Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Egykori játékosaink

#7381 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Azért a City-ben más SWP-t látunk... Mintha kicserélték volna...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Egykori játékosaink

#7382 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Az lehet SWP volt az egyik leggyorsabb játékosa a PL-nek, de általában kifutott a pályáról...
Kedvencem az volt, amikor 3-szor egymást után sikerült beadni a kapu mögé. Egy azon meccsen...
Az én személyes kedvenvem, mikor megpróbálta lecselezni a partjelzőt is... Csak ment előre, mint a .. leszegett fejjel, aki szembe "jött", amellett megpróbálta elvinni. A mészcsík szerinte csak viccből volt ott, szerintem ha nem hallja a közönség morajlását nekimegy a szögletzászlónak is...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7383 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tibi71 írta: ha csak ezen múlna inkább Bolt-ot kéne leigazolni,szerintem jópézért átnyergelne az atlétikáról focira !
:lol: :twisted:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Egykori játékosaink

#7384 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

csak az a fránya labda nem hiányzik wrong philips lábáról :roll: ha csak ezen múlna inkább Bolt-ot kéne leigazolni,szerintem jópézért átnyergelne az atlétikáról focira !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Egykori játékosaink

#7385 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az lehet SWP volt az egyik leggyorsabb játékosa a PL-nek, de általában kifutott a pályáról...
Kedvencem az volt, amikor 3-szor egymást után sikerült beadni a kapu mögé. Egy azon meccsen...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Egykori játékosaink

#7386 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Japep írta:
tibi71 írta:Wrong Philips ??? rossz vicc :shock: Mi tettszet benne ? és mit pörgetett fel ? :shock: seva után buta filipsz volt a legrosszabb igazolás !
Hát nekem szimpatikus kis ember volt, meg tetszett a gyorsasága - mert be kell vallani, gyors volt, és ez kell...most igazán csak Kalou van (+ RQ), de ő meg sokszor elönzőzi - persze semmi bajom Kalouval sem... :D
Egy tavalyi mérés szerint SWF volt a PL 2. leggyorsabb játékosa C Ronaldo után.
211! NEW RECORD!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7387 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Japep írta:
Megyó írta:Amikor Swp elkezdett labdátvezetni, akkor ezt a zenét képzeltem aláfestésnek.
:D

Hát ha mindenki ennyire ellene van, akkor biztos én értékeltem túl... :S
Egy antikrisztus.
A lázcsillapító hatása következtében érezhető megkönnyebült érzés fogott el mindenkit, amikor elment...

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7388 Hozzászólás Szerző: Japep »

Megyó írta:Amikor Swp elkezdett labdátvezetni, akkor ezt a zenét képzeltem aláfestésnek.
:D

Hát ha mindenki ennyire ellene van, akkor biztos én értékeltem túl... :S
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7389 Hozzászólás Szerző: Megyó »

tibi71 írta:Wrong Philips ??? rossz vicc :shock: Mi tettszet benne ? és mit pörgetett fel ? :shock: seva után buta filipsz volt a legrosszabb igazolás !
khm

http://www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg" onclick="window.open(this.href);return false;

Amikor Swp elkezdett labdátvezetni, akkor ezt a zenét képzeltem aláfestésnek.
Swp egy .... próbálok nem közhelyeket írni. Az agyatlan mindenképp igaz rá, mert labdát kapott és megindult előre, ha 10 játékos volt elől akkor is, ha senki, akkor is. Neki mind1 volt mi a taktika, mi az eredmény; 'labda nálam, akkor szaladjunk had' lobogjon a hajunk'. Egy zseniál primitív, genetikai útvesztő, aki ha pályán volt 10 en voltunk 12 ellen.
A "beadásai" Beckham 2004 es tizenegyesivel vetekedtek. Egy igazi műholdgyártó...

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7390 Hozzászólás Szerző: Japep »

tibi71 írta:Wrong Philips ??? rossz vicc :shock: Mi tettszet benne ? és mit pörgetett fel ? :shock: seva után buta filipsz volt a legrosszabb igazolás !
Hát nekem szimpatikus kis ember volt, meg tetszett a gyorsasága - mert be kell vallani, gyors volt, és ez kell...most igazán csak Kalou van (+ RQ), de ő meg sokszor elönzőzi - persze semmi bajom Kalouval sem... :D
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Egykori játékosaink

#7391 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Japep írta:Ja, valahol Sheva is elrontotta nagyon annak idején...ment neki a Milanban, aztán lehúzott nálunk rossz szezonokat és most a Milanban sem megy neki igazán...sajnálom szegényt!
Seva utolsó Milanos éve elég gyengére sikerült, lévén elég sokat volt sérült. Nálunk leeresztett, lényegében 3 perces időhúzó csere volt, ettől bárki lerobban, nincs meccs-fittness. Visszatért Milanoba, ahol most új szelek fújnak. Ha kitartanak mellette, akkor még lehet egy jó 1-1,5 éve Olaszországban, Angliában erre esélye sem volt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Egykori játékosaink

#7392 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Wrong Philips ??? rossz vicc :shock: Mi tettszet benne ? és mit pörgetett fel ? :shock: seva után buta filipsz volt a legrosszabb igazolás !

