Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8181 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
szpecnaz írta:AZért mert Muri elment még nem dől össze a világ....jó hogy nem azt nem írjuk le hogy idén kiesünk...Elment? Igen...kész, ez a tény...majd jön másik edző...egy darabig vezeti Grant a csapatot...ennyi...múlton rágódunk...és félünk a jövőtől, amiről fogalmunk sincsen...
Nagyon filozofikus vagy, de ezt nem lehet egy vállrándítással elintézni.
kérdem én...miért nem?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8182 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:AZért mert Muri elment még nem dől össze a világ....jó hogy nem azt nem írjuk le hogy idén kiesünk...Elment? Igen...kész, ez a tény...majd jön másik edző...egy darabig vezeti Grant a csapatot...ennyi...múlton rágódunk...és félünk a jövőtől, amiről fogalmunk sincsen...
Nagyon filozofikus vagy, de ezt nem lehet egy vállrándítással elintézni.
GO BLUES!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#8183 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

szpecnaz írta:AZért mert Muri elment még nem dől össze a világ....jó hogy nem azt nem írjuk le hogy idén kiesünk...Elment? Igen...kész, ez a tény...majd jön másik edző...egy darabig vezeti Grant a csapatot...ennyi...múlton rágódunk...és félünk a jövőtől, amiről fogalmunk sincsen...
Azt nem mondtam, hogy kiesünk, sőt, biztos vagyok benne, hogy a csapat továbbra is küzdeni fog (hisz ezért kapják a fizetésüket és ők úgymond profik), de jobb félni, mint megijedni! És azért ez MOST nem igazán jött jól!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8184 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:Emlékezzetek, nyáron, amikor megkapta a nyakába Grantet, Abra hogy kikelt ellene. Már lehet, hogy tudta, hogy fúrni fogja.
most jön a bulvár rész?:)...találjunk ki valamilyen szaftos sztorit hogy miért ment el és mi lehetett a háttérben..:)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8185 Hozzászólás Szerző: kdako »

Emlékezzetek, nyáron, amikor megkapta a nyakába Grantet, Abra hogy kikelt ellene. Már lehet, hogy tudta, hogy fúrni fogja.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8186 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

AZért mert Muri elment még nem dől össze a világ....jó hogy nem azt nem írjuk le hogy idén kiesünk...Elment? Igen...kész, ez a tény...majd jön másik edző...egy darabig vezeti Grant a csapatot...ennyi...múlton rágódunk...és félünk a jövőtől, amiről fogalmunk sincsen...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8187 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Zola?

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

#8188 Hozzászólás Szerző: Kicker »

kdako írta:Kicker, igazad lehet, de ha erről van szó, miért nem nyáron ment el, lehetett volna a Real edzője, vagy valami nagy klubbé. Nem hiszem, hogy otthon bírna ülni akár egy félévig, és várni, hogy hol szabadaul fel hely.
Más lehet a háttérben.
nem tudom, nem vagyok Londonban, meg nem is vagyok bennfentes... de nem kell itt nagy összeesküvést gyanítani... Jose dolgozott, keményen, tudta a mi a cél, mit kell elérni, ez nem sikerült 3 évig, és 2007 őszén olyan gyatra kezdést produkáltak, és gondolom olyan hangulat alakult ki az öltözőben, hogy inkább elment... én a helyébe most fél évig tuti eltűnnék, és verném a pénzt...
:)

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#8189 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

A mai munkám egy kalap szart sem ér, mert egész nap ezen rágódom. Noha hosszútávra tervezett, Joset azonban nem kell félteni. Szerintem hetetken belül meg lesz az új helye. A csapatot azonban annál inkább. Ne legyen igazam, de ennél csak rosszabb lesz. A játékosok szerették az edzőt, legalábbis ezt nyilatkozták úton-útfélen. Akármilyen Abra által jónak vélt, neki bólogató edző kevés lesz.
Amikor már biztos volt, hogy Ranierit kirúgta Abra, de nem volt biztos az új edző, én szívesen láttam volna del Bosquet, és azt hiszem ő most is szabad. Persze ő sem az a Bólogató János típus.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#8190 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

jól olvastam,amit olvastam :shock: nem hiszem el...még most sem tértem magamhoz...mouri és a Chelsea egy volt,de most már kettő :(

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8191 Hozzászólás Szerző: kdako »

Kicker, igazad lehet, de ha erről van szó, miért nem nyáron ment el, lehetett volna a Real edzője, vagy valami nagy klubbé. Nem hiszem, hogy otthon bírna ülni akár egy félévig, és várni, hogy hol szabadaul fel hely.
Más lehet a háttérben.
GO BLUES!

