Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1563
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#681 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Ez az a színvonal, amikor gyerekként békákat versenyeztettünk a teraszon öreganyánk nagy örömére, vagy hangyákat gyújtottunk fel egy nagyítóval. Ebből a fajta "szórakozásból" van, aki kinő és úgy látszik hogy van, aki megmarad ezen a szinten a hülye haverjaival együtt.
Én személy szerint az állatkínzás bármilyen formáját minden esetben a lehető legsúlyosabb büntetéssel szankcionálnám, mivel ilyenkor szerencsétlenek kiszolgáltatott helyzetét használja ki az ilyen agyhalott genetikai hulladék. Felháborító, hogy még pénzbüntetést sem kapott.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#682 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2022. február 8., kedd 12:38
Traxver írta: 2022. február 8., kedd 12:33 Felkerült egy video ahogy Zouma rugdossa a macskát.
Ráadásul a saját macskájukat. Mondjuk sosem az eszéről volt híres.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... xdo1Z10_yg#
Nem akarok sem píszískedni, és nem vagyok egy túl nagy állatvédő sem, de ez a videó nagyon sokat elmond egy emberről. Izomból belerúg egyet, mintha labda lenne, végig röhögnek, ez a céltalan primitív, értelmetlen szórakozás mintapéldája, ráadásul ha jól látom egy gyerek is van a felvételen.

Nem mondom, hogy legyen vége az ő karrierjének is, de ezek a tettek olyan emberi minőségről tesznek tanúbizonyságot, amit nem lehet annyival elintézni, hogy "sosem az eszéről volt híres". Nem tudom igazából, mi lenne a helyes eljárás ilyen esetekben... :? :?

Pista bácsi is belerúgott anno a macskába dühében, meg mert útban volt, meg mert állatként kezelte, de ez a "szórakozásból kínozzunk" jelenség valahogy mégis ezerszer undorítóbb és felháborítóbb

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#683 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta: 2022. február 8., kedd 12:33 Felkerült egy video ahogy Zouma rugdossa a macskát.
Ráadásul a saját macskájukat. Mondjuk sosem az eszéről volt híres.

https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/cikk/2 ... xdo1Z10_yg#
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#684 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Felkerült egy video ahogy Zouma rugdossa a macskát.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6930
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#685 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2022. február 6., vasárnap 20:38
Amazing24 írta: 2022. február 6., vasárnap 19:47 Lukaku érkezése, jelenléte a legnagyobb kár ami történhetett és olyan szinten nyomja Tuchel, hogy már a meccsnézéstől elmegy a kedvem. Nem hibáztatom Tuchelt, felülről nyomják a belgát, mint annak idején Torrest. Havertz-Werner-Mount triót élmény volt nézni. A játekunk zseniális volt, gyönyörű letámadások, pressingelés 90 percig, örök élmény marad. Most ott tartunk, hogy a két németet úgy leépitette Tuchel, hogy már egy egyenest nem tudnak rúgni a labdába. Nem akarok Tomi kolléga lenni, de Lukakuval semmire nem fogunk jutni.
Mindennel egyetértek kivéve azzal, hogy Tuchelt hibáztatod. Mindenki bőven kapott lehetőséget. Havertz és Werner kaptak lehetőséget bőven az előző szezonban és idén is amikor egészségesek voltak és Lukaku sérült volt. Nem volt 2 egymást követő meccs ami alapján magabiztosan mondhatnánk, hogy fejlődött a játékuk.

Mount igazából Lampard alatt remekelt, Tuchel rendszerében nem hozza amit előtte. Neki szerintem fontos, hogy minden labda keresztülmenjen rajta, kell neki a felelősség, az hozza ki belőle a klasszist. Ez 3 védővel nem volt megoldható, talán igen, majd most.

Következő meccsre minimum padra várom Jamest, írtózatosan hiányzik az ő játéka.
Pedig szerintem Mount pont Tuchel fejlődött egy óriásit.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#686 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amazing24 írta: 2022. február 6., vasárnap 19:47 Lukaku érkezése, jelenléte a legnagyobb kár ami történhetett és olyan szinten nyomja Tuchel, hogy már a meccsnézéstől elmegy a kedvem. Nem hibáztatom Tuchelt, felülről nyomják a belgát, mint annak idején Torrest. Havertz-Werner-Mount triót élmény volt nézni. A játekunk zseniális volt, gyönyörű letámadások, pressingelés 90 percig, örök élmény marad. Most ott tartunk, hogy a két németet úgy leépitette Tuchel, hogy már egy egyenest nem tudnak rúgni a labdába. Nem akarok Tomi kolléga lenni, de Lukakuval semmire nem fogunk jutni.
Mindennel egyetértek kivéve azzal, hogy Tuchelt hibáztatod. Mindenki bőven kapott lehetőséget. Havertz és Werner kaptak lehetőséget bőven az előző szezonban és idén is amikor egészségesek voltak és Lukaku sérült volt. Nem volt 2 egymást követő meccs ami alapján magabiztosan mondhatnánk, hogy fejlődött a játékuk.

Mount igazából Lampard alatt remekelt, Tuchel rendszerében nem hozza amit előtte. Neki szerintem fontos, hogy minden labda keresztülmenjen rajta, kell neki a felelősség, az hozza ki belőle a klasszist. Ez 3 védővel nem volt megoldható, talán igen, majd most.

Következő meccsre minimum padra várom Jamest, írtózatosan hiányzik az ő játéka.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#687 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Lukaku érkezése, jelenléte a legnagyobb kár ami történhetett és olyan szinten nyomja Tuchel, hogy már a meccsnézéstől elmegy a kedvem. Nem hibáztatom Tuchelt, felülről nyomják a belgát, mint annak idején Torrest. Havertz-Werner-Mount triót élmény volt nézni. A játekunk zseniális volt, gyönyörű letámadások, pressingelés 90 percig, örök élmény marad. Most ott tartunk, hogy a két németet úgy leépitette Tuchel, hogy már egy egyenest nem tudnak rúgni a labdába. Nem akarok Tomi kolléga lenni, de Lukakuval semmire nem fogunk jutni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#688 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Lássuk mit alkotnak 4 védővel az elkövetkezendő hónapokban. Zijes kezd focistára hajazni, de a többiek még adósok ezzel. Nagyon remélem Mount magára talál így fél sorral hátrébb, mert szükségünk van az ő melójára a védelem presszingjénél. Egyelőre 2-3 meccset leszámítva távol áll a tavalyi önmagától.

És persze a belga crybabyt sem szabad tovább erőltetni, be kell dobni Wernert vagy Havertzet, ha bár helyzeteket hagy ki az egyik, a másik meg lassú, legalább tudják nyomás alatt tartani a védőket, azáltal, hogy olyan alap dolgokat hajtanak végre, mint a mozgás :roll: Reálisan a nagy célok már úgyis úsztak, használjuk azokat az emberkéket akik itt akarnak lenni jövőre is, aztán ha mázlink van, a gólok hiányával is bemákolhatunk pár kupát

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#689 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Botond9797 írta: 2022. február 6., vasárnap 12:45
Bubi írta: 2022. február 6., vasárnap 11:48 Szerintem ennek az új hullámos, keményen letámadós focinak az egyik nagy vesztese lesz a befejező csatár. Előre 3 speciális ember kell akik gólerősek, gyorsak, kreatívak és 3 tüdejük van. A csatár poszton játszó embernek zömében csak annyi szerep jut, hogy lefoglal 1-2 védőt, ezért a 3 játékosnak rendszeresen helyet kellene cserélgetnie.

Lukakunak az kell, hogy legyen mellette egy ember aki helyet csinál neki és ne sértődjön meg ha minden labdával a belgát kell tömni. Szerintem ez nagyon gáz, ódivatú. Ahogy tuchel is mondta, az nem foci amikor 10 ember töm labdával 1 embert.

Ezzel együtt, szerintem Haaland a világon bármelyik rendszerben fosni - hányni fogja a gólokat.
Egyetértek. 2 korszakos edzőzseni (Pep, Klopp, sőt akár Tuchel tavalyi BL-győztes csapata is) diktálta/diktálja a divatot, eltérő játékfilozófiával, de egy játékelem közös: Pep és Klopp rendszerében sincs helye klasszikus kilencesnek. Ez a tendencia már a 2010 körüli Barca/spanyol válogatott dominanciával elkezdődött, és pár évvel később, a német edzőiskola térnyerésével csak fokozódott, mert a hamis kilences alkalmazása szvsz a két stílus metszete.
Jah. Ezért nem is hiszem el, hogy Tuchel kérte volna Lukakut. Annyira nyilvánvaló volt, hogy nem fog neki feküdni a rendszer...

Igazság szerint Werner volt "ránézésre" a tökéletes ember előre, fostam is amiért a Poolhoz írogatták. Óriási csalódás nekem, hogy a játék MINDEN elemében alúlmúlja az elvártakat. Nagy a különbség a PL és a Bundesliga közt, de nem ekkora. Ott is találkozott olyan csapatokkal mint a Bayern vagy a dortmund, sőt a Lipcse is játszik olyan focit amivel bármikor, bárki ellen nyerhetnek.

Werner, Havertz, Pulisic, Zijes és Odoi is sokkal többet tud annál mint amit leraknak, szerintem mindnek a nyomással van gondja.
Azt gondolom, hogy a 3 védős rendszer nagyban megnehezítette a dolgukat. Kevesen voltak elől, sok védő jutott rájuk ami miatt nem hozták a számokat ez pedig szokásosan elindított egy lavinát aminek része az önbizalom romlása és a túlzott megfelelési kényszer.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#690 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dízel írta: 2022. február 6., vasárnap 15:45 Miert? Mert a bundasba lovi a golokat? Vagy mert akkora a hype korulotte? Vagy netan azert mert 180millio euroba kerul?
Lofaszt. Amig nem jon ide a plbe es nem bizonyit addig ugyan olyan flop lehet mint barki mas. Persze elmegy a laligaba ott majd meglovi a 40goljat aztan evekig kell azt hallgatni hogy vilag legjobb csatara. Ja, spanyolba.
Azért, mert egy nagyképű baromarcú állat, aki zsigerből ráb*ssza, nem áll le lelkizni, ha esetleg 10 perccel korábban nem jöttek össze a dolgok. Emberként akármennyire antipatikus dolog is, egy csatárnak ez kell, hogy igazán top legyen.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#691 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2022. február 6., vasárnap 14:08
Dízel írta: 2022. február 6., vasárnap 10:35
Gaba írta: 2022. február 6., vasárnap 9:32

Mi rendszeresen befürdünk a támadókkal...Az utóbbi pár évben vagy 300 milliót elköltöttünk csak támadókra, és egyik sem tud tartósan jó teljesítményt nyújtani... Én Abra helyében elgondolkoznék rajta, hogy le kellene cserélni a régi arcokat, akik kiválasztják az új igazolásokat...
Nem a vezetőink a hibasak, mert minden féle fajta játékost igazolunk előre.
Timo, Morata, torres, Giroud, Higuain, falcao, lukaku, stb stb.
Azért ők elég különbözőek minden tekintetben, és a nagyrészük bukás volt, vagy csak 2. 3. helyezett volt a támadók listáján.
Itt angliába nem lehet jogabonitozni a 16oson bellül, olyannyira, hogy egy csatárnak még a labdát sincs ideje átvenni.
A gyors játékosokat megölik, nincs területük, a nagy benga erőcsatárok meg lassúak.
Nem tudom mi a megoldás, de valami más rendszer kéne, mert semmi garancia nincs arra, hogy egy Haaland vagy egy mbappe szarná a golokat itt. Aki szerint szórná a golokat az álomvilágba él. Vagy nem néz annyi premier league-t.
Pedig sztem abban biztos lehetsz, hogy a norvég favágó a PLben is ugyanúgy szarná a gólokat.
Miert? Mert a bundasba lovi a golokat? Vagy mert akkora a hype korulotte? Vagy netan azert mert 180millio euroba kerul?
Lofaszt. Amig nem jon ide a plbe es nem bizonyit addig ugyan olyan flop lehet mint barki mas. Persze elmegy a laligaba ott majd meglovi a 40goljat aztan evekig kell azt hallgatni hogy vilag legjobb csatara. Ja, spanyolba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#692 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2022. február 6., vasárnap 10:35
Gaba írta: 2022. február 6., vasárnap 9:32
Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Mi rendszeresen befürdünk a támadókkal...Az utóbbi pár évben vagy 300 milliót elköltöttünk csak támadókra, és egyik sem tud tartósan jó teljesítményt nyújtani... Én Abra helyében elgondolkoznék rajta, hogy le kellene cserélni a régi arcokat, akik kiválasztják az új igazolásokat...
Nem a vezetőink a hibasak, mert minden féle fajta játékost igazolunk előre.
Timo, Morata, torres, Giroud, Higuain, falcao, lukaku, stb stb.
Azért ők elég különbözőek minden tekintetben, és a nagyrészük bukás volt, vagy csak 2. 3. helyezett volt a támadók listáján.
Itt angliába nem lehet jogabonitozni a 16oson bellül, olyannyira, hogy egy csatárnak még a labdát sincs ideje átvenni.
A gyors játékosokat megölik, nincs területük, a nagy benga erőcsatárok meg lassúak.
Nem tudom mi a megoldás, de valami más rendszer kéne, mert semmi garancia nincs arra, hogy egy Haaland vagy egy mbappe szarná a golokat itt. Aki szerint szórná a golokat az álomvilágba él. Vagy nem néz annyi premier league-t.
Pedig sztem abban biztos lehetsz, hogy a norvég favágó a PLben is ugyanúgy szarná a gólokat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#693 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bubi írta: 2022. február 6., vasárnap 11:48 Szerintem ennek az új hullámos, keményen letámadós focinak az egyik nagy vesztese lesz a befejező csatár. Előre 3 speciális ember kell akik gólerősek, gyorsak, kreatívak és 3 tüdejük van. A csatár poszton játszó embernek zömében csak annyi szerep jut, hogy lefoglal 1-2 védőt, ezért a 3 játékosnak rendszeresen helyet kellene cserélgetnie.

Lukakunak az kell, hogy legyen mellette egy ember aki helyet csinál neki és ne sértődjön meg ha minden labdával a belgát kell tömni. Szerintem ez nagyon gáz, ódivatú. Ahogy tuchel is mondta, az nem foci amikor 10 ember töm labdával 1 embert.

Ezzel együtt, szerintem Haaland a világon bármelyik rendszerben fosni - hányni fogja a gólokat.
Egyetértek. 2 korszakos edzőzseni (Pep, Klopp, sőt akár Tuchel tavalyi BL-győztes csapata is) diktálta/diktálja a divatot, eltérő játékfilozófiával, de egy játékelem közös: Pep és Klopp rendszerében sincs helye klasszikus kilencesnek. Ez a tendencia már a 2010 körüli Barca/spanyol válogatott dominanciával elkezdődött, és pár évvel később, a német edzőiskola térnyerésével csak fokozódott, mert a hamis kilences alkalmazása szvsz a két stílus metszete.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#694 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Remélem nyáron ráépülünk a norvégra és elsózzuk a belgát. KO lesz, ha az Atmas Torres és Aguero után megint máshol köt ki egy potenciálisan évtizedes csatár.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9357
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#695 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ennek az új hullámos, keményen letámadós focinak az egyik nagy vesztese lesz a befejező csatár. Előre 3 speciális ember kell akik gólerősek, gyorsak, kreatívak és 3 tüdejük van. A csatár poszton játszó embernek zömében csak annyi szerep jut, hogy lefoglal 1-2 védőt, ezért a 3 játékosnak rendszeresen helyet kellene cserélgetnie.

Lukakunak az kell, hogy legyen mellette egy ember aki helyet csinál neki és ne sértődjön meg ha minden labdával a belgát kell tömni. Szerintem ez nagyon gáz, ódivatú. Ahogy tuchel is mondta, az nem foci amikor 10 ember töm labdával 1 embert.

Ezzel együtt, szerintem Haaland a világon bármelyik rendszerben fosni - hányni fogja a gólokat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3454
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#696 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta: 2022. február 6., vasárnap 9:32
Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Mi rendszeresen befürdünk a támadókkal...Az utóbbi pár évben vagy 300 milliót elköltöttünk csak támadókra, és egyik sem tud tartósan jó teljesítményt nyújtani... Én Abra helyében elgondolkoznék rajta, hogy le kellene cserélni a régi arcokat, akik kiválasztják az új igazolásokat...
Nem a vezetőink a hibasak, mert minden féle fajta játékost igazolunk előre.
Timo, Morata, torres, Giroud, Higuain, falcao, lukaku, stb stb.
Azért ők elég különbözőek minden tekintetben, és a nagyrészük bukás volt, vagy csak 2. 3. helyezett volt a támadók listáján.
Itt angliába nem lehet jogabonitozni a 16oson bellül, olyannyira, hogy egy csatárnak még a labdát sincs ideje átvenni.
A gyors játékosokat megölik, nincs területük, a nagy benga erőcsatárok meg lassúak.
Nem tudom mi a megoldás, de valami más rendszer kéne, mert semmi garancia nincs arra, hogy egy Haaland vagy egy mbappe szarná a golokat itt. Aki szerint szórná a golokat az álomvilágba él. Vagy nem néz annyi premier league-t.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1437
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#697 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Mi rendszeresen befürdünk a támadókkal...Az utóbbi pár évben vagy 300 milliót elköltöttünk csak támadókra, és egyik sem tud tartósan jó teljesítményt nyújtani... Én Abra helyében elgondolkoznék rajta, hogy le kellene cserélni a régi arcokat, akik kiválasztják az új igazolásokat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6773
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#698 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2022. február 5., szombat 21:25
Dízel írta: 2022. február 5., szombat 21:15
Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Olasz liga... Ki lett vesézve már, ott egy Lukaku is szarta a gólokat. más kávéház.
Gondolom Pityee kolléga arra asszociált, hogy ingyen megdobhattuk volna a francűzt +1 évvel, ugyanazt a teljesítményt kapnánk és lenne +100 millánk a kasszában értelmes játékosokra.
Így-így.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#699 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta: 2022. február 5., szombat 21:25
Dízel írta: 2022. február 5., szombat 21:15 Olasz liga... Ki lett vesézve már, ott egy Lukaku is szarta a gólokat. más kávéház.
Gondolom Pityee kolléga arra asszociált, hogy ingyen megdobhattuk volna a francűzt +1 évvel, ugyanazt a teljesítményt kapnánk és lenne +100 millánk a kasszában értelmes játékosokra.
Ha meg nem adjuk el anno De Bruyne-t és Salah-t, akkor a PL 2 legjobb játékosa lenne nálunk és fosnánk a bajnoki címeket. Kár ezen rágódni, azért egy Giroud-val elég merész dolog lett volna nekivágni a szezonnak, kellett egy klasszis csatár és Haaland után Lukaku volt a legnagyobb név. Arra nem számított senki hogy ekkora bukás lesz a belga visszahozatala, sajnos rendesen megszívtuk vele, de most már nincs mit tenni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#700 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dízel írta: 2022. február 5., szombat 21:15
Pityee írta: 2022. február 5., szombat 21:01 Zsiru duplával Milanoi derbyt nyer az AC milannak, mi meg itt szenvedünk a balga belgával…
Olasz liga... Ki lett vesézve már, ott egy Lukaku is szarta a gólokat. más kávéház.
A lényeg a hozzáállás. Érdemes megnézni a góljait, főleg az elsőt. A kezdőkör közelében szerel majd azonnal sprintel, mint a veszett a kapu felé, hogy a végén becsúszva bekotorja. Ezzel egyidőben a tohonya belga még a harmadosztályú senkik ellen sem képes elérni egy normálisan középretett labdát...

Válasz küldése