Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7941 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Almighty írta:Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)
Áhh szarul állna az a sminkszín... 8)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#7942 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Na elég Almighty, Bilha! :twisted: Hiába szóltam! Ne csodálkozzatok ha bannolnak benneteket! Ha problémátok van egymással egy külön fórumon rendezzétek.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7943 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
Oziris írta:Egyre viccesebb a fórum :D

ez nem vicces. ez kb olyan mintha ide jön egy orvos és a boncolásrol kezdene el oktatni minket... nem azért járunk ide hogy politikát vagy angliában is a minden napi beszédet elkerülö dolgokrol csevegjünk.
most öszintén ki nem szarja le melyik együttes énekese drukkol a Chelseanek? vagy hogy melyik csapatnak milyen hovatartozásu a szurkolo tábora?
én nem sorolom magam semmilyen oldalra... EZ SPORT
szent dolog. hit!
én azért szurkolok a csapatnak mert a játékosok élő képregényhősök akik olyat tudnak mint a normális emberek nem. na nem Seva produkciojára gondolok... hanem pl Essienre vagy Terryre vagy Drogbara.
ez a JM kérdés is... aki csak elsiklik felette az egy szar érzelem nélküli 0.
ragaszkodom Mourihoz persze hisz 3 éve látom a fejét és akkor is láttam amikor 4-3 ra elvertük azt a fostalicska barcat vagy amikor 2* bajnokok lettünk, vagy amikor 1-4 re elvertük a vicc lpoolt.
más most hirtelen nem jut eszembe amit az uj forum""társunk"" felhozott.
ja igen a lexikális tudásrol még csak annyit hogy csak az igazán nagyok kiváltsága az hogy tudnak bánni az erejükkel és nem evetik ki ill nézik le a gyengébbet. legyen szo sportrol, készségről ,lexikálistudásrol.
ha te arra élvezel el hogy idejösz oltogatni azzal hogy te milyen okos vagy akkor csak az lesz a véleményük az embereknek rolad amit idáig is kaptál.
én pl akárkikkel fociztam idáig együtt mindig én voltam a legjobb és a csapattársaim és az ellenfél is elismert a meccs végén és kérdezték hogy Te MB3 ba játszol ugye?? mondom nem csak a haverokkal....
ha ilyen nagyképün azzal kezdeném minden meccs előtt mint te hogy mekkora király vagyok tuti ilyen lenne nekem is a fogadtatásom..
Váá így olyan lett mintha az egésszet nekem szántad volna :)
Chelsea FOREVER!!!

Almighty

#7944 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Minek írnám-hozzád eljutott az a lényeg.Tudod hányadán állunk.
Kirúgatlak innen.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7945 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Almighty írta:Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)

miért szekesztetted át a hszedet?
kár volt ird csak vissza nyugodtan...

Almighty

#7946 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7947 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:Egyre viccesebb a fórum :D

ez nem vicces. ez kb olyan mintha ide jön egy orvos és a boncolásrol kezdene el oktatni minket... nem azért járunk ide hogy politikát vagy angliában is a minden napi beszédet elkerülö dolgokrol csevegjünk.
most öszintén ki nem szarja le melyik együttes énekese drukkol a Chelseanek? vagy hogy melyik csapatnak milyen hovatartozásu a szurkolo tábora?
én nem sorolom magam semmilyen oldalra... EZ SPORT
szent dolog. hit!
én azért szurkolok a csapatnak mert a játékosok élő képregényhősök akik olyat tudnak mint a normális emberek nem. na nem Seva produkciojára gondolok... hanem pl Essienre vagy Terryre vagy Drogbara.
ez a JM kérdés is... aki csak elsiklik felette az egy szar érzelem nélküli 0.
ragaszkodom Mourihoz persze hisz 3 éve látom a fejét és akkor is láttam amikor 4-3 ra elvertük azt a fostalicska barcat vagy amikor 2* bajnokok lettünk, vagy amikor 1-4 re elvertük a vicc lpoolt.
más most hirtelen nem jut eszembe amit az uj forum""társunk"" felhozott.
ja igen a lexikális tudásrol még csak annyit hogy csak az igazán nagyok kiváltsága az hogy tudnak bánni az erejükkel és nem evetik ki ill nézik le a gyengébbet. legyen szo sportrol, készségről ,lexikálistudásrol.
ha te arra élvezel el hogy idejösz oltogatni azzal hogy te milyen okos vagy akkor csak az lesz a véleményük az embereknek rolad amit idáig is kaptál.
én pl akárkikkel fociztam idáig együtt mindig én voltam a legjobb és a csapattársaim és az ellenfél is elismert a meccs végén és kérdezték hogy Te MB3 ba játszol ugye?? mondom nem csak a haverokkal....
ha ilyen nagyképün azzal kezdeném minden meccs előtt mint te hogy mekkora király vagyok tuti ilyen lenne nekem is a fogadtatásom..

