Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Egykori játékosaink

#7401 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Japep írta:
ToreAndre írta:Amúgy Carlton Cole hasít felfele a góllövő listán, már asszem 8 gólnál jár.:-)
Már lassan szokásunkká válik, hogy a jókat elengedjük, a kevésbé jókat megtartjuk...
Én pl nagyon kiakadtam Makelelén (ha jól tudom, azért ment el, mert nem adtunk neki hosszabb szerződést) is, meg SWP-n, Robben-en - és még sorolhatnám... :S
Naa, naaa, naaaaa... azért álljunk már meg. Makelele kérte, hogy távozzon. Olyan is van, hogy jó játékos, de adott csapatnál nem megy neki. Lásd pl Pizarro. Nálunk egy senki, de a Bayernben, vagy most a Brémában. Ő egy tipikus BL játékos. Cole nálunk sosem volt meggyőző - sőt. Sweep neve nem is értem, hogy kerülhet fel ide. Robben az Robben, s jelenleg remek formában van Madridban, de nekünk már sok hasznunkra nem volt azzal, hogy minden második héten bejárt pacsizni a nővérekhez.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7402 Hozzászólás Szerző: Japep »

ToreAndre írta:Amúgy Carlton Cole hasít felfele a góllövő listán, már asszem 8 gólnál jár.:-)
Már lassan szokásunkká válik, hogy a jókat elengedjük, a kevésbé jókat megtartjuk...
Én pl nagyon kiakadtam Makelelén (ha jól tudom, azért ment el, mert nem adtunk neki hosszabb szerződést) is, meg SWP-n, Robben-en - és még sorolhatnám... :S
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7403 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sam Dalla Bona megkérte régi csapattársát, Zola-t, hadd edzen a West Ham United-dal. Zola azt mondta megkérdezi a feletteseit!:-)
Örülnék, ha Dalla Bona visszatérne...

Amúgy Carlton Cole hasít felfele a góllövő listán, már asszem 8 gólnál jár.:-)
Only one Di Matteo!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Egykori játékosaink

#7404 Hozzászólás Szerző: Daniel »

undertow írta:
BlueBlood1993 írta:Am szerintetek van összefüggés Clarke távozása és a formahanyatlásunk közt?
az egész formahanyatláshoz semmikép, de az igazi bénázások a rögzitett helyzeteknél az ő távozása után kezdődtek. szerintem itt van némi összefüggés. főleg, ha megnézzük a hamsterst, akiknél mintha clakre érkezése után 1-2 hónappal kezdett volna javulni a védekezés.
De tavaly Grantnél mért kaptunk hatmillió gólt rögzített helyzetekből, hisz akkor még itt volt Clark? Azt hittem idén megoldódik a probléma, az idény első felében úgy látszott meg is fog, de mi történt mostanára? Egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy minek köszönhető ez a forma hanyatlás, illetve az egyértelmű hogy Lampard és Deco gyenge játékának tudható be (egy része), na de hogy senkinek se megy, azt nem lehet két ember nyakába varrni. Joey idén minden meccsen szar volt egyet nem tudok mondani ahol jó lett volna, Malouda sose volt jó, Drogbának játszani sincs kedve, Anelka édes kevés...De év elején mégis jók voltunk ha nem Clark távozásának tudható be, akkor minek? (bocs ha ez már off)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Egykori játékosaink

#7405 Hozzászólás Szerző: undertow »

BlueBlood1993 írta:Am szerintetek van összefüggés Clarke távozása és a formahanyatlásunk közt?
az egész formahanyatláshoz semmikép, de az igazi bénázások a rögzitett helyzeteknél az ő távozása után kezdődtek. szerintem itt van némi összefüggés. főleg, ha megnézzük a hamsterst, akiknél mintha clakre érkezése után 1-2 hónappal kezdett volna javulni a védekezés.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3578
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Egykori játékosaink

#7406 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

A Zola-Clarke kettősnek nagyon megy a West Ham kispadján, pedig eladták a fél keretet szinte! Egyszer szívesen látnám őket a chelsea kispadján. Am szerintetek van összefüggés Clarke távozása és a formahanyatlásunk közt? Nem emlékszem pontosan mikor ment el, de talán azután esett vissza eléggé a csapatjáték( lehet, hogy nincs igazam, és októberben távozott, javítsatok ki, ha tévedek)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7407 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

koni0725 írta:Mai napig nem értem, hogy miért kellet Robbent eladni. Ahogy az EB-n játszott, az egyszerűen fantasztikus volt. Az egyik gólját (már nem emlékszem kinek lőtte) beválasztották a 10 legszebb EB gólba. Jól jönne most a Chelseabe :(
Azért, mert rengeteget volt sérült akkoriban, nem lehetett már rá alapozni és ennek ellenére a Madrid rengeteg pénzt adott érte. Ráadásul emlékeim szerint a formája sem volt már olyan az utolsó évében.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Egykori játékosaink

#7408 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

koni0725 írta:Mai napig nem értem, hogy miért kellet Robbent eladni. Ahogy az EB-n játszott, az egyszerűen fantasztikus volt. Az egyik gólját (már nem emlékszem kinek lőtte) beválasztották a 10 legszebb EB gólba. Jól jönne most a Chelseabe :(

Nem sokat , asszem 5 gólt lőtt az idén a madridban, de azokat érdemes megfigyelni mekkorák... Valóban jó lett volna megtartani, szinte kirobbanó formában van..

