Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#8041 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Ballack mezem mellé berendeltem 1-es mezt Special One névvel :\ Remélem legyártják.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8042 Hozzászólás Szerző: undertow »

biztos nem fog, amig itt van abra.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8043 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Dani1905 írta:Lehet egy fasz kérdésem?? :D
Nem elhet visszahívni??

én is kezen gondoltam már ma késő délutántol. eszembe jutott egy dura dolog is hogy lehet visszatér és a játékosok végig verik a világot örömükben, mert nem ez a lelépés csak egy szinjáték megint és talán a Grant is benne van, ezért nem jelöltek ki uj edzőt hanem csak Őt...

de ez persze 1%....

amugy annyira rossz belegondolni hogy mostantol ha nézem a meccset nem fog ott üllni a padon :cry:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8044 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Eljöttnek érzem az időt, hogy most már én is hozzászóljak, tegnap már meg akartam vele próbálkozni, de egyszerűen nem bírtam, túlságosan a sokkja alatt álltam a ténynek, hogy elment. Megpróbálok érzelemmentesen írni, de nem hiszem, hogy sikerül, az az érzésem, hogy ma kezdem felfogni, hogy mi történt. Bekapcsoltam a gépet és elkezdtem nézni a YouTube-on az új videókat, és hát amit belinkeltem ott szakadt el minden bennem, egyszerűen elkezdtek jönni a könnyek, akarva, akaratlanul. Azt hiszem ott fogtam fel igazából ezt az egészet, egy nyomvadt videó nézése közben (persze közrejátszott a Somewhere over the rainbow is, amit hallgattam, hallgatok). Pedig egyáltalán nem vagyok egy érzelgős típus, de valahogy ha a Chelsea-ről van szó, nem bírom visszatartani.
José Mourinho kétségkívül a társadalom egyik legvitatottabb egyénisége. Akik kedvelik imádják, akik nem igazán szeretik tiszta szívükből utálják. És ugye vannak, akik nem tudják eldönteni, nem csodálom, kétségkívül fura egyéniség. Én Abramovics érkezése után szerettem meg a Chelsea-t és ezt egyáltalán nem titkolom és nem is szégyenlek, és ettől még ugyan olyan szurkolónak érzem magam, mint a nagy "öregek" (nem pedig az oly sokak által emlegetett divatdrukkernek). Szóval én 2 edzőt ismertem meg igazán: Ranierit és Mourinhot, egyértelműen ég és föld a 2 edző. Ranierit mindig is nagyra becsültem, hiszen úgy tudott hozzáállni, reagálni még a legélesebb helyzetekben is (és ezt most az intelligenciájára értem, nem pedig a talpraesettségére, ami kétségkívül hiányzott belőle), mint egy igazi úriember, de mégsem tartottam megfelelő edzőnek. Aztán jött 2004 nyarán Mourinho, akinek a nevét előszőr a 2003/2004-es BL-döntőben hallottam (erre a Hajdú B. mondatra úgy emlékszem, mintha tegnap lett volna: "Óriási taktikus Mourinho"), igen bármennyire is hihetetlen ebben a mondatban hallottam előszőr a nevét. Bámulatos, amit a Portóval csinált, de az ünneplésnél hihetetlen furcsán viselkedett, akkor 14 évesen nem nagyon tudtam mire vélni (a sok újság által emlegetett gondolatra gondolok, hogy Mourinho-nak már akkor is a Chelsea jár az eszében), hisz előtte még nem láttam ilyen típusú embert. De kétségkívül megmaradt bennem. Jött a Chelsea-s korszaka - azt hiszem itt szerettem bele igazán a Chelsea-be, ami most már több mint fanatizmus, sokak szerint az őrület határa, de szerintem nem - jöttek az erdmények, csodálatos játékkal, 2 trófeával a végén, és ugye azzal a Luis Garcia "góllal" a BL-elődöntőben, ami kétségkívül életem egyik legrosszabb estéje volt. Jött a következő év, kevésbé látványos játékkal (amit csak most ismerek már el, teljes elvakultság nélkül), de ismét jöttek az eredmények, újra bajnokok lettünk, és ismét sirattam a BL-t de nem rossz szájízzel. 2006 nyár: Sevcsenko a Chelsea-be igazolt, kürtölte világszerte szét a média. Az első benyomás: hú, de szuper, verhetetlen csapat leszünk egy ilyen világklasszis támadóval, el nem tudtam képzelni, hogy nem olyan lesz mint a Milan-ban (ismét lila ködben voltam), azt hittem a Chelsea megveri a világot. Telt-múlt az idő és Sevcsenko finoman szólva sem játszott jól, nem jöttek a gólok, ráírtam a PL számlájára, nem könnyű átállni egy teljesen más típusú bajnokságra, gondoltam. És a szurkolók többsége, ahogy olvastam innetől (Sheva megvételétől) számítják Mourinho és Abramovics kapcsolatának romlását. Kétségkívül itt kezdődött el valami. Egyértelmű volt, hogy Abramovics olyan helyre "rakta be a lábát", ahová nem kellett volna, mégpedig Mourinho irodájába, oda ahova csak ő és saját gondolati, elképzelései léphettek be. Egyik edző sem szereti, ha beleszólnak a munkájába, nem hogy Mourinho, szerintem ez a bizalmatlanság első jele. Innentől kezdve meg rohamosan elindult a lejtőn kettőjük kapcsolata, télen jöttek a távozásával kapcsolatos pletykák és a jó pár döntetlen. Féltem, igen akkor előszőr éreztem veszélybe Mourinho helyét a Chelsea-nél, féltem hogy nem fognak már soha közös nevezőre jutni, ismerve mindkettőjük makacsságát és önfejűségét. A bajnokság elúszott, DE megnyerük az FA-kupát, azt hiszem az volt az utolsó szalmaszál, de akkor még belekapaszkodott a csapat által. A nyár olyan volt, amilyen volt jó igazolás, volt kevésbé jó. És megkezdődött az idény. Az elején minden szép és jó volt, bár a védelem már akkor egy kicsit aggasztó volt számomra, túl sok gólt kaptunk. Jött a Villa elleni blama, és Blackburn elleni 0-0, majd az utolsó csepp abban a bizonyos pohárban a Rosenborg elleni 1-1. Akkor nem igazán foglalkoztam ezzel, hisz úgy voltam vele sok a sérült, majd lesz ez még jobb is, mindenkinek lehetnek rosszabb napjai. Majd jött a csütörtök, amikor is délután fél 4-kor meghallottam az angol tanáromtól a hírt, onnantól kezdve nem volt angolozás, majdnem leestem a székről. Rohantam haza, ültem a gép elé, és nem hittem a szememnek.
Azt hiszem egetverő képmutatás történt, de nem Roman Abramovics részéről, hisz ő nem igazán ölelgette José-t az utóbbi időkben, hanem sokkal inkább Peter Kenyon részéről. Az FA-kupa átadásánál hogy megölelte már Mourinho-t ott veregette a vállát, és ő mondta ki előszőr hogy Mourinho-val szemben teljes a bizalom, most már hányok visszanézve a felvételeket. Egyértelmű, hogy nem Abramovics van benne egyedül ebben. Az új edző, Grant, nagyon remélem hogy csak átmeneti megoldás, mert azt hiszem a nyomába sem érhet egy ekkora egyéniségnek. Kétségkívül Mourinho magasra, nagyon magasra rakta a lécet. Hát hajrá!
Mérhetetlenül el vagyok keseredve, nagyon szerettem Mourinho-t az összes jó és rossz tulajdonságával együtt, de ilyen viszonyok között várható volt az ami bekövetkezett.

