Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#661 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2022. február 10., csütörtök 19:56
cech19960320 írta: 2022. február 10., csütörtök 19:44
Bubi írta: 2022. február 10., csütörtök 19:42 Nem adott még magyarázatot a tettére...?
én nem láttam... gondolom azóta is próbál elfogadható magyarázatot kitalálni a 3 agysejtjével...
Milyen magyarázatot lehet erre adni? Azt nem fogja mondani, hogy unatkoztam és ezért jól megrugdostam a macskát, értelmes indokot meg nem lehet erre találni úgyhogy jobban jár szerintem ha csöndben marad.
sztem semmilyet, de tuti ilyesmin gondolkozik :D

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#662 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta: 2022. február 10., csütörtök 19:44
Bubi írta: 2022. február 10., csütörtök 19:42 Nem adott még magyarázatot a tettére...?
én nem láttam... gondolom azóta is próbál elfogadható magyarázatot kitalálni a 3 agysejtjével...
Milyen magyarázatot lehet erre adni? Azt nem fogja mondani, hogy unatkoztam és ezért jól megrugdostam a macskát, értelmes indokot meg nem lehet erre találni úgyhogy jobban jár szerintem ha csöndben marad.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#663 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta: 2022. február 10., csütörtök 19:17 Vitality, Heineken, Experience Kissimmee, Monster, Lyca Mobile announced today that it has ended its sponsorship of West Ham United Football Club.

Kurt Zouma has lost his sponsorship deal with Adidas, just hours after he was fined £250,000 by West Ham and had his two cats taken into care by the RSPCA.

Nagyon komoly szponzorok hagyjak ott a West Ham-et, a ket foszponzor is kilepett.
Azért ez elég erős. Marmint egyetértek vele, de a szponzorok leülhettek volna a west ham igazgatótanácsával és közölhették volna velük, hogy vagy felbontjak zouma szerződését vagy ők mennek.
Remélem elég elrettentő ereje lesz ennek és aki ekkora nyomorék az legközelebb 2szer is meggondolja kezet emel e egy védtelenre.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#664 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2022. február 10., csütörtök 19:42 Nem adott még magyarázatot a tettére...?
én nem láttam... gondolom azóta is próbál elfogadható magyarázatot kitalálni a 3 agysejtjével...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#665 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem adott még magyarázatot a tettére...?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#666 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Vitality, Heineken, Experience Kissimmee, Monster, Lyca Mobile announced today that it has ended its sponsorship of West Ham United Football Club.

Kurt Zouma has lost his sponsorship deal with Adidas, just hours after he was fined £250,000 by West Ham and had his two cats taken into care by the RSPCA.

Nagyon komoly szponzorok hagyjak ott a West Ham-et, a ket foszponzor is kilepett.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#667 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta: 2022. február 10., csütörtök 18:46 Remélem ezzel a válogatott karrierjének is vége, bár eddig se értettem, mit látott Deschamps ebben az agyatlan, buta, fostalicska játékosban.

Szerencse, hogy már nem itt rontja a levegőt ez a nyomorék, a Lukaku-s affér után még csak ez hiányzott volna a klubnak így néhány hét leforgása alatt...
Pontosan. Nagyon megúsztuk.
Pedig ki hitte volna Mr Happyről hogy egy barom. Ennyit ferdit a közösségi média.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#668 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Remélem ezzel a válogatott karrierjének is vége, bár eddig se értettem, mit látott Deschamps ebben az agyatlan, buta, fostalicska játékosban.

Szerencse, hogy már nem itt rontja a levegőt ez a nyomorék, a Lukaku-s affér után még csak ez hiányzott volna a klubnak így néhány hét leforgása alatt...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#669 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2022. február 10., csütörtök 15:37 zuma mögül sorban lépnek ki a szponzorok, legutóbb az Adidas szüntette meg a szerződést. A Vitality a West Hammel is felbontotta a szerződést. A nyomozás tart, akár 4 évet is kaphat.

Ez a kedvencem:

If you are so tough mother****er, @KurtZouma, try to kick me.
What a piece of shit. No tolerance for animal cruelty. - JanBlachowicz Former UFC Light Heavyweight Champion
https://mobile.twitter.com/JanBlachowic ... 3XrrEpAAAA

Nagyon remélem a pályán is felrúgja valaki úgy jó rendesen.
De hogy lehet amúgy valaki ennyire agyhalott, hogy felveszi kamerára és felpattintja még netre is? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#670 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

zuma mögül sorban lépnek ki a szponzorok, legutóbb az Adidas szüntette meg a szerződést. A Vitality a West Hammel is felbontotta a szerződést. A nyomozás tart, akár 4 évet is kaphat.

