Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Tömegverekedés lett a Trabzonspor-Fener meccsből a lefújás után. Semmi látnivaló, csak Batyu lekörbepörgőrúgta az egyik szaladgáló szurkolót :lol: :lol: Zseniális

https://www.sportbible.com/football/foo ... 7-20240318

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3463
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Crap írta: 2024. március 13., szerda 15:52
BlueBlood1993 írta: 2024. március 13., szerda 15:09
Crap írta: 2024. március 13., szerda 9:29
Egyébként akkor pont nem követtem annyira aktívan a csapatot, Kepa ligakupas tettènek mi volt a következménye számára? Illetve az edző utána hogy kezelte ezt?
Tulajdonképpen semmi. Még Sarrinak kellet magyarázkodnia, hogy csak egy félre értés történt és senki nem mérges senkire meg minden ok. A szurkolók azóta folyamatosan "my manager" néven szokták Kepat szólítani, ami egy oldalról vicces, viszont akkor biztos rohadtul rombolta Sarri presztízsét házon belül.

Ezek után kiültette 1 meccsről és utána vissza is került a csapatba. Abban az évben érkezett rekord összegkért, nem lehetett fél szezonra kiültetni. Sarri nem őt kérte, hanem egy kapust aki jól tud passzolni lábbal és a vezetőség őt látta a legjobb megoldásnak. Mögötte igazából Caballero se volt a legjobb biztosítás.
Magán a mérkőzésen Sarri nagyon kivolt erre akadva és tépkedte le magáról a melegítőt. Esélye sem volt Sarrinak győztesként kijönnie ebből a párharcból így inkább sodródott ő is az árral. Ezzel szerintem akkor jól is járt a csapat, meg ő is mert letudott hozni egy aránylag oké szezont, így a média is abbahagyta a szapulást.
Simán maradhatott volna Sarri, de valszeg ez is közrejárszott hogy lelépett tőlünk a Juvehoz.
Köszi az infót.

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3 Hozzászólás Szerző: Crap »

BlueBlood1993 írta: 2024. március 13., szerda 15:09
Crap írta: 2024. március 13., szerda 9:29
AwayRoller írta: 2024. március 12., kedd 19:20
Egyébként akkor pont nem követtem annyira aktívan a csapatot, Kepa ligakupas tettènek mi volt a következménye számára? Illetve az edző utána hogy kezelte ezt?
Tulajdonképpen semmi. Még Sarrinak kellet magyarázkodnia, hogy csak egy félre értés történt és senki nem mérges senkire meg minden ok. A szurkolók azóta folyamatosan "my manager" néven szokták Kepat szólítani, ami egy oldalról vicces, viszont akkor biztos rohadtul rombolta Sarri presztízsét házon belül.

Ezek után kiültette 1 meccsről és utána vissza is került a csapatba. Abban az évben érkezett rekord összegkért, nem lehetett fél szezonra kiültetni. Sarri nem őt kérte, hanem egy kapust aki jól tud passzolni lábbal és a vezetőség őt látta a legjobb megoldásnak. Mögötte igazából Caballero se volt a legjobb biztosítás.
Magán a mérkőzésen Sarri nagyon kivolt erre akadva és tépkedte le magáról a melegítőt. Esélye sem volt Sarrinak győztesként kijönnie ebből a párharcból így inkább sodródott ő is az árral. Ezzel szerintem akkor jól is járt a csapat, meg ő is mert letudott hozni egy aránylag oké szezont, így a média is abbahagyta a szapulást.
Simán maradhatott volna Sarri, de valszeg ez is közrejárszott hogy lelépett tőlünk a Juvehoz.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3463
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Crap írta: 2024. március 13., szerda 9:29
AwayRoller írta: 2024. március 12., kedd 19:20
Sindu írta: 2024. március 12., kedd 17:27

