Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Egykori játékosaink

#7441 Hozzászólás Szerző: Pöri »

ZenZo írta: Íme:
http://www.chelseapies.tv/2007/08/is_th ... to_go.html" onclick="window.open(this.href);return false;
hát ez :lol: :lol:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Egykori játékosaink

#7442 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Speedie93 írta:
ZenZo írta:Én emlékszem, mikor egy Chelsea tv-s interjút próbáltak vele készíteni, mikor rendszeresebben pályára lépett, de fogalma nem volt, miről van szó, már a többiek szivatták (meg röhögtek rajta), mikor föltettek neki 1 egyszerű(nek vélt) kérdést: Lassana, ki az édesapád? Válasz: Essien... :lol:
ez komoly?? :lol: :lol:
Íme:
http://www.chelseapies.tv/2007/08/is_th ... to_go.html" onclick="window.open(this.href);return false;
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Egykori játékosaink

#7443 Hozzászólás Szerző: Pöri »

ZenZo írta:
undertow írta:
hihetetlen, ennyi évig élt angliában és még mindig nem megy neki az angol nyelv? vagy igen közeli barátságban volt sol campbell-lel és ez egy freudi elszólás? :)
Én emlékszem, mikor egy Chelsea tv-s interjút próbáltak vele készíteni, mikor rendszeresebben pályára lépett, de fogalma nem volt, miről van szó, már a többiek szivatták (meg röhögtek rajta), mikor föltettek neki 1 egyszerű(nek vélt) kérdést: Lassana, ki az édesapád? Válasz: Essien... :lol:
ez komoly?? :lol: :lol:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Egykori játékosaink

#7444 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
Albinho írta:Kép
hihetetlen, ennyi évig élt angliában és még mindig nem megy neki az angol nyelv? vagy igen közeli barátságban volt sol campbell-lel és ez egy freudi elszólás? :)
Én emlékszem, mikor egy Chelsea tv-s interjút próbáltak vele készíteni, mikor rendszeresebben pályára lépett, de fogalma nem volt, miről van szó, már a többiek szivatták (meg röhögtek rajta), mikor föltettek neki 1 egyszerű(nek vélt) kérdést: Lassana, ki az édesapád? Válasz: Essien... :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Egykori játékosaink

#7445 Hozzászólás Szerző: undertow »

Albinho írta:Kép
hihetetlen, ennyi évig élt angliában és még mindig nem megy neki az angol nyelv? vagy igen közeli barátságban volt sol campbell-lel és ez egy freudi elszólás? :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Egykori játékosaink

#7446 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:Ez már rég nem etetés, hivatalos odlaról nyilatkozott Kenyon, Scolari, ma már Terry is, hogy nincs szükség és nem is lesz új igazolás a télen. Másik oldal, Sun, Dailymail és Goal.com viszont hetente bedobnak pár nevet, teljesen alaptalanul.
Azt hiszem inkább a hivatalos oldal, klubhoz tartozó embereinek hiszek...
Najó, de undertow épp azt írta, hogy ezt csak beetetésből mondta... Hát remélem.
nyilván akarunk igazolni(robinhot nem viccből kérte scolari a nyáron, és az a bolt ugrott), a kérdés csak az, hogy találunk-e megfelelő embert akit emberi áron el tudunk hozni. márpedig ha találunk, akkor olcsóbb lenne szép csendben intézni, ha előre bejelentjük megint, azzal csak magunkkal baszunk ki.

kenyon meg akkor is hazudik amikor levegőt vesz. sűrgősen vizsgáltassa meg a fejét az, aki egy szavát is elhiszi.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Egykori játékosaink

#7447 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én szerintem ezzel nem lehet lenyomni a játékosok árát, ráadásul ki is nézem a vezetőségből, hogy amikor igazolni kéne egy embert, akkor nem fog...

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7448 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Diarrát hivatalosan is bemutatták!

Kép

Kép
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7449 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7450 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Spring írta:
Megyó írta:a válság okozta Abra vagyon visszaesés meg viccnek is rossz.
ha ott tartanánk, hogy már abra annyit sem engedhetne meg mahgának hogy adjon egy játéksra 10-20-30 millio eurot akkor mi egyszerü emberek már meghaltunk volna...
meg nem hiszem, hogy abra hitelből élt volna, szóval abszolút nem érintette :P :P
aha bár ez összetettebb. ugye a hitelek igénybe vevésének a lehetősége korlátozodott ami lavina szerüen hatot a gazdaság minden egyes pontjára, bár ezt egyelőre én személy szerint csak az értelmetlen létszám leépítésben és az auto piac tényleges leromlásában tapasztalom.
ha részvényekben sok van abranak (gözöm sincs miben van a pénze), akkor megérinthette nem tagadom a válság, na de a pénz elértéktelenedése ilyenkor nem számszerüen hanem arányaiban esik ... tehát attol hogy egy részvény esik vmennyit még attól annak marad értéke és akkora vagyonnál ugyan nagyobb a veszteség aránya is, de nehogy már ilyen gyenge dumával jöjjenek hogy ennyire nincs pénze, ok, elvesztette a vagyona 1/3át a lényeg hogy még igy sem tudja mennyi van neki (sztem foggalma sincs..)

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egykori játékosaink

#7451 Hozzászólás Szerző: Spring »

Megyó írta:a válság okozta Abra vagyon visszaesés meg viccnek is rossz.
ha ott tartanánk, hogy már abra annyit sem engedhetne meg mahgának hogy adjon egy játéksra 10-20-30 millio eurot akkor mi egyszerü emberek már meghaltunk volna...
meg nem hiszem, hogy abra hitelből élt volna, szóval abszolút nem érintette :P :P
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7452 Hozzászólás Szerző: Megyó »

én is remélem,már mondtam ezzel kapcsolatban hogy remélem csak a játékosok árának alacsonyan tartása a cél.
ha mindenki rikácsolna mennyire kéne egy szélső vszinü akiért ajánlatot tennénk 20 assal kezdődne


edit:

a válság okozta Abra vagyon visszaesés meg viccnek is rossz.
ha ott tartanánk, hogy már abra annyit sem engedhetne meg mahgának hogy adjon egy játéksra 10-20-30 millio eurot akkor mi egyszerü emberek már meghaltunk volna...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7453 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

emsanya írta:
undertow írta:nem akar, vagy eteti a lapokat?
szerintem nagyon szép a helyzet, senkinek sincs a leghalványabb fogalma se, hogy mit tervezünk. csak találgat az összes firkász, egyik nap senki nem veszünk, a másik nap két tutibiztos nevet lebegetetnek :)
Ez már rég nem etetés, hivatalos odlaról nyilatkozott Kenyon, Scolari, ma már Terry is, hogy nincs szükség és nem is lesz új igazolás a télen. Másik oldal, Sun, Dailymail és Goal.com viszont hetente bedobnak pár nevet, teljesen alaptalanul.
Azt hiszem inkább a hivatalos oldal, klubhoz tartozó embereinek hiszek...
Najó, de undertow épp azt írta, hogy ezt csak beetetésből mondta... Hát remélem.

bedzo
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2008. december 19., péntek 18:22
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Egykori játékosaink

#7454 Hozzászólás Szerző: bedzo »

De sztem nem is nagyon kell senki. Elöl jól megvagyunk, főleg ha Drogba újra formába jön. Anelka szórja a gólokat, attól függetlenül annyira nem szeretem. És még ott van Kalou is. Középen is sokan vagyunk. Ha Essien meg visszatér akkor nem lesz gond. Hátul nem nagyon tudom, mert Alex elvileg el akar menni :?: :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Egykori játékosaink

