Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#9041 Hozzászólás Szerző: Bubi »

zirkonium írta:Én amennyire örömmel láttam Bridge-et újra játszani, annyira fájt a szívem amikor Duff-ot láttam szarkamezben... de ez van.
Egyébbként Duff hogy játszott?

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9042 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Én amennyire örömmel láttam Bridge-et újra játszani, annyira fájt a szívem amikor Duff-ot láttam szarkamezben... de ez van.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#9043 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Gyeszti írta:Nem tudom, hogy tudtátok-e, vagy csak én vagyok lemaradva, de tegnap este néztem az angol foci összefoglalót, és Scott Parkert a szarkák CSAPATKAPITÁNYaként mutatta be narrátor. Ráadásul gólt is lőtt a meccsen. Gratula neki! Én mindig mondtam, hogy nem kellett volna olyan könnyen elengedni, és ezzel nem is voltam egyedül!
A Szarkáknál cs.k., de itt csak egy lett volna a sok jó játékos közül. Egy ilyen középpályára sajnos nem biztos hogy befért volna, és csak elkallódott volna. Jobb neki egy kisebb csapatban.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#9044 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Nem tudom, hogy tudtátok-e, vagy csak én vagyok lemaradva, de tegnap este néztem az angol foci összefoglalót, és Scott Parkert a szarkák CSAPATKAPITÁNYaként mutatta be narrátor. Ráadásul gólt is lőtt a meccsen. Gratula neki! Én mindig mondtam, hogy nem kellett volna olyan könnyen elengedni, és ezzel nem is voltam egyedül!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#9045 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Norbert írta:
Wisey írta:Nem igazán tudom, hová is írjam...
Találtam a gépemen egy régi chelseafc.co.uk -s meccsbeszámolót, itt megnézhetitek :)

http://www.chelseafc.hu/retro/cfc-Sp*rs%204-0.htm
Most látható, hogy mekkorát fejlődött pár év alatt a hivatalos kluboldal szolgáltatásaiban és megjelenésében... :)
Hamarosan megnézhetitek milyen volt az én régi Chelsea honlapom ;)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#9046 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Wisey írta:Nem igazán tudom, hová is írjam...
Találtam a gépemen egy régi chelseafc.co.uk -s meccsbeszámolót, itt megnézhetitek :)

http://www.chelseafc.hu/retro/cfc-Sp*rs%204-0.htm
Most látható, hogy mekkorát fejlődött pár év alatt a hivatalos kluboldal szolgáltatásaiban és megjelenésében... :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#9047 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nem igazán tudom, hová is írjam...
Találtam a gépemen egy régi chelseafc.co.uk -s meccsbeszámolót, itt megnézhetitek :)

http://www.chelseafc.hu/retro/cfc-Sp*rs%204-0.htm

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9048 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose PL mérlege a holnapi nyitány előtt:

76 meccs: 58 győzelem (76%), 12 döntetlen (16%), 6 vereség (8%)
144 rúgott - 37 kapott gól: 107 gólkülönbség
45 clean sheet (59%)
Jose mindkét szezonjában 1:0-ás győzelemmel kezdett a csapat (MU, Wigan).

Man City elleni eredmények Jose-val:
0:1 vereség, 0:0 döntetlen, 1:0 győzelem, 2:0 győzelem

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9049 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:
undertow írta:Samuele "A Chelsea Nem Eleg Jo Nekem" Dalla Bona a Napoliba igazolt.
Gratulalok fenyes karriered kovetkezo ragyogo lepcsofokahoz, Sam.



:twisted:
Nálunk szerintem tök jó volt. Nagyobb karriert érhetett volna el, ha marad....
1 evvel kesobb, amikor abra megvette a klubot, es latta a regi csapattarsakat menetelni a BLben, biztos a falba verte a fejet...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#9050 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:
undertow írta:Samuele "A Chelsea Nem Eleg Jo Nekem" Dalla Bona a Napoliba igazolt.
Gratulalok fenyes karriered kovetkezo ragyogo lepcsofokahoz, Sam.



:twisted:
Nálunk szerintem tök jó volt. Nagyobb karriert érhetett volna el, ha marad....
Mourinho úgyis elzavarta volna... :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9051 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:Samuele "A Chelsea Nem Eleg Jo Nekem" Dalla Bona a Napoliba igazolt.
Gratulalok fenyes karriered kovetkezo ragyogo lepcsofokahoz, Sam.



:twisted:
Nálunk szerintem tök jó volt. Nagyobb karriert érhetett volna el, ha marad....
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#9052 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Mario Melchiot meg a Rennes-be igazolt, mert lejárt a szerződése a Birminghamnél.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9053 Hozzászólás Szerző: undertow »

Samuele "A Chelsea Nem Eleg Jo Nekem" Dalla Bona a Napoliba igazolt.
Gratulalok fenyes karriered kovetkezo ragyogo lepcsofokahoz, Sam.



:twisted:

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9054 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Merder írta:Azért látszik Guddyn az hogy kicsit húzódik el ronaldinho mellől. :)
Persze, sok mindent bele lehet látni a képbe.. de nem érdemes. Gudjohnsennek ez egy nagyon jó idény lesz. És sztem igenis kezdő lesz.

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#9055 Hozzászólás Szerző: Gullit »

A Barca minek igazolta le Gudyt nem lessz a barcába mindig kezdő.
szerintem
Meg a játéka nem is való a Barcába.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#9056 Hozzászólás Szerző: Anti »

undertow írta::shock: :lol: :lol: :lol:

"The keeper doesn't speak English but everyone is cuddling him so he knows we are very pleased."
-Swindon manager Dennis Wise after Slovakian keeper Peter Brezovan made a dream debut at Hartlepool, saving two penalties.