Kicsit hosszúra sikerült, nem akartam ennyit írni, de egyfolytába jött belőlem, és úgy éreztem ki kell beszélnem, írnom magamból. Így talán jobb lesz egy kicsit, de még sok idő kell ahhoz h teljesen megemésszem.
És ezt azért nem lehet kihagyni a végéről:

KÖSZÖNJÜK JOSÉ!!!

Hajni
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007. augusztus 12., vasárnap 16:55

#8045 Hozzászólás Szerző: Hajni »

„Örülök annak, hogy távoztam, és büszke vagyok arra, amit a Chelsea-vel elértem, és itt nem csak az eredményekre gondolok, hanem arra, hogy milyen nyomokat hagytam a klubnál” – nyilatkozta Mourinho.
„Nem szeretném, azt, hogyha a csapatnak rosszul megy, akkor a nézők a nevemet skandálják – folytatta Mourinho. - Azt sem, hogy a játékosok azért szerződjenek máshová, mert én már nem vagyok a klubnál. És azt sem akarom, hogy akármilyen demonstráció legyen miattam.”

A negyvennégy éves edző, akitől „közös megegyezéssel” vált meg az előző szezon ezüstérmese, nem tervezi, hogy visszatérjen dolgozni hazájába, Portugáliába.

„Nem szeretnék visszatérni Portugáliába, sem klubcsapathoz, sem a válogatotthoz az elkövetkezendő években.”

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8046 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Lehet egy fasz kérdésem?? :D
Nem elhet visszahívni??

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8047 Hozzászólás Szerző: undertow »

Norbert írta:José sorsa megosztja a drukkereket:

Tüntettek Mourinho mellett

Csütörtök este kisebb tömeg gyűlt össze a Chelsea székháza előtt, a szurkolók a portugál menedzser menesztése ellen emeltek szót, mások azonban buzdításra szólítják fel a híveket.

Maroknyi Chelsea-drukker gyűlt össze kora este a klub székháza előtt, hogy kifejezze nemtetszését Jose Mourinho menesztéséért. A szurkolók egy széles transzparenst tartottak maguk előtt, amelyen a portugál menedzsert éltetik. "Egyszerűen a legjobb!" - szól a dicséret, amelyből nem részesült az egyesület vezetése és tulajdonosa. A szurkolók egy levélben hozták a Chelsea elöljáróinak a tudomására, hogy Mourinho menesztése nincs ínyére a törzsszurkolóknak.
http://www.mediafire.com/?6teb0nnzh9v

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8048 Hozzászólás Szerző: undertow »

mas kerdes, hogy kenyon akkor is hazudik, ha kerdez...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8049 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Skysports-on:

Meanwhile, Kenyon is adamant Chelsea need not worry about the likes of John Terry and Frank Lampard leaving in the wake of Mourinho's departure.

"I am not concerned about there being a mass exodus in the summer," Kenyon added. "I have spoken to them as well as other members of the team.

"The players came out before training this morning and made it clear they are supportive of moving forwards."

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8050 Hozzászólás Szerző: Norbert »

José sorsa megosztja a drukkereket:

Tüntettek Mourinho mellett

Csütörtök este kisebb tömeg gyűlt össze a Chelsea székháza előtt, a szurkolók a portugál menedzser menesztése ellen emeltek szót, mások azonban buzdításra szólítják fel a híveket.

Maroknyi Chelsea-drukker gyűlt össze kora este a klub székháza előtt, hogy kifejezze nemtetszését Jose Mourinho menesztéséért. A szurkolók egy széles transzparenst tartottak maguk előtt, amelyen a portugál menedzsert éltetik. "Egyszerűen a legjobb!" - szól a dicséret, amelyből nem részesült az egyesület vezetése és tulajdonosa. A szurkolók egy levélben hozták a Chelsea elöljáróinak a tudomására, hogy Mourinho menesztése nincs ínyére a törzsszurkolóknak.

Ugyanakkor a szurkolók egy másik csoportja nyílt levélben kérte a Chelsea mérkőzésre kilátogató híveit, hogy ne nyilvánítsák ki negatív véleményüket a döntéssel kapcsolatban a követező meccseken, a csapatnak ugyanis szurkolásra van szüksége. Ráadásul a hétvégén csúcsrangadó vár a Kékekre, akiknek a héten történtek után kiemelt szükségük lesz a buzdításra a Manchester United elleni kiemelt fontosságú találkozón.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Norbert 2007. szeptember 21., péntek 21:19-kor.
IN CHELSEA WE TRUST!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8051 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Sanjnos itt lezárult egy korszak nálunk...akárki akár mit mond most gondoljátok el ti mennyire kész vagytok ettöl az egésztöl(ahogy én is és még sokan...)akkor a játékosoknak milyen elhet,nem lepödnék meg ha sokan távoznának...attol félek szinte uj csapatot kell építenünk,mert a rossz morál az biztos be fog játszani és nem lesz kedvük vagy mittom én,remélem nincs igazam csak el vagyok keseredve...

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#8052 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Merder írta:Most volt az eurosport2-s híradóban Mourinho nyilatkozata, ahol azt mondta kb.: -Most mindenki boldog, ő is és a Chelsea is.
-Nem szeretne visszamenni Portugáliába és nem szeretne a portugál válogatott élére kerülni.
-Mindenképpen Angliában szeretne dolgozni.
Az lenne a kemény ha José a Tottenhamben kötne ki.. Ha Angia más csapatot nem tudnék elképzelni...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8053 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Én arra is kíváncsi leszek, hogy Grant keze alatt melyik játékos lesz jobb, melyik lesz rosszabb. Meg hogy mennyit fog javulni a játék képe, mennyivel lesz szórakoztatóbb. Mert Grant ezt nyilatkozta, hogy "entertaining footballt" akar játszani.

Merder
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2006. május 7., vasárnap 18:46
Tartózkodási hely: Sajószentpéter

#8054 Hozzászólás Szerző: Merder »

Most volt az eurosport2-s híradóban Mourinho nyilatkozata, ahol azt mondta kb.: -Most mindenki boldog, ő is és a Chelsea is.
-Nem szeretne visszamenni Portugáliába és nem szeretne a portugál válogatott élére kerülni.
-Mindenképpen Angliában szeretne dolgozni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8055 Hozzászólás Szerző: Megyó »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=154436
remélem ezen a héten Abranak majd nem lesz alalcsony a pulzusa

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8056 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Norbert írta:Bilha itt ki korrumpál kit? :shock:
Grant nem egy állami alkalmazott, aki előnyt kér vagy kap a törvényben előírt munkjáért vagy részrehajlóan jár valaki részére.
Adva van egy tulajdonosi döntés, ami tetszik, nem tetszik az a személy hozott meg aki legtöbbet kockáztaja az egészben.
hm, ez alatt azt értettem, hogy mig Mouri sztárként váltotta a papiron gyengébb Ranierit, itt most egy olyan személy üll a kispadra aki csak puszta szerencse miatt (Abra egyik legjobb barátja) kapta meg ezt a lehetőséget.
amugy igazad van ezzel Abra kockáztat a legtöbbet...

Tomathos
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2007. szeptember 16., vasárnap 10:44

#8057 Hozzászólás Szerző: Tomathos »

ZenZo írta:Ha valaki egy edző miatt képes utálni egy klubot, abból soha nem lesz más, csak divatszurkoló.
Pont arra akartam rávilágítani, hogy a Chelsea utálat fő oka a klub sikeressége és kisebb részben José személye.
ZenZo írta: Én sem örülök most Grantnek kifejezetten, de ettől még eszembe nem jutna, hogy ágyús szurkoló legyek.... (vagy bármi más)
Neki szerintem sokan nem örülünk, de most ő a manager...
Remélem ő is olyan kellemes meglepetés lesz mint Belletti :)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8058 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Bilha itt ki korrumpál kit? :shock:
Grant nem egy állami alkalmazott, aki előnyt kér vagy kap a törvényben előírt munkjáért vagy részrehajlóan jár valaki részére.
Adva van egy tulajdonosi döntés, ami tetszik, nem tetszik az a személy hozott meg aki legtöbbet kockáztaja az egészben.
IN CHELSEA WE TRUST!

Hajni
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007. augusztus 12., vasárnap 16:55

#8059 Hozzászólás Szerző: Hajni »

Sir Alex Ferguson, a Chelsea elleni vasárnapi bajnoki szuperrangadóra készülő Manchester United vezetőedző is sajnálja, hogy csütörtökön lemondott posztjáról Jose Mourinho, a londoni futballcsapat trénere. A skót szakember szerint a fővárosi együttes mellett a Premier League is sokat veszít a portugál szakvezető távozásával.
„Élveztem a csatáinkat. Frissességet és újat hozott az angol futballba. Azt sem tudom, hogy most mit kezdek a neki szánt borral. Mindenesetre sok sikert kívánok neki” – jelentette ki Ferguson.
„Fantasztikusan dolgozott. Nem is lehet kérdés, hogy páratlan sikereket ért el” – méltatta kollégáját Ferguson.
„Mourinho távozása nem jelenti azt, hogy könnyebb lesz majd a dolgunk vasárnap. A Chelsea továbbra is Chelsea, ugyanazok a játékosai. Nagy kihívást jelent a mérkőzés, korábban is mindig adódtak nehéz pillanataink. Az elmúlt három-négy évre is ez volt a jellemző: kevés gólt és óriási küzdelmet láthattak a szurkolók” – jegyezte meg az MU-edző.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8060 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Hát nem tudom srácok! Az igazság az, hogy én sokkal szívesebben szurkolnék egy League 1-os Chelsea-nek, mint egy sztárokkal, teletűzdelt, lélektelen, ténylegesen összevásárolt, neo-Real-nak. Már pedig nem lehetetlen, hogy ez vár ránk. Talán még durvábban, mint a Real-nál!!:(
Majd meglátjuk.
parancsolj...:)...ott van a L**ds...:)...és látom neked ez a real szindrómád a mániád..:)

Válasz küldése