Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#761 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dízel írta: 2021. június 2., szerda 15:30
focimark írta: 2021. június 2., szerda 14:50 According to Sky Sports Italia, Tottenham are in advanced negotiations with Antonio Conte. #THFC #CFC
Az komoly lenne, tuti megtartana kanet, az lenne a kikotese a szerzodesebe, vagy ha nem akkor viszi oda lukakut, haaland megy mashova, nekunk meg marad a c, d, zs opcio.
nem hiszem, hogy a játékosok egy tottenhambe mennének
sztem nem lenne Conténak nagy sikerek ott, oda még annyi embert se fog tudni igazolni, mint az interbe.
Kane meg sztem menni fog független attól, hogy ki lesz az edző

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#762 Hozzászólás Szerző: Dízel »

focimark írta: 2021. június 2., szerda 14:50 According to Sky Sports Italia, Tottenham are in advanced negotiations with Antonio Conte. #THFC #CFC
Az komoly lenne, tuti megtartana kanet, az lenne a kikotese a szerzodesebe, vagy ha nem akkor viszi oda lukakut, haaland megy mashova, nekunk meg marad a c, d, zs opcio.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#763 Hozzászólás Szerző: focimark »

According to Sky Sports Italia, Tottenham are in advanced negotiations with Antonio Conte. #THFC #CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#764 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gallas: "To be a big club, you have to qualify for the Champions League – only big clubs qualify for the Champions League. That’s why City, United, #Chelsea and Liverpool qualified. Not Arsenal and Tottenham – they are not big clubs.”

Mekkora suttyo :lol:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#765 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ancsa - Real, Moyes - Everton, Lukaku - Chelsea... milyen évet írunk?! :mrgreen:

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#766 Hozzászólás Szerző: Moldván »

tutaj írta: 2021. június 1., kedd 15:34 Amikor Havertzet flopozza valaki, arról lehet feltételezni, hogy egész életében a Fifazott és egy járási csapat serdülőjében nem játszott 2 hétig.
Eleve 21 éves, új közeg, új jóval erősebb bajnokság, de ami a lényeg, hogy elkapta a covidot, ami nagyon le tudja pusztítani a szervezetet és mindenki máshogy reagál rá, valaki tünetmentes, de van akinek hónapokig gyengélkedik a szervete miatta.
Ráadásul látványosan egyre jobb a játéka. Ne legyünk már nyáladzó real Madrid "drukkerek"
A covid részét adom, mocsok egy alattomos valami ez. Kb 8-10 éve nem voltam lázas, ez a sz*r meg 8 napig ágyhoz kötött. Ez volt két hónapja. Azóta is van, hogy semmi erőm nincs. Egy rövid sétánál kifulladok. Stbstb.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#767 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pityee írta: 2021. június 1., kedd 11:36
kecske01 írta: 2021. június 1., kedd 11:33 Ziyech akkor fog beindulni, ha atallunk 4 vedosre ezaltal tobb tamado lehetne elol. Ebben a jelenlegi rendszerben nem fognak az erossegei kijonni.
Ziyech szerintem nem való top csapatba, neki jobban fekszik ilyen Ajax szintű csapat, ott tudna kiteljesedni.
En inkabb ugy latom, hogy Ziyech nem valo az angol bajnoksagba.

Olaszba vagy nemetbe kiemelkedo jatekos lenne. Ebbe a bajnoksagba gyenge.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#768 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2021. június 1., kedd 14:49 Ancelotti megy vissza Realba. Erdekes dontes, szerintem bele fog bukni.
Sok fog múlni azon hogy mennyi pénzük lesz igazolni. Ha jövőre is ilyen Vinicius, Rodrygo, Hazard, Asensio féle támadósora lesz akkor valószínűleg nem fog nagyot alkotni de ha behúznak 1-2 nagyobb nevet, akkor azért van olyan jó edző hogy felrázza a csapatot. Viszont elég nagy ott még a bizonytalanság, ha jól tudom még vissza sem léptek a szuperligától szóval kérdéses hogy lesz-e BL nekik egyáltalán...

