Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8001 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

elnézve az utobbi idök távozóit nem valami imponálók ! bularúz-nak sikerült átmenteni 'remek' formáját a sevillába,duff-nak nem lesz könnyü dolga,ha kiakarja szoritani zombiát ! parker sem lesz kezdö,gudi még annyit sem fog játszani mint tavaly.nem is értem mit akar a barcába.....huth ????sérült ? job nem is tudni róla ! gallas él és virul,geremi rendbe van ! tiagonak szerintem lyonba kellet volna maradnia ! c.cole-t állitolag utálják a saját szurkolói is ! hirtelen ennyi jutott eszembe

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8002 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Dani1905 írta:a barca elmélettel egy baj van.A csicskák ki állnak rijkardért Mourit pedig ott gyülölik!!
Lehet hogy gyűlölik, csak nem Joan Laporta, és ha ő Mourinhot akarja akkor az úgy is lesz, és semmit sem fog számítani, hogy egész Barcelona utálja...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8003 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ferreira szánalmas elsö szezon ??? ember te mióta nézel chelsea meccset ?! ennyi baromságot ember még nem hozott össze mint most te 2 hozzászolás alatt ! még midig sánta a ronaldinhós eszmefuttatásod ! mi köze volt josénak dinnyéhez ??? manfréd kaltz hogy jön ide ???? a német a hamburgba játszott 71 és 81 között (asszem) és soha nem volt angol csapatba (bár akkoriba kevin keegen hamburban focizott),ha már az angol fociról beszélünk ! senki nem mondta,hogy muri okosabb lenne abránál,de a focihoz jobban ért ezt tán te is elismerd :wink: !

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8004 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Puti írta:
Almighty írta:Tények:

Szerintem a Drogbának előadott "hattyúdal" is ez a kategória.Reméljük nem úgy köt előszerződést az új helyén,hogy vállalja Drogba odacsábítását.Mivel alapvetően szerintem ez a célja....


Tehát örülök,hogy megszabadultunk a kis portugáltól.
Szerintem te nem tudog, hogy mit beszélsz!

sztem se...

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#8005 Hozzászólás Szerző: Puti »

Almighty írta:Tények:

Szerintem a Drogbának előadott "hattyúdal" is ez a kategória.Reméljük nem úgy köt előszerződést az új helyén,hogy vállalja Drogba odacsábítását.Mivel alapvetően szerintem ez a célja....


Tehát örülök,hogy megszabadultunk a kis portugáltól.
Szerintem te nem tudog, hogy mit beszélsz!

Almighty

#8006 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Tények:
1.Ha Mourinho okosabb lenne mint Abramovics akkor ő lenne a Chelsea valamint a látható és láthatatlan világ kb.33%-ának a tulajdonosa:)

2.Ronaldinho érkezni fog-Abramovics szerintem ezt már el is döntötte.

3.Glen Johnson kategóriákkal jobb játékos mint Ferreira(szánalmas első szezon-jó második-és katasztrófális idénykezdet idén).Bellettinél is jobb- mivel fiatalabb és fejlődőképes-de Belletti nemzetközi tapasztalata sokat számít....bár ez a brit futballban annyira azért nem fontos mivel az angol fociban a szélsőhátvéd mindíg is kulcsposzt volt.(Pl.Neal,Irwin,Petrescu,A.Cole-kontinentális változatai:Manni Kaltz és később ugye R.Carlos....aki manapság már D.Alves:)Johnson eltávolítása a klub egyik szégyenfoltja-Mourinho manipulatív hazugságainak egyik csúcsa.

És itt a másik:

Szerintem a Drogbának előadott "hattyúdal" is ez a kategória.Reméljük nem úgy köt előszerződést az új helyén,hogy vállalja Drogba odacsábítását.Mivel alapvetően szerintem ez a célja....


Tehát örülök,hogy megszabadultunk a kis portugáltól.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8007 Hozzászólás Szerző: Daniel »

a barca elmélettel egy baj van.A csicskák ki állnak rijkardért Mourit pedig ott gyülölik!!

Hajni
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007. augusztus 12., vasárnap 16:55

#8008 Hozzászólás Szerző: Hajni »

"Te vagy a legjobb csatár a világon, és magad miatt váltál azzá. Büszke vagyok rád, Didi, és neked is büszkének kellene lenned magadra. Dolgozz keményen, te egy győztes típus vagy." - ezekkel a szavakkal búcsúzott a portugál szakember az egyik kedvenc játékosától, majd megölelte, mint egy apa a gyermekét. Mikor Mourinho továbbment, Drogba nem bírta tovább, és könnyekben tört ki.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8009 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Almighty, a 3 pont amit leírtál 3 atom nagy baromság. Tibi válaszát nem kell megismételnen remélem. :D

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

#8010 Hozzászólás Szerző: Puti »

nandorfipeti írta:Hamár folynak a találgatások Mourinho hovaigazolásával kapcsolatban, akkor én is elmondom a véleményemet. Mourinho-nak abszolút de nem való a válogatott szöv.kap. poszt, mert ő annál sokkal pörgősebb, mint hogy leüljön 2 havonta a padra 1-2 mérkőzés erejéig, ez nem neki való szakma, legalábbis még nem neki való.
Én különben biztos vagyok benne, hogy átveszi a Barcát, Rijkaardnak nagyon rosszul áll a szénája, szerintem már télen José lesz a manager. Ahogy elnéztem tegnap is őket a Sevilla ellen, hát mit mondjak... inkább semmit, egy nagy rakás szar volt a játékuk (nem mint ha a Sevillaé jobb lett volna), Rijkaard egyértelműen nem jó edző, addig ment a szekér amíg Henk Ten Cate ott volt, azóta csak kút az egész csapat, na meg Dinho érdekes húzódása, egyértelmű durcásság van a háttérben.

Nagyon egyetétek. :roll:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8011 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Hamár folynak a találgatások Mourinho hovaigazolásával kapcsolatban, akkor én is elmondom a véleményemet. Mourinho-nak abszolút de nem való a válogatott szöv.kap. poszt, mert ő annál sokkal pörgősebb, mint hogy leüljön 2 havonta a padra 1-2 mérkőzés erejéig, ez nem neki való szakma, legalábbis még nem neki való.
Én különben biztos vagyok benne, hogy átveszi a Barcát, Rijkaardnak nagyon rosszul áll a szénája, szerintem már télen José lesz a manager. Ahogy elnéztem tegnap is őket a Sevilla ellen, hát mit mondjak... inkább semmit, egy nagy rakás szar volt a játékuk (nem mint ha a Sevillaé jobb lett volna), Rijkaard egyértelműen nem jó edző, addig ment a szekér amíg Henk Ten Cate ott volt, azóta csak kút az egész csapat, na meg Dinho érdekes húzódása, egyértelmű durcásság van a háttérben.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Mourinho után.

#8012 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Almighty írta:Üdv,

Mourinho "vesztét" alapvetően három dolog okozta:


1.Okosabbnak képzelte magát Abramovicsnál.

2.Nem szerezte meg Ronaldinhot.

3.Ahogy elbánt Glen Johnsonnal.Mindenki számára nyilvánvaló,hogy sokkal jobb játékos mint Ferreira-mégis neki kellett mennie.


Természetesen eme hibái ellenére csodás edző-reméljük lesz módja Angliát világbajnoki címhez segíteni.Nélküle ez illúzió.


Új manager?Szerintem Capello lenne a megfelelő személy a pótlására.
Bár Grant is ügyes fickó-de az ő feladata nem lehet más mint a csapat szintentartása....és a MU pokolra küldése:)

Ami valóban jó hír:úgylátszik szokásosan hamar - hangzatos handa-bandázások után - kidőlt a mega-proli Liverpool!Akire viszont figyelni kell:az új Arsenal...Wenger megint ügyes csapatot sunnyogott össze a háttérben-de októberben már ők is elvéreznek...reményeink szerint.
ezt nem adom ! 1 okosabb a futbalban mint ambra,aki ezt nem így látja az......söt ambra gondolta,hogy okosabb mint muri,hisz idehózta a slepjét sevával együtt !
2 ronaldinho ??? dinnye hogy jön ide ?? ez nem josé dolga ! kenyon bácsi feladata !
3 jonhson kapott lehetöséget,de nem élt vele sem a válogatottban sem a chelsea.ben !
kiváncsi leszek,hogy muri után mi jön ! én nem bízok az izraelibe mert aki ennyiidösen nem ért el jelentös nemzetközi eredményt az nem is nagyon fog,de kivánom neki hogy cáfoljon rám !

Almighty

Mourinho után.

#8013 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Üdv,

Mourinho "vesztét" alapvetően három dolog okozta:


1.Okosabbnak képzelte magát Abramovicsnál.

2.Nem szerezte meg Ronaldinhot.

3.Ahogy elbánt Glen Johnsonnal.Mindenki számára nyilvánvaló,hogy sokkal jobb játékos mint Ferreira-mégis neki kellett mennie.


Természetesen eme hibái ellenére csodás edző-reméljük lesz módja Angliát világbajnoki címhez segíteni.Nélküle ez illúzió.


Új manager?Szerintem Capello lenne a megfelelő személy a pótlására.
Bár Grant is ügyes fickó-de az ő feladata nem lehet más mint a csapat szintentartása....és a MU pokolra küldése:)

Ami valóban jó hír:úgylátszik szokásosan hamar - hangzatos handa-bandázások után - kidőlt a mega-proli Liverpool!Akire viszont figyelni kell:az új Arsenal...Wenger megint ügyes csapatot sunnyogott össze a háttérben-de októberben már ők is elvéreznek...reményeink szerint.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8014 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8015 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem tudom, én nem hiszem, hogy Mancinit kirúgják mostanában... Szerintem a legesélyesebb az Atletico Madrid vagy a Werder.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8016 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:Nekem van egy olyan érzésem, hogy José nemsokára az Intert fogja irányítani...
ja a két csapat (inter és Mi) edzője kb egyszinten van...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8017 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Nekem van egy olyan érzésem, hogy José nemsokára az Intert fogja irányítani...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8018 Hozzászólás Szerző: undertow »

Balázsinho írta:azon nem gondolkodtatok, hogy ha esetleg le fogják váltani Mclarent (sztem nem kell sokat várni) az angol vál. éléről akkor José megpályázza? Sztem nem biztos, hogy klubhoz fog menni.
nem.
kb 26szor elmondta jose, hogy nem erdekli az angol valogatott.
csak a portugal, es amugyis oreg emberek munkajanak tartja a valogatottakat...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8019 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az utóbbi felvetésekre annyit: persze mint minden, ez is csak szöveg is lehet, de JM egyértelművé tette nyilatkozatában: sem angol, sem portugál, sem semmilyen szöv.kap. nem akar lenni egyelőre. Nem lesz sem angol, sem portugál csapat edzője. Vissza kíván majd térni Angolhonba, de később. Mostani célja, hogy vagy Németország, vagy Olaszországbeli csapatot irányítson.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#8020 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Merder írta:Érdekes, Farkas Norbert szerint Ramos jön ide. Pedig neki általában igaza szokott lenni a spanyol foci kapcsán.
Az negy lenne...sztem
végülis a sevilla eddig mióta ő irányitja:
0-ról egy eu szinten is elég rangos csapattá fejlődött
eredményesek
szép focit játszanak
sok gólt rúgnak
JÓL IGAZOLNAK

Válasz küldése