Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8081 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:
kdako írta:http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 006084.stm

Játékos vélemények. Hát nem sok jóra számítok januárban...
Ha a játékosok vannak olyan profik, és éreznek egy kicsit is vmit a Chelsea iránt, akkor maradnak.
Az viszont meglehet, hogy megint kezdődik a költekezés világsztárokra... :roll:

én is igy gondolom. most mindenki beszél összevissza, de csak nem megy el a fél csapat, de... tuti hogy erre az évr kihat majd mindenkire... ezt max majd nyáron a köv szezonra heverik ki teljesen.
jo persze lehet találgatni sok mindenről... lehet megnyerünk mindent mert a játékosok felszivják magukat, de butaság lenne figyelmen kivül hagyni azt hogy akár le is csuszhatunk... nem kizárt ez a variácio sem...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8082 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

kdako írta:http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 006084.stm

Játékos vélemények. Hát nem sok jóra számítok januárban...
Ha a játékosok vannak olyan profik, és éreznek egy kicsit is vmit a Chelsea iránt, akkor maradnak.
Az viszont meglehet, hogy megint kezdődik a költekezés világsztárokra... :roll:

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8083 Hozzászólás Szerző: Norbert »

zirkonium írta:Kép
Szurkolók tegnap a Bridge-en
Hasonló tüntetés a '73-ban volt mikor Ossie elhagyta a Bridge-t.
IN CHELSEA WE TRUST!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8084 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 006084.stm

Játékos vélemények. Hát nem sok jóra számítok januárban...
GO BLUES!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8085 Hozzászólás Szerző: Norbert »

IN CHELSEA WE TRUST!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8086 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
szpecnaz írta:
kdako írta: Nem feltétlenül. Lecsapott volna ránk egy Lerner-féle ember, és akkor a dobogóért harcolnánk.

Nem volt semmi bajom Abrával, tetszett ahogy örül, ahogy élvezi a meccseket. De ha valamihez nem értek, akkor megbízom azokban, akiknek ez a szakmájuk, mégha én állom a számlát, akkor is. Főleg, ha 3 év után úgy tűnik, jól csinálják.
szóval valószínűleg valaki más vállalta volna fel a80 millió fontos adóságunkat...talán..esetleg...

szóval szerinted abra döntése volt?:D...ugyan már...ezt te sem gondolhatod komolyan...de ha így jobb egyeseknek...küldjük el abrát is....
A végső szót ő mondja ki.
az lehet....de nem hiszem hogy előtte nem kéri ki a tanácsokat...ne nézzük már hülyének..:)..kőkemény üzletember...nem egy buta barom...aki lottón nyerte a pénzét..:)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8087 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:
kdako írta:
szpecnaz írta:AKkor pár dolog...

páran eddig úgy szídták a fórumon murit, hogy szapannal a szájukban kellett volna aludniuk....most meg megy a siránkozás, hogy mekkora edző és sajnálja...

aki abrát szídja az fogja fel hogy abra nélkül a L**ds szintjén lennénk...
Nem feltétlenül. Lecsapott volna ránk egy Lerner-féle ember, és akkor a dobogóért harcolnánk.

Nem volt semmi bajom Abrával, tetszett ahogy örül, ahogy élvezi a meccseket. De ha valamihez nem értek, akkor megbízom azokban, akiknek ez a szakmájuk, mégha én állom a számlát, akkor is. Főleg, ha 3 év után úgy tűnik, jól csinálják.
szóval valószínűleg valaki más vállalta volna fel a80 millió fontos adóságunkat...talán..esetleg...

szóval szerinted abra döntése volt?:D...ugyan már...ezt te sem gondolhatod komolyan...de ha így jobb egyeseknek...küldjük el abrát is....
A végső szót ő mondja ki.
GO BLUES!

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#8088 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Hát mivel tegnap nem olvastam újságot ezért teljesen meglepődtem ma mikór látom a hírt.
Murino kezdetben nem örültem hogy idejött mivel portugál aztán lassan kezdtem megismerni megkedvelni mert kiderült elég hamar hogy pont ő kellett az akkori chelseanek.
Szerintem nem lennénk kétszeres bajnokok ha nem ő az edző.
Viszont már tavaj is érezni lehetett hogy már nem stimmel minden a sok vita veszekedés és hogy már kezdték kiismerni a csapatot mindez már meg is mutatkozott a második helyben.
Szerintem azért mondott le mert látta hogy ez az idei chelsea már nem tud nyerni szerintem jobban fel kelett volna frissiteni a csapatot, persze a sok sérülés is közrejátszik abban h most itt tartunk.
Idén szerintem sokkal kiegyensúlyozotabb lesz a premier liga.
Valószínüleg nem tud veszíteni és ugy volt vele hogyha nem tud nyerni valamit akkor ahhoz ő nem adja a nevét talán ez lehet az ok.
Hát nagyon sajnálom h elmegy.
Edmonton Oilers fan

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8089 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

kdako írta:
szpecnaz írta:AKkor pár dolog...

páran eddig úgy szídták a fórumon murit, hogy szapannal a szájukban kellett volna aludniuk....most meg megy a siránkozás, hogy mekkora edző és sajnálja...

aki abrát szídja az fogja fel hogy abra nélkül a L**ds szintjén lennénk...
Nem feltétlenül. Lecsapott volna ránk egy Lerner-féle ember, és akkor a dobogóért harcolnánk.

Nem volt semmi bajom Abrával, tetszett ahogy örül, ahogy élvezi a meccseket. De ha valamihez nem értek, akkor megbízom azokban, akiknek ez a szakmájuk, mégha én állom a számlát, akkor is. Főleg, ha 3 év után úgy tűnik, jól csinálják.
szóval valószínűleg valaki más vállalta volna fel a80 millió fontos adóságunkat...talán..esetleg...

szóval szerinted abra döntése volt?:D...ugyan már...ezt te sem gondolhatod komolyan...de ha így jobb egyeseknek...küldjük el abrát is....

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8090 Hozzászólás Szerző: kdako »

szpecnaz írta:AKkor pár dolog...

páran eddig úgy szídták a fórumon murit, hogy szapannal a szájukban kellett volna aludniuk....most meg megy a siránkozás, hogy mekkora edző és sajnálja...

aki abrát szídja az fogja fel hogy abra nélkül a L**ds szintjén lennénk...
Nem feltétlenül. Lecsapott volna ránk egy Lerner-féle ember, és akkor a dobogóért harcolnánk.

Nem volt semmi bajom Abrával, tetszett ahogy örül, ahogy élvezi a meccseket. De ha valamihez nem értek, akkor megbízom azokban, akiknek ez a szakmájuk, mégha én állom a számlát, akkor is. Főleg, ha 3 év után úgy tűnik, jól csinálják.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8091 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

AKkor pár dolog...

páran eddig úgy szídták a fórumon murit, hogy szapannal a szájukban kellett volna aludniuk....most meg megy a siránkozás, hogy mekkora edző és sajnálja...

aki abrát szídja az fogja fel hogy abra nélkül a L**ds szintjén lennénk...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8092 Hozzászólás Szerző: kdako »

A játékosok reakciója: Drogba sírt állítólag, és Lamps is le volt törve. Többségüket megölelte, amikor búcsúzott. Ahogy olvasni lehet, Sevával csak egy hűvös kézfogás volt.
GO BLUES!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8093 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát igen.. ha a szurkolók is így vélekednek,akkor képzeljük el,miken mennek most keresztül a játékosok! :(

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8094 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kép
Szurkolók tegnap a Bridge-en

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8095 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Lippivel az is gond, hogy egy büdös szót nem beszél angolul.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8096 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ajj még mindig nem hiszem el :( aszittem ahogy telnek az orák majd kimegy a fejemből a dolog ,de ha belegondolok abba, hogy Mouri sose üll majd többé a kispadon miközben nézem a meccset... :cry:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8097 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A manure ellen idegenben játszunk.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8098 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
dunyha írta: Remélem hétvégén jól játszunk rúgunk 2-3 gólt!!!
A legjobban attól tartok, hogy olyan fásult és gyenge játékot fogunk produkálni, hogy még ez a gyenge formában lévő ManU is sima vereséget mér ránk otthon. Nem sokgólosat, de simát. :(
Hát otthon nem kéne kikapni mert akkornemcsak Murinak hanem a veretlenségünknek is lőttek...
Chelsea FOREVER!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8099 Hozzászólás Szerző: Daniel »

8Lampard8 írta:
Dani1905 írta:a baj hogy ez az év így elment.a legjobb lenne ha jönne hiddink ö van mouri szintjén mást még mindig nemtudok pedig gondolkodtam...
Lippi......
Talán,de ö nincs a mouri szintján valamivel altta van,de ne mrossz ,hiddink kell

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#8100 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Dani1905 írta:a baj hogy ez az év így elment.a legjobb lenne ha jönne hiddink ö van mouri szintjén mást még mindig nemtudok pedig gondolkodtam...
Lippi......

Válasz küldése