Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Almighty

#7961 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Kedves Zsoca87.


A Chelsea FC egy jobboldali (eredetileg szélső - National Front) arisztokrata (felsőbb kaszt) kötődésű klub - a munkások (prolik) a West Ham Unitednek ill.Liverpoolnak drukkolnak.Tehát jobb lenne ha az ő fórumjaikon "publikálnál".Stilisztikailag az olyan közegben sikereket is arathatnál.Tényleg!
Igaz ami igaz a WHU jó jobbágy módjára behódolt a Chelseanek.És van szurkolóik között pár jó arc - bár zömük a Labour hangos híve.

Paolo Ferreira első szezonja szánalmas volt:lassan és a kombinatív játékra alkalmatlanul játszott.Tipikus protekciós játékos-mint amilyen Tiago volt.Második szezonban azonban felvette a ritmust és maradandót alkotott.Idén:zéró.Ütemtelen,lassú.


Nem értem miért örültök annak,hogy Mourinho le fogja nyúlni Drogbát?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Almighty 2007. szeptember 23., vasárnap 18:24-kor.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7962 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Figyelj, Almighty, ne gyere ide köcsög módjára leosztani mindenkit mert te utcalány okosnak gondolod magad. utcalány szánalmas amit csinálsz...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#7963 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nandorfipeti írta:Most nyomott le az ES2 egy egész korrekt nyilatkozatot Grantről, ilyeneket mondott, hogy nagyon tiszteli Josét, élmény volt vele együtt dolgozni ez a 2 hónap alatt... el tudom képzelni mekkora élmény lehetett.
Na meg a drága Kenyon is megszólalt, hogy milyen nehéz ez az időszak. Hát kedves Kenyon ti tettétek nehézzé...
gondolom murinak kevésbé volt ilyen nagy élmény !

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#7964 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Most nyomott le az ES2 egy egész korrekt nyilatkozatot Grantről, ilyeneket mondott, hogy nagyon tiszteli Josét, élmény volt vele együtt dolgozni ez a 2 hónap alatt... el tudom képzelni mekkora élmény lehetett.
Na meg a drága Kenyon is megszólalt, hogy milyen nehéz ez az időszak. Hát kedves Kenyon ti tettétek nehézzé...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#7965 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

elnézve az utobbi idök távozóit nem valami imponálók ! bularúz-nak sikerült átmenteni 'remek' formáját a sevillába,duff-nak nem lesz könnyü dolga,ha kiakarja szoritani zombiát ! parker sem lesz kezdö,gudi még annyit sem fog játszani mint tavaly.nem is értem mit akar a barcába.....huth ????sérült ? job nem is tudni róla ! gallas él és virul,geremi rendbe van ! tiagonak szerintem lyonba kellet volna maradnia ! c.cole-t állitolag utálják a saját szurkolói is ! hirtelen ennyi jutott eszembe

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#7966 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Dani1905 írta:a barca elmélettel egy baj van.A csicskák ki állnak rijkardért Mourit pedig ott gyülölik!!
Lehet hogy gyűlölik, csak nem Joan Laporta, és ha ő Mourinhot akarja akkor az úgy is lesz, és semmit sem fog számítani, hogy egész Barcelona utálja...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#7967 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ferreira szánalmas elsö szezon ??? ember te mióta nézel chelsea meccset ?! ennyi baromságot ember még nem hozott össze mint most te 2 hozzászolás alatt ! még midig sánta a ronaldinhós eszmefuttatásod ! mi köze volt josénak dinnyéhez ??? manfréd kaltz hogy jön ide ???? a német a hamburgba játszott 71 és 81 között (asszem) és soha nem volt angol csapatba (bár akkoriba kevin keegen hamburban focizott),ha már az angol fociról beszélünk ! senki nem mondta,hogy muri okosabb lenne abránál,de a focihoz jobban ért ezt tán te is elismerd :wink: !

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7968 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Puti írta:
Almighty írta:Tények:

Szerintem a Drogbának előadott "hattyúdal" is ez a kategória.Reméljük nem úgy köt előszerződést az új helyén,hogy vállalja Drogba odacsábítását.Mivel alapvetően szerintem ez a célja....


