Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8061 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ezúttal teljesen egyetértek.
Nem lehet emellett csak úgy elmenni!
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8062 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:Hát nem tudom srácok! Az igazság az, hogy én sokkal szívesebben szurkolnék egy League 1-os Chelsea-nek, mint egy sztárokkal, teletűzdelt, lélektelen, ténylegesen összevásárolt, neo-Real-nak. Már pedig nem lehetetlen, hogy ez vár ránk. Talán még durvábban, mint a Real-nál!!:(
Majd meglátjuk.
nekem csak az "elnökkel" van bajom. adja a pénzt meg élvezze a meccset... amint beleszolt igazolása (tavalyi nyár) már is szar lett a játékunk, erre most azt hiszi Mouri az oka... és kirugja...
amugy ahogy tellik az idő egyre rosszabbul látom a helyzetet.
gondoljatok csak bele 3 év alatt nyertünk 2 bajnokságot meg 4 másk kupát... pff... erre ki lesz képes ismét? jo persze ez igy nagyon sok eredmény, tehát az sem normális amit Mouri maga után hagyott, de... ki lesz képes akár évi 1 kupára is? henger és SAFnak is jo a csapata, nagyon is és nagyon jo edzők, de amiota Mouri itt van nem sok minden termett nekik...
amugy gondolkodtam azon is hogy amikor Ranieri elment nagyon sajnáltam de über más volt az a helyzet. amellett hogy szimpatikus ember volt mást nem tudott felmutatni és Őt egy Bl gyöztes edző váltotta.
aki az azt megelözö évben meg az Uefa kupát nyerte meg... most meg!

azzal sem értek egyet hogy meghalt a király, éljen a király.
meg halt a király. (pont) de nincs uj király.
akármennyire is tehetségesnek tünik az uj edző, ahogy Tibi is irta, csak 52 éves és nagy érdemei nincsenek...
hozzáteszem, ami már rögtön az első pillanatba is szemet szurt, hogy ha nem lenne joba Abraval akkor a neve fel sem merült volna és a névtelenségben élte volna le az életét. Tehát biztos nem Ő lenne az edzőnk most ha nem ismerné Abrát. nah ezt hivják korrupcionak.
nem hiszem el hogy ilyen fordulhat amugy elő ami most történt nállunk...
edzőt akkor szoktak leváltani ha fél év utána 10 helyezéssel a vártnál gyengébben teljesit a csapat...

a játékosokrol:
az ha valaki azt mondja a játékosok kussoljanak és már a köv meccstől is játszanak ugy ahogy kell annak nincsennek érzései.
amikor szarul megy a csapatnak és valaki szová teszi, jön az a szép kifejezés, hogy a játékosok nem robotok...
nah kérdem én, ha nem azok akkor az egyértelmüen siker edzőt miért ne sirassák meg?... amugy is Mourinak aki a keze alatt volt azt megvédte mindentől és szerette nagyon...
hülyeség ha valaki azt hiszi hogy ha egy játékos ezek után elvágyodik akkor az azt jelentené hogy a szurkolokat vagy a SBet megutálta volna...
de egy jol müködö gép volt a Chelsea amit Mouri önfeláldozása tett csapattá és miatta volt átlagon felül a játékosok, szurkolok és edző közti kapcsolat...

végezetül még annyit szeretnék hozzáfüzni, hogy Seva és a hüvös kézfogás. közvetetten Ő is hozzájárult Mouri kivágásához, hisz ha pl nem 4 golt szerzett volna a Plben tavaly, akkor talán most nem igy lenne.
ezzel persze nem teszem felelőssé mert max 5% ban van benne az ügyben de Ő is közre játszott benne.

ui.: andyslacker, rekacio ne irj rá, csak kezdj el sértegetni, az ugy is jol megy :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8063 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Drogba-sztorit a BBC is átvete, és minha számítana, én is...
GO BLUES!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8064 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Kép