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7393 Hozzászólás Szerző: Japep »

Makelelében nem voltam biztos, de még JM alatt volt ilyen, hogy távozik, ha csak 1 éves hosszabbítást kap...
Nem tudom, nekem Wright-Phillipsben tetszett, hogy akárhányszor becserélték mindig felpörgette a tempót.
Cole-ra itt nem gondoltam, csak róla jutott eszembe ez az egész.
Hát igen, Robbennel sok baj volt sajnos, pedig jó játékos.

Ja, valahol Sheva is elrontotta nagyon annak idején...ment neki a Milanban, aztán lehúzott nálunk rossz szezonokat és most a Milanban sem megy neki igazán...sajnálom szegényt!
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Egykori játékosaink

#7394 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Japep írta:
ToreAndre írta:Amúgy Carlton Cole hasít felfele a góllövő listán, már asszem 8 gólnál jár.:-)
Már lassan szokásunkká válik, hogy a jókat elengedjük, a kevésbé jókat megtartjuk...
Én pl nagyon kiakadtam Makelelén (ha jól tudom, azért ment el, mert nem adtunk neki hosszabb szerződést) is, meg SWP-n, Robben-en - és még sorolhatnám... :S
Naa, naaa, naaaaa... azért álljunk már meg. Makelele kérte, hogy távozzon. Olyan is van, hogy jó játékos, de adott csapatnál nem megy neki. Lásd pl Pizarro. Nálunk egy senki, de a Bayernben, vagy most a Brémában. Ő egy tipikus BL játékos. Cole nálunk sosem volt meggyőző - sőt. Sweep neve nem is értem, hogy kerülhet fel ide. Robben az Robben, s jelenleg remek formában van Madridban, de nekünk már sok hasznunkra nem volt azzal, hogy minden második héten bejárt pacsizni a nővérekhez.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7395 Hozzászólás Szerző: Japep »

ToreAndre írta:Amúgy Carlton Cole hasít felfele a góllövő listán, már asszem 8 gólnál jár.:-)
Már lassan szokásunkká válik, hogy a jókat elengedjük, a kevésbé jókat megtartjuk...
Én pl nagyon kiakadtam Makelelén (ha jól tudom, azért ment el, mert nem adtunk neki hosszabb szerződést) is, meg SWP-n, Robben-en - és még sorolhatnám... :S
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7396 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sam Dalla Bona megkérte régi csapattársát, Zola-t, hadd edzen a West Ham United-dal. Zola azt mondta megkérdezi a feletteseit!:-)
Örülnék, ha Dalla Bona visszatérne...

Amúgy Carlton Cole hasít felfele a góllövő listán, már asszem 8 gólnál jár.:-)
Only one Di Matteo!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Egykori játékosaink

#7397 Hozzászólás Szerző: Daniel »

undertow írta:
BlueBlood1993 írta:Am szerintetek van összefüggés Clarke távozása és a formahanyatlásunk közt?
az egész formahanyatláshoz semmikép, de az igazi bénázások a rögzitett helyzeteknél az ő távozása után kezdődtek. szerintem itt van némi összefüggés. főleg, ha megnézzük a hamsterst, akiknél mintha clakre érkezése után 1-2 hónappal kezdett volna javulni a védekezés.
De tavaly Grantnél mért kaptunk hatmillió gólt rögzített helyzetekből, hisz akkor még itt volt Clark? Azt hittem idén megoldódik a probléma, az idény első felében úgy látszott meg is fog, de mi történt mostanára? Egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy minek köszönhető ez a forma hanyatlás, illetve az egyértelmű hogy Lampard és Deco gyenge játékának tudható be (egy része), na de hogy senkinek se megy, azt nem lehet két ember nyakába varrni. Joey idén minden meccsen szar volt egyet nem tudok mondani ahol jó lett volna, Malouda sose volt jó, Drogbának játszani sincs kedve, Anelka édes kevés...De év elején mégis jók voltunk ha nem Clark távozásának tudható be, akkor minek? (bocs ha ez már off)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Egykori játékosaink

#7398 Hozzászólás Szerző: undertow »

BlueBlood1993 írta:Am szerintetek van összefüggés Clarke távozása és a formahanyatlásunk közt?
az egész formahanyatláshoz semmikép, de az igazi bénázások a rögzitett helyzeteknél az ő távozása után kezdődtek. szerintem itt van némi összefüggés. főleg, ha megnézzük a hamsterst, akiknél mintha clakre érkezése után 1-2 hónappal kezdett volna javulni a védekezés.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Egykori játékosaink

#7399 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

A Zola-Clarke kettősnek nagyon megy a West Ham kispadján, pedig eladták a fél keretet szinte! Egyszer szívesen látnám őket a chelsea kispadján. Am szerintetek van összefüggés Clarke távozása és a formahanyatlásunk közt? Nem emlékszem pontosan mikor ment el, de talán azután esett vissza eléggé a csapatjáték( lehet, hogy nincs igazam, és októberben távozott, javítsatok ki, ha tévedek)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7400 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

koni0725 írta:Mai napig nem értem, hogy miért kellet Robbent eladni. Ahogy az EB-n játszott, az egyszerűen fantasztikus volt. Az egyik gólját (már nem emlékszem kinek lőtte) beválasztották a 10 legszebb EB gólba. Jól jönne most a Chelseabe :(
Azért, mert rengeteget volt sérült akkoriban, nem lehetett már rá alapozni és ennek ellenére a Madrid rengeteg pénzt adott érte. Ráadásul emlékeim szerint a formája sem volt már olyan az utolsó évében.

Válasz küldése