Tehát örülök,hogy megszabadultunk a kis portugáltól.
Szerintem te nem tudog, hogy mit beszélsz!

sztem se...

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#7969 Hozzászólás Szerző: Puti »

Almighty írta:Tények:

Szerintem a Drogbának előadott "hattyúdal" is ez a kategória.Reméljük nem úgy köt előszerződést az új helyén,hogy vállalja Drogba odacsábítását.Mivel alapvetően szerintem ez a célja....


Tehát örülök,hogy megszabadultunk a kis portugáltól.
Szerintem te nem tudog, hogy mit beszélsz!

Almighty

#7970 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Tények:
1.Ha Mourinho okosabb lenne mint Abramovics akkor ő lenne a Chelsea valamint a látható és láthatatlan világ kb.33%-ának a tulajdonosa:)

2.Ronaldinho érkezni fog-Abramovics szerintem ezt már el is döntötte.

3.Glen Johnson kategóriákkal jobb játékos mint Ferreira(szánalmas első szezon-jó második-és katasztrófális idénykezdet idén).Bellettinél is jobb- mivel fiatalabb és fejlődőképes-de Belletti nemzetközi tapasztalata sokat számít....bár ez a brit futballban annyira azért nem fontos mivel az angol fociban a szélsőhátvéd mindíg is kulcsposzt volt.(Pl.Neal,Irwin,Petrescu,A.Cole-kontinentális változatai:Manni Kaltz és később ugye R.Carlos....aki manapság már D.Alves:)Johnson eltávolítása a klub egyik szégyenfoltja-Mourinho manipulatív hazugságainak egyik csúcsa.

És itt a másik:

Szerintem a Drogbának előadott "hattyúdal" is ez a kategória.Reméljük nem úgy köt előszerződést az új helyén,hogy vállalja Drogba odacsábítását.Mivel alapvetően szerintem ez a célja....


Tehát örülök,hogy megszabadultunk a kis portugáltól.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#7971 Hozzászólás Szerző: Daniel »

a barca elmélettel egy baj van.A csicskák ki állnak rijkardért Mourit pedig ott gyülölik!!

Hajni
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007. augusztus 12., vasárnap 16:55

#7972 Hozzászólás Szerző: Hajni »

"Te vagy a legjobb csatár a világon, és magad miatt váltál azzá. Büszke vagyok rád, Didi, és neked is büszkének kellene lenned magadra. Dolgozz keményen, te egy győztes típus vagy." - ezekkel a szavakkal búcsúzott a portugál szakember az egyik kedvenc játékosától, majd megölelte, mint egy apa a gyermekét. Mikor Mourinho továbbment, Drogba nem bírta tovább, és könnyekben tört ki.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7973 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Almighty, a 3 pont amit leírtál 3 atom nagy baromság. Tibi válaszát nem kell megismételnen remélem. :D

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#7974 Hozzászólás Szerző: Puti »

nandorfipeti írta:Hamár folynak a találgatások Mourinho hovaigazolásával kapcsolatban, akkor én is elmondom a véleményemet. Mourinho-nak abszolút de nem való a válogatott szöv.kap. poszt, mert ő annál sokkal pörgősebb, mint hogy leüljön 2 havonta a padra 1-2 mérkőzés erejéig, ez nem neki való szakma, legalábbis még nem neki való.
Én különben biztos vagyok benne, hogy átveszi a Barcát, Rijkaardnak nagyon rosszul áll a szénája, szerintem már télen José lesz a manager. Ahogy elnéztem tegnap is őket a Sevilla ellen, hát mit mondjak... inkább semmit, egy nagy rakás szar volt a játékuk (nem mint ha a Sevillaé jobb lett volna), Rijkaard egyértelműen nem jó edző, addig ment a szekér amíg Henk Ten Cate ott volt, azóta csak kút az egész csapat, na meg Dinho érdekes húzódása, egyértelmű durcásság van a háttérben.

