Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8281 Hozzászólás Szerző: Megyó »


Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8282 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Elég sz@r, hogy ide kell írni, de ez van:
Robben a Chelsea TV-ben ma 6.30-kor. Bővebben majd ha írnak is róla.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8283 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:naa, barátom, mi van? :D
ez bilhás volt :D
amugy gondolkoztam miért vélekednek másképp az "ősChelseasek" mint az ujabbak. én ugye 2002 ota vagyok fan és hát a legrosszabb hely a 4. volt, amit láttam a csapattol. ezért ugy mond, magasak az elvárásaim a csapattal szemben. Tehát magyarul nem tom elfogadni, hogy a csapat, ha már pappiron a világ egyik legerősebbje miért játszik olyan játékot ami azért valljuk be... többmint nem szépneknek nevezhető...
De rájöttem mi a Ti "hibátok", Ti pedig nem birjátok elfogadni, hogy ez már nem az a Chelsea, hogy idegenben a Lpool ellen is lehet jol játszani (a jo játék is relativ... ha nem rugunk kapura... az eléggé botrányos...) és igen is nagy csapatnak kell kezelni a Chelseat.
Ez ugyan nem bilhás volt, de örülj na... :) jó, valahol igazad van. Egyébként hogy a végén kezdjem, a kapura rúgások számát tekintve nem állunk rosszul, mert a PL-ben a második helyen állunk ezt tekintve, a ManU mögött. A mutatott játék persze nem a legjobb, csak a ti/te hibád pedig, hogy valami überfrankó szemüvegen keresztül nézed/nézitek a Chelsea-t, pedig ez is csak 1 csapat 11 játékossal a pályán. Egyébiránt a "régi" Chelsea is ugyanolyan volt nagyjából, mint a mai: a nagy csapatok ellen, rangadókon hihetetlenül helyt állt a gárda, aztán a kiscsapatok ellen pedig katasztrofális eredményeket ért el. (egyébként a Pool ellen igenis nehéz játszani)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8284 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:
undertow írta:hat belletti helyett hozhattuk volna inkabb zambrottat a barcabol.
persze csak elviekben, nyilvan az o ara is pofatlanul magas.
Tavaly, a Juve bundabalhéja után kellett volna lecsapni valakire, pl. Zambrottára. De mi akkor is - állítólag - a 34 éves Nedvedet hajtottuk.
allitolag. pontosan. nedveddel 2003 nyaran probalkoztunk. azota minden evben felmelegitik ugyanazt a sztorit...
egyebkent probalkoztunk zambrottaval, de o egyertelmuen kijelentette, hogy a barcaba akar menni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8285 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Tegnap néztem asszem a sport klubon a tíz évvel ezelőtti ManU-Chelsea mérkőzést... de nagy felüdülés volt! Valahol ekkortájt szerettem meg ugye a klubot, remek csapat volt az! És milyen remekbeszabott kis meccs! A vége 2-2 lett, de sok minden hiányzik a mostani játékunkból, ami akkor megvolt, de asszem a legfontosabb a lendület. Ha hátul megszereztük a labdát, már spriccelt szét a csapat előre. Fantasztikus volt nézni, na meg hát Wise vagy Zola egyéni megmozdulásai... asszem többször kéne előszednem ezeket a meccseket. Most látszott csak igazán, hogy a jelenlegi játékunk mennyie statikus, ötlettelen. Bár ugye sokszor elhangzott, hogy biztonsági, statikus, ötlettelen DE győztes(!), azért tegnap elérkezettnek láttam az időt, hogy végre igazoljunk egy olaszt a csapatba :) (csak most nem nagyon tudnék nevet mondani)

naa, barátom, mi van? :D
ez bilhás volt :D
amugy gondolkoztam miért vélekednek másképp az "ősChelseasek" mint az ujabbak. én ugye 2002 ota vagyok fan és hát a legrosszabb hely a 4. volt, amit láttam a csapattol. ezért ugy mond, magasak az elvárásaim a csapattal szemben. Tehát magyarul nem tom elfogadni, hogy a csapat, ha már pappiron a világ egyik legerősebbje miért játszik olyan játékot ami azért valljuk be... többmint nem szépneknek nevezhető...
De rájöttem mi a Ti "hibátok", Ti pedig nem birjátok elfogadni, hogy ez már nem az a Chelsea, hogy idegenben a Lpool ellen is lehet jol játszani (a jo játék is relativ... ha nem rugunk kapura... az eléggé botrányos...) és igen is nagy csapatnak kell kezelni a Chelseat.
Az tulzott elvárás talán, hogy minden meccsen 4-0 ide és még azok is mind mind akcio golok legyenek, nem is kért ilyet senki, de... egyértelmü hogy klisebb nevekkel kevesebb pénzből baszki még jobb volt a csapat... érdekes ez a forditott arányosság...
A tavalyi eredmények is számomra -azon kivül, hogy Essien és Drogba igazi vilgklasszisként játszott- megmagyarázhatatlanok. Minden meccsen volt 3-4 játékos aki egyszerüen.... mintha lázasan játszottak volna, vagy mintha direkt rosszul akartak volna játszani....
én már csak az ifikben bizok vagy abban hogy a köv nyáron ki lesznek javitva a hibák...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8286 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én letöltöttem egy PL legjobb meccsei válogatást (26 perces összefoglalók). Van benne néhány Chelsea meccs. Tegnapelőtt néztem meg a 1999/2000es Chelsea-manure meccset. De szép volt. :D

