Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#121 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Auba a honap jatekosa lett a franciaknal. Ki erti ezt.. nalunk a labdat sem tudta atvenni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#122 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Izland írta: 2024. január 16., kedd 18:44 Szezon elején mérgemben írtam, hogy inkább jöjjön Mourinho vissza, de így, hogy most már reális esély van rá, inkább ne.
Nem szeretném , hogy példaul Mudryk, Noni, Gallagher, vagy a többi fiatal játékosunk valamelyik riválisunknál legyen klasszis, mint Salah, vagy De Bruyne.

Ehhez a fiatal csapathoz vétek lenne ideengedni, hiába imádnám, hogyha ő ülne a padon. Akkor már inkább Conte. Utóbbiból legalább kinézem, hogy Jacksont világgá zavarja innen. :mrgreen:
A második regnálása idején futott fel Abrának meg az igazgatótanácsnak, hogy önfenntartó klubot akarnak és a transfer igazolásokat fedezni kéne a kimenő oldalon. Sokat elárul, hogy azóta kukázták is a koncepciót, valamint, hogy a listádról lemaradó Lukakuval azóta két állomásán is jó viszonyt ápolt. Nem akarom felmenteni, mivel taccsra vágtak egy szupernek induló csapatot, csak abban talán nem egyedül az ő keze volt benne, hanem az akkoriban távol levő Abra + a target számokat hozni akaró vezetősége. Mellesleg az állandó nyomás miatt 99%-unk a kész játékosokra szavazna a tehetségek kárára.

Nem vagyok meggyőződve, hogy Boehlyék is hasonló döntések elé állítanák és ha 100+ millák elpancsolásáról van szó, akkor Mou a mi emberünk. (Fabre, Costa, Matic, Drogba 2x, Essien, Karvaly 2x - Milito, Etoo 2x, Lucio - Ozil, Modric, Khedira)

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#123 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Amíg Bolyhosék FIFA Manager-esdit játszanak és azt hiszik értenek a "Soccer"-hez, addig épeszű, valamire való edző nem jön ide....úgyhogy ez még hosszú szenvedés lesz!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#124 Hozzászólás Szerző: broduer »

Én végigkövettem Mou állomásait és az utolsó szeg lenne őt leszerződtetni. Az ember nagyon rosszul öregedett. Minden csapatának a játéka a nézhetetlen antifoci, amióta elment a Realtól. Akik azt állítják, szép volt a Roma játéka, azok láttak Roma meccset? Mert én sajnos igen, nem is egyet.

A legnagyobb baj vele, hogy az egoja nem megy lejjebb, és emiatt képtelen belátni, hogy fejlődnie kéne, követni a futballt.
Balhék, showműsor, "mindenki hibás csak én nem" hozzáállás. Emiatt sokaknak imponálhat még a személye, de ez csak szemfényvesztés. Toxikus alak, akire projektet egyszerűen nem lehet rábízni (Conte ugyanez,csak sikeresebb kivitelben, nagyobb szakmaisággal - Tuchel is talán hasonló lesz, majd ez a Bayern kaland eldönti).

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#125 Hozzászólás Szerző: Izland »

Szezon elején mérgemben írtam, hogy inkább jöjjön Mourinho vissza, de így, hogy most már reális esély van rá, inkább ne.
Nem szeretném , hogy példaul Mudryk, Noni, Gallagher, vagy a többi fiatal játékosunk valamelyik riválisunknál legyen klasszis, mint Salah, vagy De Bruyne.

Ehhez a fiatal csapathoz vétek lenne ideengedni, hiába imádnám, hogyha ő ülne a padon. Akkor már inkább Conte. Utóbbiból legalább kinézem, hogy Jacksont világgá zavarja innen. :mrgreen:

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#126 Hozzászólás Szerző: Crap »

fst200 írta: 2024. január 16., kedd 14:53
Crap írta: 2024. január 16., kedd 11:24
Pityee írta: 2024. január 16., kedd 10:48

Lekéne rá csapni. Kiváncsi lennék mit tudna ezzel a kerettel alkotni :D
Szrtm nagy butaság volt a Romanal,hogy kirúgták. Ugye szurkolói nyomás volt rajtuk mert a legfőbb bűne igazából az volt, hogy a Laziotól (legnagyobb riválisuk, ahol egyébként Sarri az edző) utóbbi időben mindig kikaptak. De most emiatt kivágni...