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

#8192 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Mourinho nem az a típusú edző, mint Ferguson, vagy Wenger stb. ő még keresi a kihívásokat, 3 évet lehúzott nálunk, volt mennyben és pokolban, és szerintem jókor állt fel, mert az idei Chelsea már nem volt olyan, mint ezelőtt, kevés volt a tűz... zsinórban 3 évig a Chelsea-t nagyon közel vezette a BL győzelemhez, de sajnos nem jött össze, amit nagyon sajnálok... :( azonban előre kell nézni, a játékoskeretünk bivaly erős, egy jó edző aki tud egy kis plusszt adni a csapatnak, önbizalmat, és lelkierőt kell nekünk!

Köszönjük Jose, Te mindent megpróbáltál, és hálásak vagyunk neked, hogy itt voltál, és a csapatunkból elit klubot csináltál! Sok sikert!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8193 Hozzászólás Szerző: kdako »

zirkonium írta:Kizárt, hogy Avram-mal akarná elkérni a klub a világdominanciát...
Szerintem nem csak ideiglenes megoldás lesz. kap 1-2 hónapot, ha beválik, maradhat, ha nem, akkor megvárják az Eb-selejtezőket, és esetleg jön Hiddink, ha az oroszok nem jutnak ki.
GO BLUES!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8194 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Ami külön rossz, hogy a télen 3 alkalommal is Chelsea meccsre megyek /vagyis készülök/ és nekem a Mourinhoval való találkozás is fontos lett volna, mármint én a lelátón, ő a pálya szélén.
Amolyan 12. játékosként tekintettem rá.

Ez most már elmarad.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8195 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kizárt, hogy Avram-mal akarná elkérni a klub a világdominanciát...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8196 Hozzászólás Szerző: kdako »

Etelkozi írta:
kdako írta:És most olvassátok el, hogy Kenyon mit mondott róla a dvd-n:

Chief executive Peter Kenyon insists Chelsea's hunger for success will not cost manager Jose Mourinho his job. Kenyon says Chelsea owner Roman Abramovich's long-term plans for the Blues include Mourinho at the helm.

Gusztustalan!!!!!
Jó, valójában nem ismerjük a teljes sztorit, könnyen lehet, hogy tényleg Josénál pattant el a húr. Bár nem ilyennek ismertük meg.
Én úgy olvastam most valahol, hogy tegnap délután már néhány játékostól, elsőként Frankytől, sms-ben elköszönt.

A válság értekezlet pedig ez után volt, este. Lehet, hogy tényleg lemondott. Ő José, tőle minden kitelik.
De csak akkor, ha nem érzi a bizalmat. Nem olyan, aki feladja. Eddig ő magától szerintem sehol sem mondott fel. Vagy elküldték, vagy lejárt a szerződése.
http://inforadio.hu/hir/sport/hir-149767 Dénes Tamás azt írja egy angol lapra hivatkozva, hogy megromlott a viszonya JT-vel is.

Már irigylem azt a csapatot, ahova majd megy. Lehet, hogy tényleg az angol válogatott lesz??? á, most még ez sem érdekel...
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8197 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Etelkozi írta:Ezt nem hiszem el.

Ezért hozta ide Abra a haverját, ezt jó előre kitervelték. Most meg őt akarják kinevezni.
szerintem csak időleges...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8198 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Ezt nem hiszem el.

Ezért hozta ide Abra a haverját, ezt jó előre kitervelték. Most meg őt akarják kinevezni.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8199 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

kdako írta:És most olvassátok el, hogy Kenyon mit mondott róla a dvd-n:

Chief executive Peter Kenyon insists Chelsea's hunger for success will not cost manager Jose Mourinho his job. Kenyon says Chelsea owner Roman Abramovich's long-term plans for the Blues include Mourinho at the helm.

Gusztustalan!!!!!
Jó, valójában nem ismerjük a teljes sztorit, könnyen lehet, hogy tényleg Josénál pattant el a húr. Bár nem ilyennek ismertük meg.
Én úgy olvastam most valahol, hogy tegnap délután már néhány játékostól, elsőként Frankytől, sms-ben elköszönt.

A válság értekezlet pedig ez után volt, este. Lehet, hogy tényleg lemondott. Ő José, tőle minden kitelik.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8200 Hozzászólás Szerző: kdako »

És most olvassátok el, hogy Kenyon mit mondott róla a dvd-n:

Chief executive Peter Kenyon insists Chelsea's hunger for success will not cost manager Jose Mourinho his job. Kenyon says Chelsea owner Roman Abramovich's long-term plans for the Blues include Mourinho at the helm.

Gusztustalan!!!!!
GO BLUES!

Válasz küldése