Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
miki36
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2006. március 25., szombat 23:46
Tartózkodási hely: Pécs

#9081 Hozzászólás Szerző: miki36 »

Amennyire sikeres szakvezető José Mourinho, annyira nem kedvelik őt az ellenfelek edzői és szurkolói. A Chelsea portugál mestere azonban nem foglalkozik mások véleményével, csupán az érdekli, hogy saját csapatával a lehető legjobb eredményeket érje el.



Mourinho már többször bizonyította, mennyire kiállhatatlan személyiség. Számtalan nézeteltérése volt más klubok szakvezetőivel, elég, ha csak azt említjük, hogy meglehetősen rossz viszonyban van a Manchester Unitedet irányító Alex Fergusonnal, illetve az Arsenal kispadján ülő Arsene Wengerrel. Mourinhót azonban nem érdeklik a kritikák.

- Csak az foglalkoztat, hogy a Chelsea-nél szeressenek - jelentette ki a portugál menedzser. - Más csapatok szurkolói csak akkor fogadnának el, ha kedvenceik legyőznének minket. Ebben az esetben viszont vesztesnek tartanának, ami a mostani helyzetnél lényegesen kellemetlenebb volna.
Valószínűleg a jövőben sem lesz sokkal népszerűbb Mourinho, hiszen Michael Ballack és Andrej Sevcsenko leigazolásával a Chelsea nagyon megerősödött. Ennek ellenére Alex Ferguson nem fél az MU legnagyobb riválisától, úgy gondolja, hogy hat pontot is szerezhetnek a londoni csapat elleni két bajnokin.

- Ez a két mérkőzés döntően befolyásolja a bajnokság végeredményét, ezért be kell gyűjtenünk a hat pontot - véli Ferguson, akinek optimizmusa kissé érthetetlen, hiszen a két csapat egymás elleni mérkőzésein rendszerint a Chelsea szokott győzni.
HAJRÁ CHELSEA

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9082 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#9083 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Tore : Csinálsz nekik egy külön topicot is vagy csak ide oda betűzöl róluk dolgokat???Én örülnék ha lenne topic-juk!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9084 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:szerintem is. esetleg megvehetnek melle leighton bainest.
bridge meg ok ketten boven elegek lennenek.
Baines óriási jó, nagyon bírom, de Ő is egy olyan játékos, akit sajnálnák, ha a padon ülne...
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9085 Hozzászólás Szerző: undertow »

szerintem is. esetleg megvehetnek melle leighton bainest.
bridge meg ok ketten boven elegek lennenek.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9086 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:Elmer helyett nem lehetne egyelore bridgeyt? :wink:
De-de, de balhátvéd cserének tök jó lesz Ő is!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9087 Hozzászólás Szerző: undertow »

elmer helyett nem lehetne egyelore bridgeyt? :wink:

(edit: lemaradt az elso ket karakter :shock: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára undertow 2006. július 26., szerda 17:48-kor.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9088 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ne aggódjatok, amint lesz otthon netem (előreláthatólag szeptembertől) újból ToreAndre lesz az ifi és tarcsi csapat legnagyobb szószólója és még nagyobb elánnal fogom Elmert, Sinclair-t, J.Smith-t, Mancienne-t meg a többieket a csapatba követelni!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9089 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

andyslacker írta:Sajnos nem érkezik annyi hír az utánpótlásról, mint szeretném, de talán pont ezért kéne 1-2 évente a legtehetségesebb játékos(ok)nak esélyt adni, mert ha valaki felhívja magára a figyelmet az az egész utánpótlásnak jót tesz, hiszen jobban a figyelem középpontjába kerül(het), ami azért nem kis inspiráció lehet a fiataloknak.
Pont ezért KÉNE. De nem adnak. Esélyt, azt nem adnak.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9090 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Dandeer írta:
andyslacker írta:1. És akkor mi van? Attól hogy máshol jól teljesít nem garancia semmire (pl.Kezsman)
2. Ha így megy tovább senki soha nem fogja megtudni, mire képesek az ifik valójában, mert egy fél esélyt sem kapnak.