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7948 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Egyre viccesebb a fórum :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7949 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Almighty írta:A bennfentes barát telefonkönyvében benne van Ken Bates száma valamint a mai management vezetői közül a fontosabbaké-úgyszint.
A bennfentes barát mezgyűjteménye ma megtekinthető a Stamford-bridgen.És az a mez-kollekció amelyben itt gyönyörködhedtek nap mint nap(Chelseafc.hu)szintén az ő gyűjteménye-bár pár darab már nálam van:)
Az itteni vezetők közül is jó pár arcot ismer:pl.Wisey-akit amúgy Andrásnak hívnak és futólag ismerem.Wisey egy Up-to-date Chelsea Fan őt elismerem kék-vérnek!Mentalitása loyalitása a brit koronához példamutató lehetne sok itteni tanonc számára is.

Kiegészítés:hogy végképp pofára essetek-többször néztem veletek meccset a Vén-Diákban-de nem tetszett a hely miliője.(Max az általános Tiagó szídás)Én mindíg is a Beckettsben néztem a meccseket-az ottani hangulat gyakran hasonlít egy valódi brit stadionéhoz.Annak ellenére,hogy ír hely ugye.


Drukkolok Capellonak-elsősorban tibeti kapcsolatai miatt.

ne haragudj, de most jöttem haza és el vagyok fáradva és látva az ujabb irásaidat csak annyi jutott eszembe hogy: nagyképü arogáns paraszt

ha fejből tudod hogy mikor fingik capello vagy abramovics az sem érdekel.... szivességet tennél ha a gusztustalan visszataszito stilusoddal elmennél a http://www.legalja.hu ra.
nah mindenestre pisz

Almighty

#7950 Hozzászólás Szerző: Almighty »

A bennfentes barát telefonkönyvében benne van Ken Bates száma valamint a mai management vezetői közül a fontosabbaké-úgyszint.
A bennfentes barát mezgyűjteménye ma megtekinthető a Stamford-bridgen.És az a mez-kollekció amelyben itt gyönyörködhedtek nap mint nap(Chelseafc.hu)szintén az ő gyűjteménye-bár pár darab már nálam van:)
Az itteni vezetők közül is jó pár arcot ismer:pl.Wisey-akit amúgy Andrásnak hívnak és futólag ismerem.Wisey egy Up-to-date Chelsea Fan őt elismerem kék-vérnek!Mentalitása loyalitása a brit koronához példamutató lehetne sok itteni tanonc számára is.

Kiegészítés:hogy végképp pofára essetek-többször néztem veletek meccset a Vén-Diákban-de nem tetszett a hely miliője.(Max az általános Tiagó szídás)Én mindíg is a Beckettsben néztem a meccseket-az ottani hangulat gyakran hasonlít egy valódi brit stadionéhoz.Annak ellenére,hogy ír hely ugye.


