Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8781 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

undertow írta:pff...
talan ha nem kergetnek ki a jegyarakkal a bridgerol a regi drukkereket, akkor lenne aki enekel...
abszolut egyetértek. Ma már inkább turistalátványosság egy Chelsea meccs, sajnos...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8782 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:pff...
talan ha nem kergetnek ki a jegyarakkal a bridgerol a regi drukkereket, akkor lenne aki enekel...
:) Naja. Néha nekem is feltűnik, hogy nem éneklünk... Lehet, hogy az új drukkerek nem tudják a dalokat?:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8783 Hozzászólás Szerző: undertow »

pff...
talan ha nem kergetnek ki a jegyarakkal a bridgerol a regi drukkereket, akkor lenne aki enekel...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8784 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

:lol: :lol:
The Blues boss has been annoyed in recent weeks by a perceived lack of support for his double Premiership champions, with the Portuguese boss upset that visitors to Stamford Bridge are out-singing the locals.

Now Mourinho has admonished the Chelsea faithful for their reluctance to make themselves heard, stating that his all-conquering superstars deserve more vocal support.

"Let's start with a song I heard from away fans in two consecutive matches at home: 'Four-nil, and you still don't sing!'" said Mourinho in The Mirror.

"Why don't they sing? They're always quiet.

"For a team with this record at home, I think the players deserve a little bit more support.

"I'm not happy when 1,500 away fans, maximum 3,000, support more than our own people. So please, a bit more.

"I think our friends are just behind the goal because they support all the time.

"The other people must be enjoying the game. They have to participate more and be more enthusiastic about the game.

"It's getting cold now. It's winter and to sing and to move is good to fight against the temperature."

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8785 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Victor Piturca, a román válogatott szövetségi kapitánya érdekes indokot nevezett meg volt játékosunk, Adrian Mutu mellőzésére. A tréner, miután elbeszélgetett a Fiorentina csatárával, úgy döntött, hogy nem számít rá a szerdán, Cádizban sorra kerülő, Spanyolország elleni összecsapáson. Az ok: vasárnap megkeresztelték Mutu leányát, ezért Piturca szerint a támadó nem tud majd fejben megfelelően koncentrálni a válogatottra.

Tipikusan az az eset, mikor nagyon ki kell találni valamit, hogy ne jöjjön. Fő az őszinteség!
Beszívott a pappal a sekrestyésben és nem a tömjénfüsttől... :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8786 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Victor Piturca, a román válogatott szövetségi kapitánya érdekes indokot nevezett meg volt játékosunk, Adrian Mutu mellőzésére. A tréner, miután elbeszélgetett a Fiorentina csatárával, úgy döntött, hogy nem számít rá a szerdán, Cádizban sorra kerülő, Spanyolország elleni összecsapáson. Az ok: vasárnap megkeresztelték Mutu leányát, ezért Piturca szerint a támadó nem tud majd fejben megfelelően koncentrálni a válogatottra.

Tipikusan az az eset, mikor nagyon ki kell találni valamit, hogy ne jöjjön. Fő az őszinteség!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8787 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ricko írta:
tibi71 írta:
Ricko írta: Remélem ezt csak az Abramovics óta távozottakra érted és nem ZOLÁÉKRA!!!!!!!!!!!!
én az aktív játékosokra gondoltam ! zola féle brigád már nem játszik ! Az uccsó két év játékosait emlitettem !
Akkor ok, ezért gondoltam: tibi71-gallason kivül minden volt chelsea játékos 1 kalap szar !
viccelsz ! én a zola féle brigádba szerettem bele ! a mai csapatot is imádom,de poyet wise és társai mindig a szivem csücske mearad !

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#8788 Hozzászólás Szerző: Ricko »

tibi71 írta:
Ricko írta:
tibi71 írta:gallason kivül minden volt chelsea játékos 1 kalap szar ! mondjuk én egyedül duff-ot sajnálom !
Remélem ezt csak az Abramovics óta távozottakra érted és nem ZOLÁÉKRA!!!!!!!!!!!!
én az aktív játékosokra gondoltam ! zola féle brigád már nem játszik ! Az uccsó két év játékosait emlitettem !
Akkor ok, ezért gondoltam: tibi71-gallason kivül minden volt chelsea játékos 1 kalap szar !
Yes, We BLUE!!!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8789 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ricko írta:
tibi71 írta:gallason kivül minden volt chelsea játékos 1 kalap szar ! mondjuk én egyedül duff-ot sajnálom !
Remélem ezt csak az Abramovics óta távozottakra érted és nem ZOLÁÉKRA!!!!!!!!!!!!
én az aktív játékosokra gondoltam ! zola féle brigád már nem játszik ! Az uccsó két év játékosait emlitettem !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8790 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ricko írta:
tibi71 írta:gallason kivül minden volt chelsea játékos 1 kalap szar ! mondjuk én egyedül duff-ot sajnálom !
Remélem ezt csak az Abramovics óta távozottakra érted és nem ZOLÁÉKRA!!!!!!!!!!!!
Miért Zola hol játszik most? az öregfiúkbajnokságban max... :lol: :lol:
GO BLUES!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#8791 Hozzászólás Szerző: Ricko »

tibi71 írta:gallason kivül minden volt chelsea játékos 1 kalap szar ! mondjuk én egyedül duff-ot sajnálom !
Remélem ezt csak az Abramovics óta távozottakra érted és nem ZOLÁÉKRA!!!!!!!!!!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#8792 Hozzászólás Szerző: Dani »

Tiagó azelőtt is jó volt,mielőtt idejött,nem feküdt neki az Angol stílus,ezt hamar észrevette és elment a Lyonba...ha visszajönne ott folytatná ahol abbahagyta...sehol...
(hozzáteszem nekem semmi bajom nem volt a sráccal :) )

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8793 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nem globálisan értem ! a mostani formájukra ! duff szürke,huth még ott is 'taktikai csere,parker gyengus hiába kerettag,baba nem találja magát,szerintem gudi is csak azért játszik mert lebénult az egész támadó sor ! egyedül aki most is jó gallas,jonhson ! ja...és tiagó !!!!!!!!!!!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8794 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi71 írta:gallason kivül minden volt chelsea játékos 1 kalap szar ! mondjuk én egyedül duff-ot sajnálom !
Azért ezt én nem mondanám....
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8795 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

gallason kivül minden volt chelsea játékos 1 kalap szar ! mondjuk én egyedül duff-ot sajnálom !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8796 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

G.Aljas Vilmos megint rúgott egy gólt a franciáknál tegnap....

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#8797 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta:
tibi71 írta:
ToreAndre írta:Mindegy, Flo akkor is jobb volt! :P :P
tudjuk és gudjonhsen is !
Emberileg mindkenképp mindkettő fényévnyire van Drogbától, de kérlek!! Hagyjuk már a témát!
igazad van fényévnyire!!! hátrafelé... se Drogba egyedül jobb, mint ők ketten együtt :)
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8798 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Mindegy, Flo akkor is jobb volt! :P :P
tudjuk és gudjonhsen is !
Emberileg mindkenképp mindkettő fényévnyire van Drogbától, de kérlek!! Hagyjuk már a témát!
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#8799 Hozzászólás Szerző: Dani »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Mindegy, Flo akkor is jobb volt! :P :P
tudjuk és gudjonhsen is !
Nekem Gudi a kedvenc játékosom VOLTés amenynire szerettem,most annyira... ... ...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8800 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Mindegy, Flo akkor is jobb volt! :P :P
tudjuk és gudjonhsen is !

Válasz küldése