#7455 Hozzászólás Szerző: emsanya »

undertow írta:nem akar, vagy eteti a lapokat?
szerintem nagyon szép a helyzet, senkinek sincs a leghalványabb fogalma se, hogy mit tervezünk. csak találgat az összes firkász, egyik nap senki nem veszünk, a másik nap két tutibiztos nevet lebegetetnek :)
Ez már rég nem etetés, hivatalos odlaról nyilatkozott Kenyon, Scolari, ma már Terry is, hogy nincs szükség és nem is lesz új igazolás a télen. Másik oldal, Sun, Dailymail és Goal.com viszont hetente bedobnak pár nevet, teljesen alaptalanul.
Azt hiszem inkább a hivatalos oldal, klubhoz tartozó embereinek hiszek...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7456 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Kicker írta:20 millióért ment el Diarra? Mi mennyiért adtuk el? Vagy ebből az eladásból is kap a Chelsea némi lovét? Szerintem kiváló játékos, és hibának tartom, hogy nem maradt nálunk, amikor játszott, nagyon jó volt. Remélem a Realban sok szép sikert fog elérni!
Nem hiszem, hogy mi kapnánk, mert ugye az Arsenalból ment a Pompey-ba és onnan a Realba... Szóval érdekes lenne ha mi is kapnánk. :D

Egyébként én is nagyon bírtam, máskérdés hogy a mostani csapatba nehezen férne be. Bár Bosingwa helyett kipróbálnám...

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7457 Hozzászólás Szerző: Kicker »

20 millióért ment el Diarra? Mi mennyiért adtuk el? Vagy ebből az eladásból is kap a Chelsea némi lovét? Szerintem kiváló játékos, és hibának tartom, hogy nem maradt nálunk, amikor játszott, nagyon jó volt. Remélem a Realban sok szép sikert fog elérni!
GO BLUES!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Egykori játékosaink

#7458 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Joey írta:
Albinho írta:Egyszer úgyis elhúz a játékostemetőből...remélem ő nem fog ott majd "meghalni". Sok sikert Lassana!
Egy játékostemetőből már elhuzott, tőlünk.
A Realnak égető szüksége van egy olyan játékosra, mint Diarra (a másik Diarra nem annyira vált be :) ). Ha jól kezd, kap időt, és igazi kedvenc lehet belőle Madridban. Nálunk volt a helyére Essien, Mikel, Makelele, Belletti... nem látott sok esélyt a pályára lépésre, (annak ellenére, mikor távozott, egész sok lehetőséget kapott) így távozott.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Egykori játékosaink

#7459 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:
Joey írta:vas, 18:41 - HIVATALOS: Lassana Diarra a Real Madridé!
ez a Diarra mi akar lenni? az extra-Anelka??? Már 5 klubot megjárt, 3-at (mi, arsenal, pompy) 2 év alatt...és még csak 23 éves...kár volt elengedni, én bírtam a csávót. :( :( :(
Ami miatt inkább hasonlítható Anelkahoz (azon kívül persze, hogy francia), hogy mindenhonnan azért távozott, mert keveset játszik. Én is csíptem a srácot, amolyan igazi joker volt ő is, Essien-féle. Szóval hogy kilyukadjak a lényegre 1 év alatt úgy, hogy lényegében sehol sem tudott rendes kezdő lenni, tízszeresére növelte árát! Állítólag 20M adott érte a Real... :shock: (tőlünk 2M-ért vitte el az Arsenal, ahol fiatal franciaként(!) sem tudta beverekedni magát a kezdőbe)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Egykori játékosaink

#7460 Hozzászólás Szerző: Pöri »

undertow írta:nem akar, vagy eteti a lapokat?
szerintem nagyon szép a helyzet, senkinek sincs a leghalványabb fogalma se, hogy mit tervezünk. csak találgat az összes firkász, egyik nap senki nem veszünk, a másik nap két tutibiztos nevet lebegetetnek :)
én is ezen a véleményen vagyok :D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Válasz küldése