Drukkolok Capellonak-elsősorban tibeti kapcsolatai miatt.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7951 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://www.chelseapies.tv/

Mennyi állatság van itt, érdemes végignézni. "Szívükbe zárták" Aaaavramot...
érdemes a dalokat is elolvsani...
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7952 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csak találgatások, és tudom, hogy nem a legjobb forrásból:

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/a ... ge_id=1779

Ez pedig elég negatív képet ad Avram edzői tulajdonságáról:

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/a ... ge_id=1779
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7953 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:ejj, ez a Bennfentes Barat, mindig jo tippeket ad. ez ugye ugyanaz a Bennfentes Barat, aki a sunnak es az notwnek is szallitja az infokat? :)
Az NSO-nak meg a Topfocinak is van ilyenje, ja, meg asszem a SamsungSportnak is...

Egyébként a kérdésre is válaszolva:
1. Jm-et valószínűleg valamilyen oknál fogva nagyon sokan utálják
2. te azt mondod, volt a Realnal, én azt, hogy nem... ki tudja ezt bebizonyítani???
3. nem intergalaktikus hőst faragunk Mourinhoból, azt megtette ő maga azzal, amit elért itt három év alatt. Mi méltatjuk az eredményeit. Azt viszont végképp nem értem, hogy ez miért baj számodra... főleg, ha te is elismered, hogy - ahogyan írtad - nagy edző? A klub eddigi legsikeresebb edzője távozott. Emiatt csak lehet egy kicsit nosztalgiázni vagy akár szomorkodni, vagy ez a te világnézetedbe nem fér bele? 50 év után - az első évében bajnoki címhez segítette az általunk szeretett/imádott/tisztelt klubot, méghozzá rekord ponttal. 3 év alatt megnyert minden angol trófeát. 3 év alatt egyszer kapott ki itthon, azt is a BL-ben, a Barca ellen, egyébként angol rekordot állított fel ezzel. Megvédte a bajnoki címet, sőt, a harmadik évben is 2. lett a csapattal. Olyan rekordokat állított fel, amit más edzőknek évtizedekig tart majd megdönteni. Ez csak megér egy misét nem?!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7954 Hozzászólás Szerző: undertow »

ejj, ez a Bennfentes Barat, mindig jo tippeket ad. ez ugye ugyanaz a Bennfentes Barat, aki a sunnak es az notwnek is szallitja az infokat? :)

Almighty

#7955 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Ami pedig JM-et illeti....miért kéne mindenkinek szeretnie?
Egy valaki pl. nagyon utálja:Roman Abramovics.

Arról miért nem regél a fórum,hogy őszentsége JM tavaly tárgyalásokat folytatott a Real Madriddal?És a klub belső köreiből származó megbízható információk szerint* folyamatosan azzal zsarolta a managementet,hogy lelép-sőt mi több viszi a sztárjátékosokat is.

A Mourinho éra lezárult.A mostani-remélhetőleg ideiglenes-managernek kell szorítani.
Aztán majd jön egy Mourinho-hoz hasonló kaliberű edző-és vele remélhetően a hasonló kaliberű sikerek is.

Nem zavar,ha nosztalgiáztok Mourinho-ról....csak ne kreáljatok belőle egy intergalaktikus hőst.Nagy edző és nagy egyéniség - elismerem.


*Nem bulvár szcéna-mai vezetők és a volt tulaj is ezt közölték egy bennfentes barátommal.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#7956 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Valaki lelőné már végre ezt az almighty-t???
Yes, We BLUE!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7957 Hozzászólás Szerző: kdako »

GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#7958 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért a Pool-t hagyjuk. Egyelőre egy meccsel kevesebbet játszva is előttünk vannak. Nincs jogunk kritizálni őket!:/
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#7959 Hozzászólás Szerző: Norbert »

A scouserek fogalkozzanak saját csapatukkal. Nem érdekel a véleméyük. Úgy vélem van mit söprögetni nekik is a házuk táján a B'ham elleni hazai 0-0 után. Almighty olyan nehéz megérteni hogy ez a topic JM-ról szól és nem másról :!: :?
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7960 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

focitipp.hu - no comment; szubjektív vélemény - no comment. Mások értékelését bevágni ide - no comment. Viszont lassan már azt sem tudom eldönteni, te milyen drukker vagy...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése