Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7921 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Etelkozi írta:Robben 5 hétre minimum kidőlt!

Sok sikert a madridi kórházak feltérképezéséhez és belakásához, Arjen...

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=157511&

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#7922 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Robben 5 hétre minimum kidőlt!

Sok sikert a madridi kórházak feltérképezéséhez és belakásához, Arjen...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7923 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Tudom, csak áttélesen kapcsolódik ide. de ha olyan mint az apja, érdemes lenne lecsapni rá:

Próbajátékon szerepel George Weah Jr, az aranylabdás futballista fia a története során először a Bajnokok Ligájában szereplő Slavia Praha együttesénél - adta közre a cseh egyesület hivatalos honlapja kedden.
Az AC Milan és a Chelsea FC egykori világsztárjának 20 éves fia amerikai, libériai és francia állampolgársággal is rendelkezik, és már az amerikai válogatott keretében is találkozhattunk nevével.

A játékos máris kijelentette, ínyére vannak a Slavia mesterének, Karel Jarolimnak támadó futballt előnyben részesítő taktikai elképzelései.
A Milánban nevelkedett a srác ha jóltudom!Ezekszerint ott nagyon nem voltak elájulva tőle...
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7924 Hozzászólás Szerző: kdako »

Tudom, csak áttélesen kapcsolódik ide. de ha olyan mint az apja, érdemes lenne lecsapni rá:

Próbajátékon szerepel George Weah Jr, az aranylabdás futballista fia a története során először a Bajnokok Ligájában szereplő Slavia Praha együttesénél - adta közre a cseh egyesület hivatalos honlapja kedden.
Az AC Milan és a Chelsea FC egykori világsztárjának 20 éves fia amerikai, libériai és francia állampolgársággal is rendelkezik, és már az amerikai válogatott keretében is találkozhattunk nevével.

A játékos máris kijelentette, ínyére vannak a Slavia mesterének, Karel Jarolimnak támadó futballt előnyben részesítő taktikai elképzelései.
GO BLUES!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#7925 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Zsoca87 írta:"Megszerezte tizennyolcadik és tizenkilencedik gólját az izlandi válogatottban Eidur Gudjohnsen(...), ezzel a két góllal a Barcelona csatára már egyedül vezeti az ország góllövőlistáját, eddig Rikhardur Jonssonnal állt közösen az élen."

Gratula!
Gratulálok!!!

Avatar
Öpike
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007. augusztus 29., szerda 15:49
Tartózkodási hely: Szombathely

#7926 Hozzászólás Szerző: Öpike »

gratula Ejdurnak kár hogy már nem nálunk ontja a gólokat.
BLUE IS THE COLOUR

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7927 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:"Megszerezte tizennyolcadik és tizenkilencedik gólját az izlandi válogatottban Eidur Gudjohnsen(...), ezzel a két góllal a Barcelona csatára már egyedül vezeti az ország góllövőlistáját, eddig Rikhardur Jonssonnal állt közösen az élen."

Gratula!
csatlakozom :)
gratulálok neki és sok sikert kivánok ezentul is. :)
imádtam amig nállunk játszott :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7928 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Megszerezte tizennyolcadik és tizenkilencedik gólját az izlandi válogatottban Eidur Gudjohnsen(...), ezzel a két góllal a Barcelona csatára már egyedül vezeti az ország góllövőlistáját, eddig Rikhardur Jonssonnal állt közösen az élen."

Gratula!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7929 Hozzászólás Szerző: Megyó »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7930 Hozzászólás Szerző: undertow »

Jose Mourinho írta:"I would love to gather all the fans together to say goodbye but they would crush me with their love"

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#7931 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Wisey lett szeptember hónap menedzsere a League1-ben. A L**ds meg már tizenkettedik!! Csak 6 pontra az éllovastól!!:) COME ON L**ds!!!:) (Helló Winston! Nyugi!:))
Only one Di Matteo!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#7932 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Zolaisgod írta:Jose-nak mennie kellett

Ha megpróbálunk tárgyilagosak maradni be kell látni, hogy Mourinho távozása teljesen normális, természetes történet. Elfelejtette ugyanis, hogy ő egy alkalmazott, aki munkája során kizárólag a tulajdonos érdekeit kell, hogy képviselje. (Természetesen a jogszerűség és etika határain belül.)

Ha a tulajdonos kérdéseket tesz fel, arra válaszolni kell és a válasz ki kell, hogy elégítse a tulajdonost. Nem lehet azt mondani, hogy "majd én azt tudom" vagy hasonló. Mourinho nem tudta ezt a természetes helyzetet elfogadni, Abramovics pedig megunta, hogy a farok próbálja csóválni a kutyát.

Nyilván közrejátszik a konfliktusban, hogy gyengébben indult a szezon, de önmagában kizárt, hogy ez lett volna a probléma. A probléma az volt, hogy Mourinho nem tudott megfelelően kommunikálni felfelé és tudatosan azonosította magát a klubbal. Kenyonéknak bizonyára nem tetszett az sem, hogy a játékosok szerződéshosszabbításkor Mourinho maradását is kvázi ki akarták kötni és maximálisan elkötelezettek voltak felé.

A távozás tehát törvényszerű volt. Nincs olyan tulajdonos, aki eltűri, hogy a beosztottja nem az ő kérése szerint jár el, ill. nem megfelelő válaszokat kap tőle. Az én felfogásomban ebben nincs semmi különös...

Ezzel maximálisan egyetértek
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7933 Hozzászólás Szerző: Megyó »


Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7934 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem értem, szerintem ezzel nem oszt meg senkit, meg nem fokozza a káoszt, egyszerűen csak leírta a tényeket. Legalábbis szerintem.

Almighty

#7935 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Zsoca87 írta:A focitippen ma elég jó cikkek vannak. :D Ez Jose Chelsea-s pályáfutásáról szól.

A liverproli "Anfield" néven publikáló dezinformátort csupán egyetlen cél vezérelte:megosztani a Chelsea-drukkereket-tovább fokozni a káoszt.Inkább arról cikkezzen,hogy a klubjuk Ősattya(egy telek-spekuláns kocsmáros)hogy próbálta meg ellopni az Everton FC-nevet (zsarolva a klubot és elvéve az Anfield roadot az Everton FC-től)majd amikor ez nem sikerült(név-lopás is) hogy-hogy nem létrejött a Liverpool FC.....mindezek alapján ki lehet jelenteni,hogy anglia egyetlen bűnben-fogant FATTYA az LFC a kop-os identitászavarban szenvedő ír-bevándorló bűnöző prolijaikkal együtt.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7936 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A focitippen ma elég jó cikkek vannak. :D Ez Jose Chelsea-s pályáfutásáról szól.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#7937 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Wisey írta:Kedves mindenki!

A témába nem illő hozzászólásokat ezentúl törölni fogjuk, különösen a személyeskedő megjegyzéseket!
Ez a Fórum időnként heves, de normális hangvételű viták színhelye volt; tartsuk magunkat továbbra is ehhez!
oké Andris ! :D :P :wink:

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#7938 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Jose-nak mennie kellett

Ha megpróbálunk tárgyilagosak maradni be kell látni, hogy Mourinho távozása teljesen normális, természetes történet. Elfelejtette ugyanis, hogy ő egy alkalmazott, aki munkája során kizárólag a tulajdonos érdekeit kell, hogy képviselje. (Természetesen a jogszerűség és etika határain belül.)

Ha a tulajdonos kérdéseket tesz fel, arra válaszolni kell és a válasz ki kell, hogy elégítse a tulajdonost. Nem lehet azt mondani, hogy "majd én azt tudom" vagy hasonló. Mourinho nem tudta ezt a természetes helyzetet elfogadni, Abramovics pedig megunta, hogy a farok próbálja csóválni a kutyát.

Nyilván közrejátszik a konfliktusban, hogy gyengébben indult a szezon, de önmagában kizárt, hogy ez lett volna a probléma. A probléma az volt, hogy Mourinho nem tudott megfelelően kommunikálni felfelé és tudatosan azonosította magát a klubbal. Kenyonéknak bizonyára nem tetszett az sem, hogy a játékosok szerződéshosszabbításkor Mourinho maradását is kvázi ki akarták kötni és maximálisan elkötelezettek voltak felé.

A távozás tehát törvényszerű volt. Nincs olyan tulajdonos, aki eltűri, hogy a beosztottja nem az ő kérése szerint jár el, ill. nem megfelelő válaszokat kap tőle. Az én felfogásomban ebben nincs semmi különös...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#7939 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Kedves mindenki!

A témába nem illő hozzászólásokat ezentúl törölni fogjuk, különösen a személyeskedő megjegyzéseket!
Ez a Fórum időnként heves, de normális hangvételű viták színhelye volt; tartsuk magunkat továbbra is ehhez!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7940 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Visszafogom magam. Vagyis megpróbálom.

Almighty, ha nem sértettél volna meg senkit, akkor most nem lenne ilyen az a topic. Egyszerűen ostoba vagy, ha komolyan gondolod amit írsz.

Ja és: "pl.Wisey-akit amúgy Andrásnak hívnak", Wisey Balázs legjobb tudásom szerint, bár én őt személyesen nem ismerem. De okoskodj tovább, haver!! :lol:

Remélem eléggé visszafogtam magam, jobban nem ment.

Válasz küldése