgerol a regi drukkereket, akkor lenne aki enekel...
abszolut egyetértek. Ma már inkább turistalátványosság egy Chelsea meccs, sajnos...
Egy meccs tukreben, csak jot tudok mondani, de az biztos, hogy idegrohamot kapnek, ha olyan helyre kapnek jegyet ahol kussba vannak.
Nekem is kellemes csalódás volt a hangulat; én bevallom rosszabbra számítottam. Mondjuk a Shed szélén voltunk, ahol még ülnek igazi szurkolók is.
Az ülőhelyek miatt kicsit színház-hangulatom volt, de örültem hogy itt is felállnak az emberek a helyzeteknél ;)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#8764 Hozzászólás Szerző: Wisey »

andyslacker írta:
zirkonium írta:
undertow írta:pff...
talan ha nem kergetnek ki a jegyarakkal a bridgerol a regi drukkereket, akkor lenne aki enekel...
abszolut egyetértek. Ma már inkább turistalátványosság egy Chelsea meccs, sajnos...
Amikor a Charlton elleni idegenbeli meccsen voltam tavaly, ott meg ment az éneklés rendesen (A One man went to mow meg kábé annyiszor, ahányszor a Bubbles a West Ham meccseken).

A Valley-ben nem lehúzós jegyárak voltak, nem is csoda, hogy mivel oda a pózőrök lusták voltak átautózni, inkább azok mentek, akik tudnak hangulatot csinálni.
Az idegenbeli túrák mindig sokkal jobbak, főleg külföldön. Ezt Fradi meccseken a saját bőrömön tapasztaltam - Chelsea-n csak egy hazain voltam eddig ;)
Egyrészt a túra már eleve jó "alapozást" jelenthet, utána pedig az a cél, hogy az ottlévő 2-3 ezer ember leszurkolja a hazai drukkereket. Mivel főleg a fanatikusok utaznak, a hangulat óriási.

Ez nyilván ugyanaz Angliában is...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8765 Hozzászólás Szerző: undertow »

mert serult.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8766 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

glen jonhson miért nem játszott a válogatottban !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8767 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Hosszas Guddy interjú a spanyol élményeiről:
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 155358.stm

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8768 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ez a Health and safety nem csak a fociban, hanem minden munkahelyen keményen ott van. Mindent be kell tartani, amit kérnek, mert büntetnek. Szerintem is idejét múlt, de nehezen látom megváltoztathatónak a stadionok körüli szabályokat. Pedig nagy kár.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8769 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirko, tudom, a hillsborough-i esemenyek utan vezettek be. valahol ertheto, de talan ideje lenne mar tovabb lepni, a mai technikaval csak szervezes kerdese, hogy ne tortenhessen ujra ilyen tragedia.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8770 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Angliában a "health and safety regulations" nem teszik lehetővé, hogy egy stadionban állóhelyek legyenek. Baromság, de ez van. Megint olyan dönthetett, aki életében nem volt meccsen...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8771 Hozzászólás Szerző: undertow »

andyslacker írta:
undertow írta:a legegyszerubb megoldas az allohelyek visszaengedese lenne. kapasbol megduplazodna a ferohelyek szama, olcsobb lenne a jegy, jobb lenne a hangulat.
nemetorszag peldajan lehet latni, hogy mukodik ez, csak szervezes kerdese. ott van pl a dortmund stadionja, ha nagyon hisztizik az uefa at is lehet alakitani ulohellye a teraszokat.
Az, hogy áll, vagy ül, tökmindegy éneklés szempontjából......Ahelyett hogy faszságokra szórjuk a pénzt, inkább vinnénk tényleg lejjebb a jegyárakat, hogy tényleg az a réteg is eljusson a meccsekre, aki nem tud 60 fontot kicsengetni, nem csak a posh bastards kisgyerekkel, aki még fel sem fogja, miért van ott.
És akkor talán az East Upper is énekelne......
egyreszt ez lejjebb vinne a jegyarakat, masreszt a prawn sandwich brigade nem menne allohelyre, harmadreszt tobb ember = nagyobb hang, es szerintem hangulat szempontjabol nem mindegy az all vagy az ul.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8772 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:
undertow írta:pff...
talan ha nem kergetnek ki a jegyarakkal a bridgerol a regi drukkereket, akkor lenne aki enekel...
abszolut egyetértek. Ma már inkább turistalátványosság egy Chelsea meccs, sajnos...
Amikor a Charlton elleni idegenbeli meccsen voltam tavaly, ott meg ment az éneklés rendesen (A One man went to mow meg kábé annyiszor, ahányszor a Bubbles a West Ham meccseken).