"The bus driver speaks Polish and so does the keeper so the driver's given him a bit of info for me and now he understands what I have asked of him - the bus driver has been great."
-Wise reveals how he gets his point across to the new recruit.

"I definitely think I should be on double pay now I've got two roles!"
-The bus driver, Peter Kordula, has his say.
Földim az angol osztályban? :wink: Go Hartlepool!!! :lol: :lol:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#9057 Hozzászólás Szerző: Merder »

ToreAndre írta:No comment.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

http://iaro.srv.hu/kep/5kep.jpg
Azért látszik Guddyn az hogy kicsit húzódik el ronaldinho mellől. :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9058 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

No comment.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9059 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

"Azt hiszem ez egy nagyon jó edzés volt nekünk és a Feyenord-nak is. Hollandiában a csapatok szeretnek játszani, azt hiszem nem lehetett volna jobb csapat az edzőpartnerünk. Mindig nagyszerű nyerni, de számomra az volt a legfontosabb, hogy ez majdnem egy igazi meccs volt. Komoly volt, küzdelmes és nagyon örülök, mert fejlődött a csapatom.
10 napja edzünk, most érkeztünk vissza az USA-ból és nem könnyű a szezon ezen szakaszában lenni. Úgy tudom a Feyenoord több meccset játszott és korábban elkezdték a felkészülést. Ez jó volt számunkra, mert intenzitást és gyorsaságot mutattunk. Örömmel jövök ide játszani és talán jövőre is eljövünk.

A terv az, hogy egyre jobbak és jobbak legyünk. Az USA-ban 15 edzésünk volt 8 nap alatt, a csapat igazán fáradt volt, a chicago-i pálya nem volt jó, a játékosok motíválatlanok voltak, Los Angeles-ből Chicago-ba kellett utazniuk a meccsre. A körülmények nehezek voltak. Ma már minden jobb volt, egy napot pihent a csapat, tegnap edzettünk, de csak a meccsre készültünk fel, a cél, hogy javuljunk.

Ballack, Gérémi, Paulo, Ricardo, Kalou már képesek 90 percet játszani probléma nélkül. A többiekről én döntöm el, hogy 45 vagy 60 perc de azt látom, hogy már kicsivel többet is tudnak játszani, tehát természetes, hogy javuljunk.

Nem könnyű egy olyan csapat ellen játszani, mint a Feyenoord mert nagyon jól játszák a labdát, passzolnak és amikor az ellenfél sokat passzol sokat kell futnod. De örülök, mert úgy érzem a csapatom egy órán át kézben tartotta a meccset, nem azért mert jól védekezünk, hanem mert jól tartottuk a labdát. Az első 30 percben rúghattunk volna egy második gólt és lehetett volna más az eredmény. De nem rúgtunk és a Feyenoord nem tudott reagálni. Régi barátom Pierre van Hooidjonk még mindig veszélyes, nem csak a szabadrúgásoknál, hanem ahogy együtt játszik a többi csatárral, és a végén ez nehézzé tette a mérkőzést. De nagyon örülök.

Gallas-nak hihetetlen nyaralása volt, remélem nagyon élvezte Guadeloupe-én, azt hiszem az egy fantasztikus hely nyaralni. Tegan edzett velünk először. Nincs olyan kondícióban, hogy játszhasson. Paulo játsza a középhátvédet, mert nincs más opciónk, nagyon jól játszott az első félidőben olyan jó játékosokkal szemben, mint Kuyt, aki nagyon jól mozog. A második félidőben Ricardo és Terry megmutatták miért lesznek ők az első választásom. Várnunk kell Robert Huth-ra, hogy felépüljön, a sérüléséből még mindig lábadozik, tehát jelenleg csak Ricardo és Terry, akikkel számolhatunk.

Bridge játszotta az első félidőt és Paulo a másodikat. Paulo az én mindenesem. Bal hátvéd, jobb hátvéd, középhátvéd. Jelenleg csak Paulo és Bridge van a bal hátvéd posztra, tehát valóban van még egy hely a keretemben egy másik bal hátvédnek. Csak egy igazi bal hátvédünk van. Ha az Arsenal úgy dönt, hogy eladja a játékosát, akkor rendben van, de a játékos az Arsenal-hoz tartozik és mi semmit nem változtathatunk azon. Az Arsenal-nak van egy ajánlata a Chelsea-től, ha elfogadják elfogadják, ha nem, nem. Az ő kezükben van. De vannak más lehetőségeink. Nem játszhatjuk az egészt szezont csak Wayne Bridge-el. Néhány napig még nincs megoldás Ashley Cole ügyében.

Ma Essien játszott és Diarra a meccs végén, Makelele ugyancsak játsza azt a szerepet. Három támadó játékosunk van igazi pozíció nélkül. Ebben a pillanatban nem mondhatjuk azt, hogy Kalou játszott balszélen vagy Shevchenko középcsatárt. Ma Kalou-val, Shevchenko-val és Arjen-nel kezdünk, holnap Shaun-nal, Drogba-val és valaki mással kezdek... van min gondolkoznom!"

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9060 Hozzászólás Szerző: undertow »

:shock: :lol: :lol: :lol:

"The keeper doesn't speak English but everyone is cuddling him so he knows we are very pleased."
-Swindon manager Dennis Wise after Slovakian keeper Peter Brezovan made a dream debut at Hartlepool, saving two penalties.

"The bus driver speaks Polish and so does the keeper so the driver's given him a bit of info for me and now he understands what I have asked of him - the bus driver has been great."
-Wise reveals how he gets his point across to the new recruit.

"I definitely think I should be on double pay now I've got two roles!"
-The bus driver, Peter Kordula, has his say.

Válasz küldése