Nagyon egyetétek. :roll:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#7975 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Hamár folynak a találgatások Mourinho hovaigazolásával kapcsolatban, akkor én is elmondom a véleményemet. Mourinho-nak abszolút de nem való a válogatott szöv.kap. poszt, mert ő annál sokkal pörgősebb, mint hogy leüljön 2 havonta a padra 1-2 mérkőzés erejéig, ez nem neki való szakma, legalábbis még nem neki való.
Én különben biztos vagyok benne, hogy átveszi a Barcát, Rijkaardnak nagyon rosszul áll a szénája, szerintem már télen José lesz a manager. Ahogy elnéztem tegnap is őket a Sevilla ellen, hát mit mondjak... inkább semmit, egy nagy rakás szar volt a játékuk (nem mint ha a Sevillaé jobb lett volna), Rijkaard egyértelműen nem jó edző, addig ment a szekér amíg Henk Ten Cate ott volt, azóta csak kút az egész csapat, na meg Dinho érdekes húzódása, egyértelmű durcásság van a háttérben.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Mourinho után.

#7976 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Almighty írta:Üdv,

Mourinho "vesztét" alapvetően három dolog okozta:


1.Okosabbnak képzelte magát Abramovicsnál.

2.Nem szerezte meg Ronaldinhot.

3.Ahogy elbánt Glen Johnsonnal.Mindenki számára nyilvánvaló,hogy sokkal jobb játékos mint Ferreira-mégis neki kellett mennie.


Természetesen eme hibái ellenére csodás edző-reméljük lesz módja Angliát világbajnoki címhez segíteni.Nélküle ez illúzió.


Új manager?Szerintem Capello lenne a megfelelő személy a pótlására.
Bár Grant is ügyes fickó-de az ő feladata nem lehet más mint a csapat szintentartása....és a MU pokolra küldése:)

Ami valóban jó hír:úgylátszik szokásosan hamar - hangzatos handa-bandázások után - kidőlt a mega-proli Liverpool!Akire viszont figyelni kell:az új Arsenal...Wenger megint ügyes csapatot sunnyogott össze a háttérben-de októberben már ők is elvéreznek...reményeink szerint.
ezt nem adom ! 1 okosabb a futbalban mint ambra,aki ezt nem így látja az......söt ambra gondolta,hogy okosabb mint muri,hisz idehózta a slepjét sevával együtt !
2 ronaldinho ??? dinnye hogy jön ide ?? ez nem josé dolga ! kenyon bácsi feladata !
3 jonhson kapott lehetöséget,de nem élt vele sem a válogatottban sem a chelsea.ben !
kiváncsi leszek,hogy muri után mi jön ! én nem bízok az izraelibe mert aki ennyiidösen nem ért el jelentös nemzetközi eredményt az nem is nagyon fog,de kivánom neki hogy cáfoljon rám !

Almighty

Mourinho után.

#7977 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Üdv,

Mourinho "vesztét" alapvetően három dolog okozta:


1.Okosabbnak képzelte magát Abramovicsnál.

2.Nem szerezte meg Ronaldinhot.

3.Ahogy elbánt Glen Johnsonnal.Mindenki számára nyilvánvaló,hogy sokkal jobb játékos mint Ferreira-mégis neki kellett mennie.


Természetesen eme hibái ellenére csodás edző-reméljük lesz módja Angliát világbajnoki címhez segíteni.Nélküle ez illúzió.


Új manager?Szerintem Capello lenne a megfelelő személy a pótlására.
Bár Grant is ügyes fickó-de az ő feladata nem lehet más mint a csapat szintentartása....és a MU pokolra küldése:)

Ami valóban jó hír:úgylátszik szokásosan hamar - hangzatos handa-bandázások után - kidőlt a mega-proli Liverpool!Akire viszont figyelni kell:az új Arsenal...Wenger megint ügyes csapatot sunnyogott össze a háttérben-de októberben már ők is elvéreznek...reményeink szerint.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7978 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7979 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem tudom, én nem hiszem, hogy Mancinit kirúgják mostanában... Szerintem a legesélyesebb az Atletico Madrid vagy a Werder.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7980 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:Nekem van egy olyan érzésem, hogy José nemsokára az Intert fogja irányítani...
ja a két csapat (inter és Mi) edzője kb egyszinten van...

Válasz küldése