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8065 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát nem tudom srácok! Az igazság az, hogy én sokkal szívesebben szurkolnék egy League 1-os Chelsea-nek, mint egy sztárokkal, teletűzdelt, lélektelen, ténylegesen összevásárolt, neo-Real-nak. Már pedig nem lehetetlen, hogy ez vár ránk. Talán még durvábban, mint a Real-nál!!:(
Majd meglátjuk.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8066 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

andyslacker írta:Még szerencse, hogy csak a sun írta :) Azt tudni lehetett, hogy Drogba nagyon bírta, de kétlem, hogy az idegösszeroppanás határára sodorta volna ez az egész. Ez a 'nem tudja, hogy egy másik edző irányítása alatt képes-e a legjobbját nyújtani' idézet meg aztán akkor is nyilvánvalóvá tenné, hogy szennylapból van idézve, ha nem derült volna ki korábban. :D
De természetesen az NSO-n megjelent... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8067 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Hajni írta:Barátai szerint Didier Drogba úgymond „kiakadt”, amikor értesült arról, hogy Jose Mourinhót kirúgták a Chelsea-től – írta a Sun című angol bulvárlap.
Az újság szerint az elefántcsontparti csatár sírva búcssúzott el a csütörtöki edzés után a csapattársaitól.
„Didier teljesen kiakadt a Chelsea-re, nem tudja elhinni, hogy csak így kirúgták Mourinhót” – idézte a Sun Drogba egyik cimboráját.
„Úgy tekintett rá, mint a mentorára, és nem tudja, hogy egy másik edző irányítása alatt képes-e a legjobbját nyújtani.”
„Még néhány hét, amíg ismét játékra jelentkezhet, de nem azért, mert el akar menni, hanem mert a sérülése ennyi idő alatt gyógyul.”
Még szerencse, hogy csak a sun írta :) Azt tudni lehetett, hogy Drogba nagyon bírta, de kétlem, hogy az idegösszeroppanás határára sodorta volna ez az egész. Ez a 'nem tudja, hogy egy másik edző irányítása alatt képes-e a legjobbját nyújtani' idézet meg aztán akkor is nyilvánvalóvá tenné, hogy szennylapból van idézve, ha nem derült volna ki korábban. :D
Birth, CHELSEA, Death

Hajni
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007. augusztus 12., vasárnap 16:55

#8068 Hozzászólás Szerző: Hajni »

Barátai szerint Didier Drogba úgymond „kiakadt”, amikor értesült arról, hogy Jose Mourinhót kirúgták a Chelsea-től – írta a Sun című angol bulvárlap.
Az újság szerint az elefántcsontparti csatár sírva búcssúzott el a csütörtöki edzés után a csapattársaitól.
„Didier teljesen kiakadt a Chelsea-re, nem tudja elhinni, hogy csak így kirúgták Mourinhót” – idézte a Sun Drogba egyik cimboráját.
„Úgy tekintett rá, mint a mentorára, és nem tudja, hogy egy másik edző irányítása alatt képes-e a legjobbját nyújtani.”
„Még néhány hét, amíg ismét játékra jelentkezhet, de nem azért, mert el akar menni, hanem mert a sérülése ennyi idő alatt gyógyul.”

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8069 Hozzászólás Szerző: undertow »

Norbert írta:
zirkonium írta:Kép
Szurkolók tegnap a Bridge-en
A tüntetők Kenyon fejét követelték.
kenyon egy gusztustalan alak, ez teny.
de jelen esetben nem hiszem, hogy hibas. nekem nagyon ugy tunt, hogy jose partjan volt, ha rajta mulik marad.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8070 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Grant első döntése: Jamie Redknapp a szakmai stábba!!! egy volt liverpooli. Winston, mit szólsz?? :lol:
legalabb nem scouser.
egyebkent a dontes oka egyertelmu: lamps unokatestvere, es tobb angol jatekosunknak is cimboraja.
probal grant a jatekosok kedvere tenni.

egyebkent az egyetlen pozitivuma a rosszul idozitett tavozasnak az, hogy igy a jatekosok nem tudnak elso felindulasbol lelepni joseval. januarig varniuk kell, addig meg sok viz lefolyik a temzen, lecsillapodnak a kedelyek.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8071 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tomathos írta:
andyslacker írta: Ezt mi igazán tudjuk, mennyire igaz, ugyanis muri dolgai miatt Magyarországon is sokakban ellenszenvet ébresztett a klub iránt.
Ja, és ezek az emberek döntő többségben egy (mostmár) rivális klub szurkolói.
Itt viszont már akkor megint előjön az, amivel Andy indította ezt az egészet, hogy most valaki egy klubért szorít, vagy játékosokért illetve edzőért. Ha valaki egy edző miatt képes utálni egy klubot, abból soha nem lesz más, csak divatszurkoló. Én sem örülök most Grantnek kifejezetten, de ettől még eszembe nem jutna, hogy ágyús szurkoló legyek.... (vagy bármi más)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Tomathos
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007. szeptember 16., vasárnap 10:44

