Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8881 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Szerintem csak vitázott a feleséggel... :lol:

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#8882 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Vitathatlanul motiválás...
Ezért tartom én a legjobb edzőnek. Egy új játékosnak ez sokat jelent.
Mindörökké Chelsea

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8883 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Jsoé élőben tekintette meg a szerdai Ukrán-Skót válogatott EB selejtező mérkőzést, hogy ezzel is támogatásáról biztosítsa az ukrán támadót, Shevát.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8884 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem azt mondtam, hogy jo lett volna, hanem hogy csodbe azert nem mentunk volna :wink:

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8885 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

undertow írta:tegyuk hozza, nem abra volt az egyetlen erdeklodo.
amikor feltunt, akkor pl ecclestone bacsi mar reg errol targyalt bates-szel.
tehat csodbe azert szerintem nem mentunk volna.

Viszont a jó öreg börni miatt még többen megutáltak volna minket, akár házon belül is, mert mindenki tudja, hogy mekkora egy pénzéhes g**i a vénember. Olyan jegyáraink lennének szerintem, hogy mindenki belezöldülne és úgy nézne ki a stadion, mint a fecking riverside, ahol még a nagycsapatok ellen is rendszeresen félig üresek még a jó szektorok is.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8886 Hozzászólás Szerző: undertow »

tegyuk hozza, nem abra volt az egyetlen erdeklodo.
amikor feltunt, akkor pl ecclestone bacsi mar reg errol targyalt bates-szel.
tehat csodbe azert szerintem nem mentunk volna.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8887 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igen, már csak azért kéne legalább bagót kérni értük, hogy ne rajtunk röhögjön a fél világ. Ha annyira nincs szüksége a pénzre, adja oda a Swindon Town-nak!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8888 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Ezt a Verón + Crespo ügy egyáltalán nem megy ki a fejemből!!!!!!!
Ennyire nincs szükség arra a legalább 10-10 millió fontra???? (vagy mondjuk 8+12)
Abranak nyilván nincs, azt hiszem, ez számára annyira apró pénz. Én a csapatvezetést nem értem. Nekik azért ezen nem ártana gondolkodni, mert élő viccet csinálnak mind magukból, mind a klubból, mind a játékosokból. És ezen a helyzeten cseppet sem javítanak az olyan ügyek, mint ami Mikel Obi esetében is történt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8889 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ezt a Verón + Crespo ügy egyáltalán nem megy ki a fejemből!!!!!!!
Ennyire nincs szükség arra a legalább 10-10 millió fontra???? (vagy mondjuk 8+12)
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8890 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem is értem ezt a nyilatkozatot.
Az szerintem köztudott, amit Tore mondott a 2003-as helyzetről. Abra a legjobbkor jött, mert kb. úgy jártunk volna, mint pár évvel azelőtt a L**ds.
Hogy az utóbbi évek nagy (és drága) játékosai közül egy sem játszana itt, abban nem vagyok biztos, de hogy szezononként max. 1 ilyen transzfert engedhettünk volna meg magunknak, az biztos. Shevát pedig az isten se robbantotta volna ki a Milanból ... de az is biztos, hogy jobban megnéznénk, mennyiért adjuk el a játékosainkat, és nem kölcsönben lennének. (Verón, Crespo, stb.)
Szerintem az vitathatatlan, hogy Mourinho szenvedéllyel végzi a munkáját, ezen a szinten ezt nem lehet másképp. Az, hogy a góloknál nem ugrál örömében, mint mondjuk O'Neil, szerintem nem baj, nem olyan stílusú ember.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8891 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Eleve úgy kezdődött a dolog, hogy Abramovics pénze mentett meg minket. Lampard-ot, Terry-t és a többi jó játékost is el kellett volna adni 2003-ban, ha nem jön az orosz és fizeti ki a tartozásokat.

José amúgy óriási nagy baromságot mondott. Már csak az ismeretes dolog miatt is. Ha nincs ilyen feneketlen pénztárcánk, akkor egyáltalán nem biztos, hogy Essien, Drogba, Seva és a többi naagy és drága játékos a Chelsea-be jött volna, csak mert jó kocsmák vannak a környéken.
Ha most elengedne minket Abra, sikeresek lennénk, de kábé, mint a MU.
Néhány évente becsúszna 1-2 bajnoki győzelem, talán egy európai kupa.

Mellesleg egyetértek andy-vel.
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#8892 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

andyslacker írta:
"kizárólag a szenvedély és győzelmek öröme visz előre és ez teljesen független a pénztől."

Ez nyilvánvaló hazugság egy olyan ember szájából, aki a gólok 80%ánál unott beleszarós arckifejezéssel üldögél....Inkább ne mondjon semmit, mint egy ilyen ökörséget, aminek az ellenkezőjéről meccsenként meggyőződhet bárki. :)
Na ezzel meg en nem ertek egyet. En nem latom unottnak, sot ellenkezoleg, en latom hogy tele van szenvedellyel.:)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8893 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Mekkora baromság volt elküldeni Őt!!

Összeszámoltam Mourinho kapítális eladási hibáit:

Duff, Gudjohnsen, Parker, Johnson, Smertin és valószínüleg hamarosan Bridgey is...
Parkert és Smertint nem sajnáltam...Johnson-t még nem adtuk el...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8894 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mekkora baromság volt elküldeni Őt!!

Összeszámoltam Mourinho kapítális eladási hibáit:

Duff, Gudjohnsen, Parker, Johnson, Smertin és valószínüleg hamarosan Bridgey is...
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8895 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ááááá! Beszarás!! Különösen undertow-nak ajánlom:

http://www.youtube.com/watch?v=mrqiFBJ7Np4

Hihetetlen!!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8896 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Guddy mai teljesítménye a Barcában: 1 gólpassz, 1 gól. Eddig 2-1 a katalánoknak. De Eidur-t lecserélték. Eddig érdekelt a meccs.:)
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8897 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Clarmont írta:...
- Leszámítva két-három tízmilliós nagyságrendű játékosvásárlást, a klub könnyedén eltartaná magát, nincs szükség Roman Abramovics pénzére – mondta a szakember. ....
Peti, bár Tore is biztos megnyilvánul én is vettem a bátorságot :)

Szerintem azért két három tízmilliós igazolás nem termel 200 milla körüli mínuszt...... azt azért látni kell, hogy per pillanat Abra nélkül semmire nem mennénk. Ha holnap venné a kalapját, akkor nekünk annyi lenne pénzügyi szempontból.


"kizárólag a szenvedély és győzelmek öröme visz előre és ez teljesen független a pénztől."

Ez nyilvánvaló hazugság egy olyan ember szájából, aki a gólok 80%ánál unott beleszarós arckifejezéssel üldögél....Inkább ne mondjon semmit, mint egy ilyen ökörséget, aminek az ellenkezőjéről meccsenként meggyőződhet bárki. :)
Birth, CHELSEA, Death

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#8898 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Na ez olaj a tuzre.
Torenak kulonosen erdekel a kommentje.:)

José Mourinho, a Chelsea menedzsere úgy véli, a csapat ugyanilyen sikeres lenne, ha az orosz milliárdos nem patronálná a klubot.


Mourinho egy interjújában leszögezte: téves az a vélekedés, mely szerint a Chelsea kizárólag Roman Abramovicnak köszönhetően a világ egyik legjobb együttese. A menedzser szerint a klub saját maga is ki tudná termelni azt az összeget, amellyel megvalósítható lenne a sikeres hazai és nemzetközi szereplés.

- Leszámítva két-három tízmilliós nagyságrendű játékosvásárlást, a klub könnyedén eltartaná magát, nincs szükség Roman Abramovics pénzére – mondta a szakember. – Nem vagyunk barátok Abramoviccsal, de ez nem akadályozza a munkámat, mert a jó munkakapcsolat azért megvan köztünk. Nem annak megfelelően dolgozom, hogy mennyi pénze van a klubnak, vagy mennyit keresek egy hónapban, kizárólag a szenvedély és győzelmek öröme visz előre és ez teljesen független a pénztől.

SamsungSport

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8899 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kép
A mi Josénk :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2263
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#8900 Hozzászólás Szerző: Anti »

ToreAndre írta:Eto'o 1-2 hónapra megsérül, ami azt jelenti, hogy Guddy fog rohamozni ellenünk a Bridge-en. Hihetetlen fura lesz. Szerintem enervált lesz, de remélem lő legalább 1 gólt. (de azé' mi nyerjünk!!:)
Nyilatkozta, hogy gólt akar szerezni, hogy bebizonyítsa, hiba volt Őt elengedni! És milyen igaza van!!!
Most nézem hogy te is irtad(én a BL topicban), mert épp ezen gondolokoztam én is... :roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Válasz küldése