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#769 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Amikor Havertzet flopozza valaki, arról lehet feltételezni, hogy egész életében a Fifazott és egy járási csapat serdülőjében nem játszott 2 hétig.
Eleve 21 éves, új közeg, új jóval erősebb bajnokság, de ami a lényeg, hogy elkapta a covidot, ami nagyon le tudja pusztítani a szervezetet és mindenki máshogy reagál rá, valaki tünetmentes, de van akinek hónapokig gyengélkedik a szervete miatta.
Ráadásul látványosan egyre jobb a játéka. Ne legyünk már nyáladzó real Madrid "drukkerek"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#770 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ancelotti megy vissza Realba. Erdekes dontes, szerintem bele fog bukni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#771 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. június 1., kedd 11:33 Ziyech akkor fog beindulni, ha atallunk 4 vedosre ezaltal tobb tamado lehetne elol. Ebben a jelenlegi rendszerben nem fognak az erossegei kijonni.
Ziyech szerintem nem való top csapatba, neki jobban fekszik ilyen Ajax szintű csapat, ott tudna kiteljesedni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#772 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ziyech akkor fog beindulni, ha atallunk 4 vedosre ezaltal tobb tamado lehetne elol. Ebben a jelenlegi rendszerben nem fognak az erossegei kijonni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#773 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. június 1., kedd 10:16vagy a marokkói császárt, aki augusztus óta két értelmes nem rúgott bele a labdába.
Itt a fórumon más nagyon nem kedveli, úgyhogy megvédeném a császárt, ha nem a csóri agyhalott Werner-re jöttek volna ki a támadások, akkor vagy 10 gólpasszal többel zárja a szezont Ziyech. Illetve az őszi jó teljesítménye mellett azért lőtt gólt a BL, FA egyenes kieséses szakaszában is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#774 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2021. június 1., kedd 10:38
Szabi írta: 2021. június 1., kedd 10:16
emsanya írta: 2021. június 1., kedd 8:46 Eden Hazard: "I still have 3 years left on my contract, so a return to England is not on my mind. Everybody knows that my two first seasons at Real were not good. I want to prove myself at Real."

Hála istennek...
Én még azért nem temetném, pláne nem hálisteneznék, hogy csak a klub környékére ne jöjjön. Ha egész idényben két gólt rúgna is szívesebben nézném, mint a két wonderkid flopunkat (Pulisic, Havertz) vagy a marokkói császárt, aki augusztus óta két értelmes nem rúgott bele a labdába. Ha tud hozni egy kimagasló EB-t, simán visszajöhet az önbizalma. És talán kap végre egy olyan edzőt a klubjában, aki rá/hozzá igazítja a taktikát, mert bármennyire is a bálványa Edennek Zidane, nem úgy használta őt, ahogy kellett volna. Az, hogy előtte/közben leépült, már csak másodlagos.

Azt én sem hiszem, hogy a prime szintjére vissza tud kerülni, de egy nagyon jó játékos még simán lehetne belőle, ha az edzettségi állapota, motivációja és önbizalma a helyén van.
Azért Havertzot leflopozni miután győztes gólt lőtt a BL döntőben, kemény. Ráadásul már az elődöntőben is szétcumiztatta a real madridot. A szezon vége felé már láthatóan elég durván kezdte elkapni a fonalat és majdnem biztos vagyok benne, hogy a későbbiekben jobb lesz mint Hazard. Hiszen 21 éves a srác!!!
Nyilván én is rettenetesen boldog voltam a góljánál, szépen csinálta, ettől nálam még az idény egészét tekintve flop. Olyan csapatok ellen tud villogni, akik nyíltan játszanak vagy lyukas a védelmük (City, illetve Real). Betömörülő csapat ellen gyenge, könnyedén elnyomják, 1v1-ben meg sem közelití Hazard kvalitásait.

Én pedig abban vagyok biztos, hogy sosem fog felérni Hazard Chelsea-s szintjére. Amúgy sem szerencsés az összehasonlítás, mert teljesen más profilú játékosok. Én csupán azért írtam le, mert most ezek az emberek szaladgálnak azon a poszton (vagyis ugyanúgy kötetlen szerepkörben, ahogy a belga tette). Kiváló játékos lehet belőle, de hogy mitől generációs tehetség, azt én sehogy se látom. Vagy talán csak szikrákat belőle.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#775 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2021. június 1., kedd 10:16
emsanya írta: 2021. június 1., kedd 8:46 Eden Hazard: "I still have 3 years left on my contract, so a return to England is not on my mind. Everybody knows that my two first seasons at Real were not good. I want to prove myself at Real."

Hála istennek...
Én még azért nem temetném, pláne nem hálisteneznék, hogy csak a klub környékére ne jöjjön. Ha egész idényben két gólt rúgna is szívesebben nézném, mint a két wonderkid flopunkat (Pulisic, Havertz) vagy a marokkói császárt, aki augusztus óta két értelmes nem rúgott bele a labdába. Ha tud hozni egy kimagasló EB-t, simán visszajöhet az önbizalma. És talán kap végre egy olyan edzőt a klubjában, aki rá/hozzá igazítja a taktikát, mert bármennyire is a bálványa Edennek Zidane, nem úgy használta őt, ahogy kellett volna. Az, hogy előtte/közben leépült, már csak másodlagos.

Azt én sem hiszem, hogy a prime szintjére vissza tud kerülni, de egy nagyon jó játékos még simán lehetne belőle, ha az edzettségi állapota, motivációja és önbizalma a helyén van.
Azért Havertzot leflopozni miután győztes gólt lőtt a BL döntőben, kemény. Ráadásul már az elődöntőben is szétcumiztatta a real madridot. A szezon vége felé már láthatóan elég durván kezdte elkapni a fonalat és majdnem biztos vagyok benne, hogy a későbbiekben jobb lesz mint Hazard. Hiszen 21 éves a srác!!!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#776 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2021. június 1., kedd 8:46 Eden Hazard: "I still have 3 years left on my contract, so a return to England is not on my mind. Everybody knows that my two first seasons at Real were not good. I want to prove myself at Real."

Hála istennek...
Én még azért nem temetném, pláne nem hálisteneznék, hogy csak a klub környékére ne jöjjön. Ha egész idényben két gólt rúgna is szívesebben nézném, mint a két wonderkid flopunkat (Pulisic, Havertz) vagy a marokkói császárt, aki augusztus óta két értelmes nem rúgott bele a labdába. Ha tud hozni egy kimagasló EB-t, simán visszajöhet az önbizalma. És talán kap végre egy olyan edzőt a klubjában, aki rá/hozzá igazítja a taktikát, mert bármennyire is a bálványa Edennek Zidane, nem úgy használta őt, ahogy kellett volna. Az, hogy előtte/közben leépült, már csak másodlagos.

Azt én sem hiszem, hogy a prime szintjére vissza tud kerülni, de egy nagyon jó játékos még simán lehetne belőle, ha az edzettségi állapota, motivációja és önbizalma a helyén van.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#777 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Eden Hazard: "I still have 3 years left on my contract, so a return to England is not on my mind. Everybody knows that my two first seasons at Real were not good. I want to prove myself at Real."

Hála istennek...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#778 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A sp*rs visszacsábítaná Poch-t, a párizsiak kispadján el tudnám képzelni Contét.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#779 Hozzászólás Szerző: Anti »

A tegnapi nap után nehogy még MU legyen belőle...
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#780 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Cappy írta: 2021. május 27., csütörtök 7:07 Ugy olvastam a Real lehetseges opcio Contenak. Az mas kérdés, hogy sokaig ott sem lesz szerintem, mert Perez is szeret beleszolni a csapat dolgaiba.
Meg a realnál nem bírják a kontrajátékot, akármennyire gólerős is, és a fél keret alkalmatlan rá

Válasz küldése