#8072 Hozzászólás Szerző: Tomathos »

andyslacker írta: Ezt mi igazán tudjuk, mennyire igaz, ugyanis muri dolgai miatt Magyarországon is sokakban ellenszenvet ébresztett a klub iránt.
Ja, és ezek az emberek döntő többségben egy (mostmár) rivális klub szurkolói.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8073 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

andyslacker írta:Egy edző ugyanúgy a klubot képviseli a munkája során, tehát valamilyen szinten a klubot járatja le a húzósabb megnyilvánulásaival. Ezt mi igazán tudjuk, mennyire igaz, ugyanis muri dolgai miatt Magyarországon is sokakban ellenszenvet ébresztett a klub iránt. Egy klubtulajdonos számára a rossz publicitás ugyanannyira nemkívánatos dolog, mint 15 zsinórban elveszített meccs. Az pedig egyáltalán nem irreális elvárás egy edzőtől, hogy nyilatkozzon normális dolgokat kultúrált stílusban, maradjuon többé-kevésbé diplomatikus és feleslegesen ne adjon okot támadásra.
Legalább annyira negatív volt, mint Abra maga... :) Nagypofájú FC vagy Köcsög FC, a Lokomotiv London vagy Cselszkij viszont elég beszédes...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8074 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Birth, CHELSEA, Death

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8075 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

andyslacker írta:Abra témában csak annyit, hogy ha ennyire elmérgesedett a viszony kettejük között, akkor nyilván nem maradhatott minden a régiben. Azt gondolom senki nem feltételezte róla, hogy egy edző miatt kivonuljon a Chelsea-ből. Ő a főnök, ha valakivel nem tud együtt dolgozni, akkor elküldi. Ez mindenhol így működik.
Nyilván ez így van, én ezt nem vitatom. Még azt is aláírom így látatlanban is, hogy Jm-mel nem lehet egyszerű együtt dolgozni. De azért más az, hogy van egy közvetlen beosztottad (főnököd), akivel nap-mint-nap találkozol, állandóan aládtesz, nem hajlandó elvégezni a munkáját, ráadásnak mindemellé egy köcsög, akit már ha hozzádszól is meg tudnál folytani, és más Abra és Muori kapcsolata. Nincs is a nyakára akasztava, mert nyilván ha azt mondom, havi egy találkozójuk volt, sokat mondok vele, a munkáját meg asszem jól végezete. Leszámítva persze, ha Abranak tényleg nem számít más, csak a BL... de ha csak a BL számít, akkor nagyon egyszerűen vegye meg a két döntős csapatot minden évben, és kész. Megteheti.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8076 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

kdako írta:Andy, nem mindenki ért egyet ezzel. Ranieri után tudtuk, hogy egy sikeres edző jön, aki egy kiscsapattal verte végig Európát. Ettől függetlenül megbukhatott volna - szerencsére nem. Most egy olyan ember jön, aki nyert pár trófeát - Izraelben...azért nem ugyanaz a szint.

Miért baj az, hogy kiderült, a játékosok szerették Josét, nagyon kötődnek hozzá. ennyi idő után ez természetes. Nekem ez csak azt támasztja alá, hogy rosszul ítélték meg, és csak álca volt a kötekedő, pökhendinek tűnő stílus, és tényleg egy kedves ember.
Egy edző ugyanúgy a klubot képviseli a munkája során, tehát valamilyen szinten a klubot járatja le a húzósabb megnyilvánulásaival. Ezt mi igazán tudjuk, mennyire igaz, ugyanis muri dolgai miatt Magyarországon is sokakban ellenszenvet ébresztett a klub iránt. Egy klubtulajdonos számára a rossz publicitás ugyanannyira nemkívánatos dolog, mint 15 zsinórban elveszített meccs. Az pedig egyáltalán nem irreális elvárás egy edzőtől, hogy nyilatkozzon normális dolgokat kultúrált stílusban, maradjuon többé-kevésbé diplomatikus és feleslegesen ne adjon okot támadásra.

