Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8201 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Nah igen Juande Ramosra nem is gondoltam!Ő is megfelelő lenne,és a Sevilla gyönyörűen játszik!Az eredményeik pedig magukért beszélnek,ennél sokkal jobb helyen nem végezhetnek a Real meg a Barca mellett.Már csak az a kérdés,hogy Ramos eljönne-e ide!Am. sztem már a klub tárgyal Capelloval!Sztem ő az,aki elfogadná az ajánlatunkat!Remélem h a kettő közül választunk..

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8202 Hozzászólás Szerző: kdako »

GO BLUES!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8203 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Én Juande Ramosnak nagyon örülnék. Ő az, aki ötvözi a szép támadófocit az eredményességgel, ráadásul egy nem is egy világklasszisokból álló csapattal. Vele tényleg gyönyörűen tudna játszani a Chelsea!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8204 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

elöször is ! sok sikert josé ! az én tippem a barca december környékére ,vagy ha el kezd betlizni suszter akkor a reál ! remélem nem látom ezt a sakálfejüt sokáig a kispadon mert én már most utálom mint szart a zsebembe ! nem értem miért nem clark marad az edzö ! chelsea kötödés ismeri a csapatot és baromi jó arcak tünik !! én rá szavazok ! jewel+ hasonló kiscsapatok höseit én nem hozznék a chelsea-hez ! ez 1 másik cég más elvárásokkal ! nem tudom mi van a hátérben tippelni+ nics kedvem,úgy hogy köszi mident josé hadvezér ! szerintem egyébként valami exchelsea játékos lesz a közelmúltból az új edzö !

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8205 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=146797&

Júliusi cikk.. én még Zolát is el tudnám képzelni edzőnek!Nem is alaptalan..

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8206 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Etelkozi írta:Geri, nekem úgy tűnik, hogy az a bajod, hogy José távozása túlzottan felkavarta a fórumot, meg a fórumozókat.

Azért azt ne várd, hogy mindenki elmenjen mellette egy vállrándítással.
Ma egész nap ezen fogunk pörögni, talán még holnap, meg holnap után is.
Aztán majd mindenki megnyugszik. De ha van véleménye, gondolata a dologról, akkor most le fogja írni, akár bulvár, akár pletyka, akár saját elkeseredett, vagy épp jövőbetekintő és optimista a gondolata.

Ez van.
Engem kimondottan feldobott és optimistává tett, hogy végre bekövetkezett, amire már kb egy éve vártam. A keretünk erős, pénzünk dögivel, nem tudom, minek kell nekiállni temetni a csapatot. Azért, mert 'neadjisten' most előforulhat, hogy nem egy ripacs lesz az edzőnk, hanem egy normális, kultúráltan viselkedni tudó szakember?
Take it easy gyerekek, nem történt tragédia, az élet megy tovább.
Szebb jövőt.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

#8207 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Nem kell elsírni magunkat, ez az élet rendje... Mourinho 3 év alatt akkora lépést tett a Chelsea-vel mint más edzők 5-10 év alatt... erre képes, de még nem tud egy klub mellett hűséget fogadni évekig, pláne nem abra mellett aki minden évben trófeákat akar látni, de most legfőképp 1-et a BL-t...

én is abszolút bizakodó vagyok, sőt... DE szerintem egy új arc kell, egy új edző, nem egy izraeli megfigyelő... Del Bosque lenne a legjobb, de Hiddink-et nem tudnám elképzelni, talán Vialli vagy egyéb... ööö Capello?? :)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8208 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

szpecnaz írta:
Blueflag írta:
szpecnaz írta: miért is?...most hogy Muri elment, mindenki elfog menni?....de ha elfogadja...hát menjen..:)
Nagyon vidám vagy!Majd ha a csapat sorra hozza az x-eket,meg a játékosok elvágynak innen,akkor visszasírod majd Mourinhot!!
ki mondta hogy vidám vagyok?:)...ejh...játékosok elvágynak innen?...INNEN???:)...ennyit sehol sem keresnek..:D
Igen látom teljesen magadba vagy roskadva!De azért az öngyilkosságra ne is gondolj,annyira nem szörnyű ez!Csak a kedvenc csapatunk elindult a lejtőn,ezért vagyunk szomorúak.. majd a ManU ellen meglátod!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8209 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Chelseafan írta:Hogy fognak így a játékosok pályára lépni a mu ellen?? Mi lesz a játékosokkal, akik imádták Josét? Mi lesz az edzői stábbal?? Aááá megőrülök!!! :cry: :cry: :cry:
Gondold el mennyi stressz van rajtuk most!És mennyien imádták az edzőt!Ha neked a suliban elmegy a kedvenc osztályfőnököd,hiába jön egy hasonlóan kedves,aranyos,akkor is hiányozni fog a régi!Ez sajnos ilyen,és remélem hogy a csapat nem rokkan össze ettől most.. :(

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8210 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Hogy fognak így a játékosok pályára lépni a mu ellen?? Mi lesz a játékosokkal, akik imádták Josét? Mi lesz az edzői stábbal?? Aááá megőrülök!!! :cry: :cry: :cry:

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#8211 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Nekem most sincs értelmes véleményem... Erre az SMSre ébredtem hajnalban, visszaaludtam és erről is álmodtam.. Más lesz a csapat teljesen, de így idén nem nyerünk semmit :(

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8212 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Kicker írta:nem kell kongatni a vészharangot... most fog kiderülni, hogy Mourinhorol szólt e a Chelsea, vagy Mourinho nélkül is elit klub a Chelsea... én nagyon drukkolok azért, hogy sikereink legyenek, és ne süllyedjünk vissza középcsapattá... erre minden esélyünk meg van, a keret meg van, a motiváció szerintem most még nagyobb, mivel a játékosok meg akarják mutatni, hogy nem szarnak be M. nélkül sem... Chelsea 4ever!
Ez tetszik. Most tényleg ki fog derülni... Vagy borulni...

Egyébként én optimista vagyok, csak nagyon sajnálom a dolgot...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8213 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Blueflag írta:
szpecnaz írta:
Blueflag írta:Hát ezek után Lampard is megfontolja a legközelebbi Barcelona ajánlatot.. :(
miért is?...most hogy Muri elment, mindenki elfog menni?....de ha elfogadja...hát menjen..:)
Nagyon vidám vagy!Majd ha a csapat sorra hozza az x-eket,meg a játékosok elvágynak innen,akkor visszasírod majd Mourinhot!!
ki mondta hogy vidám vagyok?:)...ejh...játékosok elvágynak innen?...INNEN???:)...ennyit sehol sem keresnek..:D

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8214 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Etelkozi írta:Geri, nekem úgy tűnik, hogy az a bajod, hogy José távozása túlzottan felkavarta a fórumot, meg a fórumozókat.

Azért azt ne várd, hogy mindenki elmenjen mellette egy vállrándítással.
Ma egész nap ezen fogunk pörögni, talán még holnap, meg holnap után is.
Aztán majd mindenki megnyugszik. De ha van véleménye, gondolata a dologról, akkor most le fogja írni, akár bulvár, akár pletyka, akár saját elkeseredett, vagy épp jövőbetekintő és optimista a gondolata.

Ez van.
van benne igazság...de nekem semmi bajom a fórumtársaim véleményével...nem is várom el senkitől...én ezt a dolgot racionálisan élem meg (dávid mondta:) )....

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#8215 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Blueflag írta:
szpecnaz írta:
Blueflag írta:Hát ezek után Lampard is megfontolja a legközelebbi Barcelona ajánlatot.. :(
miért is?...most hogy Muri elment, mindenki elfog menni?....de ha elfogadja...hát menjen..:)
Nagyon vidám vagy!Majd ha a csapat sorra hozza az x-eket,meg a játékosok elvágynak innen,akkor visszasírod majd Mourinhot!!
Szerintem ebben teljesen igaza van Gerynek! Ha Lampard elmegy, tuti nem a Barcába megy, és tuti nem azért, mert Mouri már nincs nálunk!

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

#8216 Hozzászólás Szerző: Kicker »

nem kell kongatni a vészharangot... most fog kiderülni, hogy Mourinhorol szólt e a Chelsea, vagy Mourinho nélkül is elit klub a Chelsea... én nagyon drukkolok azért, hogy sikereink legyenek, és ne süllyedjünk vissza középcsapattá... erre minden esélyünk meg van, a keret meg van, a motiváció szerintem most még nagyobb, mivel a játékosok meg akarják mutatni, hogy nem szarnak be M. nélkül sem... Chelsea 4ever!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8217 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Pont a mu meccs előtt... Nem igaz!!! Miért???? :cry: :cry: :cry:

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8218 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Geri, nekem úgy tűnik, hogy az a bajod, hogy José távozása túlzottan felkavarta a fórumot, meg a fórumozókat.

Azért azt ne várd, hogy mindenki elmenjen mellette egy vállrándítással.
Ma egész nap ezen fogunk pörögni, talán még holnap, meg holnap után is.
Aztán majd mindenki megnyugszik. De ha van véleménye, gondolata a dologról, akkor most le fogja írni, akár bulvár, akár pletyka, akár saját elkeseredett, vagy épp jövőbetekintő és optimista a gondolata.

Ez van.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8219 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

szpecnaz írta:
Blueflag írta:Hát ezek után Lampard is megfontolja a legközelebbi Barcelona ajánlatot.. :(
miért is?...most hogy Muri elment, mindenki elfog menni?....de ha elfogadja...hát menjen..:)
Nagyon vidám vagy!Majd ha a csapat sorra hozza az x-eket,meg a játékosok elvágynak innen,akkor visszasírod majd Mourinhot!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8220 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Blueflag írta:Hát ezek után Lampard is megfontolja a legközelebbi Barcelona ajánlatot.. :(
miért is?...most hogy Muri elment, mindenki elfog menni?....de ha elfogadja...hát menjen..:)

Válasz küldése