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8287 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:hat belletti helyett hozhattuk volna inkabb zambrottat a barcabol.
persze csak elviekben, nyilvan az o ara is pofatlanul magas.
Tavaly, a Juve bundabalhéja után kellett volna lecsapni valakire, pl. Zambrottára. De mi akkor is - állítólag - a 34 éves Nedvedet hajtottuk.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8288 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Tegnap néztem asszem a sport klubon a tíz évvel ezelőtti ManU-Chelsea mérkőzést... de nagy felüdülés volt! Valahol ekkortájt szerettem meg ugye a klubot, remek csapat volt az! És milyen remekbeszabott kis meccs! A vége 2-2 lett, de sok minden hiányzik a mostani játékunkból, ami akkor megvolt, de asszem a legfontosabb a lendület. Ha hátul megszereztük a labdát, már spriccelt szét a csapat előre. Fantasztikus volt nézni, na meg hát Wise vagy Zola egyéni megmozdulásai... asszem többször kéne előszednem ezeket a meccseket. Most látszott csak igazán, hogy a jelenlegi játékunk mennyie statikus, ötlettelen. Bár ugye sokszor elhangzott, hogy biztonsági, statikus, ötlettelen DE győztes(!), azért tegnap elérkezettnek láttam az időt, hogy végre igazoljunk egy olaszt a csapatba :) (csak most nem nagyon tudnék nevet mondani)
de rossi...csak hát a posztja telítet...:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8289 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat belletti helyett hozhattuk volna inkabb zambrottat a barcabol.
persze csak elviekben, nyilvan az o ara is pofatlanul magas.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8290 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tegnap néztem asszem a sport klubon a tíz évvel ezelőtti ManU-Chelsea mérkőzést... de nagy felüdülés volt! Valahol ekkortájt szerettem meg ugye a klubot, remek csapat volt az! És milyen remekbeszabott kis meccs! A vége 2-2 lett, de sok minden hiányzik a mostani játékunkból, ami akkor megvolt, de asszem a legfontosabb a lendület. Ha hátul megszereztük a labdát, már spriccelt szét a csapat előre. Fantasztikus volt nézni, na meg hát Wise vagy Zola egyéni megmozdulásai... asszem többször kéne előszednem ezeket a meccseket. Most látszott csak igazán, hogy a jelenlegi játékunk mennyie statikus, ötlettelen. Bár ugye sokszor elhangzott, hogy biztonsági, statikus, ötlettelen DE győztes(!), azért tegnap elérkezettnek láttam az időt, hogy végre igazoljunk egy olaszt a csapatba :) (csak most nem nagyon tudnék nevet mondani)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8291 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:undertow, megnéztem a sky-on a boro squad list-jét, és ott nincs benne Huth. Elvileg még ott játszik, de kell legyen valami durvább sérülése, mert azért nem annyira szar szegény hogy egy Boroban padra se férjen. :D
hat, megeshet hogy serult. passzolom, nem kovettem a hireket vele kapcsolatban.
egyebkent en soha nem tartottam szarnak, szerintem a PLben kozepkategorias vedo. csakhat a chelseahez keves.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8292 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow, megnéztem a sky-on a boro squad list-jét, és ott nincs benne Huth. Elvileg még ott játszik, de kell legyen valami durvább sérülése, mert azért nem annyira szar szegény hogy egy Boroban padra se férjen. :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8293 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Jarosik

Ő sem azon játékosok közé tartozik, akiknek a Chelsea-nél érte el a karrierjük a csúcsát... :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8294 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

De-de. Elvileg elsőszámú kapus, de most sérült, ha minden igaz.
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8295 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Merder írta:Hát a kijövetel nem az erőssége ezek alapján. :) Tényleg, Lennyvel mi lett?
Tolja a Milwall-ban. Vagy nem??

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8296 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én láttam a Hearts elleni meccsét, ott viszont parádézott. Ettől függetlenül hatalmas potyák ezek a gólok, de nem mérvadóak.
Only one Di Matteo!

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#8297 Hozzászólás Szerző: Merder »

Hát a kijövetel nem az erőssége ezek alapján. :) Tényleg, Lennyvel mi lett?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8298 Hozzászólás Szerző: undertow »

akik megsirattak makalambyt nezzek meg milyen golokat kapott most a hetvegen. meg robinson is buszke lehetne rajuk...
na ezert adtuk el.

http://youtube.com/watch?v=1WP3RVNYL9c
a piros mezes csapat 2. es 3. goljarol van szo.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8299 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Érdekesség a Reading elleni találkozóhoz: egyik legjobb játékosunk, King Kerry Dixon profi karrierjét épp a Readingban kezdte, innen igazoltuk le 1983-ban 175.000 fontért.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#8300 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta:
Ricko írta:Flo is a L**ds-ben :evil:
Január óta már...Első meccsén gólt lőtt, aztán lesérült...
csak megnéztem mit játszott legutóbb a L**ds és ott láttam a csapatban...
Yes, We BLUE!!!

Válasz küldése