Rövid távon egy kis fellendülés várható maximum, de ők full alsóházra vannak ítélve.
Mou 3 éve alatt, az első évben érkezett Abraham meg pár 10 milliós keret kitöltő igazolás.
Azóta 2,5 év alatt csak eladtak, olyan 80 millió € összegben és összesen 2,5 millió € értékben vettek játékost. Mindenki ingyen ment oda vagy kölcsönbe és nagyon nagyon sokan Mou neve miatt mentek oda, amit az ottani vezetőség így használt ki. Nem is értem hogy tervezik kifizetni nekünk Lukakut. Szrtm sehogy...
Alapesetben, ha éppen nem volt náluk is sérült a fél keret mint nálunk, akkor a játékuk is egész szép volt Dybalaval vezetve.
Viszont mielőtt ő is meg jópár fontos játékos állandóan kidőlt, így sok meccsen ugyanúgy hozta a szokásos buszt.

A körülménykehez képest szerintem ő kihozta a maximumot ebből a Romaból. Nyert velük egy konferencia ligát, elvitte őket az EL döntőbe és idén is csak 5 pontra vannak lemaradva a 4. BL érő helyről.
El döntőben is ha nem sérült Dybala szerintem behuzzak illetve volt egy érdekes bírói ítélet, az igaz, hogy utána meg Mou tizikre játszott amit csúnyán el is bukott, nem is értettem, nem azt mondom hogy annyira acélos volt a támadó rész Dybala nélkül és betolta a buszt, hogy így kihuzzak a végéig, de a bekapott gól után is ez a felfogás maradt, amikor 90% volt az esély, hogy ezt a tizi párbajt a Sevilla behuzza
Valszeg valami más lehet a kirúgása ügyében. Megbeszélésen valakinek beszólhatott. Egyszerűen semmilyen szakmai érv nincs a kirúgása mellet jelenleg. Totál rossz kerettel, kulcsjátékosok nélkül, úgy hogy kb. nekik volt az egyik hanem a legkeményebb menetrendjük az utóbbi pár hétben is csak 5 pontos lemaradással vannak a BL helytől.
Sportigazgató is lelép tőlük egy hét múlva elvileg. Nincs is edző aki hozzájuk igazolna, így valszeg De Rossi fog leülni a padra akinek nincs is felnőtt csapattal tapasztalata.
Annyival könyebb dolga lesz, hogy pont most jönnek a könyebb találkozók a Romanak, de aki ebben a sztoriban annyit lát hogy Mout megint kirúgták az nagyon nem követi az eseményeket.

Érdekes egyébként, hogy a United szurkolói is Mourinhot választották a Fergie utáni idők eddigi legjobb edzőjének.
Egyszerűen sajnos brutál rossz projekteket és csapatokat vállalt el Mou mióta kirúgták tőlünk. Simán hoznám vissza én is egyébként, ha Pochal esetleg nem jönnek az eredmények semmilyen szinten a következő 1 hónapban.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#127 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Hat en kurvara remelem, hogy ide jon. Bar ismerve az amcsikat csak azert is kitartanak Poch mellett az utolso pillanatig, amikor mar nagy lesz a szurkoloi nyomas rajtuk.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#128 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Crap írta: 2024. január 16., kedd 11:24
Pityee írta: 2024. január 16., kedd 10:48
kecske01 írta: 2024. január 16., kedd 10:41 Mourinhot kibaszták
Lekéne rá csapni. Kiváncsi lennék mit tudna ezzel a kerettel alkotni :D
Szrtm nagy butaság volt a Romanal,hogy kirúgták. Ugye szurkolói nyomás volt rajtuk mert a legfőbb bűne igazából az volt, hogy a Laziotól (legnagyobb riválisuk, ahol egyébként Sarri az edző) utóbbi időben mindig kikaptak. De most emiatt kivágni...

Rövid távon egy kis fellendülés várható maximum, de ők full alsóházra vannak ítélve.
Mou 3 éve alatt, az első évben érkezett Abraham meg pár 10 milliós keret kitöltő igazolás.
Azóta 2,5 év alatt csak eladtak, olyan 80 millió € összegben és összesen 2,5 millió € értékben vettek játékost. Mindenki ingyen ment oda vagy kölcsönbe és nagyon nagyon sokan Mou neve miatt mentek oda, amit az ottani vezetőség így használt ki. Nem is értem hogy tervezik kifizetni nekünk Lukakut. Szrtm sehogy...
Alapesetben, ha éppen nem volt náluk is sérült a fél keret mint nálunk, akkor a játékuk is egész szép volt Dybalaval vezetve.
Viszont mielőtt ő is meg jópár fontos játékos állandóan kidőlt, így sok meccsen ugyanúgy hozta a szokásos buszt.