A Valley-ben nem lehúzós jegyárak voltak, nem is csoda, hogy mivel oda a pózőrök lusták voltak átautózni, inkább azok mentek, akik tudnak hangulatot csinálni.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8773 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

undertow írta:a legegyszerubb megoldas az allohelyek visszaengedese lenne. kapasbol megduplazodna a ferohelyek szama, olcsobb lenne a jegy, jobb lenne a hangulat.
nemetorszag peldajan lehet latni, hogy mukodik ez, csak szervezes kerdese. ott van pl a dortmund stadionja, ha nagyon hisztizik az uefa at is lehet alakitani ulohellye a teraszokat.
Az, hogy áll, vagy ül, tökmindegy éneklés szempontjából......Ahelyett hogy faszságokra szórjuk a pénzt, inkább vinnénk tényleg lejjebb a jegyárakat, hogy tényleg az a réteg is eljusson a meccsekre, aki nem tud 60 fontot kicsengetni, nem csak a posh bastards kisgyerekkel, aki még fel sem fogja, miért van ott.
És akkor talán az East Upper is énekelne......
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8774 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Clarmont írta:
ZenZo írta:Bár személyesen még nem voltam a Bridge-en, de amikor a kamera a meccseken a közönséget pásztázza, sok nő és gyermek látható. Ez valahol jó, de ha valaki barátnőstől, feleségestől vagy esetlek családostól látogat ki egy mérkőzésre, ott nincs sör, nincs kólás borocska, nincs meccs előtt két feles, ami megadja az alaphangulatot, amit a csordaszellem és a tömeg erősít föl, amiből jön akár az éneklés, ordibálás, tombolás. Itthon pont a fordítottja van: mindenki, aki kimegy, kellőképp részeg ahhoz, hogy törjön, zúzzon, verekedjen, balhézzon. Elméletben van egy arany középút valahol... (szondáztatás a bejáratnál, csak józan ember mehet be, a következő kapunál meg megkapja a fejadag két sört és két felest, hozzá egy zászlót, és minden ötszázadik ember kap egy dobot - és nem ezeket az LG-s hurkalufikat, mert annál zavaróbb nincs)
Ha minden jol megy karacsonykor jon a csajom velem a Fulham ellenire, es szetenekeljuk magunkat. Termeszetesen miutan kozosen beittunk. :lol:
Csak minden jót kívánhatok hozzá! De azt talán te is belátod, nem sok hasonló eset létezik. Bár lehet, hogy én is ki tudnám húzni barátnőmet egy mérkőzésre, (közös ivás kizárt) de az kb. 15 romantikus mozi + 3 színház + 2 opera. Ilyen áron nem kell... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#8775 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ZenZo írta:Bár személyesen még nem voltam a Bridge-en, de amikor a kamera a meccseken a közönséget pásztázza, sok nő és gyermek látható. Ez valahol jó, de ha valaki barátnőstől, feleségestől vagy esetlek családostól látogat ki egy mérkőzésre, ott nincs sör, nincs kólás borocska, nincs meccs előtt két feles, ami megadja az alaphangulatot, amit a csordaszellem és a tömeg erősít föl, amiből jön akár az éneklés, ordibálás, tombolás. Itthon pont a fordítottja van: mindenki, aki kimegy, kellőképp részeg ahhoz, hogy törjön, zúzzon, verekedjen, balhézzon. Elméletben van egy arany középút valahol... (szondáztatás a bejáratnál, csak józan ember mehet be, a következő kapunál meg megkapja a fejadag két sört és két felest, hozzá egy zászlót, és minden ötszázadik ember kap egy dobot - és nem ezeket az LG-s hurkalufikat, mert annál zavaróbb nincs)
Ha minden jol megy karacsonykor jon a csajom velem a Fulham ellenire, es szetenekeljuk magunkat. Termeszetesen miutan kozosen beittunk. :lol:

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#8776 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

zirkonium írta:
undertow írta:pff...
talan ha nem kergetnek ki a jegyarakkal a bridgerol a regi drukkereket, akkor lenne aki enekel...
abszolut egyetértek. Ma már inkább turistalátványosság egy Chelsea meccs, sajnos...
Egy meccs tukreben, csak jot tudok mondani, de az biztos, hogy idegrohamot kapnek, ha olyan helyre kapnek jegyet ahol kussba vannak.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#8777 Hozzászólás Szerző: Ricko »

tibi71 írta:
Ricko írta:
tibi71 írta: én az aktív játékosokra gondoltam ! zola féle brigád már nem játszik ! Az uccsó két év játékosait emlitettem !
Akkor ok, ezért gondoltam: tibi71-gallason kivül minden volt chelsea játékos 1 kalap szar !
viccelsz ! én a zola féle brigádba szerettem bele ! a mai csapatot is imádom,de poyet wise és társai mindig a szivem csücske mearad !
ÉN IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8778 Hozzászólás Szerző: undertow »

a legegyszerubb megoldas az allohelyek visszaengedese lenne. kapasbol megduplazodna a ferohelyek szama, olcsobb lenne a jegy, jobb lenne a hangulat.
nemetorszag peldajan lehet latni, hogy mukodik ez, csak szervezes kerdese. ott van pl a dortmund stadionja, ha nagyon hisztizik az uefa at is lehet alakitani ulohellye a teraszokat.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8779 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

zirkonium írta:
undertow írta:pff...
talan ha nem kergetnek ki a jegyarakkal a bridgerol a regi drukkereket, akkor lenne aki enekel...
abszolut egyetértek. Ma már inkább turistalátványosság egy Chelsea meccs, sajnos...
Bár személyesen még nem voltam a Bridge-en, de amikor a kamera a meccseken a közönséget pásztázza, sok nő és gyermek látható. Ez valahol jó, de ha valaki barátnőstől, feleségestől vagy esetlek családostól látogat ki egy mérkőzésre, ott nincs sör, nincs kólás borocska, nincs meccs előtt két feles, ami megadja az alaphangulatot, amit a csordaszellem és a tömeg erősít föl, amiből jön akár az éneklés, ordibálás, tombolás. Itthon pont a fordítottja van: mindenki, aki kimegy, kellőképp részeg ahhoz, hogy törjön, zúzzon, verekedjen, balhézzon. Elméletben van egy arany középút valahol... (szondáztatás a bejáratnál, csak józan ember mehet be, a következő kapunál meg megkapja a fejadag két sört és két felest, hozzá egy zászlót, és minden ötszázadik ember kap egy dobot - és nem ezeket az LG-s hurkalufikat, mert annál zavaróbb nincs)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#8780 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

ToreAndre írta:
undertow írta:pff...
talan ha nem kergetnek ki a jegyarakkal a bridgerol a regi drukkereket, akkor lenne aki enekel...
:) Naja. Néha nekem is feltűnik, hogy nem éneklünk... Lehet, hogy az új drukkerek nem tudják a dalokat?:)
De a többi meccsen se énekelnek :roll: , bár nem tagadom jó lenne.
Mindörökké Chelsea

Válasz küldése