Nem az a baj, hogy szerették a játékosok, nekem azzal lenne bajom, ha bizonyos játékosok miatta mennének el. De mint mondtam, én a klub szurkolója vagyok és nem adott játékosoké, vagy az edzőé. Ha például holnap bejelentenék, hogy Joey, vagy Terry, vagy akármelyik másik kulcsjátékos el akar menni és eladjuk mondjuk a cigány barkasznak, tuti, hogy nagyon elszomorítana, de ugyanúgy túllépnék rajta.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8077 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ZenZo írta:The Show must go on, vele vagy nélküle, valahol tényleg itt lehet megfogni a lényeget a jelen helyzetben. Van élet JM-en túl, persze, de milyen? Persze, ez nem válság, és szerintem ettől senki számára nem kérdés, hogy kitart e a klub mellett, vagy sem. Hogy a játékosok hogyan élik majd meg mindezt, az persze még kérdés. De el tudom képzelni, hogy egy, a JM érkezését követő szemléletváltás lesz a klubnál, legalább olyan mértékű, és talán majd annyira eredményes is. Felsorolhatunk itt száz edzőt is, de igen kevés azoknak a száma, aki 3 év alatt ezt JM után tudja csinálni... de persze legyen szerencséje, aki hozzákezd.

De ezt a balhét, ha már így nevezted, én is Abra nyakába varrom. Ez az ő sara. És attól, hogy a klubot egy igen csúfos eseménytől (a L**ds általl kitaposott úton haladástól) megóvta, attól ezt ő b@szta el. Ettől nem érzem úgy, hogy baj, hogy jött, baj, hogy itt van, vagy - remélhetőleg - itt marad, de hogy ez okos döntés volt, vagy sem, az idő hamarost eldönti.
Abra témában csak annyit, hogy ha ennyire elmérgesedett a viszony kettejük között, akkor nyilván nem maradhatott minden a régiben. Azt gondolom senki nem feltételezte róla, hogy egy edző miatt kivonuljon a Chelsea-ből. Ő a főnök, ha valakivel nem tud együtt dolgozni, akkor elküldi. Ez mindenhol így működik.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#8078 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Én legszíveseben Guus Hiddinket látnám a kispasdon méltó utodja lenne Murinonak.
Edmonton Oilers fan

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8079 Hozzászólás Szerző: Norbert »

zirkonium írta:Kép
Szurkolók tegnap a Bridge-en
A tüntetők Kenyon fejét követelték.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8080 Hozzászólás Szerző: Norbert »

José örökmérlege a Pl-ben a többi csapathoz képest:
20pontal vertük a Manure-t , majd 50-el wengert!

Premier League Table in Mourinho Era
Pos Team P W D L F A GD Pts
1 Chelsea 120 85 25 10 215 67 148 280
2 Manchester United 120 78 26 16 217 89 128 260
3 Arsenal 119 68 27 24 228 106 122 231
4 Liverpool 119 65 24 30 177 95 82 219
5 Tottenham Hotspur 120 50 31 39 166 144 22 181
6 Everton 120 50 29 41 139 137 2 179
7 Bolton Wanderers 120 48 29 43 152 148 4 173
8 Blackburn Rovers 119 45 31 43 140 142 -2 166
9 Newcastle United 119 40 33 46 138 150 -12 153
10 Middlesbrough 120 40 33 47 152 162 -10 150
11 Manchester City 120 41 26 53 124 133 -9 149
12 Aston Villa 119 35 41 43 135 152 -17 146
13 Portsmouth 120 35 32 53 132 171 -39 137
14 Fulham 120 35 31 54 147 189 -42 136
15 Charlton Athletic 114 33 28 53 117 173 -56 127
16 West Ham United 81 31 13 37 95 117 -22 106
17 Wigan Athletic 82 27 16 39 89 116 -27 97
18 Birmingham City 82 21 23 38 75 105 -30 86
19 West Bromwich Albion 76 13 25 38 67 119 -52 64
20 Reading 44 17 8 19 55 57 -2 59
21 Sheffield United 38 10 8 20 32 55 -23 38
22 Crystal Palace 38 7 12 19 41 62 -21 33
23 Norwich City 38 7 12 19 42 77 -35 33
24 Southampton 38 6 14 18 45 66 -21 32
25 Watford 38 5 13 20 29 59 -30 28
26 Sunderland 44 5 7 32 31 78 -47 22
27 Derby County 6 1 1 4 4 15 -11 4
IN CHELSEA WE TRUST!

Válasz küldése