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Egykori játékosaink

#7409 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Mai napig nem értem, hogy miért kellet Robbent eladni. Ahogy az EB-n játszott, az egyszerűen fantasztikus volt. Az egyik gólját (már nem emlékszem kinek lőtte) beválasztották a 10 legszebb EB gólba. Jól jönne most a Chelseabe :(
211! NEW RECORD!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Egykori játékosaink

#7410 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Dízel írta:
Speedie93 írta:és Robben egykori kedvenceem is erről volt híres és valjuk be nagyon jó volt :D
ő az en kedvencem, most is itt ülök robben mezbe :P
(maradjunk annyiba, mindenki kedvence :D )
kabbe (bocs nem komolyan) h van Robbenes mezed.. :twisted: :D :lol:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Egykori játékosaink

#7411 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Franck LeBeouf: Los Angeles-ben él és középpályás a Hollywood FC-ben.:-)
csak hobbiból, amúgy a filmiparba próbál betörni szinészként :)
egyébként középpályást játszik, azt mondja már unja a csatárok kergetését.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7412 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta:Kiennear a tegnapi meccs előtt:
"I tried to sell Geremi yesterday because I thought it would raise Ł4million but that deal fell through so I had to play him tonight."
Hú, én már azt hittem, hogy rég eligazolt. :)

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7413 Hozzászólás Szerző: Japep »

ToreAndre írta:Utánanéztem kiváncsiságból, hogy ki mit csinál ma a KEK döntőt megnyerő játékosok közül...
Kép
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Egykori játékosaink

#7414 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kiennear a tegnapi meccs előtt:
"I tried to sell Geremi yesterday because I thought it would raise Ł4million but that deal fell through so I had to play him tonight."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7415 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Utánanéztem kiváncsiságból, hogy ki mit csinál ma a KEK döntőt megnyerő játékosok közül...
Szóval.

Ed de Goey: 2006-ig még játszott a Stoke-ban, majd kapusedző volt nálunk és a QPRnél. 2007 óta állástalan. (illetve nyilván van állása, csak nem olvasni róla)

Steve Clarke: Másodedző volt 2008-ig a Chelseanél, most a West Ham-nél ugyanaz!

Michael Duberry: A Reading-be játszik.

Franck LeBeouf: Los Angeles-ben él és középpályás a Hollywood FC-ben.:-)

Danny Granville: Sok helyen megfordult, most a harmadosztályú Leyton Orientben játszik. Csakúgy, mint Duberry, 34 évesen.

Dan Petrescu: Volt edző a lengyel Wisla Krakków-nál, 2006 óta otthon edző a FC Unirea Urziceni-nél.

Robbie DiMatteo: Edző a harmadosztályú (jövőre valószínüleg már másod) MK Dons-nál.

Gustavo Poyet: Ugye Juande Ramos másodedzője volt a Tottenham-nél, októberig. Előtte Wisey-val a L**ds-nél és a Swindon Town-nál. Most kommentátor az ESPN-nél és a Skynál.

Dennis Wise: Tavaly januárig edző volt a L**ds-nél, ma a Newcastle United vezérkarában excutive director

Tore Andre Flo: Tavaly visszavonult, de visszatért, Robbie DiMatteo MK Dons-ában játszik, ha játszik.

Gianluca Vialli: A Sky Italia kommentátora, bár volt róla szó anno, hogy a QPR irányítója lesz.

Gianfranco Zola: A West Ham edzője és sikerrevivője!:-)

Eddie Newton: DiMatteo másodedzője a Milton Keynes-nél...

13 játékos:
-4 aktív
-5 edző vagy másodedző
-2 kommentátor
-1 stábtag
-1-et nem tudni
Only one Di Matteo!

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Egykori játékosaink

#7416 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Norbertoo írta:én éreztem, h Carlo példát fog venni Bridge-ről. sztem ha Wayne nem megy el akkor Carlo se gondolkozott volna el rajta. már csak azért is mert ha bridge megunhatta h nem játszik akkor ő mért nem. de én nem tudok rá haragúndi. nekem mindig is a kedvenc kapusom marad
Én is nagyon szeretem Cudicini-t csak az fáj egy kicsit, hogy pont a yids-be ment...
I'm Chelsea till I die

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Egykori játékosaink

#7417 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

én éreztem, h Carlo példát fog venni Bridge-ről. sztem ha Wayne nem megy el akkor Carlo se gondolkozott volna el rajta. már csak azért is mert ha bridge megunhatta h nem játszik akkor ő mért nem. de én nem tudok rá haragúndi. nekem mindig is a kedvenc kapusom marad

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7418 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Speedie93 írta:bocsi de valaki fordítana magyarra?? :oops:
Ha jól értelmezem, akkor szobrot emelnek a Stamford Bridge királyának, Peter Osgoodnak.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Egykori játékosaink

#7419 Hozzászólás Szerző: Pöri »

undertow írta:a szezon híre.

After much deliberation and consideration, it pleases us all here at Vital Chelsea to hear that the statue for the King of Stamford Bridge, the late, great Peter Osgood, has finally been commisioned by the club.

The prolific striker will stand proudly at the entrance to the West Stand, outside Stamford Bridge. His wife, Lynn, is being consulted on the design of the statue.


http://chelsea.vitalfootball.co.uk/article.asp?a=512920
bocsi de valaki fordítana magyarra?? :oops:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Egykori játékosaink

#7420 Hozzászólás Szerző: undertow »

a szezon híre.

After much deliberation and consideration, it pleases us all here at Vital Chelsea to hear that the statue for the King of Stamford Bridge, the late, great Peter Osgood, has finally been commisioned by the club.

The prolific striker will stand proudly at the entrance to the West Stand, outside Stamford Bridge. His wife, Lynn, is being consulted on the design of the statue.


http://chelsea.vitalfootball.co.uk/article.asp?a=512920

Válasz küldése