Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8461 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:
Newcastle skipper Parker has said of the game against his former team-mates:

'One thing we'll have to do is battle and get in their faces, and I'm sure players like myself and others will do that.

'They have every chance of the quadruple because they have the spirit there and can win games even when they are not playing well. Hopefully they won't get the result on Sunday, but after that I wish them the best of luck.'
Ez jó!Megmutatjuk nekik, bár tele van a gatyónk! :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8462 Hozzászólás Szerző: undertow »

Newcastle skipper Parker has said of the game against his former team-mates:

'One thing we'll have to do is battle and get in their faces, and I'm sure players like myself and others will do that.

'They have every chance of the quadruple because they have the spirit there and can win games even when they are not playing well. Hopefully they won't get the result on Sunday, but after that I wish them the best of luck.'

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8463 Hozzászólás Szerző: undertow »

basszus, most mar tuti kirugjak joset. ha kenyon is az ellenkezojet allitja, az mar sok. :lol:

a viccet felreteve, a lapok szemeben ez lesz a 'the dreaded vote of confidence'(nem tudom hogy mondjak ezt szepen magyarul), ebben egesz biztos vagyok. olyan nincs, hogy ne velunk foglalkozzanak.
pelda: most lepett le az arsetol dein, egy szo nem volt errol a lapokban korabban. nulla. semmi talalgatas. pedig ennek is megvoltak a maga kis jelei.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8464 Hozzászólás Szerző: Norbert »

kdako írta:Egyébként nálam egyértelműen a nap híre! Végre folytatódhat a munka, nyugodt körülmények között.
Szerintem eddig is nyugodt munka folyt, csak a bulvársajtó kavarta a lecsót, a hozzá nem értők meg benyelték a sok hülyeséget... :)
IN CHELSEA WE TRUST!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8465 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egyébként nálam egyértelműen a nap híre! Végre folytatódhat a munka, nyugodt körülmények között.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8466 Hozzászólás Szerző: kdako »

A hírt megírtam, elküldtem Wisey-nak. Csak azért szólok itt, nehogy valaki nekikezdjen.
GO BLUES!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8467 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Cikk a .com-ról:
Intejú a Chelsea TV-ben Peter Canyonnal: José nem megy sehova. Tisztázzuk a dolgot: amit írtak és mondtak listákról és távozásról, edzőcseréről mind hamis információ. Teljes a bizalom JM felé. Nem megy sehova. 2010-ig élő szerződése van, ő sem kíván távozni, mi sem küldjük el. Erről ennyit.

Az idén Essien, Drogba és Bridge új szerződést kötött a klubbal, ők is biztosan maradnak. Lampard és Terry még nem írt alá új szerződést, de a cél ugyanaz: ők maradni akarnak, mi azt akarjuk, maradjanak.

Röviden, konyhafordításban ennyi. Kíváncsi vagyok, lesz e idén távozó a jelenlegi keretből, s ha igen, kik azok. A fentebb említett hármas biztosan nem, a tavalyi, "új" igazolások közül sem hiszem, hogy bárki is menne. De ezt már egy topikkal arrébb.

A lényeg:
http://news.bbc.co.uk/player/sol/newsid ... w=nb&mp=rm
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8468 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Cikk a .com-ról:
Intejú a Chelsea TV-ben Peter Canyonnal: José nem megy sehova. Tisztázzuk a dolgot: amit írtak és mondtak listákról és távozásról, edzőcseréről mind hamis információ. Teljes a bizalom JM felé. Nem megy sehova. 2010-ig élő szerződése van, ő sem kíván távozni, mi sem küldjük el. Erről ennyit.

Az idén Essien, Drogba és Bridge új szerződést kötött a klubbal, ők is biztosan maradnak. Lampard és Terry még nem írt alá új szerződést, de a cél ugyanaz: ők maradni akarnak, mi azt akarjuk, maradjanak.

Röviden, konyhafordításban ennyi. Kíváncsi vagyok, lesz e idén távozó a jelenlegi keretből, s ha igen, kik azok. A fentebb említett hármas biztosan nem, a tavalyi, "új" igazolások közül sem hiszem, hogy bárki is menne. De ezt már egy topikkal arrébb.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8469 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »


brrrr...már bánom, hogy megnéztem... :cry:
...a kedvenc ex-CFC szélsőm...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8470 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8471 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Duff számára véget ért a szezon
miert, elkezdodott egyaltalan a szamara? :?

nagyon szerettem duffert, de jokor adtuk el. kikeszitettek a serulesek, es raadasul egyre tobbet gyujt be.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8472 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Duff számára véget ért a szezon, bokasérülés. Igazából nem sikerült nagyot alkotnia a vonalkódosoknál idén, de Roeder egyelőre bízik benne, hogy formába lendül. Jövőre...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8473 Hozzászólás Szerző: undertow »

jimmy mar 3-4 eve is oregedett es egyre kevesebb volt a chelseahez.
elenken el bennem meg mindig, hogy abban az utolso ket szezonjaban pont ugyanolyan szarul vegzett folyamatosan minden szabadrugast, mint lamps most. na jo, o inkabb a sorfalba bombazta...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8474 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Crespo helyett vissza kéne inkább hozni őt és JFH-et!:) Mekkora lenne!:D
Vagy maradjon benn a Charlton és jövőre álljon fel egy JFH-Guddy csatárkettőssel és jusson be a BL-be!:) Fantáziálni de jóóó....:D
Amúgy ugyanúgy imádni fogom, ha a ManU-ba igazol, mint ahogy idén is imádom az általam nem túlságosan kedvelt Barcelonában!
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8475 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nem biztos, hogy pletyka, tavaly is meg akarták venni. Vagy az is csak pletyka volt? :lol: :lol:
GO BLUES!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8476 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:egyebkent ha ez a pletyka valora valik, akkor nagyon gyorsan el fogom felejteni, hogy valaha is a chelseaben jatszott...
...én akkor kattannék csak meg igazán, ha a Bridge-n Guddy, JFH ékpárral állna fel a MU... :lol:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8477 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Biztos, hogy nem igaz, hisz Guddy ezt már egy pár napja cáfolta, ő még a Barca-ban akar bizonyítani.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8478 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ezt a cikket én is olvastam. Örülök hogy vannak még újságírók, akik képesek elfogulatlanul írni.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8479 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Egy cikk a BBC-n, amiből érdemes a végét kiemelni. Én teljesen egyet értek az elemzővel, különösen az utolsó bekezdéssel.

http://www.bbc.co.uk/dna/606/A21623500

"Rumour has it that Dutchman Guus Hiddink is being lined up by the Blues’ billionaire owner Roman Abramovich when Mourinho exits at the end of the season.

Whatever Abramovich’s motives for being unhappy with his manager, he quickly needs to have a rethink.

Few managers in the history of the game have been quite as adept as Mourinho at motivating their troops and turning a lost cause into a won game.

And for those of us who follow English football religiously, he is the most constant source of entertainment in a sport that increasingly produces dour, cliché-prone individuals."

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8480 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Nem hogy inkább mi vennénk vissza Gudit fillérekért :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Válasz küldése