1 Azért nálunk sem csak a teljesítményről szólnak a dolgok. Pl. ennyi erővel sem Duffer-t, sem Guddy-t nem kellett volna most eladni, és hogy csak a közelmúltat bolygassam az olyan favágó dilettánsok, mint tiago, vagy huth nem is mehetnének az öltöző közelébe sem. Ezeken kívül Joey-t nem kellene fixen lehozni majd' minden meccsen
2 A futball valóban üzlet...És????
Nem tudom, vannak-e még egyáltalán olyan emberek Londonban, akiket kicsit is érdekel az utánpótlás (persze magukon az ifiseken kívűl)..
Én tudom, azokat minimum, akik kijárnak Aldershot-ba a reserve meccsekre és igazából mindenki más, akit nem csak a jelen foglalkoztat. Sajnos nem érkezik annyi hír az utánpótlásról, mint szeretném, de talán pont ezért kéne 1-2 évente a legtehetségesebb játékos(ok)nak esélyt adni, mert ha valaki felhívja magára a figyelmet az az egész utánpótlásnak jót tesz, hiszen jobban a figyelem középpontjába kerül(het), ami azért nem kis inspiráció lehet a fiataloknak.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9091 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

andyslacker írta:1. És akkor mi van? Attól hogy máshol jól teljesít nem garancia semmire (pl.Kezsman)
2. Ha így megy tovább senki soha nem fogja megtudni, mire képesek az ifik valójában, mert egy fél esélyt sem kapnak.

1 Azért nálunk sem csak a teljesítményről szólnak a dolgok. Pl. ennyi erővel sem Duffer-t, sem Guddy-t nem kellett volna most eladni, és hogy csak a közelmúltat bolygassam az olyan favágó dilettánsok, mint tiago, vagy huth nem is mehetnének az öltöző közelébe sem. Ezeken kívül Joey-t nem kellene fixen lehozni majd' minden meccsen
2 A futball valóban üzlet...És????
Nem tudom, vannak-e még egyáltalán olyan emberek Londonban, akiket kicsit is érdekel az utánpótlás (persze magukon az ifiseken kívűl)..

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9092 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Dandeer írta: 1. Azért, mert van még jobban teljesitő klasszis játékos.
2. Kérdésre kérdés a válasz: tudsz olyan játékost az ifiből, aki olyan teljesitményre képes, mint pl. csatárposzton Shevchenko?
Tudom, nem nekem szólt a kérdés és bocs hogy belepofázok + egy kicsit viccet is csinálok a dologból, de egy Chelsea-nél első a teljesitmény. Ezzel sokan nem értünk egyet, de be kell ismernünk:
1. Jelenleg erről szól a futball.
2. A futball egy üzlet. Legalábbis mindenki annak tekinti
1. És akkor mi van? Attól hogy máshol jól teljesít nem garancia semmire (pl.Kezsman)
2. Ha így megy tovább senki soha nem fogja megtudni, mire képesek az ifik valójában, mert egy fél esélyt sem kapnak.

1 Azért nálunk sem csak a teljesítményről szólnak a dolgok. Pl. ennyi erővel sem Duffer-t, sem Guddy-t nem kellett volna most eladni, és hogy csak a közelmúltat bolygassam az olyan favágó dilettánsok, mint tiago, vagy huth nem is mehetnének az öltöző közelébe sem. Ezeken kívül Joey-t nem kellene fixen lehozni majd' minden meccsen
2 A futball valóban üzlet...És????
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#9093 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Wisey: Legyen igazad és 5-6 év múlva örüljünk az utánpótlásunknak!!
Csak az a baj hogy addigra már nem lesz hajunk mert az ilyen igazolásotól kitépjük mind egy szálig! :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9094 Hozzászólás Szerző: undertow »

talan ide. egy erdekes interju gwyn williams-szel.
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 988100.stm

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9095 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

bilhacica írta: azelőbb kérdezted hogy ranieri mikor volt coach nállunk... nyilván ősszurkolo vagy ezért nem is érted mit éreznek azok akik első naptol látták Dufft játszani...
Hát persze, hogy nem értem, hisz még csak 14 éves vagyok! Hogyan is lehetnék ősszurkoló! Emberek, mérjünk már azonos mércével!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#9096 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Én még mindig bízom benne naivan, hogy a klubvezetés tudja mit csinál ;)

- hogy egyszer majd tényleg a saját utánpótlásra épül a csapat (ehhez sok idő kell, és biztos hogy a sok tehetséges fiatal játékosból csak nagyon kevés fog felkerülni a nagycsapatba)
- hogy olyan játékosokat igazolnak, akik jobbak a mostaniaknál

SWP mondjuk eddig nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de Cole, Robben és Duff mellett nem is nagyon tudta.
Én nagyon remélem hogy Kalou (és SWP) be fog válni, és azt mondhatjuk: jó volt Duff, de ez a Kalou még jobb.
Ha nem, akkor lehet joggal siránkozni, hogy miért engedtünk el egy ilyen játékost...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#9097 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dandeer írta:
ToreAndre írta:Wisey! Itt nem arról van szó, hogy ki mennyi ideig marad Chelsea játékos vagy, hogy mindig is jöttek-mentek a játékosok a csapatnál, hanem, hogy
1. Egy jól teljesítő klasszis játékost MIÉRT kell eladni???
2. Ha felépítettük Cobham-et meg milliókért igazoltunk ifiket mi a szarért nem nyúlunk hozzájuk??

Már sokszor mondtam. Olyanok vagyunk, mint a milliomos apukák 6 éves gyerekei. Ha megunjuk a játékot, azonnal kidobjuk, mert megint a játékboltba akarunk menni költekezni. Legyen az a játék akármilyen jó is....Vagy mondjuk egy póni.:)

És ez gusztustalan.
1. Azért, mert van még jobban teljesitő klasszis játékos.
2. Kérdésre kérdés a válasz: tudsz olyan játékost az ifiből, aki olyan teljesitményre képes, mint pl. csatárposzton Shevchenko?
Tudom, nem nekem szólt a kérdés és bocs hogy belepofázok + egy kicsit viccet is csinálok a dologból, de egy Chelsea-nél első a teljesitmény. Ezzel sokan nem értünk egyet, de be kell ismernünk:
1. Jelenleg erről szól a futball.
2. A futball egy üzlet. Legalábbis mindenki annak tekinti
azelőbb kérdezted hogy ranieri mikor volt coach nállunk... nyilván ősszurkolo vagy ezért nem is érted mit éreznek azok akik első naptol látták Dufft játszani...

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9098 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

szpecnaz írta:
cobham még csak most indult be....akik be fognak valszeg érni azok a 13-14 évesek lesznek...szerintem..
Helyes, viszlát, megyek beérni! :wink:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#9099 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Wisey! Itt nem arról van szó, hogy ki mennyi ideig marad Chelsea játékos vagy, hogy mindig is jöttek-mentek a játékosok a csapatnál, hanem, hogy
1. Egy jól teljesítő klasszis játékost MIÉRT kell eladni???
2. Ha felépítettük Cobham-et meg milliókért igazoltunk ifiket mi a szarért nem nyúlunk hozzájuk??

Már sokszor mondtam. Olyanok vagyunk, mint a milliomos apukák 6 éves gyerekei. Ha megunjuk a játékot, azonnal kidobjuk, mert megint a játékboltba akarunk menni költekezni. Legyen az a játék akármilyen jó is....Vagy mondjuk egy póni.:)

És ez gusztustalan.
cobham még csak most indult be....akik be fognak valszeg érni azok a 13-14 évesek lesznek...szerintem..

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#9100 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

ToreAndre írta:Wisey! Itt nem arról van szó, hogy ki mennyi ideig marad Chelsea játékos vagy, hogy mindig is jöttek-mentek a játékosok a csapatnál, hanem, hogy
1. Egy jól teljesítő klasszis játékost MIÉRT kell eladni???
2. Ha felépítettük Cobham-et meg milliókért igazoltunk ifiket mi a szarért nem nyúlunk hozzájuk??

Már sokszor mondtam. Olyanok vagyunk, mint a milliomos apukák 6 éves gyerekei. Ha megunjuk a játékot, azonnal kidobjuk, mert megint a játékboltba akarunk menni költekezni. Legyen az a játék akármilyen jó is....Vagy mondjuk egy póni.:)

És ez gusztustalan.
1. Azért, mert van még jobban teljesitő klasszis játékos.
2. Kérdésre kérdés a válasz: tudsz olyan játékost az ifiből, aki olyan teljesitményre képes, mint pl. csatárposzton Shevchenko?
Tudom, nem nekem szólt a kérdés és bocs hogy belepofázok + egy kicsit viccet is csinálok a dologból, de egy Chelsea-nél első a teljesitmény. Ezzel sokan nem értünk egyet, de be kell ismernünk:
1. Jelenleg erről szól a futball.
2. A futball egy üzlet. Legalábbis mindenki annak tekinti

Válasz küldése