Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8801 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mindegy, Flo akkor is jobb volt! :P :P
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#8802 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

undertow írta:
ToreAndre írta:Flo 3 év alatt, 164 meccs során 50 gólt lőtt. Kíváncsi vagyok Drogba túlszárnyalja-e!:)
mivel mar 45nel(16+18+11) jar, valoszinuleg igen.
:P Tore :P

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8803 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:
ToreAndre írta:Flo 3 év alatt, 164 meccs során 50 gólt lőtt. Kíváncsi vagyok Drogba túlszárnyalja-e!:)
mivel mar 45nel(16+18+11) jar, valoszinuleg igen.
Mi? Ezt nem gondoltam volna. Mondjuk én csak 43-mat számoltam. (27 a PL-ben, 3 az angol kupákban, 13 egyéb)
Mindegy. Akkor is Flo az Isten!:)
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8804 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Nézitek a Classic Chelsea mai meccsét?? Villa meccs 99-ből.

FLO ZSENIÁLIS!!!:)
Ezt a Barca-meccset sem lehet megunni... :lol:
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8805 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Flo 3 év alatt, 164 meccs során 50 gólt lőtt. Kíváncsi vagyok Drogba túlszárnyalja-e!:)
mivel mar 45nel(16+18+11) jar, valoszinuleg igen.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8806 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Flo 3 év alatt, 164 meccs során 50 gólt lőtt. Kíváncsi vagyok Drogba túlszárnyalja-e!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8807 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nézitek a Classic Chelsea mai meccsét?? Villa meccs 99-ből.

FLO ZSENIÁLIS!!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8808 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat nezd, nem biztos, hogy biologiailag is o az apa ;)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8809 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:van egy fogadasom, hogy a manure ellen is o lesz...

egyebkent valamiert nagyon szeret terry ellen fujni. lehet, hogy a chelsea bikaja az o lanyat is elkapta? :lol:
általában alányok az apjukra hasonlítanak...Terry-nek csak jobb izlése van....és a lánya is valószínűleg imád fújni...azzal meg terry nem megy sokra...;)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8810 Hozzászólás Szerző: undertow »

van egy fogadasom, hogy a manure ellen is o lesz...

egyebkent valamiert nagyon szeret terry ellen fujni. lehet, hogy a chelsea bikaja az o lanyat is elkapta? :lol:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8811 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

andyslacker írta:Nekem is vele van bajom....de nem csak a Sp*rs meccs miatt... a villa elleni 1-1et is ő fújta....a 2-2es idegenbeli arse meccs óta nem nagyon emlékszem olyan meccsünkre ahol korrekten vezetett volna...
A VB után neki mennie kellett volna... most meg ahányszor fújja a meccsünket, imádkozhatunk...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8812 Hozzászólás Szerző: undertow »

terry a tegnapi edzes utan paintballozni vitte az egesz csapatot.(az egeszet. nagycsapat, tartalek, ifik :))
nemi csapatepites 8)

(termeszetesen az esetrol csak a chelsea tv szamolt be, ez nem er meg egy kis szines hirt se a sunban :?)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8813 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:GRaham Poll-lal van baja most Jose-nak a Sp*rs meccs kapcsán. Meg is értem...
Nekem is vele van bajom....de nem csak a Sp*rs meccs miatt... a villa elleni 1-1et is ő fújta....a 2-2es idegenbeli arse meccs óta nem nagyon emlékszem olyan meccsünkre ahol korrekten vezetett volna...

incompetent cheating cunt
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8814 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

GRaham Poll-lal van baja most Jose-nak a Sp*rs meccs kapcsán. Meg is értem...

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#8815 Hozzászólás Szerző: Steffi »

zirkonium írta:Amikor Drogba gólja után Jose berohant és térdelve örjöngött az alapvonalon.... bezs@rás volt!!! :lol: :lol:
Nekem is tetszett!!! Nem egy fapofa, az már biztos!!
Hajrá Kékek!

Anyn
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2006. november 1., szerda 16:23
Kapcsolat:

#8816 Hozzászólás Szerző: Anyn »

ToreAndre írta:Vajnon José szeret focizni??
Kép
egyszer azt nyilatkozta, hogy soha nem érzett elég tehetséget magában ahhoz, hogy játékos legyen, ezért kezdődött edzősködni, de azért néha biztos szeret eljátszani a labdával (pl. mikor kiszedte a labdát a pályáról :D )
My heart belongs to Chelsea.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8817 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ismét sikerült emlékezetes mérkőzést vívnia a Barcelonának és a Chelsea-nek a Bajnokok Ligájában, a 2-2-re végződő rangadón hiába vezettek kétszer is a katalánok, az angolok egyenlíteni tudtak, és ezzel a címvédő nincs könnyű helyzetben két fordulóval a csoportkör vége előtt. Bár ezúttal békésebb hangulatban nyilatkoztak az edzők a meccs előtt, mint az elmúlt két év párharcai során, José Mourinho most sem állta meg, hogy a lefújás után ne piszkáljon oda egyet a Barcának.