Felőlem jöjjön. Te amúgy melyik menedzserünket tartottad kompetensnek az elmúlt 6 évből? Sarrival kezdődik a sor. Tuchelt? Lampardot? Gondolom másokat semmiképp. Pochettinót Potter és Lampard elé v. mögé raknád?
Általános kompetenciáról beszélünk vagy Poch-hoz mérésről? Ha a felsőpolcos (értsd címekért harcolás, BL porond, stb) kompetenciát nézem, akkor egyik edzőnket sem tartom kompetensnek az elmúlt 6 évből. Ha Poch-hoz mérem, akkor kivétel nélkül az összes edzőnket kompetensebbnek(ha van ilyen szó :D ) tartom. Pottert is.
Sarrit nem tartom kompetensnek és nem is igazán szimpatizáltam az öreggel, viszont egy 3. helyet meg európa kupát így is összehozott.
Tuchel-nél ha az első félévet nézem, akkor felsőpolcos, de utána amit leművelt a poszt-cserélgetésekkel és az 1gól/meccs átlaggal, ki is vette ebből a kategóriából.(+ azóta a bajoroknál is bizonyítja ezt)
Lampsnak szerintem túlságosan ellenálhatatlan volt az ajánlat, neki nem ártott volna még jópár év és fokozatos felfelé lépdelés (na meg sose tudjuk meg, mi lett volna, ha nem hozzák a két németet a transfer ban után és marad a saját nevelésekkel)
Egyébként szrintem Lampsnal nem a németekkel volt a probléma. Németek ide vagy oda, Lamps alatt a gólszerzéssel azért nem volt gond, bár Werner tényleg egymaga lőhetett volna még +10 gólt az idő alatt.

Az én megvilágításom szerint Kepa volt a nagy edző gyilkos. Ide hozták rekord pénzért, és aztán ment a nebánts virág 3 éven keresztül.
Sarrinak a renome / presztízsét totál kicsinálta, aztán Lamps alatt meg konkrétan ha egy 5 éves gurított volna kapura azt se védi. Itt a fórumon állandóan az volt a téma, hogy azért kapjuk a gólokat, mert Lampard képtelen a védekezést összerakni és Kepanak is emiatt lett rossz az önbizalma mert sok gólt kap a rossz védelem miatt. Mai napig röhögök ezen :D (nem a Lampardos részen, mert Tuchel alatt a védelem pl. tényleg jobb volt, hanem a Kepason)

Azóta az önbizalmát visszanyerve, abszolút top prime Kepat kiszorította az Ukrán válogatott 3. számú csere ifista kapusa. Egyszerűen kegyetlen volt amit leművelt és Tuchel bár tényleg összerázta a csapatot, kijött az hogy ő egy nagyon jó motivátor tud lenni és jobbak voltunk alatta az elején, a legnagyobb kulcs ehhez mégis az volt, hogy érkezett egy kb. középkategóriás kapus Mendy személyében, így le lehetett rakni Kepat a padra.
Egyébként akkor pont nem követtem annyira aktívan a csapatot, Kepa ligakupas tettènek mi volt a következménye számára? Illetve az edző utána hogy kezelte ezt?

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#5 Hozzászólás Szerző: Crap »

AwayRoller írta: 2024. március 12., kedd 19:20
Sindu írta: 2024. március 12., kedd 17:27
AwayRoller írta: 2024. március 12., kedd 17:18 A Bagós is felmondott a Lazionál. Csökken a "nincs nála jobb" kifogás súlya Poch-al kapcsolatban :lol:
Felőlem jöjjön. Te amúgy melyik menedzserünket tartottad kompetensnek az elmúlt 6 évből? Sarrival kezdődik a sor. Tuchelt? Lampardot? Gondolom másokat semmiképp. Pochettinót Potter és Lampard elé v. mögé raknád?
Általános kompetenciáról beszélünk vagy Poch-hoz mérésről? Ha a felsőpolcos (értsd címekért harcolás, BL porond, stb) kompetenciát nézem, akkor egyik edzőnket sem tartom kompetensnek az elmúlt 6 évből. Ha Poch-hoz mérem, akkor kivétel nélkül az összes edzőnket kompetensebbnek(ha van ilyen szó :D ) tartom. Pottert is.
Sarrit nem tartom kompetensnek és nem is igazán szimpatizáltam az öreggel, viszont egy 3. helyet meg európa kupát így is összehozott.
Tuchel-nél ha az első félévet nézem, akkor felsőpolcos, de utána amit leművelt a poszt-cserélgetésekkel és az 1gól/meccs átlaggal, ki is vette ebből a kategóriából.(+ azóta a bajoroknál is bizonyítja ezt)
Lampsnak szerintem túlságosan ellenálhatatlan volt az ajánlat, neki nem ártott volna még jópár év és fokozatos felfelé lépdelés (na meg sose tudjuk meg, mi lett volna, ha nem hozzák a két németet a transfer ban után és marad a saját nevelésekkel)
Egyébként szrintem Lampsnal nem a németekkel volt a probléma. Németek ide vagy oda, Lamps alatt a gólszerzéssel azért nem volt gond, bár Werner tényleg egymaga lőhetett volna még +10 gólt az idő alatt.

Az én megvilágításom szerint Kepa volt a nagy edző gyilkos. Ide hozták rekord pénzért, és aztán ment a nebánts virág 3 éven keresztül.
Sarrinak a renome / presztízsét totál kicsinálta, aztán Lamps alatt meg konkrétan ha egy 5 éves gurított volna kapura azt se védi. Itt a fórumon állandóan az volt a téma, hogy azért kapjuk a gólokat, mert Lampard képtelen a védekezést összerakni és Kepanak is emiatt lett rossz az önbizalma mert sok gólt kap a rossz védelem miatt. Mai napig röhögök ezen :D (nem a Lampardos részen, mert Tuchel alatt a védelem pl. tényleg jobb volt, hanem a Kepason)

Azóta az önbizalmát visszanyerve, abszolút top prime Kepat kiszorította az Ukrán válogatott 3. számú csere ifista kapusa. Egyszerűen kegyetlen volt amit leművelt és Tuchel bár tényleg összerázta a csapatot, kijött az hogy ő egy nagyon jó motivátor tud lenni és jobbak voltunk alatta az elején, a legnagyobb kulcs ehhez mégis az volt, hogy érkezett egy kb. középkategóriás kapus Mendy személyében, így le lehetett rakni Kepat a padra.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#6 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Sindu írta: 2024. március 12., kedd 17:27
AwayRoller írta: 2024. március 12., kedd 17:18 A Bagós is felmondott a Lazionál. Csökken a "nincs nála jobb" kifogás súlya Poch-al kapcsolatban :lol:
Felőlem jöjjön. Te amúgy melyik menedzserünket tartottad kompetensnek az elmúlt 6 évből? Sarrival kezdődik a sor. Tuchelt? Lampardot? Gondolom másokat semmiképp. Pochettinót Potter és Lampard elé v. mögé raknád?
Általános kompetenciáról beszélünk vagy Poch-hoz mérésről? Ha a felsőpolcos (értsd címekért harcolás, BL porond, stb) kompetenciát nézem, akkor egyik edzőnket sem tartom kompetensnek az elmúlt 6 évből. Ha Poch-hoz mérem, akkor kivétel nélkül az összes edzőnket kompetensebbnek(ha van ilyen szó :D ) tartom. Pottert is.
Sarrit nem tartom kompetensnek és nem is igazán szimpatizáltam az öreggel, viszont egy 3. helyet meg európa kupát így is összehozott.
Tuchel-nél ha az első félévet nézem, akkor felsőpolcos, de utána amit leművelt a poszt-cserélgetésekkel és az 1gól/meccs átlaggal, ki is vette ebből a kategóriából.(+ azóta a bajoroknál is bizonyítja ezt)
Lampsnak szerintem túlságosan ellenálhatatlan volt az ajánlat, neki nem ártott volna még jópár év és fokozatos felfelé lépdelés (na meg sose tudjuk meg, mi lett volna, ha nem hozzák a két németet a transfer ban után és marad a saját nevelésekkel)

Sindu
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#7 Hozzászólás Szerző: Sindu »

AwayRoller írta: 2024. március 12., kedd 17:18 A Bagós is felmondott a Lazionál. Csökken a "nincs nála jobb" kifogás súlya Poch-al kapcsolatban :lol:
Felőlem jöjjön. Te amúgy melyik menedzserünket tartottad kompetensnek az elmúlt 6 évből? Sarrival kezdődik a sor. Tuchelt? Lampardot? Gondolom másokat semmiképp. Pochettinót Potter és Lampard elé v. mögé raknád?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#8 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A Bagós is felmondott a Lazionál. Csökken a "nincs nála jobb" kifogás súlya Poch-al kapcsolatban :lol:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#9 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2024. március 11., hétfő 0:31 Ez a baj, hogy egy olyan játékossal kapcsolatban, aki generációs tehetségként érkezett ide (és a jelenlegi klubja is rengeteget fizetett érte), azt lehet leginkább kiemelni, hogy agilis, odateszi magát a párharcoknál és hatékonyan támad le. Ugyanabban jeleskedik, mint itt is, de ettől nehogy már hasra kelljen esni. 11 kanadai pont se egy hatalmas teljesítmény, mikor meccsenként vágnak öt gólt. Arsenalnak nem fájnak annyira a kihagyott ziccerei, így is nyernek, mert beverik mások, ezért inkább az marad meg a szurkolókban, hogy mezőnyben milyen hasznos, ami nyilván igaz is, ez nálunk is többnyire így volt, mikor nem pattogtak el tőle méterekre a labdák. Nálunk viszont elvitte a fókuszt, hogy három méterre a kaputól tarkóval fejelte meg a labdát vesztes állásnál. Ott ez belefér.

Egyébként pályán se kellett volna már lennie, mert egy egyértelmű második sárgás orbitális műesést - érthetetlen okokból - elnéztek neki.

Palmer minden tekintetben köröket ver rá, ráadásul nem egy felhype-olt top talentkért érkezett ide, jóval édesebb a sztori, hogy itt vált/válik belőle elismert játékos.
Ha Palmerrel vetjük össze nyilván nem hiányzik, az angol jön ki győztesen, ez nem is kérdés.

Én csak azt mondom, hogy szerintem az ő csapatra gyakorolt hatása nagyon hasznos és nálunk is az volt. Az egészségi állapota (ugye Nkunku?), és a munkamorálja, taktikai variálhatósága (ugye Mudryk) miatt én sajnálom hogy már nincs itt.

Az ára, meg a ráaggatott jelző (generációs tehetség) pedig nem az ő hibája. Nyilván sosem lesz már egy De bruyne. Sok generációs tehetség van, aki megbukik ezzel a jelzővel, csak valakiből ettől még hasznos és jó játékos válik. A hasonló árcédulával és jelzővel megjelenő Mudryk például nem ezen az úton van.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#10 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez a baj, hogy egy olyan játékossal kapcsolatban, aki generációs tehetségként érkezett ide (és a jelenlegi klubja is rengeteget fizetett érte), azt lehet leginkább kiemelni, hogy agilis, odateszi magát a párharcoknál és hatékonyan támad le. Ugyanabban jeleskedik, mint itt is, de ettől nehogy már hasra kelljen esni. 11 kanadai pont se egy hatalmas teljesítmény, mikor meccsenként vágnak öt gólt. Arsenalnak nem fájnak annyira a kihagyott ziccerei, így is nyernek, mert beverik mások, ezért inkább az marad meg a szurkolókban, hogy mezőnyben milyen hasznos, ami nyilván igaz is, ez nálunk is többnyire így volt, mikor nem pattogtak el tőle méterekre a labdák. Nálunk viszont elvitte a fókuszt, hogy három méterre a kaputól tarkóval fejelte meg a labdát vesztes állásnál. Ott ez belefér.

Egyébként pályán se kellett volna már lennie, mert egy egyértelmű második sárgás orbitális műesést - érthetetlen okokból - elnéztek neki.

Palmer minden tekintetben köröket ver rá, ráadásul nem egy felhype-olt top talentkért érkezett ide, jóval édesebb a sztori, hogy itt vált/válik belőle elismert játékos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#11 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én nagyon szorítottam Havertznek, de egyelőre a szarziban is közepes. Nem látom, hogy fejlődött volna. 70 millióba fájt nekik tudtommal, a szarzi egyik legdrágább igazolása, nyilván nagyok az elvárások.

Nem rossz és lehet, hogy szintet fog lépni, de 100× inkább Palmer mint Havertz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Sindu
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#12 Hozzászólás Szerző: Sindu »

broduer írta: 2024. március 10., vasárnap 18:38
Pityee írta: 2024. március 10., vasárnap 18:31 Közben Havertz lassan bajnokságot nyer a szarzinak :D
Én továbbra is tartom, hogy nem volt ő rossz itt sem, egyszerűen az erőssége nem a helyzetkihasználás volt. Nagyon agilis volt, keményen és hatékonyan támadott le, néha pedig nagyot villant, fontos gólokat szerzett. Plusz sose sérült.

Ha valakit, akkor őt tényleg sajnálom, hogy elengedtük. És igen, kezdetben mindenki röhögött rajta az Arsenalba is, aztán mostanra már az egyik legfontosabb ember lett, 11 kanadai pont, úgy hogy a szezon nagy részét középpályásként játszotta. Mentálisan baromi erős és a mezőnyben iszonyat hasznos.

Kovacic viszont nagyon befürdik egyelőre a Cityben, Mountról nem is beszélve.

A Milanos tagok meg lubickolnak Olaszban.
Máig nem értem, mi Havertz posztja/szerepe. Kit igazoltunk a helyére? Palmert? Jacksont? Mindkettővel jobban jártunk sztem. Vagy Gallagher a megfelelője? Szintén inkább ő, mint Havertz.
Nkunku? Vele a kórház faktor miatt rátosztunk, azt elismerem.

Az én szememben Palmer az, akinek Havertznek lennie kellett volna, csak nem sikerült neki.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#13 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2024. március 10., vasárnap 18:31 Közben Havertz lassan bajnokságot nyer a szarzinak :D
Én továbbra is tartom, hogy nem volt ő rossz itt sem, egyszerűen az erőssége nem a helyzetkihasználás volt. Nagyon agilis volt, keményen és hatékonyan támadott le, néha pedig nagyot villant, fontos gólokat szerzett. Plusz sose sérült.

Ha valakit, akkor őt tényleg sajnálom, hogy elengedtük. És igen, kezdetben mindenki röhögött rajta az Arsenalba is, aztán mostanra már az egyik legfontosabb ember lett, 11 kanadai pont, úgy hogy a szezon nagy részét középpályásként játszotta. Mentálisan baromi erős és a mezőnyben iszonyat hasznos.

Kovacic viszont nagyon befürdik egyelőre a Cityben, Mountról nem is beszélve.

A Milanos tagok meg lubickolnak Olaszban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#14 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben Havertz lassan bajnokságot nyer a szarzinak :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#15 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jose Mourinho in response to fan asking for a return : “Thank you my friend, but Chelsea is not Chelsea we once knew” (@Sirshargi)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3463
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#16 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2024. március 8., péntek 11:25
Pityee írta: 2024. március 8., péntek 11:23
Dízel írta: 2024. március 8., péntek 11:21 Tegnapi milan: giroud, rlc és pulisic gól. :D :roll:

A brightont szépen lesimázta a róma 4-0.
west ham is kikapott. Annyira nem mennek ezeknek az angol középcsapatoknak, pedig mi nagyon szenvedünk velük...
Lókaki pedig másodvirágzását éli a romában. Illetve előszeretettel poénkodik az elmúlt időszakon.

“Romelu Lukaku when asked about his future at Chelsea or Roma: “I don’t want any controversy with them in England! I have to be smart, you know what I mean”.

“Did I learn the lesson? Let me go, guys… I have to stay ”, told Sky Sport.”
Maradhat :D ha Roma kifizeti a 35 M Fontot
Amúgy ez olyan szempontból is végtelenül szomorú hogy pont egy 30 körüli rutinos játékosra lenne szüksége a csapatnak, aki csatár...nyilván nincs visszaút, de attól még utcalány bosszantó ez a sztori

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#17 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2024. március 8., péntek 11:23
Dízel írta: 2024. március 8., péntek 11:21 Tegnapi milan: giroud, rlc és pulisic gól. :D :roll:

A brightont szépen lesimázta a róma 4-0.
west ham is kikapott. Annyira nem mennek ezeknek az angol középcsapatoknak, pedig mi nagyon szenvedünk velük...
Lókaki pedig másodvirágzását éli a romában. Illetve előszeretettel poénkodik az elmúlt időszakon.

“Romelu Lukaku when asked about his future at Chelsea or Roma: “I don’t want any controversy with them in England! I have to be smart, you know what I mean”.

“Did I learn the lesson? Let me go, guys… I have to stay ”, told Sky Sport.”
Maradhat :D ha Roma kifizeti a 35 M Fontot

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#18 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2024. március 8., péntek 11:21 Tegnapi milan: giroud, rlc és pulisic gól. :D :roll:

A brightont szépen lesimázta a róma 4-0.
west ham is kikapott. Annyira nem mennek ezeknek az angol középcsapatoknak, pedig mi nagyon szenvedünk velük...
Lókaki pedig másodvirágzását éli a romában. Illetve előszeretettel poénkodik az elmúlt időszakon.

“Romelu Lukaku when asked about his future at Chelsea or Roma: “I don’t want any controversy with them in England! I have to be smart, you know what I mean”.

“Did I learn the lesson? Let me go, guys… I have to stay ”, told Sky Sport.”
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3430
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#19 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tegnapi milan: giroud, rlc és pulisic gól. :D :roll:

A brightont szépen lesimázta a róma 4-0.
west ham is kikapott. Annyira nem mennek ezeknek az angol középcsapatoknak, pedig mi nagyon szenvedünk velük...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#20 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Thomas Tuchel broke his toe during motivational speech before the game yesterday!

“It hurts eh! It’s painful. After my last speech before the match I kicked the door. It was the wrong technique…”.

“It feels like I broke it!”, he added.

Forrás: Fabrizio Romano”


Na valahogy így kell motiválni egy csapatot. Ilyen elánnal. Pokketinonál ez annyiban kimerült volna, hogy egyel több citromot tesz ki az asztalára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése