Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2121 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nem fogom soha megérteni azokat, akik szemében ez rontana a megítélésén...

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2122 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Dízel írta:
kazomester írta:Former #Chelsea captain John Terry is close to agreeing a deal to join Bournemouth. [Standard]

Első poszt róla ebben a topicban :(
ha ez komoly akkor messze van egy maldini vagy tottitól. jó irányba halad lampard parádés lelépése felé.
Mert csatlakozik az ősi rivális Bournemouth-hoz?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2123 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:Former #Chelsea captain John Terry is close to agreeing a deal to join Bournemouth. [Standard]

Első poszt róla ebben a topicban :(
ha ez komoly akkor messze van egy maldini vagy tottitól. jó irányba halad lampard parádés lelépése felé.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2124 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Former #Chelsea captain John Terry is close to agreeing a deal to join Bournemouth. [Standard]

Első poszt róla ebben a topicban :(

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2125 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
Boldogat neki! Azért mai napig nem semmi, hogy ő hozzá kötődik a klub legnagyobb trófeája! :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2126 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Huha de büszkén mutogatja csozé a hármas számot és még külön meg is mondja a játékosoknak, hogy bezony ezt mutogassátok ti is :lol: Lássuk csak, Angol szuperkupa, Ligakupa, EL győzelem, tedd ki a legmagasabb polcra ezt a szezont te edzőfejedelemség :lol: Egy szerencséje van, hogy bejutott a BL-be, de még így se nagyon büszkélkednék ennyi pénz elverése után.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2127 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Imadtam ezt a csavot. Lehet nem volt a legjobb tamado, de mindig beleadott mindent.
Padozott, ha padoznia kellett, es ha 5 percre allt be akkor sem alibizett.

Regi de meg mindig nevetek ezen:
http://24.media.tumblr.com/2fea95bef187 ... o1_500.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

(Bocs a lathatatlan ekezetekert. Angol billentyuzetrol irok.)
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2128 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Demba Ba tegnap 9 hónap után tért vissza a pályára a horror lábtörése utàn. (Kölcsönbe került Kínából a Besiktas-ba) 12 percet kapott és rögtön be is talàlt.



https://instagram.com/p/BThjGVElztV/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2129 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Drogba tweet: Dear @PHXRisingFC I'll be off on loan with @ChelseaFC for two days 26/27th of May, just to make it 17/17 against #afc #IswearIBeBack #banter

:lol: :lol: :lol:

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2130 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Szabi írta:Iva ha úgy vesszük történelmet írt, ugyanis az ő nevéhez fűződik a vadonatúj Zenit Arena első gólja, amely a szombati Ural elleni bajnokin nyitotta meg kapuit és többek között helyszíne lesz a jövő évi Konf. Kupa döntőjének. :)
https://www.youtube.com/watch?v=p7E-UmkWmuw" onclick="window.open(this.href);return false;
Iden lesz Konf. Kupa. :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2131 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Iva ha úgy vesszük történelmet írt, ugyanis az ő nevéhez fűződik a vadonatúj Zenit Arena első gólja, amely a szombati Ural elleni bajnokin nyitotta meg kapuit és többek között helyszíne lesz a jövő évi Konf. Kupa döntőjének. :)
https://www.youtube.com/watch?v=p7E-UmkWmuw" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2132 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

kazomester írta:Zola-t közben megint menesztették, most a Birmingham City-től :? Nem bitzos, hogy neki való ez a pálya...
Nem menesztették hanem lemondott. Bár ez nem javít sokat az érdemein.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2133 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Zola-t közben megint menesztették, most a Birmingham City-től :? Nem bitzos, hogy neki való ez a pálya...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2134 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ba-2563171
Drogba :arrow: USA Másodosztály

Lecsekkoltam ezt a Phoenix Rising-ot wikipédián, mindjárt összeállt a kép, a cikkbe persze nem írták bele: ezt a csapatot 2014-ben alapították Arizona United néven. Pár hónapja az alapító-tulajdonos eladta a részvényeit egy befeketetőcsoportnak akik rebrandingelték a klubot, átnevezték, átköltöztették, leigazolták Shaun Wright-Phillips-t és Drogbát, utóbbi csak egy évet fog ott játszani nézőcsalogatásként, utána csatlakozik a vezetőséghez és résztulajdonos is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2135 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ba-2563171" onclick="window.open(this.href);return false;
Drogba :arrow: USA Másodosztály
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2136 Hozzászólás Szerző: laczze »

Oscar 10 perc alatt hagyott ki 2 büntetőt. Frankó motiváció.
Drogba,Lampard,Terry <3

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2137 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... tt-2562903" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2138 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta: Hiába érveltek azzal, hogy az utóbbi időben már nem olyan jó, meg most is mit művel a Unitednél, stb. Én a big picturet nézem. Az elmúlt bő 14 év legsikeresebb edzője.
"Jose Mourinho has the lowest win rate of any @ManUtd manager since 1974."

Kép
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2139 Hozzászólás Szerző: fst200 »

nemtudom írta:ilyenkor tényleg elgondolkodik az ember dolgokon, pl. a De Bruyne sztori eléggé hajaz erre. csak mert valakinek nem csípi a képét a tolmács gyorsan tesz róla hogy kitúrja a csapatából.
Te eddig valami barca fán voltál ,akit többször szivatott a Chelsea és Mou? Vagy mi a szar ez a tolmacsozas, komolyan lassan nso szint lesz..

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2140 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Николаевич írta:
Megyó írta:Nekem pedig nagyon unalmas minden Jose megmozdulásra való ráugrás, hogy ő mekkora szar ember :)

Én kedvelem Joset és mindig elismeréssel fogok rá gondolni. Lehet másabb, mint 10 éve, értem... Ibra sem egy Paul Scholes habitusú ember, mégis elismeri mindenki. Nem engedtem volna el tavaly Joset (ez nem Conte ellen szól, ő fantasztikus edző), hanem az összes ellene lázadót megbüntettem volna. Eladtam volna a faszba mindenkit. Mit képzelnek, hogy egy ekkora edzőt szabotálnak? Jose többet tud felmutatni edzőként, mint a mostani keretünk együttvéve játékosként. Hiába érveltek azzal, hogy az utóbbi időben már nem olyan jó, meg most is mit művel a Unitednél, stb. Én a big picturet nézem. Az elmúlt bő 14 év legsikeresebb edzője. Gondolom ti sem hiszitek, hogy neki leáldozott és a jövőben nem lesz már bajnok csapata... hagyjuk már...

Nem mondta senki hogy "mekkora szar ember" :) Ez a nyilatkozata nagyon érdekes, a Sky Sports-on és a BBC Sport-on is fő hír jelenleg.

Ennek az interjúnak van előzménye: múlt héten beszélt Shaw-ról, elmondta hogy nincs megelégedve az edzésmunkájával és azzal sem ahogy játszik. Tegnap az Everton ellen csereként beállva az United egyik legjobbja volt, nagyot lendített a játékon(nem láttam a meccset, de mindenhol dícsérték). Az újságírók persze leütötték a magas labdát és megkérdezték José-t hogy akkor mi is a helyzet Shaw-val? Erre jött válaszul ez az idióta magyarázkodás hogy Shaw csak azért játszott jól mert Ő folyamatosan instruálta, Shaw-nak magának semmi használható ötlete nincs.

Én azt gondolom hogy baromi káros dolog ilyet mondani. Shaw több mint fél évig sérült volt, a visszatérése után nem ment neki a játék és ugye a vételárát is sokszor felemlegetik, tehát nagy rajta a nyomás. Most volt egy jó félideje, ami önbizalmat adhatna neki a jövőre nézve, erre José ország-világ előtt kijelenti hogy Shaw amúgy agyatlan, minden lépését irányította, ezért játszott jól. Szerintem akkor sem kellett volna lenyilatkoznia ezt ha valóban így történt. Sokkal szimpatikusabb lett volna ha azt mondja hogy 'oké, kritizáltam a múlt héten, a mai teljesítményével igyekezett rácáfolni, így tovább'. De nem, elő kellett adni ezt a marhaságot hogy neki akkor is igaza volt múlt héten..

Szerintem egy edzőnek a játékosok mögött kell állnia. Guardiola a sajtó előtt megvédte Fernandinho-t és Agüero-t az őszi balhé után, megvédte Stones-t meg Lábbaljó Bravo-t az összes nevetséges hiba után, mindig elvitte a balhét önként.

Én nem vagyok benne biztos hogy lesz még Mourinho bajnokcsapat edzője. Persze ha pár év múlva leül a PSG vagy a Bayern padjára akkor igen, vagy ha visszamegy Porto-ba, de Angliában jelenleg baromi messze van attól hogy bajnok legyen az MU-val. Conte, Guardiola és Klopp gyengébb kerettel dolgoznak, mégis sokkal jobb csapatot raktak össze, és jövőre mind a három csapat erősödni fog. Persze, megveheti José Griezmann-t vagy mittudomén kit, de jelenleg az egész játékuk ötlettelen, kilátástalan, ezen még egy klasszis nem fog változtatni. Mourinho-nak kéne gyakorolni egy kis önkritikát és változtatni a rendszerén, nem a játékosokra, a bíróra vagy a sok meccsre fogni a gyenge teljesítményt.

Ettől persze nem lesz semmis amit a múltban elért, ha a 'big picture-t' nézzük akkor az elmúlt 10-15 év egyik legnagyobb edzője, de most úgy tűnik hogy kicsit elfáradt.
Amikor megvédte Mou Costat mert szetrugott mindenkit meg az volt a baj..
Plusz szerintem a citynek sokkal combosabb kerete van mint a Munak , támadó szekcióban főleg

Válasz küldése