"Nagyon büszke vagyok a csapatra, erőteljes produkciót láttam a fiúktól" - nyilatkozta a portugál tréner, aki Didier Drogba hajrágólja után látványosan, térden csúszva ünnepelt. A sokak által nagyképűnek és arrogánsnak tartott Mourinho azért most sem bírta ki, hogy ne foglalkozzon az ellenféllel.

"Nincs könnyű dolga a játékvezetőnek, amikor percenként dobálják magukat a játékosok, Frank Rijkaard szerencsésnek mondhatja magát, mert a sztárjait megvédik a bírók" - nyilatkozta a Chelsea edzője, akinek nem tetszett, hogy a tíz sárga lapból hatot játékosainak mutatott fel az olasz Stefano Farina.

"Nem volt egy agresszív találkozó, de mégis sok volt a lap, ami abból adódik, hogy feszült volt a hangulat, és folyamatosan reklamáltak a játékosok. Sokszor heten vagy nyolcan is körbevették Farinát, a sárga lapot reklamálva, emiatt nagy nyomás volt a bírón, akinek ráadásul megnehezíti a dolgát, hogy rengeteg a színészkedés, és fetrengés. Igaz, mindkét csapatnál előfordult ilyen, de az tisztán látszott, hogy melyik gárda járt ebben az élen" - üzent burkoltan a Barcának Mourinho, aki az előző idényben Lionel Messit vádolta színészkedéssel, amikor a nyolcaddöntő londoni felvonásán Asier del Hornót kiállították a fiatal argentinról.

Azért a saját csapatával is foglalkozott a BL-serleget a Portóval 2004-ben már elhódító szakember: "Bámulatosak voltak a fiúk, és most már nagyon közel vagyunk a csoportelsőséghez. Nehéz helyzetben voltunk a korán bekapott gól miatt, de volt elég önbizalma a csapatnak" - értékelt Mourinho.

Holland kollégája, Frank Rijkaard érthetően csalódott volt az utolsó pillanatokban elvesztett két pont miatt, ennek ellenére elégedett volt tanítványai produkciójával. "Nagyon közel álltunk a győzelemhez, a csapat mindvégig keményen küzdött egy olyan ellenféllel, amely egyfolytában nyomás alatt tartotta" - mondta.

A Barca a folytatásban - a Levszki és a Werder ellen - már nem hibázhat, különben óriási meglepetésre idejekorán kieshet a BL-ből. "Érdekes a helyzetünk, de megpróbáljuk tenni a dolgunkat és a lehető legjobb teljesítményt nyújtva kiharcolni a továbbjutást" - tette hozzá Rijkaard. A Barca-tréner a lefújás után nagy lendülettel megindult Farina felé, de utóbb azt nyilatkozta, hogy csak meg akarta köszönni a bírónak a közreműködést, és bár egy perccel hamarabb fújta le a találkozót, nem hibáztatja az eredményért.

A rangadóhoz kapcsolódó hír még, hogy nem komoly Eidur Gudjohnsennek, a Barcelona izlandi labdarúgójának sérülése. A 28 éves támadó - aki gólt szerzett korábbi csapata ellen a 2-2-re végződött összecsapáson - a 77. percben bokafájdalmai miatt csak hordágyon tudta elhagyni a játékteret, ám szerdán kiderült, csupán kisebb ficamról van szó. Gudjohnsen így ott lehet a szombati, Deportivo La Coruna elleni bajnoki mérkőzésen.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8818 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Amikor Drogba gólja után Jose berohant és térdelve örjöngött az alapvonalon.... bezs@rás volt!!! :lol: :lol:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8819 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

1.Kapus írta:
zirkonium írta:Scotty Parker szerint a Newcastle már most a kiesés ellen küzd. SKYSPORTS
Jönne vissza... :lol: :lol: :lol:
miért ? gyenge a tarcsi ! mert max ott tudna játszani !

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#8820 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én nagyon bírom a newcastle-t, sok benne az angol, illetve a szimpatikus játékos!!!!

Válasz küldése