A körülménykehez képest szerintem ő kihozta a maximumot ebből a Romaból. Nyert velük egy konferencia ligát, elvitte őket az EL döntőbe és idén is csak 5 pontra vannak lemaradva a 4. BL érő helyről.
El döntőben is ha nem sérült Dybala szerintem behuzzak illetve volt egy érdekes bírói ítélet, az igaz, hogy utána meg Mou tizikre játszott amit csúnyán el is bukott, nem is értettem, nem azt mondom hogy annyira acélos volt a támadó rész Dybala nélkül és betolta a buszt, hogy így kihuzzak a végéig, de a bekapott gól után is ez a felfogás maradt, amikor 90% volt az esély, hogy ezt a tizi párbajt a Sevilla behuzza

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#129 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. január 16., kedd 12:42
BlueBlood1993 írta: 2024. január 16., kedd 12:32
kecske01 írta: 2024. január 16., kedd 10:41 Mourinhot kibaszták
Rá kéne menni viccet félretéve. Poch ennyit tud és kész, mid edző, Mou viszont bizonyított már több helyen.
Mindenhonnan kirúgják már sajnos. Neki már lefőtt, de Interimnek nyárig elnézném már csak a romantika miatt is.
Azért ennek lenne egy kemény PR értéke. A megcsappanó jegyeladások miatt remélem ez ráviszi az amcsikat, hogy komolyan elgondolkodjanak JM kinevezésén.

Nálam a mai napig nem az eredményei vagy a KdB-Salah-Lukaku cucc miatt van tüske, hanem hogy kiebrudalta Carneirot :mrgreen:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#130 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2024. január 16., kedd 12:32
kecske01 írta: 2024. január 16., kedd 10:41 Mourinhot kibaszták
Rá kéne menni viccet félretéve. Poch ennyit tud és kész, mid edző, Mou viszont bizonyított már több helyen.
Mindenhonnan kirúgják már sajnos. Neki már lefőtt, de Interimnek nyárig elnézném már csak a romantika miatt is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#131 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2024. január 16., kedd 10:41 Mourinhot kibaszták
Rá kéne menni viccet félretéve. Poch ennyit tud és kész, mid edző, Mou viszont bizonyított már több helyen.

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#132 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pityee írta: 2024. január 16., kedd 10:48
kecske01 írta: 2024. január 16., kedd 10:41 Mourinhot kibaszták
Lekéne rá csapni. Kiváncsi lennék mit tudna ezzel a kerettel alkotni :D
Szrtm nagy butaság volt a Romanal,hogy kirúgták. Ugye szurkolói nyomás volt rajtuk mert a legfőbb bűne igazából az volt, hogy a Laziotól (legnagyobb riválisuk, ahol egyébként Sarri az edző) utóbbi időben mindig kikaptak. De most emiatt kivágni...

Rövid távon egy kis fellendülés várható maximum, de ők full alsóházra vannak ítélve.
Mou 3 éve alatt, az első évben érkezett Abraham meg pár 10 milliós keret kitöltő igazolás.
Azóta 2,5 év alatt csak eladtak, olyan 80 millió € összegben és összesen 2,5 millió € értékben vettek játékost. Mindenki ingyen ment oda vagy kölcsönbe és nagyon nagyon sokan Mou neve miatt mentek oda, amit az ottani vezetőség így használt ki. Nem is értem hogy tervezik kifizetni nekünk Lukakut. Szrtm sehogy...
Alapesetben, ha éppen nem volt náluk is sérült a fél keret mint nálunk, akkor a játékuk is egész szép volt Dybalaval vezetve.
Viszont mielőtt ő is meg jópár fontos játékos állandóan kidőlt, így sok meccsen ugyanúgy hozta a szokásos buszt.

A körülménykehez képest szerintem ő kihozta a maximumot ebből a Romaból. Nyert velük egy konferencia ligát, elvitte őket az EL döntőbe és idén is csak 5 pontra vannak lemaradva a 4. BL érő helyről.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#133 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2024. január 16., kedd 10:41 Mourinhot kibaszták
Lekéne rá csapni. Kiváncsi lennék mit tudna ezzel a kerettel alkotni :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#134 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mourinhot kibaszták

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#135 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Sindu írta: 2024. január 13., szombat 21:44 Vagy vegyük meg ezt a Bobb gyereket, első PL meccsén győztes gólt lőtt a cityben hosszabbításban, úgy vette le KDB labdáját, ahogy itt arra csak Palmer lenne képes, remélem rástartolunk :D
Amig mi itt patyolgatjuk a 18-20 eves jatekosainkat es 5 meccsenkent kapnak 3 percet, addig valakinek van toke betenni a csapatba, ha mar nincs mas minosegi csereje.

Ugyanigy Poch is bekuldhetne minosegi idot adva Washingtonnak, Gilcrhistnek, Santosnak vagy a kolcsonbe elkuldott Fofananak is.

De mit varunk egy olyan edzotol megint, aki a vilag egyik legjobb balhatvedjet tamadokent jatszatja, hiaba ul a padon pl Mudryk, akinek megint kellene a jatekido.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#136 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

focimark írta: 2024. január 13., szombat 22:10 Pulisic itt nem kezdett ket egymast koveto meccsen, vagy serules miatt vagy mert az edzo mellozte. Nehez ugy formaba lendulni.
Könyörgöm ne sirjuk már vissza. Abszolút közepes játékos. Sem sebességben, sem cselekben, sem jatekintelliganciaban nem volt extra, lövései is felejthetőek. Nem volt rossz, néha megvillantotta magát, de az elitben máris nem ment neki. És ne mondjuk hogy mert mi is szarok vagyunk. Volt itt elég időt elég edző alatt, sosem ment neki huzamosabb ideig és nem csak a sérülések miatt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#137 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pulisic itt nem kezdett ket egymast koveto meccsen, vagy serules miatt vagy mert az edzo mellozte. Nehez ugy formaba lendulni.

Sindu
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#138 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Crap írta: 2024. január 13., szombat 19:45 Gyenge az olasz liga és sok játékos jobban tud így ott teljesíteni ez igaz, de attól én úgy gondolom a tehetséges, jó játékosok akik kiemelkednek itt is (PL-ben) tudják ugyanazt a jó teljesítményt nyújtani.

Leao a BL-ben ugyanígy agyon szivatott minden pl csapatot, közte mi se tudtunk vele mit kezdeni. Félelmetesen jó volt.

Lukaku is ha nem veszik össze Tuchellel röhögve lőtt volna nálunk is 20 gólt. Kár hogy ennyire elásta magát a hülye fejével.

Alonso is jó pár évet és meccset lehúzott nálunk többnyire szerintem egész jó teljesítménnyel.

És stb. Van még jó pár játékos akit el tudnék képzelni vagy fel tudnék hozni mint példa.
Puli jobb számokat (6g 5assiszt) hoz idén Leaónál.

Ha olyan jó lenne, nem ilyen olcsón adtuk volna el.

Sterling ha nem is olyan jó, mint kellene, 3 tizit harcolt ki, 5 gólt lőtt és 3 gólpasszt adott. Önző, de Pulinal nem önzőbb, Puli is belevezette 3 emberbe a labdát újra és újra, csak még ritkábban vitte át rajtuk, mint Raheem.

Igenis minden igazolásunk fos, ami az olasz ligából jött, ezzel szemben aki tőlünk ment oda (Giroud, Tammy, Puli), ott mind jók vagy nagyon jók. Tomori is stabil kezdő, a fél Milan a mi exjátékosainkból áll :D sztem ha Barkley az olaszokhoz igazolt volna, még ő is bl-induló csapatban játszhatna :D egy vicc az a bajnokság


Jöjjön Toney, bundázónk még nem volt, hátha beválik :D
Vagy vegyük meg ezt a Bobb gyereket, első PL meccsén győztes gólt lőtt a cityben hosszabbításban, úgy vette le KDB labdáját, ahogy itt arra csak Palmer lenne képes, remélem rástartolunk :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#139 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

A francia és főleg a portugál (Ramires, Matic, David Luiz, Enzo is bőven a jobbak közé tartozik) ligából történő igazolásaink historikusan alapvetően bejöttek, nem? Olasz pedig eléggé nem (Seva, Lukaku), német kb hasonló asszem (Puli, bizonyos szintig Werner, Havertz) de annyira rég szurkolok a csapatnak, hogy lehet szelektív a memóriám.

Mindenesetre nem az én dolgom ez, de ha valahonnan szinte sose jön össze valami (most épp a Brighton vagy az olasz liga), akkor hagyjuk már a picsába (Ferguson, Osimhen).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#140 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Srácok ugy beszeltek az olasz ligarol, mintha a mi csapatunk ott toronymagas listavezető lenne :D Aztán szerintem eljönne a Stamfordra az Inter, Milan vagy a Napoli. Szarra szopatnák a csapatunkat :D Értem én, hogy sokan még abba éltek hogy van PL, aztán nagy szakadék és a többi liga. De azért nem véletlenül játszott tavaly is BL döntőt az inter. Akit még a hiper szuper city sem tudott a döntőben ledominálni. Pedig a PLt minden évben viszonylag simán nyerik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése