Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8561 Hozzászólás Szerző: undertow »

So few players needed a full training session that the management decided to join them in a game, so José Mourinho, Steve Clarke, Silvino, Brito, André Villas, and masseur Mauro Doimi were pitting their wits with or against the likes of Shaun Wright-Phillips, Gérémi, Paulo Ferreira, Magnus Hedman and Carlo Cudicini.

Hedman played in the field and wore a Lampard shirt with Number 8 on it. He claimed that's why he was in the winning team. Several of the losing side claimed the reason Magnus was in the winning team was the refereeing of Rui Faria. Rui happily confirmed this.
:lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8562 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én is emlékszem erre a meccsre. Kemény volt bizony.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8563 Hozzászólás Szerző: undertow »

erre emlekszem :)

de ha mar jimmy es mesterharmas, akkor ez verhetetlen:
http://www.youtube.com/watch?v=KTreL33CC9Q

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8564 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most nézem a Chelsea - Wolverhampton mérkőzést (igazából most lett vége) a sport 2-n, Hasselbaink formában volt: csereként mesterhármas. A másik legjobb Duffer. Az eredmény 5-2 :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8565 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mióta a három dán otthagyta a Milant, (Laursen, Helveg, Tomasson) Flo pedig a Sienát, újra lesz kinek "szurkolnom" a Seria A-ban!!
Hajrá Ranieri!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8566 Hozzászólás Szerző: undertow »

a parma uj tulaja lecserelte az edzot: az uj mester nem mas, mint Claudio Ranieri
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 356587.stm

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#8567 Hozzászólás Szerző: Matuszka »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8568 Hozzászólás Szerző: undertow »

lehet, hogy Zola lesz a sydney fc uj edzoje.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#8569 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Chelsea manager Jose Mourinho:
"I think we should have scored a second goal in the first half and made the game easier.
"It was always difficult and there was always danger in the last period, but I think we deserved the three points.

"But in my opinion Charlton, with their improvement, can dream of surviving in the Premiership."

A meccs után ezt mondta Mourinho
Forrás:bbc.com

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8570 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Marcello Lippi (58 ), a korábbi Juventus és Inter edző, legutóbb az azzurrikat vezette a vb-címig Németországban tavaly nyáron, merész kijelentést tett: szerinte készen áll egy nagy angol klub vezetésére. Mivel a cikk természetesen a Sun hasábjain jelent meg, a szavahihetőség kétséges, de inkább valószínű, hogy nem teljesen így hangzott el a dolog:

"I'm aware that I'm on the wanted list at a number of big clubs, but specifically at Chelsea, and I regard that as only natural," Lippi told The Sun.

"I know I'm a good coach and if anyone is surprised about top clubs like Chelsea wanting me, then I just point to my record.

"I have coached teams which have reached the Champions League final four times, I've won Serie A five times and of course the World Cup, too.

"I'm ready, willing and enthusiastic to coach in England...

"There are already a number of foreign coaches working in England, so I cannot see why people might say that Chelsea is not the place for me.

Ja, vagy előre kellett volna szólnom, hogy velünk hozták kapcsolatba? :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8571 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Újabb aranyköpés a mi Josénktól azoknak, akik a távozását firtatják:
"There is a chance I could die tomorrow. I hope not, but you cannot control life, you cannot control football..." :lol: :lol: :lol:

"Van esély arra, hogy meghalok holnap. Na remélem nem, de hát nem tudod befolyásolni az életet, nem tudod befolyásolni a futballt sem..."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#8572 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

nandorfipeti írta:Nah, itt egy újabb: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=132179

Még jó hogy most írtam le, h inkább el sem olvasom, de hát nehéz kibírni... :)
:lol:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8573 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Nah, itt egy újabb: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=132179

Még jó hogy most írtam le, h inkább el sem olvasom, de hát nehéz kibírni... :)

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8574 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Dani írta:hát az oldalról megvan a véleményem...
Semmi realitás,tény,egyszerű feltételezés...
Ennyi erőből Ranieri visszajön a csapathoz...ennek is kb ennyi realitás alapja van :)
engem kifejezetten idegesít,amit a Média művel :?
Engem is baromira föl tudnak húzni ezek a cikkek, tényleg talán jobb el sem olvasni az ilyeneket, úgy is csak felidegesítjük rajta magunkat... :twisted:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8575 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Mostanában gondolkodtam egy kicsit ezen az "edző-körül-jól-felvert" mizérián. José-t már eladták mindenhová, és persze a helyére is találtak már egy rakat másik edzőt. De minnél tovább gondolkodtam ezen, annál közelebb jutottam azon állásponthoz, hogy ez az egész csak egy újabb - mondhatni tipikus - Mourinho-taktika, hogy a média ne a csapat viszonylag szerényebb eredményeivel legyen elfoglalva, ne a játékosokat kezdjék ki, legyen mindenki elfoglalva csak azzal, hogy ő megy vagy marad Londonban. Közben a játékosok viszonylagos nyugodtsággal tehetik túl magukat példának okáért a Wycombe elleni 1-1-en, az öltözőben pedig karöltve Joséval jókat röhögjenek a fél világon. Mindenki visz egy napilapot az edzésre, és az elején azzal oldják a hangulatot, hogy mindenki felolvashat egy újabb cikket, "ma éppen hová küldik Josét" címszó alatt.
én is ezen gondolkodtam. Meg azon is hogy talán Mouri azért mondja hogy nem ad abra pénzt mert a középszerü játékosok ára is csillagászati ha a kiszemelt játékos klubbja megláttja hogy a Chelsea érdeklődik iránta. Talán azért találták ki hogy ne ez legyen a klubbok első gondolata hanem hogy reális áron eladják a játékost, mondván csak ennyi van most rá :lol: . Ugyse találna abra jobb edzőt, inkább jo játékosokat vegyen ne olyat aki a haverja :evil:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8576 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mostanában gondolkodtam egy kicsit ezen az "edző-körül-jól-felvert" mizérián. José-t már eladták mindenhová, és persze a helyére is találtak már egy rakat másik edzőt. De minnél tovább gondolkodtam ezen, annál közelebb jutottam azon állásponthoz, hogy ez az egész csak egy újabb - mondhatni tipikus - Mourinho-taktika, hogy a média ne a csapat viszonylag szerényebb eredményeivel legyen elfoglalva, ne a játékosokat kezdjék ki, legyen mindenki elfoglalva csak azzal, hogy ő megy vagy marad Londonban. Közben a játékosok viszonylagos nyugodtsággal tehetik túl magukat példának okáért a Wycombe elleni 1-1-en, az öltözőben pedig karöltve Joséval jókat röhögjenek a fél világon. Mindenki visz egy napilapot az edzésre, és az elején azzal oldják a hangulatot, hogy mindenki felolvashat egy újabb cikket, "ma éppen hová küldik Josét" címszó alatt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#8577 Hozzászólás Szerző: Dani »

hát az oldalról megvan a véleményem...
Semmi realitás,tény,egyszerű feltételezés...
Ennyi erőből Ranieri visszajön a csapathoz...ennek is kb ennyi realitás alapja van :)
engem kifejezetten idegesít,amit a Média művel :?

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8578 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Egy újabb cikk az edzőváltási dilemmához:

http://www.foci24.com/index.php?ugras=h ... 0646&qq=hl
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8579 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Azért ez elég vicces. José 2 és fél év alatt 200 millió fontot fordított csak az igazolásokra és most nincsenek játékosok...nevetségesnek tartom.
Remélem nem jön senki vagy max. 1 ember!
Ő ragaszkodott állandóan a szűk kerethez, most megitta a levét...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8580 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kép
The Sun cikke

Válasz küldése