Ez a kedvencem:

If you are so tough mother****er, @KurtZouma, try to kick me.
What a piece of shit. No tolerance for animal cruelty. - JanBlachowicz Former UFC Light Heavyweight Champion
https://mobile.twitter.com/JanBlachowic ... 3XrrEpAAAA

Nagyon remélem a pályán is felrúgja valaki úgy jó rendesen.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#671 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2022. február 8., kedd 20:16
broduer írta: 2022. február 8., kedd 14:02
Pityee írta: 2022. február 8., kedd 12:38 Ráadásul a saját macskájukat. Mondjuk sosem az eszéről volt híres.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... xdo1Z10_yg#
Nem akarok sem píszískedni, és nem vagyok egy túl nagy állatvédő sem, de ez a videó nagyon sokat elmond egy emberről. Izomból belerúg egyet, mintha labda lenne, végig röhögnek, ez a céltalan primitív, értelmetlen szórakozás mintapéldája, ráadásul ha jól látom egy gyerek is van a felvételen.

Nem mondom, hogy legyen vége az ő karrierjének is, de ezek a tettek olyan emberi minőségről tesznek tanúbizonyságot, amit nem lehet annyival elintézni, hogy "sosem az eszéről volt híres". Nem tudom igazából, mi lenne a helyes eljárás ilyen esetekben... :? :?

Pista bácsi is belerúgott anno a macskába dühében, meg mert útban volt, meg mert állatként kezelte, de ez a "szórakozásból kínozzunk" jelenség valahogy mégis ezerszer undorítóbb és felháborítóbb
Mindennel egyetértek egyet kivéve. Ismered Zoumát és a fizikumát. Nem elég hogy baszott nagy, méretéhez képest is kirívóan erős. Ha IZOMBÓL rúgott volna bele abba a macskába SEMMI nem marad belőle, csak csillagpor.

Egyébként az biztos, hogy poénból csinálta és nem "megdorgálni" akarta?
Látszik és hallatszik a videón hogy szórakoznak. Mellesleg ma a kezdőben van ez a barom...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#672 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2022. február 8., kedd 21:45
Dízel írta: 2022. február 8., kedd 21:27

Ahogy egy gyereket, ugy egy macskát sem ütünk meg.
Ráadásul először megrugja majd megüti, ez se nem véletlen se nem nevelés szándékú.
Gyűlölöm ezt az egoista felfogást, hogy ez csak egy állat.
Szerintem van az a szituáció amikor hatásos lehet lekeverni egyet, legyen az ember vagy állat. Ha anno apám jól szájbacsavart volna időnként valszeg sokkal jobbak lettek volna a jegyeim... Akkoriban nem érdekelt semmi más csak a haverok és a csavargás, nem érdekelt mi lesz holnap.

Vagy pl a kutyáim. Ahányszor belépek a kapun valamelyik mindig rám akar ugrani. Már mielőtt belépek határozottan figyelmeztetem őket hogy ne merjék, éveken keresztül próbáltam őket leszoktatni erről de valamelyik örömében mindig összesároz. Egy ideje odacsapok nekik ha ugranak. Persze nem úgy hogy leszakadjon a fejük, de nem is gyengén...

Na de ebbe nem akarok nagyon mélyen belemászni. Puszta szórakozásból nem bántunk se embert se állatot.
Érthető amit mondasz, van is benne igazság. Nekem volt kutyam, most macskám van, annyi a különbség, hogy a macska nagyon öntörvényű. Ezért sem lehet annyira tanitani őket mint a kutyákat.
Azt szoktam mondani, nem kell szeretni minden állatot, viszont az összeset tisztelni kell.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#673 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: 2022. február 8., kedd 21:27

Ahogy egy gyereket, ugy egy macskát sem ütünk meg.
Ráadásul először megrugja majd megüti, ez se nem véletlen se nem nevelés szándékú.
Gyűlölöm ezt az egoista felfogást, hogy ez csak egy állat.
Szerintem van az a szituáció amikor hatásos lehet lekeverni egyet, legyen az ember vagy állat. Ha anno apám jól szájbacsavart volna időnként valszeg sokkal jobbak lettek volna a jegyeim... Akkoriban nem érdekelt semmi más csak a haverok és a csavargás, nem érdekelt mi lesz holnap.

Vagy pl a kutyáim. Ahányszor belépek a kapun valamelyik mindig rám akar ugrani. Már mielőtt belépek határozottan figyelmeztetem őket hogy ne merjék, éveken keresztül próbáltam őket leszoktatni erről de valamelyik örömében mindig összesároz. Egy ideje odacsapok nekik ha ugranak. Persze nem úgy hogy leszakadjon a fejük, de nem is gyengén...

Na de ebbe nem akarok nagyon mélyen belemászni. Puszta szórakozásból nem bántunk se embert se állatot.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#674 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2022. február 8., kedd 20:16
broduer írta: 2022. február 8., kedd 14:02
Pityee írta: 2022. február 8., kedd 12:38

Ráadásul a saját macskájukat. Mondjuk sosem az eszéről volt híres.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... xdo1Z10_yg#
Nem akarok sem píszískedni, és nem vagyok egy túl nagy állatvédő sem, de ez a videó nagyon sokat elmond egy emberről. Izomból belerúg egyet, mintha labda lenne, végig röhögnek, ez a céltalan primitív, értelmetlen szórakozás mintapéldája, ráadásul ha jól látom egy gyerek is van a felvételen.

Nem mondom, hogy legyen vége az ő karrierjének is, de ezek a tettek olyan emberi minőségről tesznek tanúbizonyságot, amit nem lehet annyival elintézni, hogy "sosem az eszéről volt híres". Nem tudom igazából, mi lenne a helyes eljárás ilyen esetekben... :? :?

Pista bácsi is belerúgott anno a macskába dühében, meg mert útban volt, meg mert állatként kezelte, de ez a "szórakozásból kínozzunk" jelenség valahogy mégis ezerszer undorítóbb és felháborítóbb
Mindennel egyetértek egyet kivéve. Ismered Zoumát és a fizikumát. Nem elég hogy baszott nagy, méretéhez képest is kirívóan erős. Ha IZOMBÓL rúgott volna bele abba a macskába SEMMI nem marad belőle, csak csillagpor.

Egyébként az biztos, hogy poénból csinálta és nem "megdorgálni" akarta?
Ahogy egy gyereket, ugy egy macskát sem ütünk meg.
Ráadásul először megrugja majd megüti, ez se nem véletlen se nem nevelés szándékú.
Gyűlölöm ezt az egoista felfogást, hogy ez csak egy állat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#675 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2022. február 8., kedd 14:02
Pityee írta: 2022. február 8., kedd 12:38
Traxver írta: 2022. február 8., kedd 12:33 Felkerült egy video ahogy Zouma rugdossa a macskát.
Ráadásul a saját macskájukat. Mondjuk sosem az eszéről volt híres.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... xdo1Z10_yg#
Nem akarok sem píszískedni, és nem vagyok egy túl nagy állatvédő sem, de ez a videó nagyon sokat elmond egy emberről. Izomból belerúg egyet, mintha labda lenne, végig röhögnek, ez a céltalan primitív, értelmetlen szórakozás mintapéldája, ráadásul ha jól látom egy gyerek is van a felvételen.

Nem mondom, hogy legyen vége az ő karrierjének is, de ezek a tettek olyan emberi minőségről tesznek tanúbizonyságot, amit nem lehet annyival elintézni, hogy "sosem az eszéről volt híres". Nem tudom igazából, mi lenne a helyes eljárás ilyen esetekben... :? :?

Pista bácsi is belerúgott anno a macskába dühében, meg mert útban volt, meg mert állatként kezelte, de ez a "szórakozásból kínozzunk" jelenség valahogy mégis ezerszer undorítóbb és felháborítóbb
Mindennel egyetértek egyet kivéve. Ismered Zoumát és a fizikumát. Nem elég hogy baszott nagy, méretéhez képest is kirívóan erős. Ha IZOMBÓL rúgott volna bele abba a macskába SEMMI nem marad belőle, csak csillagpor.

Egyébként az biztos, hogy poénból csinálta és nem "megdorgálni" akarta?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#676 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem tudom milyenek Angliában a törvények az állatkínzással kapcsolatban, de gyanítom hogy komoly eljárás nem lesz ellene. A West Ham megbünteti, azt farzsebből kifizeti, aztán jövő héttől ugyanígy fogja rugdosni a macskát meg röhögni rajta, max nem veszi majd fel. Aki ekkora féreg, az csak azért nem fog megváltozni mert pár napig kapja majd az ívet a médiában.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#677 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mennyire örülök, hogy ez az idióta nyomorult már nem nálunk játszik. Azt eddig is tudtam, hogy focistának is egy fos, de emberileg még azt az alacsony nívót se éri el, amit a labdával képes alkotni. Nagy kár, hogy valószínűleg egy ejnye-bejnyével megússza.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#678 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Remelem megtalalja a Cancel Culture es a media segitsegevel eltiporjak ezt a majmot.
Elottem minden leirtatok mar amit szerettem volna, ez teljesen elfogadhatatlan.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#679 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És ez az ember többet keres egy hónap alatt, mint itthon 10 egyetemi tanár egész életében összesen.

Persze ez is más téma (meg a mi nyomorék országunk szégyene is hogy a tudást nem díjazzák) csak ilyenkor bosszantó az ilyen dolgokat végig gondolni.

Agyatlan buta gyökér ember remélem egy darabig még sérült marad...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#680 Hozzászólás Szerző: Dante »

James Lee írta: 2022. február 8., kedd 14:23 Ez az a színvonal, amikor gyerekként békákat versenyeztettünk a teraszon öreganyánk nagy örömére, vagy hangyákat gyújtottunk fel egy nagyítóval. Ebből a fajta "szórakozásból" van, aki kinő és úgy látszik hogy van, aki megmarad ezen a szinten a hülye haverjaival együtt.
Szerintem semmi köze ennek ahhoz, amiről te írsz, annál sokkal súlyosabb. Nem csak azért mert felnőtt és ráadásul a gyereke előtt teszi, hanem azért is, mert pusztán szórakozásból történt.
Azzal egyetértek amit a hozzászólásod második felében említesz, remélem, hogy olyan "büntetés" jár neki, ami igazán rosszul érinti.

Válasz küldése